یکشنبه ۱۴ خردادساعت ۰۵:۳۵Jun 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس کمیسیون بهداشت»

شفا آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۰:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
صحبت های اخیر رئیس کمیسیون بهداشت مجلس دوباره زنگ خطر کاهش نیروی انسانی حوزه سلامت را به صدا درآورد
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۵:۳۲    
رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در پیامی میلاد امام رضا ( ع ) را تبریک گفت.
جماران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۰:۰۵    
شهریاری رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: در دو سال گذشته حدود شش هزار نفر از پزشکان و پرستاران از کشور خارج شدند و به آمریکا و اروپا رفتند و آنجا کار تخصصی و فوق تخصصی خود را انجام می دهند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۸:۴۰   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت مجلس با تاکید بر اینکه وزارت بهداشت به تنهایی نمی تواند طرح پزشکی خانواده را اجرا کند، گفت: در نشست امروز کمیسیون با وزیر بهداشت تاکید کردیم که دولت باید منابع مالی این طرح را تامین کند تا بتوان آن را به صورت درست، اصولی و واقعی اجرایی و عملیاتی کرد.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۴:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
حسین علی شهریاری رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: کشور در حال از دست دادن بخش بزرگی از نیروهای خود در حوزه کلان پزشکی و پیراپزشکی است.
راه امروز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۳:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: کشور در حال از دست دادن بخش بزرگی از نیروهای خود در حوزه کلان پزشکی و پیراپزشکی است.
پیام فوری   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۷:۱۱    
نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: سالانه 7 هزار میلیارد نخ سیگار در کشور مصرف می شود. به گزارش پایگاه تحلیلی خبری پیام فوری ؛ مرتضی خاتمی نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس و رئیس فراکسیون مبارزه با دخانیات مجلس شورای اسلامی در همایش دانشگاه بدون دخانیات که امروز یکشنبه 7 خردادماه در ...
سلامت نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۲:۰۲   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: کشور در حال از دست دادن بخش بزرگی از نیروهای خود در حوزه کلان پزشکی و پیراپزشکی است.
خبر خودرو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۱:۴۵    
نایب رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، هزینه های ناشی از مصرف دخانیات در کشور را تشریح کرد و ضمن تاکید بر لزوم اعمال صحیح مالیات بر کالاهای آسیب رسان سلامت، گفت: اشاعه مصرف دخانیات، تعرض به حقوق شهروندی است. ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۰:۰۶    
نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: سالانه 7 هزار میلیارد نخ سیگار در کشور مصرف می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۰:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دخانیات علت بیش از 30 درصد سرطان های جامعه است، از مصرف سالانه بیش از 70 میلیارد نخ سیگار در کشور خبر داد.
به گزارش ایفنا؛ سید مرتضی خاتمی در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه گفت: این نمایشگاه یک رویداد مهم در حوزه سلامت و تجهیزات پزشکی به شمار می رود. در این نمایشگاه شرکت های مختلف دانش بنیان و کسانی که در زمینه تولید محصولات پزشکی تلاش کرده اند فرصت پیدا می کنند محصولات تولیدی خود را در معرض بازدیدکنندگان ...
آنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۰:۳۴    
رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: امسال در حوزه تجهیزات پزشکی مشکل جدی خواهیم داشت و نگران هستم این موضوع به جایگاه پزشکی ما در دنیا آسیب بزند. می خواستم این مشکلات را در نامه ای به مقام معظم رهبری مطرح کنم، ولی مسئولان وزارت بهداشت قول دادند کمبودها را رفع کنند.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۱:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، میهمان دومین روز اجلاس رؤسای مراکز اورژانس کشور بود که از روز گذشته برگزاری آن در شهر یزد آغاز شده است.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۰۹:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: برخلاف آنچه دولت افغانستان اعلام کرد تصاویر ماهواره ای ماهواره خیام و دیگر ماهواره ها نشان داد که آب رودخانه هیرمند در سدهایی مانند سد کمال خان نگهداری می شود تا به خاک ایران نرسد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۹:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت مجلس با بیان اینکه شبکه سلامت سیما در میان 18 شبکه از نظر مخاطب رتبه هفتم را به خود اختصاص داده و دارای جایگاه مناسب و موثری است، گفت: تمامی مسائل حوزه سلامت باید توسط این شبکه منعکس شود زیرا در آگاهی بخشی به مردم موفق عمل کرده است.
