سه شنبه ۱۶ آذرساعت ۰۴:۰۳Dec 2021 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ازبکستان»

چند ثانیه   ۲ ساعت پیش    
خسرو کفیلی - ملی پوش جوان تیم وزنه برداری فولاد خوزستان با رکوردشکنی در رقابتهای جهانی ازبکستان ، پاداش دریافت خواهد کرد. حمید رشیدی سرمربی تیم وزنه برداری فولاد خوزستان در آستانه اعزام تیم ملی وزنه برداری ایران به رقابتهای جهانی با بیان این مطلب گفت ...
چند ثانیه   ۲ ساعت پیش    
ترکیب تیم ملی وزنه برداری ایران برای شرکت در رقابتهای جهانی ازبکستان مشخص شد. محمدحسین برخواه سرمربی تیم ملی وزنه برداری کشورمان پس از انجام رکوردگیری از 12 وزنه بردار حاضر در اردوی آمادگی این تیم ، 10 وزنه بردار را برای شرکت در این مسابقات انتخاب کرد. ...
برترین ها / ایسنا   ۴ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
فوتبالی: الناز باجلانی بانوی وزنه بردار کردستانی به منظور حضور در رقابت های وزنه برداری زنان جهان همراه با سایر ملی پوشان تیم وزنه برداری روز پنجشنبه 18 آذرماه عازم کشور ازبکستان می شود. ...
اقتصاد آنلاین / پانا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۶:۴۰   + ۲۲ سایت دیگر  
رییس اتاق بازرگانی ایران و روسیه می گوید اگر اقدامات لازم برای حفظ بازارهای صادراتی محصولات کشاورزی ایران انجام نشود، رقبا بازار را از کشور خواهند گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۵:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
امیر عزیزی وزنه بردار زنجانی، به عنوان نماینده ی کشورمان در وزن 109 کلیوگرم به مسابقات جهانی ازبکستان حضور دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۵:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - علیرضا سلیمانی وزنه بردار گیلانی دارنده مدال طلای جوانان جهان در رقابت های وزنه برداری قهرمانی جهان در ازبکستان حضور می یابد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۴:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور ازبکستان در دیدار همتای قزاقی خود با اشاره به همکاری دو کشور در زمینه های اقتصادی از افزایش حجم مبادلات دو کشور به 4 میلیارد دلار در سال آینده خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس فدراسیون وزنه برداری گفت: مشکلات مالی زیادی برای اعزام تیم های ملی وزنه برداری زنان و مردان به پیکارهای قهرمانی سال 2021 جهان داریم و اگر پول اعزام نرسد، اعزام تیم ملی به ازبکستان لغو خواهد شد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۲:۰۵   + ۱۱ سایت دیگر  
خبرورزشی – مسابقات قهرمانی وزنه برداری جهان طی روزهای 16 تا 26 آذر ماه با حضور 432 وزنه بردار شامل 245 مرد از 65 کشور و 187 وزنه بردار زن از 56 کشور در تاشکند کشور ازبکستان برگزار می شود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۰:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
در دیدار مقامات ارشد ازبکستان و قزاقستان در شهر نورسلطان چگونگی و چشم انداز همکاری های اقتصادی و بازرگانی، سرمایه گذاری و صنعتی بین مناطق دو کشور مورد بررسی قرار گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۰۹:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
پیشنهاد هند برای برگزاری نشست سران هند و آسیای مرکزی ، آموزش نیروهای حافظ صلح قزاقستان توسط صلیب سرخ و گفت وگوی مقامات ازبکستان و پاکستان؛ توسعه روابط محور رایزنی؛ تنها بخشی از مهم ترین اخبار آسیای مرکزی در 24 ساعت گذشته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۰۸:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- یکتا جمالی دختر ملی پوش وزنه برداری ایران که تاکنون با یک برنز و نقره در مسابقات جوانان و نوجوانان جهان تاریخ ساز شده، در اندیشه کسب مدال خوشرنگی دیگر و هت تریک در پیکارهای وزنه برداری قهرمانی بزرگسالان جهان در ازبکستان است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۰۸:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
سازمان کشورهای تُرک که قبلا شورای همکاری کشورهای تُرک زبان، نامیده می شد، شامل آذربایجان، قزاقستان، قرقیزستان، تُرکیه و ازبکستان است.
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۰۸:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
ویژگی های خاص ازبکستان در منطقه آسیای مرکزی باعث می شود تا این کشور به یکی از مهمترین اهداف سیاست خارجی رژیم صهیونیستی در این منطقه تبدیل شود.
دانا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۲۳:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
رقابتهای وزنه برداری قهرمانی جهان به میزبانی ازبکستان از روز یکشنبه رسما آغاز شده و کتابچه رسمی مسابقات نیز منتشر شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۲۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- لیست ورودی و زمان مسابقات نمایندگان ایران در مسابقات قهرمانی وزنه برداری 2021 جهان که در ازبکستان برگزار می شود، اعلام شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۲۱:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
لیست نهایی وزنه برداران برای مسابقات قهرمانی جهان ازبکستان اعلام شد و تنها یک وزنه بردار ایران صدرنشین گروه خود است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۵:۳۱    
رئیس جمهور ازبکستان و نخست وزیر پاکستان در گفت وگویی تلفنی اجرای توافقات به دست آمده در سطح عالی و چشم انداز گسترش همکاری بین دو کشور را بررسی کردند.
