دوشنبه ۰۷ فروردینساعت ۰۵:۰۸Mar 2023 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ملت ایران»

بهار نیوز   ۸ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
گروه سیاسی: کنشگر سیاسی اصلاح طلب و عضو حزب اتحاد ملت ایران در گفت و گو با امتداد به اعتراضات 6 ماه دوم سال 1401 اشاره کرده و معتقد است که با توجه به گستردگی شمول این اعتراضات، حاکمیت باید فکری برای این حجم از نارضایتی بکند.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
تاریخ انقلاب اسلامی پر از رشادت ها و از خودگذشتگی ملت ایران است و دوران دفاع مقدس یکی از طلایی ترین این دوران هاست؛ دورانی که رزمندگان با رشادت و ایثار در مقابل دشمن ایستادگی کردند و تعداد زیادی از آنها به فیض شهادت نائل شدند.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۶:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
تاریخ انقلاب اسلامی پر از رشادت ها و از خودگذشتگی ملت ایران است و دوران دفاع مقدس یکی از طلایی ترین این دوران هاست؛ دورانی که رزمندگان با رشادت و ایثار در مقابل دشمن ایستادگی کردند و تعداد زیادی از آنها به فیض شهادت نائل شدند.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۲۰:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
گروه سیاسی:امام جمعه موقت تهران گفت: در همین مدت دولت سیزدهم با همه فشارهای بین المللی و جنگ ترکیبی توانسته دستاوردهای خوبی به ملت ایران هدیه دهد. کاظم صدیقی، گفت: نقطه قوت مهم ملت ایران، همانطور که رهبر انقلاب فرمودند ...
حوزه   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۸:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ امام جمعه بندر ریگ گفت: سال 1401، سال صبر و بصیرت ملت ایران اسلامی و دفاع تمام قد از جمهوری اسلامی بود و مردم از بی تدبیری و کم کاری ها و عدم هماهنگی دستگاه ها در رفع مشکلات گلایه جدی دارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۷:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه کیش گفت: سال 1402 سال دستاورد های اقتصادی ملت ایران خواهد بود.
رسا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۷:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
امام جمعه قم گفت: ایران در برابر دشمنان سرسخت خود با مقاومت و ایستادگی تا تحقق آرمان های امام و شهدا به پیش می رود و از اهداف خود عقب نمی نشیند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۷:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
یک کارشناس مسائل سیاسی در یادداشتی به تبیین حربه های دشمن در جنگ شناختی علیه ملت ایران که رهبر انقلاب در سخنرانی نوروزی به آن اشاره کردند، پرداخت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۷:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان یزد با بیان اینکه خواسته دشمن تن دادن ملت ایران به ذلت خواری در برابر استکبار است، گفت: مسئولان برای برای رفع مشکلات، فرمایشات مقام معظم رهبری را نقشه راه خود قرار دهند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۶:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه نطنز گفت: آمریکا سال هاست شرارت می کند و با تحریم های ظالمانه علیه ملت ایران اسلامی می خواهد این نظام را دچار چالش کند اما نمی تواند و باید بداند هرکس بخواهد به حریم ایران تجاوز کند مردم ایران جواب دندان شکنی به او خواهند داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۶:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/البرز امام جمعه کرج گفت: امروز موفقیت های روز افزون ملت ایران دشمنان را عصبانی کرده است؛ ضمن آنکه مقاومت و تاب آوری مردم بر این عصبانیت دشمنان افزوده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۵:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان یزد: استقامت و پایداری ملت ایران در برابر توطئه های دشمنان از ایمان قوی نشات می گیرد.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۵:۴۹    
