چهارشنبه ۱۷ خردادساعت ۰۰:۳۵Jun 2023 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وزنه برداری»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون وزنه برداری در ابلاغی دکترمهرداد شاه حسینی را به عنوان فیزیوتراپیست تیم های ملی نوجوانان و جوانان منصوب کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۰۷:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
سرمربی تیم ملی وزنه برداری ایران اعلام کرد: وزنه برداران بدون برق و کولر تمرین می کنند اما مجبوریم در این شرایط تمرینات را ادامه دهیم.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان "شینا امانی" بانوی وزنه بردار کردستانی با دعوت سرمربی تیم ملی وزنه برداری کشور به اولین مرحله اردوی این تیم فراخوانده شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۱:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
مجموعه ورزشی انقلاب و آکادمی ملی المپیک چند روز است با مشکل قطعی برق مواجه است و تیم ملی وزنه برداری در سالن بدون برق و در هوای گرم تمرین می کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۰۹:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون وزنه برداری گفت: متأسفانه کمیته بین المللی المپیک بلایی سر وزنه برداری آورده که در هر رقابتی، اوزان متفاوت و مختلف می بینیم که همین امر همه کشورها را سردرگم کرده است.
مراسم جشن میلاد با سعادت امام رضا (ع) با حضور ملی پوشان وزنه برداری جانبازان و معلولین بانوان برگزار شد. به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۵:۱۳    
رئیس فدراسیون وزنه برداری گفت: امروز 4 وزنه بردار زنجانی در اردوهای تیم ملی و از قهرمانان آسیا و جهان هستند که این جوانان خوش آتیه شانس مدال آوری در المپیک را نیز دارا می باشند.
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۱:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر، رقابت های وزنه برداری جایزه بزرگ کوبا از 18 تا 28 خرداد در شهر هاوانا پایتخت این کشور برگزار می شود. مسابقات جایزه بزرگ کوبا سومین گزینشی المپیک 2024 پاریس در 6 ماه گذشته است. پیش از این مسابقات قهرمانی جهان 2022 کلمبیا و رقابت های وزنه برداری قهرمانی قاره ها برگزار شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۱:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون وزنه برداری گفت: فارس پتانسیل کسب مدال المپیک در رشته وزنه برداری را دارد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۸:۲۳    
با اعلام هیئت ورزش های جانبازان و معلولان خراسان رضوی، علی سیفی از مشهد به اردوی تیم ملی پارا وزنه برداری ایران دعوت شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۷:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون وزنه برداری با اظهار اینکه این رشته نیاز به حمایت های بخش خصوصی دارد، گفت: وزنه برداری در زیرساخت ها و نرم افزارها برای توسعه بیشتر نیاز به افراد خیر و علاقه مند به ورزش دارد.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۵:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
مجید عسگری سرپرست هیئت وزنه برداری استان هرمزگان گفت: تمرکز استان برای بازسازی اماکن و تجهیزات ورزشی است. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، مجید عسگری سرپرست هیئت وزنه برداری استان هرمزگان در گفتگویی با برنامه جهان ورزش (وزنه برداری) شبکه رادیویی ورزش گفت ...
