سه شنبه ۰۴ مهرساعت ۰۹:۴۱Sep 2023 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وضعیت نرمال»

رییس مرکز ملی اقلیم و مدیریت بحران خشکسالی گفت: با وجود روند کاهشی دما طی شهریور، دما یک تا 1.5 درجه سلسیوس بالاتر از حد نرمال خواهد بود.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۱۱:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی اقلیم و مدیریت بحران خشکسالی: ️با وجود روند کاهش دما در شهریورماه، دما یک تا 1.5 درجه سلسیوس بالاتر از حد نرمال خواهد بود. ️در بازه فصلی و هم سال آبی بارش های مردادماه کمتر از وضعیت نرمال بود.
اقتصاد آنلاین / خرداد نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۱۱:۰۸   + ۲۵ سایت دیگر  
مدیرکل اداره هواشناسی استان تهران با تاکید برتداوم هوای گرم طی روزهای آینده اظهار کرد: بارش های پاییزی در حد نرمال پیش بینی می شود اما همچنان لزوم صرفه جویی در مصرف آب وجود دارد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ - ۱۶:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
ساری- ایرنا- مدیر عامل شرکت آب منطقه ای مازندران با اشاره به عقب ماندگی در حوزه تامین آب استان گفت که برای جبران این موضوع مطالعه و اجرای 10 سد جدید دیگر در دستور کار قرار گرفته است تا به وضعیت نرمال در این زمینه دست یابیم.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۷ - ۱۰:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: احداث 103 کلاس درس در شهرستان بیرجند برای رسیدن به وضعیت نرمال ضروری است.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۲:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
اینکه رئیس فعلی این سازمان مدعی ساخت ایرباس و بوئینگ در ایران است از دو حالت خارج نیست، یا اینکه ایشان از ابتدایی ترین الزامات و پیچیدگی های صنعت ساخت هواپیمای مسافربری بی اطلاع هستند که وامصبیتا و یا اینکه مطلع است، اما برای خوشایند مسئولان لاف صد من یه غاز می زند که واویلا.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۵:۳۲    
استاندار البرز با اشاره به اینکه تا پایان سال 2 الی 3 بیمارستان دیگر به سرانه درمانی البرز اضافه می شود، گفت: با این تفاسیر به سرانه نرمال کشور نزدیک می شویم.
کارآفرین نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۵:۰۷   + ۳۴ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر امور طیور وزارت جهاد کشاورزی با اشاره به اینکه کمبودی در تولید گوشت مرغ وجود ندارد، گفت: اکنون تولید گوشت مرغ کشور افزایش یافته و به وضعیت نرمال نزدیک می شویم.
موج   ۱۴۰۲/۰۲/۰۱ - ۱۵:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
علی اکبر محرابیان با بیان اینکه حدود 64 درصد از ظرفیت سدها پر هستند، گفت: در برخی سدها شرایط سرریز هستند اما در برخی سدها کسری بالاست، زیرا در برخی استان ها مانند مازندران، خراسان رضوی، سیستان و بلوچستان شرایط خشکسالی وجود دارد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۸:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
دکتر مجید صادقی در گفتگو با خبرنگار مهر با تاکید بر اینکه جراحی انجام شده بر روی حامد حدادی و نتیجه آن هم بسیاری عالی بوده است، گفت: شرایط این بازیکن نشان می دهد که مراحل درمان تا به امروز خیلی خوب پیش رفته است ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۱/۲۸ - ۱۷:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، باوجود بارش های امیدوارکننده برف در کشور، در سومین سال متوالی خشک قرار داریم، بارش ها زیر نرمال است و بر اساس آمار وزارت نیرو همچنان10 درصد نسبت به وضعیت نرمال فاصله داریم ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۰۰:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : سخنگوی صنعت آب کشور گفت: در سومین سال متوالی خشک هستیم، بارش های امسال مناسب نیست و براساس آمار وزارت نیرو همچنان10درصد کمتر از میزان عادی بارش هاست ...
وزارت نیرو   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۱:۴۸   + ۲۴ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت آب کشور با توجه به بارش های امیدوارکننده برف در کشور گفت: در سومین سال متوالی خشک هستیم بارش هایمان زیر نرمال است و بر اساس آمار وزارت نیرو همچنان10 درصد نسبت به وضعیت نرمال فاصله داریم .