حجت الاسلام عبادی با بیان اینکه فشار اقتصادی بخشی از جنگ ترکیبی دشمن بر علیه ملت ایران است، گفت: دشمن با تورم و فشار اقتصادی می خواهد چنان مردم را ناراحت کند که معارف اسلامی و سبک زندگی خود را نبینند و دچار استیصال شوند تا مملکت به اضمحلال برسد.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۵:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
شفقنا- خطیب نماز جمعه تهران گفت: نقطه قوت مهم ملت ایران، استحکام این ملت است؛ به طوری که از زمان پیدایش و پیروزی آن تا به امروز با وجود شرارت ها و دشمنی های بدخواهان و دشمنان، استوار ایستاده است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۵:۱۸   + ۲۶ سایت دیگر  
خطیب نماز جمعه تهران گفت: از روز اول انقلاب زنجیره ای پیوسته از دامن زدن به اختلافات قومیتی تا جنگ، ایجاد ناامنی از طریق منافقین، فتنه 78، 88 و اغتشاشات سال 1401 از سوی دشمنان به کار بسته شد اما جمهوری اسلامی از همه این صحنه ها پیروز بیرون آمد.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۵:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه منطقه خیرآباد شهرستان ورامین گفت: دشمن بدنبال آن است که با استفاده از نفوذ رسانه و دیگر عوامل، ملت ایران را مأیوس کند.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۴:۵۷    
حجت الاسلام صدیقی با بیان اینکه ماه مبارک رمضان باید آغازگر تحول در وجود انسانها باشد، گفت: برای تحول باید به لوازم آن نیز توجه کرد، یکی از لوازم این تغییر و تحول؛ انتظار فرج است و در کنار آن باید نسبت به قرائت قرآن کریم اهتمام داشت و بسیار دعا کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۴:۵۲   + ۲۹ سایت دیگر  
آیت الله صدیقی با بیان اینکه فتنه اغتشاشات پاییز سال گذشته جنگ ترکیبی بود، گفت: مجموعه ای از قدرت های استکباری دست به دست هم داده بودند، اما ملت ایران در برابر همه این فشارها ایستادند و از صحنه جنگ پیروز بیرون آمد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۴:۴۱   + ۱۴ سایت دیگر  
خطیب نماز جمعه این هفته تهران با بیان اینکه فتنه اغتشاشات پاییز سال گذشته جنگ ترکیبی بود، گفت: مجموعه ای از قدرت های استکباری دست به دست هم داده بودند، اما ملت ایران در برابر همه این فشارها ایستادند و از صحنه جنگ پیروز بیرون آمد.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۰۰:۱۸   + ۲۳ سایت دیگر  
دولت سیزدهم در مسیر توسعه روابط خارجی خود، اروپا را نه هدف نهایی بلکه یکی از گزینه های توسعه روابط سیاسی و اقتصادی می داند و در عین حال که مذاکرات لغو تحریم ها را از کانال های مرتبط دنبال می کند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۲:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
عادی سازی گروه های مخالف جمهوری اسلامی و ملت ایران در فضای مجازی این بار به حزب کومله رسید. مردم کردستان بیش از همه مردم کشورمان، از این حزب به اصطلاح دموکرات آسیب دیده اند. از این رو هرچند تلخ اما مرور فجایعی اعضای حزب کومله در کردستان؛ بزرگترین دلیل برای مخالفت با این عادی سازی ها است.
برترین ها / پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۰۱:۰۷   + ۲۲ سایت دیگر  
امیر قلعه نویی پس از دیدار تیم ملی فوتبال ایران با روسیه از نمایش شاگردانش تمجید کرد و در عین حال پاسخ مخالفانش را داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۲۳:۰۴    
دوستی بیشتر میان دو ملت ایران و افغانستان با تأکید بر آئین های باستانی نوروز موضوعی بود که در جشن تجلیل از نوروز در کابل برگزار شد.
قم فردا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۵:۲۸    
رهبر معظم انقلاب اسلامی با تجلیل از حضور مستمر مردم در صحنه، نمونه اخیر بیداری و ایستادگی مردم را مقابله با اغتشاشات اخیر خواندند و تأکید کردند: مردم به همه کسانی که در اغتشاشات تحریک یا از اغتشاشگران حمایت کردند سیلی زدند و به حول و قوه الهی در آینده نیز ملت ایران به دشمنان خود سیلی خواهد زد.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۸:۱۵    
حجت الاسلام روحانی با بیان اینکه از زمان پیروزی انقلاب اسلامی خداوند همواره ملت ایران را مورد حمایت قرار داده است گفت: ملت ایران برای بیرون راندن طاغوت، حاکمیت دین الهی و زنده نگهداشتن اسلام و قرآن قیام کردند.
