دوشنبه ۰۷ فروردینساعت ۰۸:۲۳Mar 2023 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هیأت علمی»

ایسکانیوز   ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیأت علمی گروه تغذیه دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: مصرف انواع میوه ها به خصوص میوه های آب دار را در فاصله افطار تا سحر مناسب می دانیم، زیرا به تأمین آب مورد نیاز بدن و عدم ایجاد مشکل در زمان روزه داری کمک می کند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۴:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی مشهد با اشاره به تداخل ایام نوروز با ماه مبارک رمضان گفت: به هرحال مهمانی موجب پرخوری خواهد شد، باید آن را کنترل کرده و حالت تعادل را ایجاد کنیم.
جماران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۲۳:۳۹   + ۱۶ سایت دیگر  
محسن برهانی، حقوقدان و استاد دانشگاه تهران نوشت: اگر اساتید حقوق کیفری رویه های خلاف قانون برخی ضابطان و برخی محاکم را نقد نکنند، چه کسی باید نقد کند؟ نقد برخی رویه ها براساس قانون و شرع چرا نباید تحمل شود؟
اقتصاد تهران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۴:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
اقتصادتهران: رئیس دانشگاه تهران از احداث مجتمع 800 واحدی برای دانشجویان متاهل خبر داد و گفت:500 میلیارد تومان برای احداث این واحدها برای دانشجویان متأهل در نظر گرفته ایم که تخصیص آن در فرایند اجرایی است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۱:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
اصفهان-عضو هیأت علمی دانشگاه اصفهان گفت:مهار تورم در اقتصاد ملی ما در بلندمدت تحت تأثیر نرخ رشد نقدینگی است و کاهش فرآیند بدهی سازی می تواند ریشه رشد نقدینگی بالا را دراقتصاد ایران مهار کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۵:۲۹   + ۱۶ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشگاه تهران معتقد است جمهوری اسلامی ایران در برابر تحرکات اسرائیل در منطقه قفقاز باید موازنه سازی کند و رویگردی را برگزیند که برای کشورهای منطقه هم فرصت های چانه زنی و بازی متوازن را به همراه داشته باشد.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۲۳:۱۴    
عضو هیأت علمی دانشگاه امام صادق(ع) با اشاره به موضوع اسراف و تأکید حضرت آقا بر دوری از این موضوع اظهار کرد: شاید جدی ترین مسأله و مشکل در بُعد اجتماعی و فردی، اسراف و اشرافی گری است که متأسفانه وارد بخش های از زندگی مردم و مسئولان شده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۲۰:۳۰   + ۲۶ سایت دیگر  
متخصص پوست و مو و عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در در برنامه مادر کودک شبکه سلامت سیما در خصوص مراقبت و بهداشت مو به گفتگو پرداخت.
قم پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۲۳:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس، اولین جشنواره کشوری شعر قصه عشاق توسط دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با همکاری بنیاد شهید و جهاد دانشگاهی برگزار می شود. ناصر پروانی دبیر این جشنواره گفت: این جشنواره مابین دانشجویان ...
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۴:۵۲   + ۱۶ سایت دیگر  
عضو هیات علمی دانشکده منابع طبیعی دانشگاه تهران گفت: کاشت یک میلیارد درخت ظرف چهار سال در کشور شدنی است و برای آن نیازمند به یک طرح پایدار، مدت دار و مدیریت دقیق هستیم. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۸:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز جذب اعضای هیأت علمی وزارت علوم گفت: موضوع آمایش سرزمینی در جذب اساتید دانشگاه ها باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۴:۵۵   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه تهران از ایجاد گرنت بین المللی برای اعضای هیأت علمی دانشگاه تهران از سال 1402 خبر داد و گفت: منابع مالی این گرنت از محل شهریه دانشجویان بین الملل تأمین می شود.
