پنجشنبه ۳۰ شهریورساعت ۱۸:۲۶Sep 2023 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سفیر روسیه»

شفقنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۱:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا-سفیر روسیه در پیونگ یانگ که کیم جونگ اون ، رهبر کره شمالی را در سفرش به روسیه همراهی می کرد، درباره نحوه تعیین اندازه کلاه روسی که به جونگ اون داده شد، توضیح داد. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۷:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
رهبر جمهوری دموکراتیک خلق کره روز دوشنبه پس از پایان سفرش به فدراسیون روسیه از ولادیمیر پوتین و مقامات روس تشکر کرد. همچنین سفیر روسیه در کره شمالی که کیم جونگ اون را در جریان سفر وی به خاور دور روسیه همراهی می کرد، گفت، همکاری مسکو و پیونگ یانگ علیه هیچ طرفی نیست.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۰۸:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
سفیر روسیه در جمهوری دموکراتیک خلق کره، امروز یکشنبه اعلام کرد که کیم جونگ اون که در روسیه به سر می برد، از سفر خود راضی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۴:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
آناتولی آنتونوف سفیر روسیه در آمریکا روز شنبه (امروز) اعلام کرد که به منظور احیای توافق غلات، واشنگتن باید به طور واقعی موانع تحریمی اعمالی خود علیه مسکو را حذف کند.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۰۸:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
سفیر روسیه در آمریکا گفت: درهای احیای توافق غلات باز است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۶:۰۱    
سفیر روسیه در آمریکا می گوید که واشنگتن از سر ناامیدی یا توهم، راه های جدید برای نابودی اقتصاد روسیه ابداع می کند اما همه این تلاش ها بی حاصل است.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۴:۱۱    
شفقنا- آناتولی آنتونوف، سفیر روسیه در آمریکا، مخالفت شدید خود را با موج کنونی تحریم های ضدروسی دولت آمریکا ابراز کرده است. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا از تاس، آنتونوف در پستی در کانال تلگرامی سفارت روسیه گفت : واشنگتن تلاش های خود را برای آسیب رساندن به اقتصاد روسیه افزایش داده است ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۳:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
سفیر روسیه در لیبی از ارسال هواپیماهای امدادرسانی روسیه به لیبی به دستور رئیس جمهور روسیه خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۰:۳۸    
سفیر روسیه در سازمان ملل گفت، در سال جاری میلادی اوکراین بیش از 1.8 میلیارد دلار کمک سازمان ملل را دریافت کرده که یک میلیارد دلار بیشتر از کمک این نهاد بین المللی به افغانستان است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۰۹:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
سفیر روسیه در آمریکا با اشاره به بسته تحریمی جدید از سوی آمریکا گفت، تحریم ها راه به جایی نمی برد و روسیه از دفاع از منافع ملی خود دست برنخواهد داشت.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۰۷:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- منابع خبری بامداد جمعه گزارش دادند، سفیر روسیه در واشنگتن در واکنش به بسته جدید تحریمی آمریکا علیه این کشور گفت که تحریم های واشنگتن مسکو را از حفظ منافع ملی خود منصرف نخواهد کرد.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۲۲:۴۲    
مبارزه با استعمار و پایان سلطه غرب یادداشت سفیر روسیه در تهران در روزنامه دولت
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۶:۰۴    
دستیار رئیس جمهور ازبکستان و سفیر روسیه در چارچوب دیداری در شهر تاشکند چگونگی و چشم انداز همکاری های متقابل دو کشور را بررسی کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۱:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
سرگئی لاوروف تاکید کرد که همکاری روسیه و کره شمالی تحت تأثیر غرب نخواهد بود و سفیر روسیه در واشنگتن نیز یادآور شد که آمریکا، به رغم اقدامات مخرب خود، در تلاش است تا گفت وگوی سازنده بین مسکو و پیونگ یانگ را به عنوان عامل بی ثباتی در جهان معرفی کند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۷:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- سفیر روسیه در ایران نوشت: در کشورهای آسیایی، آفریقایی و امریکای لاتین، اعتماد فزاینده ای به آگاهی از فرصت های خود برای توسعه موفقیت آمیز، از جمله در چهارچوب بریکس، سازمان همکاری شانگهای ...
