یکشنبه ۱۳ فروردینساعت ۰۷:۳۵Apr 2023 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اراضی کشاورزی»

عصر اترک   ۹ ساعت پیش    
مدیر امور آب و خاک سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی گفت: 500 هکتار از اراضی کشاورزی این استان با 33 میلیارد تومان اعتبار در سال 1401 مجهز به سامانه های آبیاری نوین شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۱۷:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
ارومیه - نماینده مردم شهرستان میاندوآب در مجلس شورای اسلامی گفت: عدم تامین حق آبه کشاورزی دشت میاندوآب باعث از بین رفتن نزدیک به 40 هزار هکتار از اراضی منطقه می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۱۳:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
خرم آباد- هواشناسی لرستان نسبت به سرمازدگی باغات و اراضی کشاورزی این استان اعلام هشدار کرد.
میرملاس نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۱۳:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی میرملاس به نقل از خبرگزاری مهر، اداره کل هواشناسی لرستان در پی نفوذ توده هوای سرد در بامداد روزهای شنبه و یکشنبه 12 و 13 فروردین ماه جاری نسبت به کاهش محسوس دما به کشاورزان و باغداران لرستانی هشدار صادر کرد. در اطلاعیه هشداری هواشناسی لرستان به کشاورزان و باغداران [...]
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۱۲:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
داستان عمومی و انقلاب شهرستان مرند از تخریب 6 مورد ساخت و ساز غیر مجاز در اراضی کشاورزی این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۱۶:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر امور اراضی لرستان از تخریب 1مورد ساخت وساز غیرمجاز در اراضی زراعی و باغی روستای رشنو بخش مرکزی شهرستان رومشکان خبر داد.
موج رسا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۱۴:۱۹    
مدیر امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان با بیان اینکه 55 فقره ساخت و ساز غیرمجاز در اراضی کشاورزی استان زنجان در ایام تعطیلات نوروز در استان شناسایی شده است، گفت: 35 فقره از این ساخت وساز ها در خدابنده، زنجان و ابهر با اخذ نظر دادستان قلع وقمع شده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۱۲:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان قزوین گفت: 9 بنای غیرمجاز در اراضی کشاورزی این شهرستان در اجرای طرح نوروزی قلع و قمع شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۰۳:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
رزمایش حافظان زمین باهدف صیانت از اراضی کشاورزی و مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز، قزوین برگزار شد.
ایانا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۰۳:۰۳    
سنددار کردن اراضی کشاورزی مزایای متعددی نظیر بهبود پرداخت تسهیلات به کشاورزان، کنترل کیفی مزارع، جلوگیری از تغییر کاربری و پایان دادن به نزاع های ناشی از تداخل اراضی کشاورزی و ملی دارد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۹:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
گشت یگان حفاظت اراضی کشاورزی از ابتدای سال جاری تاکنون ساخت وساز 80 فقره تغییر کاربری غیرمجاز در شهرستان را متوقف کرده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۷:۴۲    
مدیرکل ثبت اسناد و املاک کردستان گفت: در طول سال گذشته از 903 هزار هکتار اراضی زراعی و کشاورزی استان، 40درصد اراضی سنددار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۸:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرجهادکشاورزی تفت از توقف ساخت و ساز 80 فقره تغییرکاربری غیرمجاز توسط گشت یگان حفاظت اراضی کشاورزی شهرستان تفت، از ابتدای سال جاری تاکنون خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۳:۵۵    
وقوع سیل از شب گذشته در شهرستان جیرفت خسارات زیادی به بخش های کشاورزی، زیرساخت ها، دام و راه های عشایری وارد کرد و سه نفر در این سیل جان باختند.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۳:۴۵    
سامانه های نوین آبیاری در 127 هکتار از اراضی کشاورزی خرمشهر اجرا شد
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۳:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
بنابر اعلام یگان حفاظت امور اراضی کشاورزی استان همدان 24 مورد ساخت ساز غیر مجاز و 6 هزار و 960 متر دیوار کشی در اراضی کشاورزی و زراعی شهرستان بهار قلع و قمع شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۲:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
فرماندار جیرفت گفت: سیل به منازل مسکونی، محصولات و اراضی کشاورزی روستاهای بیگمان، آبگرم، ورامین و فتح آباد این شهرستان خسارت وارد کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۱:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان حمیدیه از رصد و پایش 3 هزار و 700 هکتار از اراضی این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۵:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر امور اراضی جهاد کشاورزی آذربایجان غربی گفت : 22 گشت یگان حفاظت از اراضی کشاورزی به صورت شبانه روزی و رصد فرماندهی و کارشناسان یگان حفاظت اراضی کشاورزی در مرکز استان و شهرستانها در ایام تعطیلات نوروزی بر حفاظت از اراضی و جلوگیری از تغییر کاربری توسط سودجویان در ایام عید نوروز نظارت دارند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۴:۰۹    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین از آغاز عملیات مبارزه با آفت ملخ در سطح 18 هزار و 500 هکتار از مهم ترین کانون های آفت ملخ در اراضی کشاورزی قزوین خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۲:۳۵    
گشت یگان حفاظت اداره امور اراضی در ایام تعطیلات نوروز سال 1402 فعال هستند.