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۵:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
غلامرضا نوروزی رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی گفت: برای سلامتی علی مرادی رئیس پیشین فدراسیون وزنه برداری دعا کنید. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، غلامرضا نوروزی رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی در گفتگو با برنامه جهان ورزش (وزنه برداری) رادیو ورزش بیان کرد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۴:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: وزنه برداری جایگاه ویژه ای در المپیک دارد و خوشحالیم که امروز ظرفیت وزنه برداری به کمک ستاد مبارزه با مواد مخدر آمده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۴:۰۶    
اردوی تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان در حضور مهمانانی از فدراسیون پی گیری شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۳:۵۹    
مرحله سوم اردوی تیم ملی وزنه برداری در رده های سنی جوانان و نوجوانان در شیراز در حال برگزاری است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۲:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان استان مهم و استراتژیکی برای ما محسوب می شود و نقش مهمی در پیشبرد وزنه برداری کشور ایفا می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۰:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
علی اکبر غریب شاهی از فارس به چهاردهمین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی وزنه برداری جانبازان و معلولین مردان به میزبانی استان مرکزی دعوت شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۹:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
کادر فنی تیم ملی وزنه برداری 6 وزنه بردار جدید را به اردوی تیم ملی بانوان دعوت کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۶:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
پس از انتخابات فدراسیون وزنه برداری و تغییرات مدیریتی، نواب نصیرشلال به عنوان سرمربی تیم ملی انتخاب شد. او در این سمت، سال پرچالشی را در پیش دارد و باید با هر آنچه از وزنه برداری ایران باقی مانده است، رویدادهای مهمی چون بازی های آسیایی، مسابقات جهانی و کسب سهمیه المپیک پاریس را پشت سر بگذارد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۶:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
می گوید یک فرصت دارد؛ یک سطح بالاتر می رود یا پرونده اش منفی می شود و این پایانی است که قهرمان دیروز و سرمربی امروز وزنه برداری برای پرریسک ترین انتخاب زندگی ورزشی خود آماده کرده است.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۱:۱۵    
خسرو کفیلی فدراسیون وزنه برداری از من برای همکاری دعوت به عمل نیاورده است. علی پاکیزه جم یکی از وزنه برداران شاخص وزنه برداری ایران که در دوران ریاست علی مرادی در بخش های مشورتی و فنی فعالیت می کرد ...
میزان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۳:۵۵    
خبرگزاری میزان - به گزارش روابط عمومی هیات وزنه برداری استان فارس، سجاد انوشیروانی در حاشیه سفر به شیراز برای ورزشکاران حاضر در اردوی تیم ملی نوجوانان و جوانان وزنه برداری صحبت کرد. او در ابتدا گفت: ما دائماً روند پیشرفت شما را رصد می کنیم و می دانید که روی شما سرمایه گذاری انجام شده است ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۷:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس هیئت وزنه برداری استان کردستان گفت: متین محمدی وزنه بردار کردستانی به اردوی تیم ملی بزرگسالان فراخوانده شد.
صراط نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۶:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
یازدهمین دوره مسابقات قهرمانی وزنه برداری مردان غرب آسیا 2024 در ایران برگزار خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۵:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/فارس رئیس فدراسیون وزنه برداری جمهوری اسلامی ایران، با بیان اینکه جایگاه فارس در رشته وزنه برداری، استراتژیک است، خواستار همکاری و حمایت مسئولان شیراز و فارس برای ارتقاء زیرساخت های وزنه برداری متناسب با جایگاه این استان شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۵:۴۳    
ایسنا/فارس سرپرست اداره کل ورزش و جوانان فارس، برای حمایت ویژه و کامل از رشته وزنه برداری این استان، به مسئولان فدراسیون، قول همکاری و مساعدت داد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۵:۲۹    
به گزارش ایلنا، با اعلام موافقت فدراسیون وزنه برداری غرب آسیا، یازدهمین دوره مسابقات قهرمانی وزنه برداری مردان غرب آسیا 2024 در ایران برگزار خواهد شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۵:۰۴   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور در حکمی مرتضی قربانی، رئیس فدراسیون تیراندازی را به عنوان عضو شورای عالی ورزش و تربیت بدنی منصوب کرد.
چهاردهمین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی وزنه برداری مردان به میزبانی استان مرکزی برگزار می شود. به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، اردوی آمادگی تیم ملی وزنه برداری مردان در راستای بازی های پاراآسیایی هانگژو از دهم تا سی ام خرداد ماه به میزبانی استان مرکزی برگزار می شود. ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۳:۳۱    
سرپرست اداره کل ورزش و جوانان فارس در دیدار با رئیس فدراسیون وزنه برداری گفت: وزنه برداری رشته محبوب و مردمی است و امید داریم با همت هیات استان ، ورزشکاران ، مربیان ، پیشکسوتان و حمایت فدراسیون وزنه برداری در فارس به عنوان قطب جنوب کشور بیش از پیش توسعه یابد .
