یکشنبه ۰۶ فروردینساعت ۱۴:۴۴Mar 2023 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سند تحول»

تهران پرس   ۱ ساعت پیش    
رئیس صدا و سیما گفت: تلاش خواهیم کرد تا با بررسی چالش ها و آسیب های دقیق موانع اجرای سند تحول در سال 1401، سال جاری را به شکل موثرتر و کارآمدتری دنبال کنیم.
آنا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مشاور معاون علوم، مهندسی و کشاورزی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: دانشگاه آزاد اسلامی منطبق با اهداف سند تحول و تعالی دانشگاه تولید محتوای الکترونیکی دروس را با هدف عدالت آموزشی از طریق سامانه کاتب، کلاس استاندارد تکمیلی برنامه ریزی درسی، راه اندازی کرده است.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۴:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی دامپزشکی خراسان شمالی، در مورخ پنجم فروردین ماه 1402 دکتر حمید رمضانی مدیر کل دامپزشکی استان در جلسه ای صمیمانه ضمن تبریک فرا رسیدن سال جدید به همکاران مجموعه دامپزشکی استان و آرزوی شادکامی، برکت و معنویت از درگاه خداوند سبحان ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۰۱:۰۵    
مشاور وزیر آموزش و پرورش گفت: ما هم مفاهیم کلیدی تحول در مدرسه وهم شاخص ها را در اختیار خواهیم داشت؛ در بهار 1402 مرکز ارزشیابی و تضمین کیفیت براساس این الگو مفهومی الگوی ارزیابی مدارس را خواهد داشت. پیش بینی ما در سال تحصیلی 1402-1403 به صورت پایلوت ارزیابی مدارس را آغاز می کنیم.
پانا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۴:۰۴    
مشهد(پانا)- کارشناس مسئول مراکز و مدارس غیردولتی و مشارکت های مردمی آموزش و پرورش خراسان رضوی اعلام کرد که شیوه نامه فعالیت های آموزشی و پرورشی مکمل غیر درسی در مدارس غیر دولتی ابلاغ شد. ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۱:۱۵    
مشاور وزیر در اجرایی سازی سند تحول بنیادین آموزش و پرورش گفت: بعد از اعتبارسنجی عمومی الگوی مفهومی سند تحول، ویرایش نهایی آن تدوین و برای تصویب به شورای عالی آموزش و پرورش داده می شود. ویرایش مدرسه ای سند تحول مبنای تصمیمات ما از سال 1402-1403 خواهد بود.
پانا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس دانشگاه فرهنگیان با تاکید برجایگاه و نقش معلم و توجه سند تحول بنیادین نظام آموزش و پرورش ایران به معلم گفت مدرسه، قرارگاه تحول در نظام تعلیم و تربیت و معلم، اصلی ترین عامل این تحول است. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۰۷:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
خبرنگار خبرگزاری برنا در آخرین جلسه کابین دولت سیزدهم در نهاد ریاست جمهوری به سراغ وزرا رفت و از عملکرد آنها در سال گذشته سوالاتی را مطرح کرد. مردمی ترین اقدام وزارت خانه ها چه بود؟
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۰:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات با بیان اینکه کمیسیون آموزش و تحقیقات به موضوع رتبه بندی فرهنگیان که در سند تحول هم آمده بود بعد از گذشت 13 سال ورود کرد و این مهم را انجام داد، گفت: مجلس در این موضوع پای کار آمد و قراری برای عدم پرداخت رتبه بندی معلمان نداریم..
پانا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۰۸:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - فرهنگ سازی برای دانش آموزان در حوزه سلامت و بهداشت را باید یکی از موضوعات محوری دانست که در دولت سیزدهم توسط وزارت آموزش و پرورش پیگیری شده است. ...
افق تهران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۵:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
شهردار تهران بیان کرد: مهم ترین عملکرد شهرداری در سال گذشته به اعتقاد من طراحی سند تحول چهارگانه کلان شهر تهران و اقدام در جهت تحقق این سند است.
پارسینه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۵:۰۴   + ۱۰۲ سایت دیگر  
وزارت آموزش و پرورش در اطلاعیه ای اعلام کرد که ضمن تبریک ایام و آرزوی سالی پر خیر و برکت برای همه همکاران فرهنگی گرامی، از تأخیر پیش آمده در پرداخت حقوق اسفند ماه، صمیمانه از همکاران دلسوز و خانواده محترمشان پوزش می طلبیم ...
جهان نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۱:۳۱   + ۲۰ سایت دیگر  
زاکانی گفت: نابه سامانی های اقتصادی و ایجاد فشار آن برای مردم نیز خبر ناراحت کننده امسال برای من بود که دیگر باعث اسباب استیصال مردم شده است.
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۹:۱۲   + ۱۱ سایت دیگر  
روح الله نجابت نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی گفت: برای حمایت از معیشت نیروی کار و همچنین حفظ اشتغال، ضروری است که حداقل دستمزد به صورت منطقه ای تعیین شود.