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۵:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
عیسی زارع پور در گفتگو با خبرنگار برنا برخورداری از امکانات بیشتر را یکی از وجوه تمایز سامانه 403 آنلاین در مقایسه با سامانه شکن دانست،.وی همچنین برقراری ارتباط مجدد شهرها و روستاهای خوی را طی کمتر از 12 ساعت مصداقی از تلاش این وزارتخانه برای ارائه خدمات مطلوب به مردم دانست.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۴:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
استاندار البرز گفت: وضعیت نرمال سرانه آموزشی در البرز با احداث 550 مدرسه محقق می شود.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۵:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
در دقایق ابتدایی بازی ذوب آهن و تراکتور مصدومیت شدیدی میان امیرحسین صدقی و سیدمحمد حسینی رخ داد که باعث از هوش رفتن حسینی و آسیب دیدگی جدی صدقی شد که دو آمبولانس به درون زمین آمدند تا آنان را به وضعیت نرمال بازگردانند و خوشبختانه خطر با تلاش کادر پزشکی برطرف شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۰:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/البرز مدیرکل هواشناسی البرز با بیان اینکه میانگین بارش در استان البرز نسبت به وضعیت نرمال با کمبود 76 میلیمتری مواجه است، گفت: در این وضعیت کمبود منابع آبی در ماه های آینده دور از انتظار نیست.
نی نی بان   ۱۴۰۱/۱۰/۲۴ - ۱۲:۵۱    
یبوست در قاعدگی، برای خیلی از خانم ها یک وضعیت نرمال است که با آن دست و پنجه نرم می کنند. در این مقاله به شما می گوییم که چگونه می توان یبوست در قاعدگی را کنترل کرد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۳ - ۱۴:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد گفت: مطابق بخش نامه سازمان هواپیمایی کشوری، شرکت های هواپیمایی در صورت لغو پرواز ها باید تمام هزینه بلیت را به مسافران بازگردانند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - ۱۳:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر بهره برداری از تاسیسات ابفای استان تهران گفت: حجم ذخایر آب در مخازن اب به میزان 1 میلیون و 100 هزار متر مکعب رسیده که در مقایسه با وضعیت نرمال 300 هزار متر مکعب کمتر شده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۴:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
قاسم زاده سخنگوی صنعت آب با بیان اینکه 16 درصد سدهای تهران پر و حدود 84 درصد آنها خالی است، گفت: در صورتی که بارندگی ها به وضعیت نرمال بازنگردد، اوضاع آبی پایتخت بحرانی خواهد شد.
سلام نو / پانا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۵:۰۶   + ۱۹ سایت دیگر  
براساس گزارش دفتر اطلاعات و داده های آب کشور، آب ورودی به مخازن سدهای کشور به عدد یک میلیارد و 75 میلیون مترمکعب از ابتدای سال تاکنون رسیده است.
سلام نو / وانا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۶ - ۲۲:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
با وجود وقوع زلزله های 5.2 و 4.2 ریشتری در استان هرمزگان، ترافیک شبکه در مناطق زلزله زده، روان و بدون اختلال است.
رویداد 24   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۱۱:۳۱   + ۳۶ سایت دیگر  
با وجود وقوع زلزله های 5.2 و 4.2 ریشتری در استان هرمزگان، ترافیک شبکه در مناطق زلزله زده، روان و بدون اختلال است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۲/۲۹ - ۱۴:۳۵   + ۱۳ سایت دیگر  
سرپرست شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، با انجام بیش از 1350 پرواز روزانه در 52 فرودگاه کشور از بازگشت ظرفیت فرودگاه ها به قبل از دوران کرونا خبر داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۰۹ - ۱۹:۳۵    
آیا فشار رکود تورمی بر اقتصاد جهان دوام خواهد آورد؟ در طول سال2021 بانک های مرکزی و برخی اقتصاددانان بر این باور بودند که عوامل افزایش تورم و کاهش رشد اقتصادی، موقتی و گذرا هستند ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۴ - ۰۹:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون کنترل آفات سازمان حفظ نباتات کشور با بیان اینکه به اواخر مبارزه با ملخ های بومی در کشور رسیده ایم، پیش بینی کرد: در پاییز و زمستان وضعیت نرمال خواهد بود چراکه زیستگاه پاییزه ملخ صحرایی ایران نیست.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۰۷:۵۳    
ایسنا/زنجان مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: در حال حاضر فقط 3.3 درصد مساحت استان است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۰۹:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز:قیمت دلار می تواند فاز بازار سکه را تغییر دهد سکه به دلیل احتمال تعطیلات کرونایی به استقبال کاهش تقاضا رفته است، ولی ایجاد تصورات جدید افزایشی در بازار ارز، می تواند متغیر کرونا را نیز برای معامله گران کم اهمیت تر کند.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۴:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
سید محمد هادی امیری سرپرست مخابرات منطقه کهگیلویه وبویراحمد از وضعیت نرمال شبکه ارتباطی مخابرات در سطح استان و شعب اخذ رای خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۳:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیر مخابرات منطقه لرستان از وضعیت نرمال شبکه مخابرات و تلفن همراه درسطح استان و شعب اخذ رأی خبرداد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۲:۳۶    
لرستان- ندری، کارشناس بازار سرمایه گفت: مردم تحت تاثیر جو روانی ایجاد شده، وارد بازار بورس شدند درحالیکه خیلی از کارشناسان نسبت به پر ریسک بودن این بازار هشدار دادند اما مردم و دولت توجهی نکردند.
55آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۵:۲۰   + ۱۲ سایت دیگر  
با وجود وقوع زلزله 5.5 ریشتری در استان هرمزگان، ترافیک شبکه همراه اول در مناطق زلزله زده، نرمال و بدون اختلال است
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۰۸:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
براساس برآوردهای کمپانی بین المللی اقتصاد گردشگری آکسفورد بازگشت بازار گردشگری به سطح پیش از شروع بحران، به احتمال خیلی زیاد در سال 2024 رخ می دهد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۹:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان کرمانشاه گفت : طبق پیش بینی های صورت گرفته بارش های امسال استان کمتر از وضعیت نرمال خواهد بود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۰:۱۳   + ۲۳ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران گفت: در پی وقوع زلزله 5.4 ریشتریِ امروز در استان قزوین، شبکه همراه اول کاملاً پایدار و در حال خدمت رسانی به مشترکان است.
پارس فوتبال   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۵:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
هافبک افریقایی فولاد به شرایط ایده الش نزدیک شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۲۲ - ۱۴:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران گفت: با تداوم بارش ها در روزهای اخیر سدهای تهران در وضعیت نرمال قرار دارند.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۲۱ - ۱۶:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
معاون امور هماهنگی عمرانی استانداری تهران با اشاره به حجم خوب بارش ها طی روزهای اخیر گفت: خوشبختانه در سطح استان تهران مشکلی نداشته ایم و تا این لحظه سدهای استان در وضعیت نرمال قرار دارند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۰۹:۱۶    
با وجود تلاش های روسیه در جهت کاهش تدریجی وابستگی خود به نفت، یک آشفتگی طولانی مدت در بازار انرژی می تواند برای اقتصاد این کشور چالش برانگیز باشد و حتی می تواند منجر به یک بحران بزرگ اقتصادی شود.
صندوق بین المللی پول اعلام کرد که در اقتصاد چین با گذشت شوک اصلی ویروس کرونا، ظهور نشانه هایی از بازگشت به وضعیت عادی آغاز شده؛ اما ریسک هایی جدی هنوز پابرجا هستند.
بانکداری الکترونیک   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۰:۳۶   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک ، داوود محمدبیگی با بیان اینکه با اجرای طرح رمز دوم پویا کاهش موقتی در تراکنش های بدون حضور کارت رخ داده است، گفت ...
سیتنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۷ - ۱۰:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
به دنبال زلزله های شدید در استان های آذربایجان شرقی و غربی، شبکه همراه اول بدون قطعی و در حال سرویس نرمال به هموطنانمان است.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۸/۰۶ - ۲۳:۳۷    
رئیس گروه تحقیقات اداره کل هواشناسی استان قزوین گفت: 62.7 درصد مساحت شهرستان آبیک در وضعیت نرمال قرار دارد.
عصر اترک   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۵:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی خراسان شمالی گفت: در حوزه پیش بینی آبان و آذر ماه سال جاری اکثر نقاط خراسان شمالی در شرایط نرمال قرار دارد و در بخش زیادی از نقاط استان به ویژه در مجاورت با خراسان رضوی بارشها به میزان پنج الی 10 میلی متر بیش از نرمال خواهد بود.
موج رسا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۲:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
پیری جمعیت به دلیل تغییر ساختار های اجتماعی، اقتصادی، کاهش تولید و افزایش کارهای خدماتی، باعث ورشکستگی بیمه ها و ضربه اقتصادی به کشور شده که زنجان هم با وضعیت نرمال جایگزینی جمعیت کشور فاصله دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۰۸ - ۰۹:۴۰   + ۱۱ سایت دیگر  
عسکری نژاد گفت:تصویر روشنی از شرایط زمستان 98 ارائه نشده است، ولی به نظر می رسد بارش ها ی فصل پاییز در اکثر نقاط کشور وضعیت نرمال داشته باشد. وحید عسکری نژاد رئیس گروه بهره برداری از سد های کشور شرکت مدیریت منابع آب ایران در گفتگو با خبرنگار اقتصاد و انرژی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ - ۱۰:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیر دفتر مدیریت مصرف شرکت توزیع نیروی برق شمال استان کرمان گفت: اگر شهرستانی در کنترل مصرف برق رعایت نکند، در صورتی که مشکلی پیش بیاید، خاموشی را به همان شهرستانی می دهیم که مشترکانش همکاری ندارند. ...
خرداد نیوز   ۱۳۹۸/۰۱/۱۷ - ۱۸:۱۵   + ۱۸ سایت دیگر  
خرداد: باران های اخیر تاثیر مثبتی در بهبود وضعیت دریاچه ارومیه گذاشته، به گونه ای که بعد از مدت ها می توان گفت این دریاچه به وضعیت نرمال نزدیک شده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۱/۱۷ - ۱۲:۴۹   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون سازمان آب و برق خوزستان گفت: شرایط در حوضه کرخه خیلی مطلوب نیست و تراز سد کرخه هم اکنون 224 متر است و 4 متر بالاتر از تراز نرمال است.