دانشگاه هنر اصفهان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۱:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی آقای دکتر علیرضا خواجه احمد عطاری رییس دانشگاه هنر اصفهان، آقای دکتر امیر عباس محمدی راد عضو هیأت علمی دانشکده هنرهای تجسمی با حفظ وظایف آموزشی و پژوهشی به عنوان مدیر گروه آموزشی پژوهش هنر دانشگاه منصوب شد. ...
دانشگاه هنر اصفهان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۱:۱۴    
طی حکمی از سوی آقای دکتر علیرضا خواجه احمد عطاری رییس دانشگاه هنر اصفهان، آقای دکتر علیرضا واعظ عضو هیأت علمی دانشکده هنرهای تجسمی، به عنوان سرپرست معاونت فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه منصوب شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیأت علمی مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه ارقام میوه زودگل و خودناسازگار مثل درختان بادام و زردآلو از حساس ترین درختان میوه نسبت به سرمای بهاره محسوب می شوند، روش های پیشگیری از سرمازدگی را تشریح کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۷:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
مرکز هیات های امنا و هیات های ممیزه وزارت علوم، بخشنامه ملغی شدن کلیه پایه های ممتاز ویژه و پایه های تشویقی مندرج در ماده 53 فعلی آیین نامه استخدامی اعضای هیأت علمی و پایه های تشویقی مصوب هیئت امنا را ابلاغ کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۵:۰۱    
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اراک وضعیت پروژه های بهداشتی و درمانی اراک را تشریح کرد.
دانشگاه هنر اصفهان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۴:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
شهادت عزت ابدی است و 22 اسفند روز شهدا، بهترین فرصت برای یادآوری این حقیقت است که عزت و امنیت امروز کشور مرهون جانفشانی شهیدان است. این آئین با حضور آقای دکتر علیرضا خواجه احمد عطاری، رییس دانشگاه هنر اصفهان، آقای دکتر محمدی راد معاون دانشجویی ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۱:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
رییس دانشگاه پیام نور گفت: سعی ما بر این است که دانشگاههای استانی را در ایجاد رشته های جدید همراهی و کمک کنیم و از سوی دیگر در حوزه نیروی انسانی نیز تصمیم گرفته شده که اساتید دانشگاه را در دیگر دانشگاهها به عنوان عضو هیأت علمی منتقل کنیم و با هیأت های امنای دانشگاهها نیز صحبت می شود تا این فرآیند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۹:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
کتاب انسان شناسی اجتماعی(انسان اجتماعی در اندیشه اسلامی و علوم اجتماعی) تألیف مجید کافی عضو هیأت علمی پژوهشگاه حوزه و دانشگاه به همت پژوهشگاه حوزه و دانشگاه منتشر شد.
پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۹:۴۶    
دکتر محمد شریعت زاده عضو هیأت علمی گروه مطالعات فعالیت بدنی و تندرستی پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی ، به مرتبه علمی دانشیاری ارتقا یافت.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۹:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
در راستای جذب هیأت علمی از بین فارغ التحصیلان دکتری دانشگاه ها و سایر مراکز علمی برتر کشور در مرکز پژوهش های مجلس، فرم ثبت نام این فراخوان منتشر شد.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۲۱:۳۲   + ۱۳ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران ضمن تشریح جزئیات دو مطالعه انجام شده پیرامون بویایی، بازگشت آن در افراد بیمار و تاثیر آن بر تصمیم گیری افراد، گفت ...
