دوشنبه ۰۷ فروردینساعت ۰۲:۳۳Mar 2023 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تردد روان»

فرادید   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۵:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
در محور فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت (رفت و برگشت) تردد روان است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۰:۳۲   + ۲۵ سایت دیگر  
طی شبانه روز گذشته، آخرین اطلاعات دریافتی از دو هزار و 594 ترددشمار فعال در محورهای برون شهری، نسبت به روز قبل 0.9 درصد کاهش را نشان می دهد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۰:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه گیلان از تردد روان و عادی خودرو های مسافران در جاده های استان در مسیر رفت و برگشت خبر داد.
تیتر ۱   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۰:۱۶   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری البرز گفت: ترافیک در آزادراه کرج - تهران از کرج تا کیلومتر 25 نیمه سنگین است. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۸:۳۹   + ۱۵ سایت دیگر  
در عین حال در محور فیروزکوه (مسیر رفت و برگشت) تردد روان است. همچنین در محور های دیگر نیز در آزادراه کرج – قزوین محدوده زیباشهر ترافیک سنگین است
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۵:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
جانشین پلیس راهور، وضعیت ترافیکی جاده ها و محورهای مواصلاتی کشور در پنجمین روز از فروردین 1402 را تشریح کرد. تیتربرتر، سردار سیدتیمور حسینی در گفتگو با شبکه خبر سیما، گفت: با توجه به مسدود بودن جاده چالوس و آزادراه تهران-شمال، ترافیک در محور قزوین-رشت سنگین است و در محور فیروزکوه و هراز ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۱:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
طی شبانه روز گذشته، آخرین اطلاعات دریافتی از 2580 ترددشمار فعال در محورهای برون شهری، نسبت به روز قبل 22.5 درصد افزایش را نشان می دهد.
سلام نو / شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۳:۵۶   + ۲۱ سایت دیگر  
سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای در گزارش امروز 4 فروردین 1401 درباره آخرین وضعیت جاده های شمالی گفت: جاده هراز هم امروز مسدود شد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۲:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار اقتصادی ایران اکونومیست ، بر اساس اعلام سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای طی شبانه روز گذشته تردد خودروها در محورهای برون شهری ، نسبت به روز قبل 6.4 درصد افزایش یافته است. سهم وسایل نقلیه سنگین 5 ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۱:۴۷   + ۲۶ سایت دیگر  
سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای از انسداد جاده چالوس، آزادراه تهران شمال و محور هراز تا اطلاع بعدی و تردد روان خودروها در محور فیروزکوه خبر داد.
کارشناس مرکز مدیریت راه های کشور گفت: تردد از محور چالوس مسیر فت و برگشت و آزادراه تهران - شمال تا اطلاع بعدی ممنوع است، همچنین تردد از محور هراز مسیر جنوب به شمال نیز تا اطلاع بعدی ممنوع است اما در محور فیروزکوه و آزادراه قزوین - رشت مسیر رفت و برگشت تردد روان حاکم است.
سلام نو / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۴:۲۵   + ۲۳ سایت دیگر  
علی اکبر آشوری مدیر مرکز مدیریت راه های کشور، آخرین وضعیت جوی و ترافیکی راه های کشور در 3 فروردین 1402 را تشریح کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه چهارمحال و بختیاری: تردد در تمامی محور های ارتباطی استان روان است.