دکتر حسینعلی شهریاری نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی و رئیس کمیسیون بهداشت و درمان در اجلاس مدیران کل انتقال خون سراسر کشور، حیات بیماران را وابسته به انتقال خون سالم و سریع دانست و گفت تا جایی که بتوانیم از سازمان انتقال خون حمایت می کنیم. ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۳:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون بهداشت مجلس از بررسی عملکرد مرکز ملی آموزش مهارت حرفه ای در نشست امروز این کمیسیون با حضور مسئولان مربوطه خبر داد و گفت: درخواست جمعی از نمایندگان در مورد اعمال ماده 234 در رابطه با استنکاف تامین اجتماعی از استقرار خدمات الکترونیک سلامت بررسی شد که در نهایت مهلت یک ماهه به دستگاه ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۶:۵۴    
رئیس کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی در پیامی ولادت حضرت معصومه ( س ) و روز دختر را تبریک گفت.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۲۰:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت و درمان و نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی گفت: اخطار رئیس جمهور درباره حقابه رودخانه هیرمند بسیار جدی بود و هیات حاکمه افغانستان هر چه سریعتر باید اجازه بازدید کارشناسان آب ایران از سد کجکی را صادر کند.
رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: اطلاعات و داده های نوین در تشخیص و درمان بیماری ها جایگاه قابل توجهی دارد، بنابراین باید با استفاده از هوش مصنوعی، خدمات سلامت در مناطق مختلف کشور ارتقاء یابد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۰۹:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: نیاز است نظارت جدی تری از طرف مجلس بر اجرای دقیق قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت انجام شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۰:۲۱    
رئیس کمیسیون بهداشت و سلامت شورای اسلامی شهر بوشهر گفت: با توجه به فرسودگی 90 درصد تاکسی های شهری نوسازی این ناوگان ضروری است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۸:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در نشست با هیات رئیسه دانشگاه علوم پزشکی البرز از افزایش 62 درصدی بودجه این دانشگاه برای 1402 خبر داد.
Submitted by ravabet on 14 May 2023 یکشنبه 24 اردیبهشت ماه، مراسم کلنگ زنی احداث خانه بهداشت جدید 100 درصد خیرساز روستای تیدجان در شهرستان خوانسار با حضور دکتر خاتمی نماینده مردم شریف خوانسار و گلپایگان در مجلس شورای اسلامی و رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی ، فرماندار ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۰۹:۵۴   + ۱۴ سایت دیگر  
بوشهر- رئیس کمیسیون بهداشت و سلامت شورای اسلامی شهر بوشهر گفت: با توجه به فرسودگی 90 درصد تاکسی های شهری، نوسازی این ناوگان ضروری است.
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۰۹:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: باید از مسوولان سازمان غذا و دارو گله گذاری کنم که اینقدر راحت مصاحبه می کنند و می گویند که شیرخشک کامل وجود دارد و تامین شده و کمبودی نداریم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۲:۵۱    
نائب رئیس کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی ابراز امیدواری کرد با تصمیمات جدید در حوزه ی دارو ، تجهیزات مصرفی و حوزه شیرخشک شاهد رفع کمبود شیرخشک هم به صورت شیرخشک متابولیک و هم شیرخشک های رگولار باشیم .
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۰۹:۵۰    
به دعوت مهدی شریفیان نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس، نائب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی و معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از پروژه احداث بیمارستان 400 تختخوابی اسلامشهر بازدید کرد
فاش نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۰:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
افتتاح فاز نخست بیمارستان فوق تخصصی حضرت نبی اکرم در زاهدان فاز نخست بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی حضرت نبی اکرم زاهدان صبح امروز با حضور سرلشکر سلامی، فرمانده کل سپاه افتتاح شد. ...
