سه شنبه ۱۶ خردادساعت ۰۲:۴۱Jun 2023 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «امداد غیبی»

عصر اترک   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۹:۱۹    
یک رزمنده فاروجی عملیات بیت المقدس گفت: خرمشهر را خدا آزاد کرد زیباترین تعبیر برای یکی از نمونه های بارز یاری خدا و امداد غیبی رزمندگان اسلام بود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۱:۱۷    
امروز، سوم خرداد، یکی از ماندگارترین روزهای خدایی است. بر اساس نظر کارشناسان جنگ باز پس گیری خرمشهر، غیرممکن بود، اما ایران اسلامی خرمشهر را پس گرفت و این به معنای امداد غیبی در اندیشه و سلوک سیاسی امامین انقلاب اسلامی ایران است.
صاحب نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۰:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
سوم خرداد، روز حماسه و پایداری مردم ایران، شجاعت و شهامت فرماندهان و از خودگذشتگی رزمندگان اسلام و امداد غیبی خداوند است
تهران پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۰:۰۳    
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: بی تردید فتح خرمشهر، یک مسأله عادی نبود؛ بلکه معجزه الهی و امداد غیبی بود که به دست توانای رزمندگان اسلام رقم خورد.
عصر اترک   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۹:۲۵    
سید عیسی موسوی جانباز و رزمنده شیروانی که در عملیات بیت المقدس حضور داشت، فتح خرمشهر را مدد الهی می داند و می گویید حال و هوا و روحیه از خود گذشتی که رزمندگان و فرماندهان در زمان جنگ داشتند به گونه ای بود که نسل امروز شاید به سختی بتواند آن را باور کند.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۲۲:۲۸    
امداد غیبی در راه عرفات با توسل به امام عصر(عج) حجت الاسلام آقای محمدحسین مؤمن پور گفت: حدود سال 1351 شمسی، به عنوان روحانی کاروان به حج مشرف شده بودم ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۴:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خراسان جنوبی گفت:واقعه پنجم اردیبهشت 59 در طبس از وقایع عبرت آموز تاریخ و نماد امداد غیبی الهی و تأیید خداوند نسبت به جمهوری اسلامی است.
شیرازه   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۰۸:۳۱    
عضو کمیسیون برنامه،بودجه و محاسبات مجلس، گفت: در واقع الهی بودن و آسمانی بودن انقلاب اسلامی در صحرای طبس به رخ جهانیان کشیده شد و نشان داد که پشتوانه این نظام و انقلاب امداد غیبی الهی است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۰۴:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
پنجم اردیبهشت در تقویم ایرانیان مصادف است با سالروز شکست حمله نظامی آمریکا به ایران در طبس که سال 1359 هجری شمسی اوایل پیروزی انقلاب اسلامی روی داد و باعث تحقیر و رسوایی بزرگ آمریکا در جهان شد ...
تقریب   ۱۴۰۲/۰۲/۰۱ - ۱۸:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه قشم گفت: شن ها در طبس نقش سرباز خدا و امداد غیبی الهی برای انقلاب اسلامی ایران داشتند و این زمانی محقق می شود که همه کارها برای رضای خدا باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۱۴:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده سپاه قدس گیلان عملیات والفجر هشت را نمونه بارز امداد غیبی پروردگار دانست و گفت: در عملیات والفجر هشت 200 غواص برای عبور از رودخانه اروند به خود سیم تلفن وصل کرده بودند ولی اکر کمک حضرت زهرا(س) نبود امکان عبور از آب وجود نداشت.