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۱۸:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
سفیر روسیه در آفریقای جنوبی در مهمانی سفارت امارات در پرتوریا، در اقدامی سمبلیک از یک قطعه اسکناس 100 بریکسی رونمایی و آن را به سفیر امارت هدیه کرد.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۰۹:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
شفقنا- ولادیمیر گیلتوف سفیر روسیه در کویت گفت: بحران میدان گازی الدره(آرش) بین ایران از یک طرف و کویت و عربستان از طرف دیگر اهمیت بسیار زیادی دارد و از مسائل اساسی در منطقه است. ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۲۲:۴۸   + ۲۰ سایت دیگر  
سفیر روسیه در آفریقای جنوبی در میهمانی سفارت امارات در پرتوریا، در اقدامی سمبلیک از یک قطعه اسکناس 100 بریکسی رونمایی و آن را به سفیر امارت هدیه کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۲۲:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
سفیر روسیه در پکن روز یکشنبه در مراسمی گفت که تحمیل شکستی راهبردی به روسیه، صرفا توهمی است که هرگز محقق نخواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۱۲:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
سفیر روسیه از واشنگتن خواست تا تمامی اموال دیپلماتیک به سرقت رفته در آمریکا را به فدراسیون روسیه برگرداند.
حیات   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۰:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
پس از آنکه روسیه پیشنهاد فرانسه و امارات برای تمدید تحریم های سازمان ملل علیه کشور مالی را وتو کرد، تمامی این تحریم ها امروز (پنجشنبه) پایان خواهند یافت. ...
آنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۱:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
سفیر روسیه در واشینگتن می گوید که روسیه اولین طرفی نخواهد بود که آزمایش های هسته ای را از سر می گیرد، اما اگر آمریکا چنین کاری کند، مسکو برای پاسخ مشابه آماده خواهد بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۰۹:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
سفیر روسیه تاکید کرد این کشور آغازکننده آزمایشان هسته ای نخواهد بود، اما اگر آمریکا انجام چنین آزمایشاتی را از سر بگیرد، مسکو هم برای این اقدام آمادگی دارد.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۰۸:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
سفیر روسیه در آمریکا گفت، مسکو نخستین کشوری نخواهد بود که از سر گیری آزمایش های اتمی را آغاز می کند، بلکه آماده است تا اگر آمریکا چنین آزمایش هایی را اول انجام داد، واکنش نشان دهد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۸:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
سفیر روسیه در دانمارک امروز تصریح کرد: ارسال اف-16 به اوکراین باعث تشدید درگیری ها می شود.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۶:۵۲   + ۲۷ سایت دیگر  
پارسینه : بوریس گریزلوف سفیر روسیه در بلاروس هشدار داد مسکو هر حمله به مینسک را به عنوان اقدام تجاوزکارانه علیه خود می داند و از تمام قابلیت های نظامی خود برای تلافی استفاده می کند. ...
یکتا پرس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۰۹:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
اولگ استپانوف سفیر روسیه در اوتاوا تحریم های جدید کانادا علیه مسکو را بی معنا خواند و تاکید کرد که سیاست تحریمی غرب علیه کشورش به هیچ جایی نخواهد رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۱۴:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
سفیر روسیه در آمریکا ضمن بیان این که مسکو بازگرداندن شهروندان روس زندانی در ایالات متحده را در اولویت قرار داده، گفت: از واشنگتن می خواهیم از تحت تعقیب قرار دادن اتباع ما در کشورهای ثالث دست بردارد.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۱۶:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
سفیر روسیه در آمریکا گفت، ایالات متحده باید روش قدیمی خود را مبنی بر تحت تعقیب قرار دادن اتباع روسی در کشورهای ثالث پایان دهد و روسیه همیشه تمام تلاش خود را برای آزادی شهروندانش در بازداشتگاه های آمریکایی انجام می دهد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۱۰:۲۴    
سکوت آمریکا در قبال حملات اوکراین به پل کریمه، شکست سیاست تحریمی واشنگتن علیه مسکو ، ناامیدی کی یف برای دریافت اف-16 در سال جاری، عدم دعوت از زلنسکی به نشست سران گروه 20 و غیر ممکن بودن بازگشت کریمه به اوکراین، از مهمترین رویدادها پیرامون جنگ هستند.