روز پلاس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۵:۱۰   + ۷۸ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: دولت آمریکا هیچ صلاحیتی برای سخن گفتن از ارزش های والای حقوق بشر در دیگر کشورها را ندارد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۴:۴۵    
حضرت آیت الله خامنه ای در ایام نوروز سه سال گذشته برای رعایت توصیه های بهداشتی جلوگیری از گسترش بیماری کرونا به مشهد سفر نکردند و سخنرانی نوروزی یکم فروردین سال های 1399 تا 1401 به صورت زنده و تلویزیونی برگزار شده بود.
اقتصاد تهران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۴:۱۴   + ۲۲ سایت دیگر  
اقتصادتهران: مدیرعامل بانک صادرات ایران در آستانه نوروز 1402 خورشیدی، در پیامی مقدم مبارک ایام ربیع در گلریزان بهار قرآن را به فال نیک گرفت و از درگاه خداوند برای ملت ایران آرامش، شکوه و عزت و برای ذی نفعان آن بانک عافیت و توفیق طلب کرد. ...
دنیای معدن   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۲:۰۴   + ۲۰۵ سایت دیگر  
دنیای معدن: حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به مناسبت آغاز سال 1402 هجری شمسی، با تبریک عید نوروز به آحاد ملت ایران و همه ملت هایی که نوروز را گرامی می دارند، مهمترین مسئله کشور در سال گذشته را موضوع اقتصاد و معیشت مردم دانستند و با تاکید بر اینکه امسال نیز اقتصاد ...
هشدار نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۱:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش ، امام خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به مناسبت آغاز سال 1402 هجری شمسی، با تبریک عید نوروز به آحاد ملت ایران و همه ملت هایی که نوروز را گرامی می دارند، مهمترین مسئله کشور در سال گذشته را موضوع اقتصاد و معیشت مردم دانستند و با تاکید بر اینکه امسال نیز اقتصاد ...
رئیس جمهوری در پیام نوروزی خود به مناسبت آغاز سال جدید، اظهار کرد: سال1401 سال قدرت مردم و قهرمانی ملت ایران و درخشش در میدان های سرنوشت ساز بود.
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۰۶:۲۱   + ۲۳ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، امیر قلعه نویی در نخستین تمرین تیم ملی که با حضور وی برگزار شد، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پیشاپیش عید نوروز باستانی را خدمت ملت ایران در داخل و خارج تبریک می گویم. امیدوارم زندگی خوب و سبزی داشته باشند ...
ماموستا ملااحمد شیخی تاکیدکرد: توجه دلسوزانه رهبر معظم انقلاب به معیشت ملت امام جمعه شهرستان ثلاث باباجانی گفت: رهبر معظم انقلاب در عمل نشان داده اند که توجه دلسوزانه ای به وضعیت اقتصادی و معیشتی ملت ایران دارند.
سلام نو / نگاه اصفهان   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۰۹:۱۸   + ۲۸ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به مناسبت آغاز سال 1402 هجری شمسی، با تبریک عید نوروز به آحاد ملت ایران و همه ملت هایی که نوروز را گرامی می دارند، مهمترین مسئله کشور در سال گذشته را موضوع اقتصاد و معیشت مردم دانستند.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۰۲:۱۰   + ۴۷ سایت دیگر  
سران کشورهای قرقیزستان، لهستان، تاجیکستان، ازبکستان و روسیه در پیام های جداگانه ای فرارسیدن عید نوروز و سال جدید را به رئیس جمهور و مردم کشورمان تبریک گفتند.
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۲۳:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
نصر: حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به مناسبت آغاز سال 1402 هجری شمسی، با تبریک عید نوروز به آحاد ملت ایران و همه ملت هایی که نوروز را گرامی می دارند، مهمترین مسئله کشور در سال گذشته را موضوع اقتصاد و معیشت مردم دانستند و با تاکید بر اینکه امسال نیز اقتصاد ...