هم اندیشی   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۳:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
دیدم ساکت و آرام همین طور که به آسمان نگاه می کند، اشک می ریزد. تعجب کردم.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۰۸:۳۱    
ترفند های ساده برای باز کردن درب بدون کلید نگرانی از گم کردن کلید، پشت درب خانه ماندن، جا گذاشتن سوئیچ در ماشین و اتفاق های مشابه، احساس های مشترکی هستند که همه روزانه با آن در گیر می شوند. حالا تصور کنید در جایی گیر کرده اید و تا نزدیکترین کلیدسازی فاصله زیادی دارید ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۱۶ - ۰۸:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
اردستان - یک رزمنده دفاع مقدس گفت: امدادهای غیبی در عملیاتهای دفاع مقدس همیشه در پیروز شدن ما بر دشمنان تاثیرگذار بود و از آن جمله لکه ابری بود که در بیت المقدس جلوی نور ماه را گرفت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۱۱:۵۵   + ۳۲ سایت دیگر  
سیدمهدی جوادی مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی بیان کرد که این بنیاد ساخت فیلم راه شیری با موضوع اربعین را در دستور کار دارد که به زودی کلید می خورد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۰۷:۳۸    
لواندوفسکی، رافینیا، کانده، آزپیلیکوئتا و آلونسو تنها چند تن از بازیکنانی هستند که بارسلونا در پنجره جاری به دنبال آن ها است.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۴ - ۰۰:۰۶    
شفقنا_ حجت الاسلام کرمی گفت: آزاد کردن خرمشهر توسط خداوند که توسط امام راحل(ره) مطرح شد حرفی دارای مبنا است چراکه ایشان معتقد بودند بدون قدرت الهی قطعا نمی توانیم نیروهای عراقی را شکست دهیم، می توان گفت که امروز شیرین ترین روز از روز های دوران دفاع مقدس است. ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۳/۰۳ - ۱۴:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
امروز سه شنبه سوم خرداد ماه 1401 شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس تهران با کاهش 1.527 هزار واحدی به یک میلیون و 555 هزار واحد رسید. شاخص کل هم وزن اما با کاهش 1.544 واحدی عدد 431 هزار و 228 واحد را به نمایش گذاشت. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۳/۰۳ - ۱۳:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
بورس تهران اگرچه امروز نیز با نماگرهای قرمز پوش مواجه بود اما به مدد حقوقی ها اغلب سهم های بازار تا محدوده قیمت پایانی در دامنه منفی قیمت ها حمایت شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۰۵ - ۱۷:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
واقعه طبس یکی از وقایع روشنی بود که خداوند با امداد غیبی خود حق را بر باطل پیروز کرد و آمریکا با همه امکانات شکست مفتضحانه ای خورد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۰۵ - ۱۱:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
واقعه طبس یکی از وقایع روشنی بوده که خداوند با امدادهای غیبی خود حق را بر باطل پیروز گردانید و آمریکا با تمام امکانات شکست مفتضحانه ای خورد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۲/۲۲ - ۱۴:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
همزمان با "روز شهید و بزرگداشت شهدا" بخشی از سخنان شهید والامقام خرازی در خصوص امداد غیبی شهدا در زندگی را ببینید.
کیهان   ۱۴۰۰/۱۲/۲۱ - ۲۲:۰۴    
امام جمعۀ سابق طُرقبۀ مشهد، مرحوم حجّت الاسلام و المسلمین علی اصغر عطایی خراسانی گفت: در سال 1371 شمسی با کاروان حاج تقی امیدوار با عنوان روحانی، توفیق برگزاری حج داشتم. تعدادی از مسافران کاروان از روستای گرو که در چند فرسنگی راتکانِ مشهد است، ثبت نام کرده بودند و بقیه از مشهد مقدس بودند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۲۰ - ۱۸:۱۰    
انقلاب اسلامی یک معجزه الهی است و این انقلاب همان گونه که در تاسیس خود یک امداد الهی بود استمرار و بقای آن نیز در سایه امداد الهی و غیبی هستیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۱/۱۵ - ۱۲:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
گروه استان ها- نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت:پیروزی انقلاب اسلامی در روی کره زمین در تمام ملت ها و کشورها بی نظیر است و عنایات پروردگار و امداد غیبی پشت این حرکت دینی مردم قرار گرفت و مردم را پیروز کرد.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۱۰/۰۹ - ۱۵:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
محمدصادق دهنادی در خصوص شکل گیری بصیرت در روز نهم دی در برنامه "انعکاس" اظهار کرد: مردم در مقاطع مختلف انقلاب اسلامی دین خود را ادا کرده و جلوتر از نخبگان و خواص حرکت نموده اند. وی افزود: ای کاش مقداری از همت و بصیرت مردم در برخی مسئولان هم بود و این آقایان بیش از دشمن، پیام 9دی را می شنیدند. ...