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۹:۰۹    
از هشدارهای رئیس کمیسیون بهداشت تا تعهد تأمین ارز رئیس بانک مرکزی: مروری بر اظهارنظر حاضران جلسۀ بررسی مشکلات دارو و تجهیزات پزشکی
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۷:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
بوشهر- رئیس کمیسیون بهداشت و سلامت شورای اسلامی شهر بوشهر گفت: برنامه راهبردی حفاظت از محیط زیست شهر بوشهر رونمایی شد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۶:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت مجلس در جمع نمایندگان تشکل های کارگری و کارفرمایی سیستان و بلوچستان،گفت: موضوع قراردادهای موقت را از طریق مکاتبه با دولت و وزیر مربوطه پیگیری خواهیم کرد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۶:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
به منظور بررسی مشکلات حوزه دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، پیش از ظهر امروز(دوشنبه، 18 اردیبهشت 1402) جلسه ای با حضور دکتر محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی، حسینعلی شهریاری رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، وزرای بهداشت و اقتصاد، رئیس کل بانک مرکزی، رئیس کل گمرک ایران، رئیس سازمان غذا و دارو ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۶:۱۳   + ۲۹ سایت دیگر  
به منظور بررسی مشکلات حوزه دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، پیش از ظهر امروز(دوشنبه، 18 اردیبهشت 1402) جلسه ای با حضور دکتر محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی، حسینعلی شهریاری رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، وزرای بهداشت و اقتصاد، رئیس کل بانک مرکزی، رئیس کل گمرک ایران، رئیس سازمان غذا و دارو ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۴:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت مجلس گفت: جمعیت هلال احمر با در اختیار داشتن نیروهای کار آزموده، متعهد، فداکار و ایثارگر، همواره سفیر صلح و پیام آور دوستی و فرشته نجات مصدومان حوادثِ گوناگون در سرتاسر کشور عزیزمان و در مواقع لزوم، حتی در اقصی نقاط جهان بوده است.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۱:۵۰   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت مجلس از پیگیری موضوع عدم استفاده برخی پزشکان از کارت خوان از مسئولان مربوطه خبر داد و بر ضرورت نظارت دقیق سازمان امور مالیاتی و وزارت بهداشت بر این موضوع تاکید کرد.
سالم خبر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۹:۳۲    
سالم خبر: رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: : ما در خصوص کمبودهای دارویی برای رئیس جمهوری نامه فرستادیم و اگر ببینیم جواب نمی گیریم و مشکل کمبود دارو حل نمی شود، مجبوریم درنهایت این مسائل را برای مقام معظم رهبری مطرح کنیم الان دیگر رییس جمهوری باید تصمیم بگیرد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۵:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون بهداشت مجلس در نامه ای به معاون اول رئیس جمهور خواستار کاهش حقوق گمرکی مواد اولیه دارویی و تجهیزات پزشکی شد.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۰۹:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
درحالی که کمبودهای دارویی در کشور وارد مرحله بحرانی شده، رئیس کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی می گوید: ما از کمبودهای دارویی اطلاع داریم و همه راه ها را داریم می رویم ببینیم چه می شود. ما هم نگران سلامت مردم هستیم.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۲۰:۱۶    
رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در پیامی 12 اردیبهشت روز معلم را تبریک گفت.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۱:۵۳   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت مجلس با انتقاد از اینکه ذخیره استراتژیک دارویی بسیار پایین است و با نبود بسیاری از داروها مواجه هستیم، گفت: قرار شد در نشستی با حضور رئیس مجلس، با روسای بانک مرکزی ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۰۹:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت مجلس در پیامی با تبریک روز کارگر یادآور شد که کارگران به عنوان ستون فقرات اقتصادی کشور، بنیان تولید و خدمات پایه محسوب می شوند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۹:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی در پیامی شهادت رئیس پلیس آگاهی سراوان و همسر ایشان را تسلیت گفت.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۴:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت مجلس در نامه ای به رئیس جمهور با انتقاد از اینکه میزان موجودی مواد اولیه (موثر) دارویی در سطح کارخانجات و شرکت های تولیدکننده دارویی کشور طی شرایط کنونی در پایین ترین سطح خود است بر ضرورت افزایش بودجه حوزه دارو از 69 همت به 105 همت، پرداخت سریع و فوری مطالبات مراکز درمانی ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۳:۴۱   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت مجلس در نامه ای به رئیس جمهور با هشدار نسبت به کمبود جدی تجهیزات و ملزومات پزشکی بر ضرورت اقدام فوری برای رفع این مشکل تاکید کرد و گفت ...
روند بازار   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۷:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
به گفته رییس کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی، طرح دارویار برخلاف آنچه هدف آن بود پرداختی از جیب مردم را افزایش داده و بیماران مجبورند داروهای خود را با چند برابر قیمت تهیه کنند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۷:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
نائب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: در بودجه سال جاری حدود 46 و نیم هزار میلیارد تومان برای اجرای پزشک خانواده پیش بینی شده است.