سلام نو / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۱۰:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
کریدور غلاتی که در چارچوب ابتکار غلات دریای سیاه به وجود آمد صرفا در خدمت منافع تجاری اروپایی ها و آمریکا قرار گرفت و کشورهای با کمترین سطح توسعه تنها از سه درصد کل محموله های غلاتی که از این کریدور تحویل داده شد بهره مند شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۱۷:۳۳    
سفیر روسیه در ترکیه از رایزنی مسکو با متحدانش برای جایگزینی ابتکار عمل صادرات غلات اوکراین از دریای سیاه خبر داد.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۱۴:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
پارسینه : دمیتری ژیرنوف سفیر روسیه در افغانستان اظهار داشت: طالبان در حال حاضر تمام این کشور را تحت کنترل دارد و تلاش می کند تا یک زندگی مسالمت آمیز ایجاد کند و با ویرانی های اقتصادی که از دولت قبلی به ارث رسیده دست و پنجه نرم می کند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۱۸:۰۷    
سفیر روسیه رفتار واشنگتن مبنی بر عدم صدور روادید برای مقاماتی که به دنبال شرکت در جلسات مجمع کلیدی اقیانوس آرام هستند، را غیرقابل قبول خواند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۱۰:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- - سفیر روسیه در ایالات متحده با بیان اینکه آمریکا از اشتباهات خود درس نمی گیرد،گفت: کاخ سفید با ارسال کمک های جدید به اوکراین به طور عمیق تر در جنگ با روسیه غرق می شود و انتظار دارد که جنگ اوکراین برای مدتی طولانی ادامه یابد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۱۰:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
هشدار سفیر روسیه درباره تمایل آمریکا برای ادامه جنگ اوکراین برای مدت زمان طولانی، عقب نشینی نیروهای نظامی اوکراینی در نزدیکی خارکوف، افشای طرح لهستان برای حمله به غرب اوکراین و گسترش منطقه درگیری نظامی، از جمله مهمترین رویدادها پیرامون جنگ هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۰۹:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
سفیر روسیه در آمریکا می گوید که واشنگتن در حال فرو رفتن در اعماق جنگ با روسیه است و انتظار دارد که جنگ اوکراین مدت زمانی طولانی ادامه پیدا کند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۰۹:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
سفیر روسیه در آمریکا با اشاره به بسته کمکی جدید تجهیزات آمریکایی به کی یف گفت، ایالات متحده در حال غرق شدن در یک درگیری با روسیه است و انتظار دارد جنگ اوکراین تا مدت ها طول بکشد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۱۷:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
وزارت خارجه لهستان نیز سفیر روسیه در ورشو را برای توضیحاتی احضار کرده است. لهستان یکی از حامیان اصلی اوکراین در جنگ علیه روسیه به شمار می آید.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۲۱:۳۵    
سفیر روسیه در لندن گفت اگر غربی ها همچنان به ارسال تسلیحات به کی یف ادامه دهند، اوکراین به کشوری شکست خورده تبدیل خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۲۰:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
سفیر روسیه در لندن گفت اگر غربی ها همچنان به ارسال تسلیحات به کی یف ادامه دهند، اوکراین به کشوری شکست خورده تبدیل خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۱۲:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
آناتولی آنتونوف سفیر روسیه در آمریکا معتقد است که تحریم های جدید واشنگتن علیه مسکو نشانه شکست مواضع ضد روسی آمریکایی ها است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۱۰:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
سفیر روسیه در آمریکا، دور جدید تحریم های واشنگتن علیه مسکو را مهر تاییدی بر شکست سیاست تحریمی کاخ سفید توصیف کرد.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۰۹:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
سفیر روسیه در واشنگتن گفت: تحریم های اخیر ایالات متحده علیه روسیه، بی اعتباری نظام مالی متمرکز شده در این کشور را ثابت می کند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۰۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، به نقل از خبرگزاری راشا تودی، اظهارات آناتولی آنتونوف، سفیر روسیه در آمریکا در واکنش به اظهارات سخنگوی پنتاگون مطرح شد که گفته بود به اعتقاد واشنگتن، اوکراین به همان شکل که قول داده بود "به شکلی مناسب" در حال استفاده از مهمات خوشه ای است ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۱۸:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
سفیر روسیه در آمریکا اعلام کرد که واشنگتن مسئول اصلی انحراف در اجرای توافق صادرات غلات از بنادر اوکراین است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۱۷:۵۶    
سفیر روسیه در آمریکا از آمادگی مسکو برای بازگشت به ابتکار عمل صادرات غلات اوکراین خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۱۶:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
سفیر روسیه در قطر گفت که مسکو به دوحه پیشنهاد داده تا در معاملات دوجانبه از ارزهای ملی استفاده شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۱۰:۵۷    
سفیر روسیه در عشق آباد از سفر رئیس جمهور تاتارستان به ترکمنستان در ماه سپتامبر سال جاری، خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۰۸:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
سفیر روسیه در آمریکا گفت، راه برای از سرگیری ابتکارعمل غلات دریای سیاه همچنان باز است.