اسپادانا خبر   ۱۴۰۰/۰۸/۲۰ - ۲۱:۱۱   + ۲۱ سایت دیگر  
استکبار ساعتی و روزانه برای نابودی نظام جمهوری اسلامی برنامه دارد اما به ادعای آن ها توجه نکنید؛ پوکی استخوان دارند و دچار شکستگی می شوند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۲۲:۱۱    
حجت الاسلام کریمی تبار با بیان اینکه برترین مدیری که در جهان تا کنون وجود داشته است، وجود نازنین پیامبر اکرم(ص) بوده است، گفت: وقتی می گوییم خدا یاری می کند، باید دانست که این یاری مشروط است اگر توانمان را به کار گرفتیم خداوند هم ما را یاری می کند.
جهان نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۰۸:۴۲   + ۴۰ سایت دیگر  
دکتر عین اللهی گفت: تا پایان این ماه 40 میلیون دوز واکسن و شاید هم تا 50 میلیون دوز در اختیار داریم و از این نظر خیالمان راحت است.
جهان نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۰۵:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
دکتر عین اللهی گفت: تا پایان این ماه 40 میلیون دوز واکسن و شاید هم تا 50 میلیون دوز در اختیار داریم و از این نظر خیالمان راحت است.
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۱۲:۴۰   + ۱۶ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: بر اساس تازه ترین بررسی عوامل اطفای حریق با شروع بارندگی ها از صبح امروز جمعه در استان گیلان، باقی مانده آتش در دل تالاب بین المللی انزلی خاموش شد و دیگر اثری از آتش دیده نمی شود. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۷:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- یافته های مطالعات انجام شده از سوی نشریه اکونومیست در مورد عملکرد بازیکنان در ورزشگاه های خالی از تماشاگر، از تفاوت چشمگیر عملکرد بازیکنان غیرسفیدپوست در غیاب هواداران حکایت دارد اما چرا؟
صدای لنجان   ۱۴۰۰/۰۳/۰۷ - ۱۶:۰۹    
به گزارش صدای لنجان ؛ حضرت عبدالعظیم بن عبدالله بن علی بن حسن بن زید بن حسن بن علی بن ابی طالب (ع) مشهور به عبدالعظیم حسنی، شاه عبدالعظیم و سیدالکریم، در پنجشنبه 4 ربیع الثانی سال 173 هجری قمری در زمان حکومت هارون الرشید در مدینه دیده به دنیا آمد.(ابن عنبه، عمده الطالب، 1380ش، ص94)َ ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۴:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
استاندار خراسان جنوبی تأکید کرد: واقعه صحرای طبس، به عنوان یک امداد غیبی، باید ماندگار شود.
فاش نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۰:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
( بخش نهم ) همسر شهید رجبی گفت: موسی هنگام آخرین خداحافظی تاکید کرد، هرگاه در زندگی کم آوردی، بگو یا زینب (س)! خودشان نیروی غیبی به کمکت می فرستند! حالا هرگاه به مشکل برمی خورم، کافی است بگویم یا زینب، خیلی زود گره از کارم باز می شود. ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۲۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
پس از اینکه دیدار استقلال و نفت آبادان از سوی سازمان لیگ لغو شد، مدیران پرسپولیس به این اتفاق اعتراض کردند. اعتراضی که بلافاصله محمد کاظمی به آن واکنش نشان داد. مدیر رسانه ای استقلال با انتشار متنی در اینستاگرام، حسابی از خجالت رقیب درآمد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۵:۳۵    
حجت الاسلام عابدینی می گوید معتقدیم شهید زنده است و مسیرش از آسمان ادامه دارد. دغدغه هایی که شهید سلیمانی داشت حتماً با نصرت الهی به سرانجام می رسند.