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۳:۰۴    
مراسم اهدای جوایز برگزیدگان کتاب سال دکتر نگهبان با هدف معرفی کتب سال باستان شناسی ایران به همت انجمن علمی باستان شناسی ایران و گروه باستان شناسی دانشگاه شهید بهشتی برگزار و از برگزیدگان قدردانی شد
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۲:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
معاون آموزشی دانشگاه فنی و حرفه ای از کمبود چهار هزار عضو هیأت علمی در دانشگاه های فنی و حرفه ای کشور خبر داد و گفت: در حال پیگیری برای دریافت مجوز جذب هیأت علمی در این دانشگاه ها هستیم.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۲۰:۵۷   + ۲۹ سایت دیگر  
متخصص کودکان و عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران درباره علائم بلع مواد شوینده در کودکان و چگونگی واکنش والدین به این کار را در این مطلب می خوانید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۹:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون آموزشی وزارت بهداشت و درمان با اشاره به لزوم آموزشی شدن بیمارستان های دولتی شهرستان آمل، گفت: بیش از 21 هزار عضو هیأت علمی در 150 رشته تخصصی و فوق تخصصی فعالیت دارند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۷:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
معاون وزیر بهداشت و درمان با بیان اینکه 250 هزار دانشجو در رشته های وابسته به این وزارتخانه فعالیت دارند، گفت: بیش از 21 هزار عضو هیأت علمی در 150 رشته تخصصی و فوق تخصصی داریم.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۲:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
کتاب حکمروایی شهری و برنامه ریزی شهر هوشمند درس هایی از سنگاپور به همت شعبه انتشارات جهاد دانشگاهی واحد چهارمحال و بختیاری منتشر شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۱:۵۲    
طرح عضو هیأت علمی گروه آموزشی جغرافیای دانشگاه بیرجند رتبه برتر رویداد ملی جغرافیایی کشور را به دست آورد.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۱:۲۷    
به گزارش خبرخودرو، عضو هیأت علمی دانشگاه علم و صنعت ایران با اشاره به تبعات بلند مدت عرضه خودرو از طریق سامانه یکپارچه تخصیص خودرو وزارت صمت گفت: اتخاذ تصمیماتی بدون مطالعه و دانش کافی از سوی سیاست گذار خودرویی وضعیت صنعت و بازار خودرو را تحت تاثیر محرک های بیرونی قرار داده و تقاضا برای خودرو را ...
خبر فوری   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۰:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیأت علمی دانشگاه شهید چمران اهواز اجرای سیستم آبیاری زیرسطحی قطره ای در صنعت نیشکر را اقدامی علمی و گامی مهم در مدیریت مصرف آب برشمرد که با اجرای گسترده آن می توان راندمان آبیاری مزارع را افزایش داد.
عطنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۰۸:۳۲    
عطنا - آیین تجلیل از برترین های سی امین جشنواره دانشجویی کشوری با هدف ایجاد انگیزه بین دانشجویان دانشگاه های سراسر کشور برای رقابت در ابعاد مختلف علمی، آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و فناوری در 16 اسفندماه سال جاری، در سالن اجلاس سران برگزار شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۳:۰۲   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس دانشکده منابع طبیعی دانشگاه تهران از ارائه 60 طرح پیشنهادی اعضای هیأت علمی دانشکده منابع طبیعی دانشگاه تهران در زمینه منابع طبیعی و محیط زیست برنامه توسعه هفتم خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۰:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: کلان بیمارستان هوشمند حضرت مهدی (عج) نماد تمدنی نظام سلامت جمهوری اسلامی است و 380 عضو هیأت علمی و استاد دانشگاه در این بیمارستان حضور دارند.
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: کلان بیمارستان هوشمند حضرت مهدی (عج) نماد تمدنی نظام سلامت جمهوری اسلامی است و 380 عضو هیأت علمی و استاد دانشگاه در این بیمارستان حضور دارند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۴:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد با بیان این که دانشگاه جامعه پرداز با دانشگاه معلق متفاوت است، گفت: دانشگاه آزاد یک دانشگاه جامعه پرداز است. چنین دانشگاهی می تواند تمدن ساز باشد، بنابراین اگر محیط ملی را در نیابیم، محیط بین المللی را نیز درنخواهیم یافت ...
