شنبه ۰۱ مهرساعت ۰۲:۲۸Sep 2023 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دارالقرآن الکریم»

خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۹:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
آیین امضای تفاهم نامه همکاری سازمان دارالقرآن الکریم و سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، با هدف تسهیل و تسریع در فرایند تاسیس و ثبت تشکل های قرآنی برگزار شد.
کودک پرس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۱:۳۲    
حجت الاسلام والمسلمین عظیمی در گفت وگویی، گفت: یکی از مهمترین فعالیت های قرآنی اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم و دارالقرآن الکریم در سال جاری، رشد استعدادهای قرآنی است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه مؤسسات و تشکل های قرآن و عترت(ع) البرز بر ضرورت تکمیل اطلاعات مدرسان و معلمان قرآنی استان در سامانه کشوری دارالقرآن تأکید کرد و گفت: مهلت تکمیل اطلاعات تا پایان شهریورماه اعلام شده است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۳:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
مهلت تکمیل اطلاعات مدرسان و معلمان قرآنی استان کرمانشاه در سامانه کشوری دارالقرآن الکریم تا پایان شهریورماه اعلام شد.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۵:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
سید حمید موسوی در گفت وگو با خبرنگار مهر بیان کرد: اداره امور قرآنی اداره کل تبلیغات اسلامی فارس علاوه بر اجرای طرح ها و برنامه های قرآنی در قالب تفاهم نامه همکاری و برنامه های شورای قرآن استان مکلف به اجرای 16 عنوان برنامه قرآنی ابلاغی از سوی سازمان دارالقرآن الکریم شده است. ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۱:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اسبق سازمان دارالقرآن الکریم بیان کرد: انتقال شورای توسعه فرهنگ قرآنی به سازمان تبلیغات اسلامی لطف به این سازمان نیست، چرا که این سازمان باید خیلی تلاش کند تا با توجه به فرمایش رهبر معظم انقلاب اسلامی بر اساس عزت، حکمت، مصلحت و رفتار عدالت مدارانه بتواند این شورا را اداره کند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۲۲:۵۵    
یس دارالقرآن الکریم کشور گفت: ایجاد صندوق ملی حمایت از فعالان قرآنی با هدف ارائه تسهیلات و انجام خدمات بیمه مستقل در دستور کار قرار دارد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۱:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل رئیس سازمان دارالقرآن الکریم کشور گفت: با هدف ارائه تسهیلات و انجام خدمات بیمه مستقل، ایجاد صندوق ملی حمایت از فعالان قرآنی در دستور کار است .
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۴:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل رئیس سازمان دارالقرآن الکریم تبلیغات اسلامی کشور گفت: اتحاد و همبستگی برادران اهل سنت و شیعه عامل ترویج فرهنگ قرآنی در مناطق سنی نشین است.
سبلان ما   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۱:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان دارالقرآن الکریم کشور با بیان اینکه شبکه های مردمی قرآنی، دستاورد انقلاب اسلامی است گفت: آموزش همگانی وظیفه ماست و در این میان انس با قرآن مقدمه ای برای تدبر در قرآن است و این امر لازمه آموزش به شمار می رود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۰۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی اردبیل برنامه های سفر رئیس سازمان دارالقرآن الکریم به اردبیل را اعلام کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۱۴:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
سلسله نشست های اندیشه ورزی قرآن و حکمرانی با موضوع فرایند مدیریت مسئله حیا و عفاف به همت سازمان دارالقرآن الکریم با همکاری شورای عالی انقلاب فرهنگی و کمیسیون فرهنگی اجتماعی برگزار می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۲:۵۹   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان دارالقرآن الکریم کشور گفت: در کنار فعالیت های کلی استان ها به دنبال تعریف یک پروژه اختصاصی قرآنی برای هر استان هستیم و حمایت ای ویژه و جداگانه ای از این پروژه ها که مبتنی بر ظرفیت ها و استعدادهای هر کدام است، انجام خواهد شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
تبریز- رئیس سازمان دارالقرآن الکریم کشور برای اطلاع از فعالیت ها و دیدار و نشست با فعالان قرآنی استات به آذربایجان شرقی سفر کرده است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۰۸:۵۲    
مدیرکل توسعه مشارکت های مردمی سازمان دارالقرآن الکریم در خصوص سیاست جدید سازمان برای حمایت از مؤسسات قرآنی، گفت: موضوع حمایت از تشکل های قرآنی در دست سازماندهی است و در این راستا، شاخص هایی تعریف شده که با چاشنی نوآوری و خلاقیت مورد توجه و دقت واقع شده است.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