جام جم   ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۱۷:۵۱    
همیشه هدف از خلقت انسان رسیدن به رشد و کمال متعالی تعریف شده است، یعنی همان نقطه ای که خداوند تمام ابزار آن را برای انسان محیا کرده است، یکی از این ابزار تربیتی آزمایشاتی است که انسان در زندگی دنیوی به آن مبتلا می شود و خداوند روزنه های امیدی را در غالب مدد های غیبی بر جان او می دمد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۶:۲۲    
بندرعباس- ایرنا- همه به این نتیجه رسیدند که فردا صبح به سنگر دست ساخته خودشان بروند همان شب یک گلوله توپ فرانسوی وسط سنگر اصابت کرد و سنگر ساخته شده رودانی ها تکه تکه شد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۹:۵۴   + ۲۶ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر تهران گفت: ماجراجویی و تندروی برخی افراطیون داخلی با شعار خروج ایران از برجام، برای ترامپ می تواند به عنوان یک امداد غیبی در انتخابات پیش رو جهت جلوگیری از شکست محسوب شود.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ - ۱۰:۰۱   + ۴۱ سایت دیگر  
سردار تنگسیری در گفتگو با فارس ناگفته هایی مهم درباره جستجو برای یافتن لاشه پهپاد آمریکایی که توسط پدافند هوایی سرنگون شد را روایت کرده است. 30 خرداد سال گذشته بود که پهپاد متجاوز MQ-4C آمریکا مشهور به ترایتون که از مبدأ پایگاه ظفره در امارات متحده عربی به پرواز درآمده بود ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۱۸ - ۱۲:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
گزیده ای از کرامات حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) همزمان با وفات ایشان را در این گزارش بخوانید.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۳/۰۲ - ۱۵:۴۶    
اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس مازندران به مناسبت سوم خرداد سالروز حماسه فتح خرمشهر بیانیه ای صادر کرد.
خبر هرمزگان   ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۰۲:۲۷    
خبر هرمزگان- آمار مبتلایان یک روزه کرونا در سایه بی توجهی جمعی مردم و مسوولان هرمزگان به هشدارها و اخطارها برای اولین بار سه رقمی شد و به 113 نفر در یک روز رسید.
مدال   ۱۳۹۹/۰۲/۲۴ - ۱۳:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
شگفتانه فوتبال ایران و انگلیس در یک فصل و به شکل همزمان رقم خورد؛ جایی که استقلال خوزستان لیگ را مبهوت کرد و جام را در اهواز بالای سر برد و در انگلیس هم رانیه ری و شاگردانش جام را به خود اختصاص دادند....
ایتنا   ۱۳۹۹/۰۲/۱۲ - ۱۲:۰۰   + ۲۵ سایت دیگر  
ایتنا - به عقیده کارشناسان، بحران کرونا توانست به فیس بوک که در سال های اخیر به شدت درگیر رسوایی های اطلاعاتی و بایکوت بسیاری از کاربران شده بود، کمک کند تا بتواند باری دیگر با محبوبیت و استقبال کاربران روبرو شود.
میزان   ۱۳۹۹/۰۲/۰۵ - ۱۳:۵۰    
خبرگزاری میزان- حادثه طبس برای انقلاب اسلامی مردم ایران بود که بار دیگر قدرت فائقه و مطلقه الهی و وهن و سستی کید و مکر دشمنان خدا را آشکار کرد. تاریخ انتشار: 13:49 - 05 اردیبهشت 1399 - کد خبر: 615301
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۲/۰۴ - ۱۶:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
موزه بین المللی استکبارستیزی صحرای طبس در پیامی اعلام کرد: امداد غیبی، این بار در صحرای طبس به یاری جمهوری اسلامی ایران آمد و شکست ذلت باری بر ارتش پر ادعای آمریکا تحمیل کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۲/۰۴ - ۰۹:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس در بیانیه ای با گرامیداشت پنجم اردیبهشت ماه، سالروز شکست حمله نظامی آمریکا به ایران، ماجرای طبس را نماد امداد و نصرت غیبی الهی به ملت مجاهد ایران و یادآور ناتوانی توطئه ها و سناریو های شیطانی کاخ سفید در برابر انقلاب اسلامی دانست.
خبرورزشی   ۱۳۹۹/۰۲/۰۱ - ۰۰:۰۵   + ۴۲ سایت دیگر  
باشگاه پرسپولیس با انتشار بیانیه ای نسبت به اظهارات یکی از بازیکنان تیم استقلال واکنش نشان داد.