فکر شهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۹:۴۲   + ۴۶ سایت دیگر  
فکرشهر: سخنگو و دبیر هیأت دولت گفت: کشور ما از نظر منابع انسانی و طبیعی، غنی است و این ظرفیت ها امکان می دهد که ما امیدوار باشیم رشد اقتصادی هشت درصدی امکان پذیر باشد. ...
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۲۲:۲۲    
خلیل آباد (پانا)- معاون پرورشی و تربیت بدنی شهرستان خلیل آباد گفت هدف از برگزاری مسابقات فرهنگی و هنری پرداختن به ساحت زیبایی شناختی و هنری سند تحول بنیادین است. ...
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۷:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
شورای هماهنگی مدیران استان مازندران با حضور مدیران ستادی و مدیران شهرستانی به صورت وبیناری با هدف تشریح سند تحول سازمان دامپزشکی کشور و اجرای طرح تشدید نظارت بهداشتی در ایام نوروز و ماه مبارک رمضان در سالن اجتماعات اداره کل دامپزشکی استان مازندران برگزار گردید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۳:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل صدا و سیمای مرکز سیستان و بلوچستان: چشم انداز یک ساله تمرکز روی مخاطب فعال و سند تحول برنامه های صدا و سیما محور برنامه سازی خواهد بود
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
رویداد الف تا (الفبای تحول آموزش و پرورش) با مدیریت قرارگاه اجرایی سازی سند تحول بنیادین برگزار می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۸:۵۵    
وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در جلسه پایان سال 401 اجرای بند به بند سند تحول را بررسی می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۰:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی از بازنگری این شبکه استانی در شکل و محتوای برنامه ها خبر داد و گفت: سند تحول در سازمان صدا و سیما در حال تنظیم است.
رجا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۰۰:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور در آیین بهره برداری از 888 طرح تعاونی، توجه به بخش تعاونی را از بهترین ابزارهای مردمی سازی اقتصاد دانست.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۷:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
در آخرین جلسه شورای هماهنگی دکتر نقی پور سرپرست اداره کل دامپزشکی استان همدان از فرزندان شهداء شاغل در اداره کل دامپزشکی استان همدان تجلیل و تکریم کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۷:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
ورامین- فرماندار ویژه ورامین گفت: سند تحول بنیادین در آموزش و پرورش ورامین سال آینده بومی سازی شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۴:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
رئیس جمعیت هلال احمر گفت: سند تحول جمعیت هلال احمر در حال تدوین و در مراحل پایانی است و در سال جدید به نتیجه می رسد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی گلستان، مهندس مهدی ملک، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: طرح نهضت ملی مسکن یکی از برنامه های سند تحول دولت مردمی سیزدهم می باشد که بر این اساس دولت تهعد ساخت چهار میلیون مسکن را طی چهار سال دارد. ...
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۰:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
مهم ترین مسیر تحقق تمدن نوین اسلامی، نظام تعلیم و تربیت است.
به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، در ادامه سلسله وبینارهای ماهانه موسسه عالی توسعه و تربیت مدیران نظام سلامت ایران (معتمد)، ششمین وبینار تخصصی این موسسه با عنوان "حکمرانی سلامت در سند تحول دولت مردمی" ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۲:۳۹   + ۱۱ سایت دیگر  
قائم مقام رئیس دانشگاه آزاد گفت: باید آیین نامه ها در راستای حمایت از استعدادهای درخشان و تحقق سند تحول و تعالی دانشگاه بازنگری و به روز رسانی شوند.
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۰:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مشاور مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی در امور زنان و خانواده گفت سیاست های کلی خانواده و تأمین اجتماعی ابلاغی مقام معظم رهبری، سند تحول دولت مردمی و قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت مهم ترین اسناد بالادستی مدنظر هستند که برنامه ها طبق آن دنبال می شود. ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۹:۱۸    
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان معتقد است که سند انتظارات دولت از آموزش و پرورش باعث ایجاد پدیده برندسازی مدارس و حذف سایر مدارس از گردونه رقابت می شود.
راه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۷:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس ستاد اقامه نماز کهگیلویه و بویراحمد، گفت: سند تحول نماز در سال گذشته توسط تعدادی از محققین و پژوهشگران استان تدوین شد که مورد تایید قرار گرفت.
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۵:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مدیرکل دفتر وزارتی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به واژه مدرسه صالح در سند تحول بنیادین تاکید کرد آموزش و پرورش در این زمینه تنها نیست و زمینه کنشگری تمام گروه ها و فعالان در مدرسه صالح باید فراهم شود. ...
