جمعه ۳۱ شهریورساعت ۱۸:۴۹Sep 2023 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تامین آرد»

خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۷:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی با بیان اینکه در برخی از مناطق سردسیری خرید تضمینی این محصول ادامه دارد گفت: در زمینه تامین آرد نوع یک و دو مورد نیاز خبازی ها با این میزان از خرید گندم به خود کفایی رسیده ایم.
عصر توس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۴:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
به گفته رئیس اداره نظارت و بازرسی جهاد کشاورزی مشهد، 2 انبار پشتیبان تامین آرد در ایام پایانی ماه صفر در شهر مشهد فعال است.
استانداری خراسان رضوی   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۲:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل غله و خدمات بازرگانی خراسان رضوی گفت: برای تامین آرد مورد نیاز زائران و مجاوران استان، ماهانه 62 هزار تن گندم برای تولید آرد استفاده می شود.
استانداری خراسان رضوی   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۲:۵۰    
مدیر کل غله و خدمات بازرگانی خراسان رضوی گفت: برای تامین آرد مورد نیاز زائران و مجاوران استان، ماهانه 62 هزار تن گندم برای تولید آرد استفاده می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۱۷:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی مازندران گفت: همزمان با ایام پایانی تابستان و افزایش جمعیت استان به دلیل ورود مسافران و کارگران فصل کشاورزی تمهیدات و برنامه ریزی لازم به منظور تامین آرد مورد نیاز شهروندان و مسافرین استان صورت گرفته است.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۰۰:۳۸    
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار ایلام بر تامین آرد مورد نیاز نانوایی های موکب ها، هیئات مذهبی در بازه زمانی برگزاری پیاده روی اربعین در مسیرهای منتهی به پایانه مرزی مهران جهت تامین نیاز زائران و خادمین اباعبدالله (ع) تاکید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۱۷:۲۸   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون اقتصادی استانداری ایلام گفت: آرد مورد نیاز نانوایی های مسیر تردد زوار در ایلام تامین شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۱۰:۴۲   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران- رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد اربعین استان تهران با اشاره به معرفی 94 موکب به حوزه اقتصادی استانداری برای دریافت آرد گفت: مواکب معرفی شده برای دریافت آرد به اداره کل غله مراجعه کنند.
598   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۱۴:۵۱   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی در حاشیه نشست امروز هیات دولت، گفت: نگرانی برای تامین آرد در کشور وجود ندارد.
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۱۴:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی از برنامه ریزی برای جوجه ریزی نزدیک به 132 میلیون قطعه در مرداد ماه همچون ماه گذشته خبر داد و تصریح کرد: این میزان جوجه ریزی در 12 ماه گذشته بی سابقه است. ...
آنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۱۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی ضمن توضیح درباره آخرین وضعیت تولید مرغ در کشور گفت: مشکلی در تأمین آرد در کشور نداریم.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۱۲:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
در تامین گوشت مرغ و گوشت قرمز برای جمعیت 86 میلیونی امکان اینکه تمام نیاز ها از بیرون تامین شود، وجود ندارد و اساس کار خود را بر تولید داخل گذاشته ایم
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۱۱:۵۱   + ۱۵ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی در حاشیه نشست امروز هیات دولت، گفت: نگرانی برای تامین آرد در کشور وجود ندارد.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ - ۱۳:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
تحصیلی با بیان اینکه استان سمنان در زمینه ذخیره گندم و تامین آرد مشکلی ندارد گفت: در زمان حاضر ظرفیت ذخیره گندم استان در بخش دولتی و خصوصی به میزان کافی است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۱۵:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - مدیرکل غله و خدمات بازرگانی خراسان جنوبی گفت: چهار ماه نخست سال جاری 47 هزار تن گندم از بنادر کشور برای تامین آرد مورد نیاز مردم وارد استان شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۰۳ - ۲۳:۱۶   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان بر تامین آرد مورد نیاز مواکب، هیئت های مذهبی و تکایا در بازه زمانی برگزاری ایام سوگواری محرم و اربعین حسینی تاکید کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۲ - ۰۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای استاندار گفت: در استان هیچ مشکلی برای تامین و توزیع آرد نداریم و بهانه ای برای تعطیلی غیرمجاز یا کم فروشی پذیرفته نمی شود.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۰۴/۳۰ - ۱۰:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
اصفهان - نایب رئیس انجمن علوم وفنون غلات گفت: ضروری است که هرچه زودتر نسبت به تامین آرد مورد نیاز برای تهیه نان هیئات مذهبی استان اصفهان اقدام شود. محمدرضا خواجه در گفت وگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه به دنبال اجرای طرح هوشمندسازی یارانه آرد و نان و سهمیه بندی شدن آرد به نانواهای دولتی و تعیین ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۴/۲۱ - ۱۸:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان مازندران گفت: در تامین آرد و آردرسانی به واحدهای خبازی مشکلی نداریم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۴/۱۷ - ۱۱:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر اقتصادی استانداری هرمزگان گفت:ماهیانه 15 هزار تن آرد در سطح استان توزیع می شود و مشکلی در زمینه تامین آرد وجود ندارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۴/۱۷ - ۱۱:۲۱   + ۱۳ سایت دیگر  
بندرعباس - مدیرکل دفتر اقتصادی استانداری هرمزگان گفت: کمبودی در تامین آرد استان هرمزگان وجود ندارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۴/۱۴ - ۰۹:۰۴   + ۱۱ سایت دیگر  
در 3 ماهه نخست سال 36 هزار تن آرد در نانوایی های زنجان توزیع شده است.