رجا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۲۲:۵۶   + ۳۳ سایت دیگر  
دکتر بهرام عین اللهی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با صدور پیامی ، سال مهار تورم و رشد تولید را به ملت ایران و جامعه خدوم سلامت تبریک گفت و بر آمادگی این وزارتخانه برای زمینه سازی رشد تولید کالا ها و خدمات سلامت محور با تکیه بر دانش و فناوری بومی تاکید کرد.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۲۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه در کاشان، زائران راهیان نور کاشان مراسم تحویل سال را در روستای گمبوعه بزرگ از توابع حمیدیه در کنار یادمان شهدای عشایر عرب گذراندند . ...
تیک   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۲۱:۵۹   + ۱۰ سایت دیگر  
سال قبل هرچه بود گذشت، اما امسال، سالی است با دو انتخابات؛ یکی خبرگان و دیگری مجلس شورای اسلامی. امروز سالی مملو از معادلات سیاسی را آغاز کردیم و شاید از همین حالا چشم رای دهندگان به برنامه های گروه های سیاسی دوخته شده باشد ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۲۱:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب اسلامی در اولین روز سال نو، در اجتماع عظیم زائران و مجاوران حرم مطهر رضوی، پیشرفت در دوران محاصره اقتصادی و شدیدترین فشار های ممکن را، عملکرد درخشان ملت خواندند و گفتند: آمریکایی ها با همه ی دروغگویی شان اذعان کردند که فشارهای اقتصادی آنها بر ملت ایران در تاریخ بی سابقه بوده است ...
افکار نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۲۰:۳۷   + ۱۳ سایت دیگر  
همزمان با آغاز سال نو و تقارن این روزها با ماه رمضان فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش با گرامیداشت یاد شهدا، این روزها را به ملت ایران تبریک گفت.
رجا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۲۰:۲۸   + ۱۰۲ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب اسلامی، تحول به معنای تقویت نقاط قوت و رفع نقاط ضعف و معیوب را نیاز اساسی کشور و هدف اصلی دشمنان از طرح مفهوم تحول ساختاری ، تغییر ، انقلاب یا کلمات مشابه را تغییر هویت جمهوری اسلامی دانستند.
جهت پرس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۸:۴۱    
رهبر انقلاب در بیانات خود در جمع زائرین حرم رضوی از هداف شوم و شنیع دشمنان ملت ایران پرده برداری کردند.
صراط نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۷:۵۶   + ۱۵ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب اظهار داشتند: سالهاست دشمن با صدای بلند اعلام میکند که میخواهیم جمهوری اسلامی را به زانو در بیاوریم، اما رهبری در مقابل میگوید غلط میکنید. این تکرار نیست بلکه استقامت است خدای بزرگ به ما دستور داده است.
کبنا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۷:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
سخنرانی حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی به مناسبت فرارسیدن سال نو در حرم مطهر ثامن الحجج حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۷:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب اسلامی در سخنرانی حرم مطهر رضوی اظهار داشتند: یکی از مهم ترین نقاط قوت ملت ایران و جامعه اسلامی ما این است که جامعه اسلامی ما، "بنیه درونی قوی و مستحکمی" دارد؛ این قوت و استحکام درونی ناشی از ایمان مردم است.
سلام نو / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۸:۲۵   + ۲۸ سایت دیگر  
رهبر انقلاب تصریح کردند: - برخی دلسوز و علاقه مند به نظام اسلامی و انقلاب هستند اما گاهی غفلت می کنند و برای یک حرکت خوب و اصلاحی، بی دقتی می کنند و به نقاط خوب و قوت ضربه وارد می کنند.
یکتا پرس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۷:۲۸   + ۲۸ سایت دیگر  
سخنرانی نوروزی حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در حرم مطهر رضوی دقایقی پیش آغاز شد
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۷:۱۵   + ۲۵ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب فرمودند: مسائل اساسی باید با افکار عمومی مطرح شود. افکار عمومی با نیاز های اساسی آشنا شود. اندیشه ها فعال خواهد شد و جوان های صاحب فکر هم درباره مسائل مهمی که مطرح می شود فعال می شوند. ایستادگی ملت ایران در برابر توطئه های بزرگ دشمن بخصوص در اغتشاشات اخیر بی نظیر بود.