گویلی گفت: پروانه فعالیت 3 خانه قرآن و عترت ذاکرین، نور الایمان و تسنیم شهرستان سنندج از سوی دارالقرآن الکریم سازمان مرکز صادر و تحویل مدیران موسسات گردید.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۰۹:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان دارالقرآن الکریم در یادداشتی به هتاکی جدیدی که به مقدسات اسلام و خصوصاً کتاب مقدس آن یعنی قرآن کریم شده است واکنش نشان داده و اربعین را فرصت مناسبی دانست تا مؤمنین اعلام کنند با هتاکان برخورد کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۲:۰۵   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیر کل توسعه مشارکت های مردمی سازمان دارالقرآن الکریم از آغاز سلسله اقدامات این سازمان بابت کاهش زمان صدور و تمدید مجوز موسسات فرهنگی قرآن و عترت و خانه های قرآن زیر نظر سازمان تبلیغات اسلامی خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۱۳:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
چهاردهمین محفل تخصصی تلاوت و استماع قرآن کریم به همت شورای عالی قرآن، مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه و سازمان دارالقرآن الکریم در مجتمع امام خمینی(ره)، حسینیه الزهراء(س) برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۱۶:۲۱    
جلسه آموزش قرآن کریم محمد خواجوی در سازمان دارالقرآن الکریم روز گذشته برگزار شد و هر هفته ادامه دارد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۱۶:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
چهارمین نشست از سلسله نشست های اندیشه ورزی قرآن و حکمرانی با موضوع فرایند مدیریت مسئله حیا و عفاف با حضور حجت الاسلام روح الله حریزاوی، قائم مقام سازمان تبلیغات اسلامی در سازمان دارالقرآن الکریم برگزار می شود.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ - ۱۷:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
اولین نشست هم اندیشی جمعی از اساتید و فعالان حفظ قرآن کریم کشور، با موضوع نقش آفرینی و کنشگری اجتماعی و نحوه تعامل دوسویه حافظان قرآن کریم با سازمان دارالقرآن، با حضور رئیس سازمان دارالقرآن الکریم برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۰ - ۱۲:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
اولین دوره تربیت مربی تدبر در قرآن در دو مرحله مجازی و حضوری به همت سازمان دارالقرآن الکریم برگزار می شود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۰ - ۰۹:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
دوره مدیریت قرآنی عفاف و حجاب از سوی سازمان دارالقرآن الکریم با همکاری مرکز راهبری برهان برگزار می شود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۹ - ۱۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
حوزویان و دانشگاهیان و علاقه مندان به تدبر در چهارمحال وبختیاری برای ثبت نام در دوره ملی تربیت مربی تدبر در قرآن کریم که به همت سازمان دارالقرآن الکریم برگزار می شود، فراخوان شدند.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۱۰:۰۷   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان دارالقرآن الکریم در دیدار با رئیس سازمان ملی تعلیم و تربیت کودک، در رابطه با فعالیت های قرآنی برای مخاطب کودک به گفتگو و تبادل نظر پرداختند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۱۲:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
دومین نشست از سلسله نشست های اندیشه ورزی قرآن و حکمرانی با موضوع فرایند مدیریت مسئله حیا و عفاف به همت سازمان دارالقرآن الکریم برگزار می شود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۱۰:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
سازمان دارالقرآن الکریم برای شناسایی مهمانان برنامه محفل 2، پرسشنامه ای را تنظیم کرده است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۱۰:۵۴    
اولین نشست از سلسله نشست های اندیشه ورزی قرآن و حکمرانی با موضوع فرایند مدیریت مسئله حیاء و عفاف به همت سازمان دارالقرآن الکریم برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۰۹:۵۲    
دوره آموزشی سطح یک تدبر در قرآن کریم ویژه طلاب، دانشجویان و حفاظ قرآن کریم از سوی سازمان دارالقرآن الکریم در لرستان برگزار می شود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۱۱:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی البرز از اجرای طرح ملی نورباران در استان خبر داد و گفت: این طرح با مشارکت سازمان دارالقرآن الکریم و مؤسسه دارالقرآن اهل بیت(ع) اجرا می شود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۰۸:۵۱    
رئیس سازمان دارالقرآن الکریم با اشاره به نقاط قوت و تاکید جهاد دانشگاهی در سپهر جریانات فرهنگی و قرآنی کشور، پوشش سراسری اخبار قرآنی، تمرکز بر مباحث قرآن و عترت دانشجویان ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۱۱:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
حجت الاسلام علی تقی زاده رئیس سازمان دارالقرآن الکریم در پی درگذشت پدر علیرضا معاف، معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی پیامی صادر کرد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۱۰:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
سلسله نشست های اندیشه ورزی قرآن و حکمرانی با موضوع فرایند مدیریت مسئله حیاء و عفاف به همت سازمان دارالقرآن الکریم برگزار می شود.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۵/۱۲ - ۱۲:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان دارالقرآن الکریم کشور، تدبر و تلاوت تدبری قرآن کریم را حلقه مفقوده در میان جامعه قرآنی کشور دانست.