منجیل خبر   ۱۴۰۲/۰۴/۰۴ - ۲۱:۲۹    
رشت – ایرنا – استاندار گیلان با بیان اینکه فرمانداران شهرستان ها باید پاسخگوی کمیت و کیفیت آرد شهرستان های تابعه خود باشند، گفت: با توجه به گردشگرپذیربودن استان و شروع فصل تابستان موضوع تامین آرد مورد نیاز نانوایی ها به تناسب شرایط هر منطقه و حجم مراجعان پیگیری و انجام شود . ...
بسیج   ۱۴۰۲/۰۴/۰۳ - ۱۹:۳۴   + ۱۳ سایت دیگر  
زنجان -مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان گفت: طبق برنامه ریزی انجام شده جهت تامین آرد و نان شهروندان زنجانی با تصمیم اعضای کمیته،خروج گندم از استان در فصل خرید 1402 ممنوع اعلام شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۲۴ - ۱۳:۳۲    
رئیس اداره نظارت و بازرسی محصولات کشاورزی جهادکشاورزی مشهد گفت: بیشتر نانوایی ها در مشهد مجهز به دستگاه نانینو هستند و فقط تعداد محدودی از نانوایان هنوز موفق به نصب نانینو نشده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۲۱ - ۲۰:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان جنوبی اعلام کرد: سهمیه آرد استان به وضعیت سال گذشته و قبل از کسر سهمیه ها بازگشت و برای تامین آرد نانوایی ها هیچ مشکلی نداریم.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۲۱ - ۱۲:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: لازم است اقدامات لازم برای تامین آرد مورد نیاز مردم صورت گیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۰۸:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت:هیج مشکلی در زمینه تامین آرد استان و استان های همجوار نیست.
راک نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۰۱:۳۰    
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: آرد تولید شده در کارخانه مارون دارای بهترین کیفیت است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۸:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: واحد های نانوایی از تامین آرد تا پخت نان با فرآیندهای متعددی روبرو هستند که نظارت بر فعالیت آن ها باید به صورت جامع و کامل صورت گیرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۰:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
تمهیدات لازم به منظور خرید مستقیم آرد توسط 12 شرکت تعاونی عشایری در مازندران انجام شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۹:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
هیچ کمبودی در تامین آرد در استان اردبیل وجود ندارد و از سال گذشته تاکنون بیش از 183 هزار تن آرد بین نانوایان منطقه توزیع شده است.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۸:۲۹    
رکنا : فرماندار ازنا گفت: هیچ کمبودی در تامین آرد مورد نیاز خبازی های شهرستان وجود ندارد و تخصیص آرد از طریق سامانه هوشمند انجام می شود.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۲۲:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون استاندار و فرماندار ویژه آبادان گفت: شهرستان آبادان منطقه مرزی با شرایط خاص است و روستاییان بیشتر تمایل به پخت و پز خانگی نان دارند که تامین آرد مورد نیاز آنان باید مورد توجه بیشتر قرار گیرد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۷:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل غله استان یزد با بیان اینکه هیچ مشکلی در تامین آرد مورد نیاز نانواها نداریم، گفت: پخت و تحویل نان به مردم شرط تامین سهمیه آرد است و تحویل آرد سهیه ای به رستوران ها را قبول نداریم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۴:۳۸    
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار یزد با اشاره به لزوم جلوگیری از ایجاد صفوف طولانی در نانوایی ها گفت: تعطیلی یا پلمپ نانوایی ها حتما باید با مصوبه کارگروه آرد و نان باشد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۱:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری البرز با تاکید بر اینکه فروش آرد خارج از شبکه قاچاق محسوب شده و با متخلفان برخورد قانونی می شود، گفت: در حال حاضر در سطح استان هیچ معضل و کمبودی در حوزه تامین آرد و نان وجود ندارد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۰۹:۱۳   + ۱۹ سایت دیگر  