ایانا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۱:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان مرودشت با بیان اینکه متخلفین تعطیلات را فرصت مناسبی برای تغییر کاربری های غیر مجاز اراضی کشاورزی می دانند، گفت: در تعطیلات نوروزی در این شهرستان 20 مورد تغییر کاربری غیرمجاز شناسایی و متوقف شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۱:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان فرمانده یگان حفاظت امور اراضی لرستان گفت: با تخریب ساخت وسازهای غیرمجاز در بروجرد 15 هزار متر مربع از اراضی کشاورزی این شهرستان به چرخه تولید بازگشت.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۰:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- استان خراسان رضوی از ابتدای فروردین ماه سال جاری با تغییرات جوی و بارش های سیل آسا همراه شده است که این بارندگی ها تاکنون خسارات بسیاری به اراضی کشاورزی وارد کرده است.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۲۲:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی آبادان گفت: با توجه به اهمیت کاشت گیاهان دارویی و تغییر الگوی کشت امسال در سطح 6.3 هکتار از زمین های کشاورزی این شهرستان برای نخستین بار گیاه آلوئه ورا کاشت شده است. ...
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۲۲:۱۵   + ۱۶ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی در دیدار با رئیس و معاونان و مدیران سازمان امور اراضی کشور بر لزوم اتمام رفع تداخلات تا پایان سال 1402 تأکید کرد . به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور اراضی کشور، سیدجواد ساداتی نژاد در دیدار نوروزی با رئیس ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۴:۱۸    
مدیر کل دفتر میوه های گرمسیری و نیمه گرمسیری وزارت جهاد کشاورزی گفت: اراضی کشاورزی زیر کشت میوه های گرمسیری 22 هزار هکتار افزایش می یابد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۳:۲۰   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون رئیس قوه قضائیه از حدنگاری 36 درصدی اراضی کشاورزی و 99 درصدی از اراضی ملی و تشکیل قرارگاه ستادی تحقق شعار سال در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۱:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بویین زهرا از قلع و قمع 36 مورد تغییر کاربری غیر مجاز از ابتدای سال جاری تاکنون در اراضی کشاورزی شهرستان بویین زهرا خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۱:۰۶    
مدیر امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی از آزاد سازی دو و نیم هکتار از اراضی کشاورزی بویین زهرا که به شکل غیرمجاز تغییر کاربری داده شده بود خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۴:۰۱    
ایسنا/گیلان فرماندار آستارا با تاکید بر حفظ اراضی کشاورزی این شهرستان مرزی، اظهار کرد: کشاورزی محور توسعه منطقه است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۲:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: 168 فقره تغییر کاربری غیرمجاز اراضی کشاورزی اعم از باغی و زراعی در پی گشت های نوروزی مورد شناسایی قرار گرفت.
راک نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۰۲:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
سید ناصر حسینی پور روز شنبه در بازدید از روستای رودبال گچساران افزود: این طرح آبی هم اکنون 550 هکتار اراضی کشاورزی روستاهای مسیر کانال شامل روستاهای رودبال تا سرتیره را تحت پوشش دارد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۲۱:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
رییس سازمان امور اراضی کشور گفت: زمینه رفع تداخلات و صدور اسناد حدود 3 میلیون هکتار اراضی کشاورزی و واگذاری 7 هزار و 500 هکتار از اراضی برای اجرای طرح های کشاورزی فراهم آمد.
سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۰۴:۰۹    
وزیر جهاد کشاورزی تصریح کرد: موضوع صدور اسناد اراضی کشاورزی باید با قدرت و دقت دنبال شود و به اتمام برسد، این موضوع جز امتیازات مدیران است . وزیر جهاد کشاورزی تصریح کرد: موضوع صدور اسناد اراضی کشاورزی باید با قدرت و دقت دنبال شود و به اتمام برسد ...
اول فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۰۹:۱۲    
آژیر توقف عملیات تغییرکاربری های غیرمجاز در جهرم در وسعتی بیش از 10 هزارمترمربع توسط یگان حفاظت اراضی به صدا درآمد. بر اساس گزارش منتشره از سوی سازمان جهاد کشاورزی فارس ، با نظارت یگان حفاظت اراضی کشاورزی در سومین روز از نوروز، 10 مورد تغییرکاربری غیرمجاز از نوع دیوارگذاری ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۲۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
باهدف جلوگیری از تخریب زیرساخت ها جاده ها شبکه انتقال انرژی و اراضی کشاورزی وخانه های روستایی ، طرح مقابله با فرسایش خاک در شهرستان چابهاراجرا شد .
تهران نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۷:۲۱    
طرح انتقال پساب تهران به شهرستان پاکدشت یک طرح ملی است چرا که 55 هزار هکتار از اراضی کشاورزی را می توان با آن سیراب کرد.
آنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۶:۴۲    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان از طراحی و ساخت دستگاه سنگ جمع کن از اراضی کشاورزی در مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۲۰:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت اراضی استان قزوین از شناسایی 80 مورد تغییر کاربری غیر مجاز از اراضی کشاورزی استان در ایام تعطیلات نوروزی خبر داد.
افکار پرس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۷:۱۸   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور از رشد 9 برابری حدنگاری اراضی زراعی در کشور در مقایسه با سال گذشته گفت: چهار میلیون و 821 هزار و 901 هکتار از اراضی کشاورزی کشور در سال جاری حدنگاری شد. [...]
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۶:۴۵    
مدیر امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی گیلان با اشاره به فعالیت گشت های ویژه حفظ کاربری اراضی کشاورزی استان گفت: در این ارتباط 17 اکیپ ویژه نوروز در استان فعال شده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۰:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیر امور اراضی جهاد کشاورزی گیلان، با بیان اینکه 17 اکیپ خودرویی با جی.پی.اس و یک اکیپ فرماندهی در مرکز استان نظارت بر اراضی کشاورزی را عهده دار شدند، گفت: این 18 اکیپ گشن ویژه جلوگیری از تغییر کاربری در ایام تعطیلات نوروز است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۰۸:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
رییس سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان از آماده باش یگان حفاظت اراضی کشاورزی این استان خبر داد و گفت: به متخلفان تغییر کاربری اراضی کشاورزی در این استان هشدار جدی داده شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۷:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی لرستان از آمادگی کامل گشت های حفاظتی اراضی کشاورزی استان در تعطیلات نوروزی 1402خبرداد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۶:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/یزد مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان یزد از رشد بیش از 10 برابری و تحقق 58 درصدی مستندسازی و صدور اسناد اراضی کشاورزی این استان در روزهای پایانی سال 1401 نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد.
بازتاب ایلام   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۵:۵۵    
بازتاب ایلام/ مدیر جهادکشاورزی شهرستان ایلام گفت: بر اساس تأکید دادستان مرکز استان و ریاست سازمان جهادکشاورزی استان، در ایام تعطیلات نوروز گشت های امور اراضی فعال و بصورت مستمر در حال پایش و گشت زنی خواهند بود.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۴:۱۶   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت که از ابتدای سال 6 میلیون و 200 هکتار از اراضی زارعی و کشاورزی معادل 36 درصد اراضی حدنگاری شده است که این مقدار 9 برابر سال گذشته بوده است.