صبح امروز با حضور رئیس سازمان دارالقرآن الکریم کشور، رئیس اداره عقیدتی سیاسی و معاون هماهنگ کننده نیروی هوایی ارتش ، آئین تجلیل از اعضای کاروان قرآنی، اساتید و قاریان قرآن نهاجا در مسجد النبی(ص) ستاد این نیرو برگزار شد . ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۰ - ۱۴:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
محمدمهدی بحرالعلوم از سوی رئیس سازمان دارالقرآن الکریم به عنوان مسئول دبیرخانه ملی حفظ قرآن کریم منصوب شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۰ - ۱۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان دارالقرآن الکریم با اشاره به تفسیر آیات 21 تا 26 سوره مائده و سرانجام بنی اسرائیل از محرومیت سنت های الهی به دلیل دنیاطلبی و تحلیل اشتباه گفت: این کار بنی اسرائیل و خیانت آنها، برای تمام مؤمنان الگو شد و اگر گام های الهی برندارید، مهر فسق و عدم همراهی با سنت های الهی بر آنها زده می شود.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۵/۰۸ - ۲۰:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
اولین نشست خبری، دارالقران الکریم شرکت ملی گاز ایران، با حضور سیروس امیری، مدیر توسعه منابع انسانی و رئیس شورای فرهنگی شرکت ملی گاز ایران و طه کبیری، دبیر شورای فرهنگی و رئیس دارالقرآن الکریم شرکت ملی گاز ایران در ساختمان شرکت ملی گاز ایران برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۸ - ۱۸:۱۳    
حجت الاسلام والمسلمین مهدی طاهری، مدیرکل تبلیغات اسلامی چهارمحال وبختیاری شامگاه یازدهم محرم، همزمان با شب شهادت حضرت زین العابدین امام سجاد(ع)، در جمع عزاداران دارالقرآن الکریم شلمزار به تبیین مفهوم و بایسته های خیمه عزای حسینی پرداخت.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۲/۰۵/۰۸ - ۱۲:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دارالقرآن شرکت ملی گاز ایران با بیان این که انس با قرآن کریم و مفاهیم آن موجب رشد و تعالی انسان در تمامی لحظات زندگی می شود، گفت: این مرکز برای گسترش هرچه بیشتر فعالیت ها و اعتلای فرهنگ قرآنی در سطح شرکت ملی گاز ایران، برنامه های متنوعی را در دست اقدام و اجرا دارد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۷ - ۲۰:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس دارالقرآن الکریم شرکت ملی گاز ایران ضمن تشریح جزئیات اختتامیه بیست چهارمین دوره مسابقات قرآن کریم و نهج البلاغه بهار در بهار ویژه فرزندان کارکنان ستاد شرکت ملی گاز ایران از ارائه آموزش های تخصصی به فعالان قرآنی شرکت ملی گاز به صورت رایگان و تولید نرم افزار قرآنی ویژه متسابقان و علاقه مندان به ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۳ - ۱۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام تقی زاده، رئیس دارالقرآن کریم کشور به همراه مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان روز گذشته، 2 مردادماه با حضور در برنامه حسینیه صدا و سیمای استان از مؤسسات و خانه قرآن ها بازدید و با علمای شیعه و اهل سنت استان دیدار و اهانت به قرآن کریم توسط کشور سوئد را محکوم کرد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۳ - ۱۲:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
دارالقرآن الکریم شرکت ملی گاز ایران با صدور پیامی، اهانت به ساحت مقدس قرآن کریم در کشور سوئد را محکوم کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۰۲ - ۱۷:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
بندرگز- رئیس سازمان دارالقرآن الکریم گفت: با آگاهی، بصیرت و توجه به آموزه های قرآنی توطئه دشمنان شکست می خورد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۲ - ۱۶:۳۱    
همایش نوجوانان عاشورایی و کرسی تلاوت قرآن با موضوع تلاوت تدبری و محکومیت اهانت به قرآن به همت سازمان دارالقرآن الکریم در استان گلستان برگزار می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۰۲ - ۱۵:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
قزوین-مسئول دارالقرآن الکریم تبلیغات اسلامی قزوین با بیان اینکه تلاوت تدبری قرآن در مراسم مذهبی نقش تربیتی دارد، گفت: ایام ماه محرم بهترین فرصت برای بهره مندی از آیات تدبری قرآن است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۵/۰۱ - ۱۷:۵۱    
حجت الاسلام والمسلمین تقی زاده رئیس سازمان دارالقرآن الکریم کشور امروز با آیت الله محمدی لائینی نماینده ولی فقیه در مازندران دیدار و گفت وگو کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۰۱ - ۱۵:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
رییس سازمان دارالقرآن الکریم کشور : بیشترین خانه قرآنی کشور در مازندران فعالیت می کند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۰۱ - ۱۵:۲۵   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان دارالقرآن الکریم در نامه ای به وزیر امور خارجه با اشاره به اهانت برخی افراد به قرآن نوشت: غرب همواره با اهانت به مقدسات میزان حساسیت مسلمانان را می سنجد و اهرم های فشار خویش را می یابد.