کارشناس مرکز مدیریت راه های کشور اعلام کرد: ترافیک سنگین در محور هراز مسیر(جنوب به شمال) حدفاصل پیست آبعلی تا امامزاده هاشم و محدوده های لاسم ، آب اسک و رینه، ترافیک نیمه سنگین در آزادراه قزوین - رشت محدوده رودبار و تردد روان در محورهای چالوس ، فیروزکوه ، آزادراه تهران – شمال مسیر گزارش شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۸:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
در کنار حال وهوای بهاری، بارش برف هم باعث خوشحالی اهالیِ شهرستان خلخال و مسافران، و البته غافلگیریِ برخی از رانندگان در جاده ها شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۴:۴۲    
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه؛ با اشاره به بارش برف در چند نقطه استان در شب گذشته گفت : تردد در تمام جاده های استان کرمانشاه به شکل روان و بدون هیچ مشکلی در حال انجام است و این بارش ها هیج جاده ای را مسدود نکرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۱:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
معاون مرکز مدیریت راه ها از تردد روان در مسیر رفت و برگشت محورهای چالوس و فیروزکوه، همچنین آزادراه تهران-شمال خبر داد و گفت: در حال حاضر در همه محورهای تهران-شمال بارش برف و باران داریم.
مرکز مدیریت راه های کشور اعلام کرد: در دومین روز از تعطیلات نوروزی محور هراز مسیر (جنوب به شمال) حد فاصل پیست آبعلی تا آب اسک و آزادراه قزوین - رشت محدوده رودبار دارای ترافیک سنگین است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۹:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست پلیس راه کهگیلویه و بویراحمد تردد در جاده یاسوج بابامیدان و یاسوج اصفهان را روان اعلام کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۵:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/همدان رئیس اداره رهداری حمل و نقل جاده ای ملایر به اجرای 38 کیلومتر روکش راه ها، 150 کیلومتر خط کشی و اصطلاح و ایمن سازی و آشکارسازی اشاره کرد و گفت: با شروع طرح استقبال از بهار اقدامات مستمر و جهادی برای تردد روان و ایمن مسافران نوروزی، انجام گرفته و همچنان این اقدامات در حال اجراست.
پارسینه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۲۳:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
علی زندی فر با اشاره به وضعیت ترافیکی محورهای استان البرز اظهار کرد: ترافیک در محور چالوس مسیر جنوب به شمال حدفاصل پل زنگوله تا سیاه بیشه سنگین است. ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۳:۲۶   + ۲۷ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، حمید برادران در مورد وضعیت ترافیکی پایتخت اظهار کرد: امروز ترافیک نسبتا روانی در شهر تهران جریان دارد و بنا به آماری که از خروجی های شهر تهران داریم سفرهای تهرانی ها به سمت شهرهای خودشان آغاز شده است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۰:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
دماوند- فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران از تردد روان در این محورهای مواصلاتی خبر داد و گفت: در مقایسه با سال گذشته به علت مدیریت در سفرها ترافیک در شرق استان کاهش داشته است.
سینا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۰:۵۹   + ۲۵ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های کشور از ترافیک سنگین در مسیر جنوب به شمال محور چالوس و آزادراه تهران – شمال خبر داد. به گزارش سیناپرس، طبق آخرین اطلاعات به دست آمده از مرکز مدیریت راه های کشور که ساعت 9 امروز به روزرسانی شده ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۰:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور گفت: امروز خبری از ترافیک های صبح شنبه نیست.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۰:۰۵   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا از تردد روان در محورهای هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین - رشت خبر داد.
شهروند البرز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۰۸:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست شهرداری کمالشهر از تردد روان خودروها و نظم مطلوب در بهشت سکینه(س) خبر داد.
میرملاس نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۰:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
به خبرگزاری مهر به نقل از وزارت راه و شهرسازی، امیر معصومی کارشناس مرکز مدیریت راه های کشور به بیان وضعیت جوی و ترافیکی راه های کشور برای امروز چهارشنبه 24 اسفندماه پرداخت و گفت: تردد روان در محورهای چالوس، هراز و فیروزکوه و آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین – رشت (رفت و برگشت) برقرار [...]
تهران پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۸:۴۰    
رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا گفت: تردد روان در محور های چالوس، هراز و فیروزکوه برقرار است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۸:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا گفت: تردد روان در محور های چالوس، هراز و فیروزکوه برقرار است.
کارشناس مرکز مدیریت راه های کشور با اعلام تردد روان در آزادراه تهران–شمال و آزادراه قزوین - رشت گفت: محورهای شمالی فاقد مداخلات جوی هستند.