تهران پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۳:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل حوزه وزارتی آموزش و پرورش با اشاره به اینکه برای دستیابی به شاخصه های سند تحول باید تلاش کنیم، گفت: ما با نسلی مواجه هستیم که بیشترین اطلاعات را از ابتدای کودکی کسب می کند لذا لازم است این اطلاعات متناسب با وی پرداخته شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۰:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل حوزه وزارتی آموزش و پرورش ویژگی های مدرسه صالح در تراز سندتحول بنیادین را برشمرد و گفت: مدرسه ای که دنبال آن هستیم، مدرسه صالح است با الگویی که قرارگاه اجرایی سند به زودی رونمایی خواهد کرد. ما نمی توانیم بر اساس ذائقه خودمان برای نسل امروز برنامه ریزی کنیم.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۰:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: سند تحول و تعالی دانشگاه آزاد اسلامی یک برنامه دوسویه و پلتفرمی است که یک سمت آن نظام مدیریتی عالی دانشگاه است و در سمت دیگر کنشگران قرار دارد.
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۹:۳۱    
سند تحول بنیادین آموزش و پرورش باید اجرا شود/ سرعت اجرای رتبه بندی باید افزایش یابد؛ اگر معلم شاهد باشد که عملکرد آموزشی، پژوهشی و ارزشی در حال رصد است، قطعا آن ها را افزایش خواهد داد
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۲۲:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - معاون رئیس جمهوری، شورای عالی آموزش و پرورش را یک نهاد اصیل و سرمایه ملی دانست و گفت این شورا می تواند در سیاستگذاری، تنظیم و تصویت قوانین و لوایح مربوط به حوزه آموزش و پرورش و اجرای دقیق سند تحول بنیادین آموزش و پرورش، نظارت و آینده نگری نقش موثر و مفیدی ایفا کند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۶:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری کهگیلویه وبویراحمد گفت: ترویج فرهنگ اقامه نماز براساس دستورالعمل ستاد اقامه نماز بیش از سنوات گذشته مورد توجه قرار گیرد.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۳:۵۲    
حجت الاسلام حسینی با بیان اینکه هیچ کلاس و درسی بالاتر از نماز وجود ندارد، گفت: در راستای اجرای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری به دنبال تربیت دینی هستیم و بدون اقامه نماز در مدارس این تربیت دینی میسر نخواهد شد.
پایگاه خبری همراز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۳:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش اصفهان از برگزاری اولین دوره جشنواره صنایع دستی خلاق ویژه هنرستان های این استان در راستای اهداف سند تحول بنیادین خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
زهرا پناهی روا در مراسم روز بزرگداشت شهدای آموزش و پرورش گفت: اگر بخواهیم شأن مدارس شاهد حفظ شود باید سند تحول بنیادین آموزش و پرورش در مدارس شاهد اجرایی شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۳:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
با توجه به لزوم بازنگری استاندارد های تجهیزات انرژی بر در راستای تحقق تکالیف سند تحول مردمی، طبق تبصره 3 ماده 3 قانون تقویت و توسعه نظام استاندارد، تجدیدنظراستاندارد ملی 7341 تصویب شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۱:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش گفت: اصلی ترین راهبرد ما در آموزش و پرورش مبتنی بر سند تحول بنیادین آموزش و پرورش، گرامی داشت مقام شهدا و ایثارگران است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۰:۴۱    
مشاور وزیر آموزش و پرورش گفت: سند تحول بزرگترین اتفاق تحولی آموزش وپرورش بود. مدیران باید نگاهی ویژه به موضوع مدرسه صالح داشته باشند.
سینما پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۰:۳۲   + ۱۴ سایت دیگر  
سینماپرس: رئیس رسانه ملی گفت: اثر زیبای سلام فرمانده سبب شد توجه بیشتری به مفاخر ملی و دینی هر منطقه شود. اگر در این اثر برخاسته از مرکز گیلان نامی از بزرگان و قهرمانان آن منطقه می آید ...
*موسسه عالی توسعه و تربیت مدیران نظام سلامت ایران* وبینار تخصصی "حکمرانی سلامت در سند تحول دولت مردمی" با سخنرانی جناب آقای دکتر عباس وثوق مقدم؛ عضو هیئت علمی و رئیس گروه حکمرانی و سلامت، موسسه ملی تحقیقات سلامت ویژه مدیران ارشد نظام سلامت دوشنبه مورخ 22 اسفند ساعت 15-13 ...
ستاره صبح   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۲۳:۳۴   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون امور جوانان وزیر ورزش و جوانان از افزایش 50 درصدی تسهیلات ازدواج در سال 1402 خبر داد. به گزارش ایسنا، وحید یامین پور در همایش تجلیل از 12 جوان نمونه گلستان در سالن همایش های دانشگاه آزاد اسلامی گرگان گفت: بر اساس سند تحول دولت ...
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۹:۵۱    
به گزارش اردشیر اردلان خبرنگار حوزه اطلاع رسانی خبرگزاری علم و فناوری، در این همایش دکتر عباس جم زر مدیر فناوری های نوین مالی و فرصتهای سرمایه گذاری کشور و رئیس بنیاد راهبری شبکه زر با ارائه گزارشی از فعالیتهای نخبگان ایرانی و دستاوردهای مجموعه های دانش بنیان و نوآور کشور در عرصه فناوری های نوین ...