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۳:۳۱    
سجاد انوشیروانی رییس فدراسیون وزنه برداری در دیدار با سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان فارس گفت: مکلف ایم به استان فارس با پتانسیل موجود نگاه ویژه ای داشته باشیم و در ارزیابی فدراسیون ، هیات وزنه برداری این استان در 6 ماهه دوم سال 1401رتبه دوم کشور را به دست آورد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مربی تیم وزنه برداری بانوان با بیان اینکه مسابقات قهرمانی آسیا کره جنوبی از سطح بالاتری نسبت به مسابقات قهرمانی آسیا بحرین برخوردار بود، گفت: در این دوره از مسابقات رقبای قدرتمندی چون چین و چین تایپه حضور داشتند که بانوان وزنه بردارنمان بسیار خوب عمل کردند و موفق به زدن رکوردهای خوبی شدند.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۲:۳۲    
دومین دوره لیگ وزنه برداری کارگران و کارخانجات کشور برگزار خواهد شد.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۱:۰۰    
خسرو کفیلی با مشخص شدن بودجه تیم وزنه برداریم ملی حفاری اهواز نسبت به چگونه بستن این تیم برای شرکت در فصل آینده لیگ وزنه برداری باشگاه های ایران اقدام خواهیم کرد. ...
آنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۰:۰۵    
سرمربی تیم ملی وزنه برداری گفت: خوشبختانه شرایط اردویی خوب است و تنها نیاز داریم مقداری در بحث فنی تیم بیشتر هماهنگ شود.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۲۲:۳۳   + ۱۶ سایت دیگر  
*درشرایطی که اردوی تیم ملی وزنه برداری کشورمان در حال برگزاری است با نظر نواب نصیرشلال، 4 وزنه بردار جدید به اردوی تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان اضافه شدند. علی مکوندی (خوزستان)، فرهاد اکبری (مازندران)، رضا حسن پور (مازندران) و متین محمدی باغچله (کردستان) ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۹:۲۲    
رئیس فدراسیون وزنه برداری هدف از برگزاری مجامع هیات های وزنه برداری را استعدادیابی بهتر و پیشرفت تیم ها در رده های سنی مختلف برشمرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۹:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
رقابت های قهرمانی پارا وزنه برداری بزرگداشت یاد و خاطره شهدای ورزشکار و گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر در سمنان پایان یافت.
ورزش 3   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۴:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
سیده الهام حسینی بانوی وزنه برداری کشورمان امروز تست دوپینگ داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۴:۲۲   + ۱۰ سایت دیگر  
با نظر نواب نصیرشلال، 4 وزنه بردار جدید به اردوی تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان اضافه شدند.
ورزش 3   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۳:۲۹   + ۱۵ سایت دیگر  
امروز بانوی ملی پوش وزنه برداری ایران تست دوپینگ داد و فردا هم این تست از سه وزنه بردار مرد ایران گرفته خواهد شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۳:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون وزنه برداری با اشاره به سال پرترافیک وزنه برداری گفت: متاسفانه IOC ضربه بدی به وزنه برداری زد و وزنه برداری جهان روزهای سختی را می گذراند، تمام تلاش ما براین است که با کسب مدال و نتایج خوب سربلند از این مرحله عبور کنیم.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۱:۴۹    
تمرینات آماده سازی بانوان ملی پوش وزنه برداری با هدایت مربی قزوینی آغاز شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۱:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان انتخاب درست و ثبات مدیریتی در هیئت ورزشی و همسویی فدراسیون های مربوطه و اداره کل ورزش و جوانان به رشد، ارتقا و رسیدن به اهداف رشته های ورزشی کمک کند.
شهر بورس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مسابقات رکورد گیری تیم ملی وزنه برداری پیشکسوتان کشور به میزبانی مجتمع مس سونگون در شهر ورزقان برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۹:۱۲    
رئیس هیئت وزنه برداری گیلان گفت: لیگ برتر وزنه برداری با حضور 6 تیم در این استان برگزار می شود.
پایگاه خبری تحلیلی گرو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۷:۲۱    
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گرو ، با اعلام کورش باقری مشاور فنی تیم های ملی وزنه برداری، عسل کدخدایی دختر وزنه بردار نهاوندی به اردوی تیم ملی وزنه برداری بانوان جمهوری اسلامی ایران جهت حضور در رقابت های آسیایی و جهانی دعوت شد. ...