ورزش خوزستان   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۴:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
خوزستان اسپورت- چهار خوزستانی به همراه کاروان وزنه برداری ایران در رقابت های قهرمانی جهان شرکت می کنند. به گزارش خوزستان اسپورت و به نقل از ایسنا، مسابقات وزنه برداری جهان از 15 تا 27 آذرماه در شهر تاشکند کشور ازبکستان برگزار خواهد شد که سیدایوب موسوی و رضا دهدار در دسته 96 کیلوگرم در این رقابت ...
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۳:۵۱    
اسفندیار دریکوندی روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا، بیان کرد: در بخش صادرات مقدار76هزار و 761تن انواع کالا از قبیل سرب، انواع هیدروکربن، مفتول مسی، انواع گرانول و کفش و صندل به ارزش 76 میلیون دلار به کشورهایی نظیر عراق، افغانستان، امارات، هند ...
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۳:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: برگزاری رقابتهای وزنه برداری قهرمانی جهان در سال 2021 به میزبانی ازبکستان به دلیل شیوع موج جدید کرونا با اما و اگرهای مختلفی روبرو شده است. ...
چند ثانیه   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۰۱:۲۹    
خسرو کفیلی - فدراسیون وزنه برداری در حالی امروز لیست نهایی اعضا و کادرهای فنی تیم های ملی وزنه برداری پسران ودختران ایران برای شرکت در رقابتهای جهانی ازبکستان را به فدراسیون جهانی وزنه برداری ارائه خواهد کرد که زمزمه هایی در خصوص عدم برگزاری این مسابقات به گوش می رسد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۹:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس اتاق بازرگانی مشترک ایران و ازبکستان گفت: حذف ارز 4200 تومانی برای مصرف کنندگان کالاهای اساسی منفعت بیشتری نسبت به شرایط فعلی دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۲:۳۴    
وزیر سرمایه گذاری و تجارت خارجی ازبکستان با معاون نخست وزیر و وزیر دارایی کره جنوبی به صورت ویدئو کنفرانس موضوع تعمیق همکاری های دوجانبه را بررسی کردند.
روزنامه سپید   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۱:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
سلامت محصولات کشاورزی ایران از نظر باقیمانده سموم در محصولات باید مورد توجه جدی قرار گیرد مریم شکرانی روسیه واردات محصولات کشاورزی ایران را ممنوع کرد. این خبری است که دیروز رسانه های ایران منتشر کردند ...
موج رسا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۱:۱۳    
نائب رئیس هیئت وزنه برداری زنجان با اشاره به رویدادهای ورزشی پیش رو در استان زنجان، گفت: دو وزنه بردار زنجانی به مسابقات جهانی ازبکستان اعزام می شوند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۰:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا - شوکت میرضیایف، رئیس جمهوری ازبکستان روز شنبه گسترش گفت وگوها با مقامات افغانستان را برای اجرای پروژه های عظیم منطقه ای و بین المللی ضروری خواند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۰۹:۲۵    
رئیس جمهور ازبکستان بنابه دعوت همتای قزاقستانی روزهای 5 و 6 دسامبر طی سفر رسمی به نورسلطان می رود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۰۹:۰۱    
توسعه روابط محور دیدار مقامات تاجیک و سازمان امنیت و همکاری اروپا، ازبکستان میزبان نشست زنان- رهبران پارلمان ها در سال 2022 و امضای بودجه دولتی 3 ساله در قزاقستان؛ تنها بخشی از مهم ترین اخبار آسیای مرکزی در 24 ساعت گذشته است.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۲:۱۹   + ۱۵ سایت دیگر  
محمدرضا کریم زاده گفت: ایران ظرفیت افزایش 50 درصدی مبادلات تجاری با کشورهای عضو همکاری های اقتصادی اکو را دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۵:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
وزیر توسعه فناوری های اطلاع رسانی و مخابرات ازبکستان و سفیر مصر در ازبکستان در دیداری در شهر تاشکند همکاری در زمینه فناوری های اطلاع رسانی و مخابراتی را بررسی کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۳:۳۱    
یک شرکت چینی در نظر دارد برای ساخت نیروگاه های خورشیدی در ازبکستان در این کشور معادل 6 میلیارد دلار سرمایه گذاری کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۲:۰۲    
رئیس مجلس سنای ازبکستان در صد و چهل و سومین مجمع اتحادیه بین پارلمانی در مادرید پایتخت اسپانیا شرکت کرد.