مشاور وزیر اقتصاد اظهار داشت: در سال 1400 بیش از 120 هزار میلیارد تومان رقم یارانه ای بود که دولت برای تامین آرد پرداخت کرد و معادل عملکرد سال 1400 لازم بود تامین کند تا در سال 1401 بتواند نان را همچنان با قیمت مشابه سال 1400 و به صورت یارانه ای عرضه کند.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۷ - ۱۵:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
گروه سیاسی: یک عضو هیات نمایندگان استان سیستان و بلوچستان گفت: فقر ریشه دار در استان و شرایط بغرنج مالی باعث شده مردم به جز نان امکان استفاده از دیگر اقلام خوراکی را ندارند و در این شرایط شاهدیم که سرانه آرد مردم استان نیز کمتر از دیگر نقاط کشور است. ...
سلام نو / بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۲۱:۳۳   + ۴۴ سایت دیگر  
عضو هیات نمایندگان استان سیستان و بلوچستان گفت: در حال حاضر قوت غالب مردم استان نان است و متاسفانه آب و رب و نان را به عنوان غذا مصرف می کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۱۱:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی مازندران با اشاره به آردرسانی مطلوب به خبازی های استان در ایام نوروز و ماه مبارک رمضان گفت: همانطور که در ایام نوروز نان مسافرین استان بدون هیچ مشکلی تامین شد، هیچ مشکلی برای تامین نان مورد نیاز شهروندان روزه دار در ماه مبارک رمضان وجود نخواهد داشت.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۰:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
ساری- موسوی، معاون نظارت و بازرسی سازمان صمت مازندران از تامین آرد فوق العاده به میزان 180 تن برای نانوایی های کشیک استان در طرح نوروزی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۱:۲۰    
داغ بودن بازار مشتری هایش به حدی است که از این هفته برای هفته آینده در نوبت هستند و برای این که بتواند پاسخ مشتری ها را بدهد تلاش کرد تا نانوایی خارج از خانه احداث کند اما 100 میلیون تومان هزینه داشت و به همین دلیل از این کار منصرف شد چرا که تامین آرد با قیمت آزاد برای او به صرفه نیست.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۰۸:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران مدیرکل غله و خدمات بازرگانی مازندران، با اعلام اینکه در تامین آرد استان مشکلی وجود ندارد و به اندازه کافی در استان وجود دارد و توزیع خواهد شد، گفت: 76هزار تن ذخیره گندم داریم و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۷:۵۶    
با هدف تامین آرد مصرفی فیروزکوه کارخانه تولید آرد بزودی در این شهرستان راه اندازی میشود .
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۲۱:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
تبریز- رئیس اتاق بازرگانی تبریز بر ضرورت واردات 10 میلیون تن گندم از روسیه و قزاقستان برای تامین آرد صنایع تبدیلی تاکید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۱۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل غله چهارمحال و بختیاری گفت: هیچ مشکلی برای تامین آرد شهرستان های درگیر با بحران نداریم.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۰۹:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
اردبیل - نوبخت، مدیرکل غله و خدمات بازرگانی اردبیل گفت: استان در تولید گندم با وجود خشکسالی جایگاه نهم کشور را دارد و خوشبختانه هیچ کمبودی از لحاظ تامین آرد وجود ندارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۱:۲۰    
مدیرکل شرکت غله و خدمات بازرگانی مازندران گفت: هم استانی ها تا پایان سال دغدغه تامین آرد نداشته باشند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۱۶:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی مازندران گفت:مازندران تا عید دغدغه تامین آرد ندارد.