جماران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۳:۲۱   + ۳۷ سایت دیگر  
بیمارستان حضرت مهدی (عج)، 380 عضو هیأت علمی دارد که تعدد و تنوع رشته های آنها در بین بیمارستان های کشور و منطقه بی نظیر بوده و دشوارترین و مهمترین اعمال جراحی، از قبیل پیوند کبد و جراحی قاعده جمجمه در این بیمارستان به واسطه تجهیزات پیشرفته و پزشکان نخبه و دانشمند قابل انجام است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۵:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیأت علمی پژوهشکده علوم محیطی دانشگاه شهید بهشتی با تاکید بر اینکه امنیت غذایی در کشور پایدار نیست و برای تحقق آن باید از لنز تنوع زیستی به آن نگاه شود ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۲:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیأت علمی گروه فقه و حقوق پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی، گفت: الگوی سوم زن از جنس نهضت است اما بین دستگاه نظری و امور اجتماعی رفت و آمد می کند. بنابراین الگویی که طراحی می کنیم یک الگوی نهضت گونه ای است که در کشاکش بین دو جریان الگوی اول و دوم زن خود را جلو می برد.
سلام نو / ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۵:۳۷   + ۱۵ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی گروه زمین شناسی دانشگاه پیام از فراهم شدن زمینه راه اندازی نخستین ژئوپارک ملّی برای فارس با نام ژئوپارک ارژن- چوگان- پریشان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۱:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیأت علمی جهاد دانشگاهی گفت: برای سنین مختلف، قشرها و حوزه های مختلف محتوا تولید می شود و این نشان می دهد انحصار تولید برنامه شکسته شده و از ظرفیت مردمی استفاده می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۰:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیأت علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه معتقد است: دولت و حاکمیت باید پاسخ گو بودن به مردم را بپذیرد؛ یعنی در بزنگاه های حساس با حضور فراگیر رسانه ای سؤالات و شبهات را پاسخ بگوید و سعی کند شبهه و ابهام را به جای استفاده از روش های مرسوم قضایی و امنیتی از راه اقناع جمعی رفع کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۲۰:۵۷    
همایش منابع طبیعی، محیط زیست و مسئولیت اجتماعی امروز دوشنبه 15 اسفندماه 1401 در تالار اجتماعات امام خمینی (ره) دانشکده منابع طبیعی دانشگاه تهران با حضور احمد نادری عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی؛ محمدجواد عسکری رئیس کمیسیون کشاورزی، منابع طبیعی، آب و محیط زیست مجلس شورای اسلامی و همزمان با آن ...
سلام نو / تلنگر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۲:۲۳   + ۲۰ سایت دیگر  
محمدرضا عارف رئیس کانون صنفی استادان دانشگاهی ایران به سیدابراهیم رئیسی رئیس جمهور کشورمان نامه نوشت و خواستار ملغی شدن تمامی احکام علیه دانشجویان و اعضای هیات علمی شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۹:۵۹   + ۱۸ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی با پیشنهاد یکی از نمایندگان مبنی بر برداشتن سقف افزایش حقوق 55 میلیون تومانی برای اعضای هیات علمی دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی و پژوهشی و قضات مخالفت کردند.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۸:۱۵   + ۳۰ سایت دیگر  
شفقنا- دکتر محمدرضا عارف، رئیس کانون صنفی استادان دانشگاهی ایران در نامه ای به حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی، خواستار رفع کلیه تضییقات و فشارها از اعضای هیأت علمی و دانشجویان در دانشگاه ها و رفع فضای امنیتی در دانشگاه ها و ملغی شدن تمامی احکام و محدودیت های صادرشده علیه دانشجویان و اعضای ...
فرادید   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۵:۲۱   + ۱۴ سایت دیگر  
آزاده حیدرپور عضو هیأت علمی پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری و مجری این طرح درباره سکه های ساسانی توقیف شده گفت: این سکه ها در طول زمان، دچار آسیب دیدگی هایی از قبیل شکستگی، رسوب گرفتگی، تورق سطوح و .. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۳:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
در پی درگذشت زنده یاد دکتر علی شکوه فر عضو هیأت علمی دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی، رئیس این دانشگاه پیام تسلیتی صادر کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۱:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
نشست تخصصی تحول و تعالی علوم انسانی ویژه اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی استان گلستان در واحد آزادشهر برگزار شد.