مهرصبا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان ، حوزه فناوری و فضا در هفته ای که گذشت با اخبار متعددی مانند توسعه منظومه های ماهواره ای در کشور شتاب می گیرند ، تولید داروی زخم معده به دست محققان ایرانی ، شتابدهنده های شناختی زمینه ساز درمان شناخت بیماران است ، توجه به صنعت فضایی راهی برای توسعه اقتصاد کشور ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۰:۳۳    
وزیر فرهنگ چچن طی سفر کاری وارد شهر تاشکند شد و با آزادبیک نظراف وزیر فرهنگ ازبکستان دیدار کرد.
چند ثانیه   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۰۱:۳۰    
خسرو کفیلی - ملی پوش وزنه برداری ایران از رقابت با فارس الباخ قهرمان قطری بازی های المپیک توکیو در رقابتهای جهانی ازبکستان خبر داد. رضا دهدار ملی پوش دسته 96 کیلوگرم ایران و یکی از اعضای اعزامی تیم کشورمان به رقابتهای جهانی ازبکستان با بیان این مطلب گفت ...
چند ثانیه   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۰۱:۳۰    
هزینه سفر تامین شود ، حسین رضازاده و داود ملکی به تاشکند محل برگزاری مسابقات جهانی وزنه برداری سفر خواهند کرد. شکرالله نایب رییس فدراسیون وزنه برداری ازبکستان به تازگی از حسین رضازاده عضو هیات اجرایی کنفدراسیون آسیا و داود علی ملکی عضو کمیسیون پیشکسوتان کنفدراسیون آسیا برای حضور دررقابتهای جهانی ...
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۰۰:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
تسنیم: درحالیکه پیش از این به دلیل ابهاماتی که در خصوص انتخابات IWF وجود داشت، برگزاری کنگره انتخاباتی در تاشکند منتفی شده بود، طی روزهای گذشته خبرگزاری های خارجی از احتمال لغو مسابقات جهانی به دلیل شیوع دوباره کرونا و سویه جدید در این کشور خبر داده بود. ...
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۷:۲۵   + ۱۶ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه شورای ملی زعفران خاطر نشان کرد: یونان، مراکش، چین، اسرائیل، قزاقستان و ازبکستان با سرمایه گذاران ایتالیایی در زمینه تولید زعفران عمل کردند و اگر ما سیاست مدونی در راستای تولید و تجارت تدوین نکنیم آینده روشنی در بازار ها جهانی نخواهیم داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۶:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
ازبکستان در پی شیوع گونه جدید ویروس کرونا امیکرون از 3 دسامبر تا 10 ژانویه ارتباطات هوایی خود را با برخی از کشورهای آفریقای لغو کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۴:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مسوولان ورزش کشور ازبکستان در بیانیه ای اعلام کردند که رقابت های قهرمانی وزنه برداری جهان برگزار خواهد شد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۴:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ پس از اینکه دولت ازبکستان محدودیت هایی را در مورد ورود شهروندان برخی از کشورها به ازبکستان ایجاد کرده بود، این نگرانی وجود داشت که برگزاری مسابقات وزنه برداری قهرمانی جهان در تاشکند لغو شود. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۴:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
کمیته برگزاری مسابقات وزنه برداری قهرمانی جهان اعلام کرد که این رقابت ها در تاشکند ازبکستان برگزار می شود و لغو نخواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۳:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
دولت ازبکستان در نظر دارد تا در سال های 2022 تا 2026 میلادی 21 نیروگاه برق آبی بزرگ به ظرفیت 740 مگاوات احداث کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۳:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
با محدودیت هایی که ازبکستان برای مقابله با جهش جدید ویروس کرونا ایجاد کرده است ممکن است مسابقات وزنه برداری قهرمانی جهان لغو شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۲:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان امنیت فدرال روسیه در دیدار رئیس جمهور ازبکستان در تاشکند آخرین وضعیت منطقه به خصوص افغانستان را مورد بررسی قرار دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۰۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
پایان نشست همکاری آسیای مرکزی و کره جنوبی با تصویب یک بیانیه، آمادگی طالبان برای اجرای طرح های زیربنایی اقتصادی و فرهنگی با ازبکستان و نقص فنی مجدد در سایت کمیسیون مرکزی انتخابات قرقیزستان؛ تنها بخشی از مهم ترین اخبار آسیای مرکزی در 24 ساعت گذشته است.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۹:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر ، در حالی که تیم چین در بازی های المپیک توکیو با 8 وزنه بردار موفق به کسب هفت مدال طلا و یک نقره شده بود، به تازگی گرفتار تبعات شیوع دوباره کرونا در بسیاری از کشورها شد و به ناچار از رقابت های قهرمانی 2021 جهان در ازبکستان انصراف داد. ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۵:۱۷   + ۱۱ سایت دیگر  
انعام الله سمنگانی معاون سخنگوی طالبان اعلام کرد که در جلسه کمیسیون اقتصادی طالبان تصمیم گرفته شد تا برای تسهیل تجارت و تسریع امور گمرکی ساعات کاری گمرک های افغانستان با ایران و ازبکستان افزایش یابد و در صورت امکان شبانه روزی شود.