همت خبر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۲:۴۹   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 4 از تردد روان خودروها در معابر محلی و بزرگراهی منطقه در شب و روز بارانی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۰:۰۵   + ۲۱ سایت دیگر  
کارشناس مرکز مدیریت راه های کشور از تردد روان همراه با بارش باران و مه گرفتگی در ارتفاعات محورهای شمالی خبر داد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۰۹:۵۷   + ۲۴ سایت دیگر  
کارشناس مرکز مدیریت راه های کشور از تردد روان همراه با بارش باران و ماه مه گرفتگی در ارتفاعات محورهای شمالی خبر داد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۰۹:۳۰   + ۲۱ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های کشور اعلام کرد: در محور های چالوس، هراز و فیروزکوه تردد روان است و آخرین اطلاعات دریافتی از ترددشمار های فعال در محور های برون شهری، کاهش 4.5 درصدی تردد را نشان می دهد.
کارشناس مرکز مدیریت راه های کشور از تردد روان همراه با بارش باران و ماه مه گرفتگی در ارتفاعات محورهای شمالی خبر داد.
قم پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۸:۳۱   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس به نقل از وزارت راه و شهرسازی، امیر معصومی کارشناس مرکز مدیریت راه های کشوربه تشریح آخرین وضعیت محورهای شمالی پرداخت و گفت: تردد روان در محورهای چالوس، هراز و فیروزکوه و آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین - رشت (رفت و برگشت) برقرار است. ...
روز نو   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۴:۴۶   + ۱۲ سایت دیگر  
مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها درباره وضعیت ترافیکی جاده های تهران-شمال بیان کرد: دوربین های نظارت تصویری در حال حاضر تردد روان در مسیر رفت و برگشت محور های هراز، کندوان و فیروزکوه، همچنین آزادراه قزوین-رشت و آیادراه تهران-شمال نشان می دهد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۲:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، امیر معصومی با بیان اینکه تردد در محورهای چالوس، هراز و فیروزکوه و آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت (رفت و برگشت) روان است، اظهار داشت: در محور چالوس بارش برف و باران پیش بینی شده است و محورهای هراز و فیروزکوه ...
کارشناس مرکز مدیریت راه های کشور از بارش باران در محورهای هراز ، فیروزکوه، آزادراه تهران_شمال و آزادراه قزوین_ رشت خبر داد و گفت: محور چالوس علاوه بر بارش باران با بارش برف نیز همراه است.
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۸:۱۱    
تهران (پانا) - مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور انتظامی کشور آخرین وضعیت ترافیک در محورهای مواصلاتی کشور را اعلام کرد. مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور انتظامی کشور با اشاره به آخرین وضعیت محورهای شمالی اعلام کرد: تردد روان در محورهای چالوس، هراز ...
سلام نو / فرارو   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۸:۲۶   + ۱۳ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های کشور اعلام کرد: محدودیت تردد کلیه وسایل نقلیه در مسیر شمال به جنوب محور چالوس رفع شده و تردد به صورت دوطرفه انجام می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۶:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
معاون مرکز مدیریت راه ها با اشاره به دو طرفه شدن کندوان، گفت: دوربین های نظارت تصویری در حال حاضر تردد روان در محورهای کندوان و فیروزکوه ، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت در مسیر رفت و برگشت نشان می دهد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۳:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه استان کرمانشاه گفت: با توجه به بارش باران در استان در حال حاضر گره ترافیکی وجود ندارد و تردد روان است، اما جاده ها لغزنده است.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۰۸:۱۶    
وضعیت راه ها از تردد روان در محورهای چالوس ، هراز و فیروزکوه و آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین - رشت (رفت و برگشت) خبر می دهد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۰۹:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
کارشناس مرکز مدیریت راه های کشور از تردد روان در محورهای شمالی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۰۹:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
کارشناس مرکز مدیریت راه های کشور از تردد روان در محور های شمالی خبر داد.