جمعه ۱۲ خردادساعت ۰۹:۳۰Jun 2023 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیسیون مشترک»

قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۸:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
پانزدهمین اجلاس کمیسیون مشترک همکاری های اقتصادی فیمابین ایران و ازبکستان در تاریخ 10 خردادماه سال جاری در شهر تاشکند برگزار شد.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۸:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت که به منظور برگزاری پانزدهمین کمیسیون مشترک اقتصادی ایران و ازبکستان به تاشکند سفر کرده با نخست وزیر ازبکستان ملاقات و گفتگو کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۷:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت که به منظور برگزاری پانزدهمین کمیسیون مشترک اقتصادی ایران و ازبکستان به تاشکند سفر کرده با نخست وزیر ازبکستان ملاقات و گفت وگو کرد.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۵:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
مجیدرضا حریری، رئیس اتاق مشترک ایران و چین هم با اشاره به برگزاری کمیسیون مشترک اقتصادی بین ایران و چین در چند ماه آینده، گفت: موضوع دریافت روادید نباید وقت و انرژی بخش های بازرگانی دو کشور را به خود صرف کند و لازم است این مشکل سریع تر مرتفع شود.
شاتا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۴:۱۲   + ۱۵ سایت دیگر  
سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت که به منظور برگزاری پانزدهمین کمیسیون مشترک اقتصادی ایران و ازبکستان به تاشکند سفر کرده با نخست وزیر ازبکستان ملاقات و گفتگو کرد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۲:۱۶   + ۲۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، پانزدهمین اجلاس کمیسیون مشترک همکاری های اقتصادی ایران و ازبکستان که دهم خرداد در تاشکند برگزار شده بود، به کار خود پایان داد. ...
شاتا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت که به منظور برگزاری پانزدهمین کمیسیون مشترک اقتصادی ایران و ازبکستان به تاشکند سفر کرده با همتای ازبکستانی خود ملاقات و گفتگو کرد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۰:۰۶   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست از شاتا، ریاست کمیسیون مشترک پانزدهم را سید مهدی نیازی سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت جمهوری اسلامی ایران و لذیذ قدرت اف، وزیر سرمایه گذاری، صنعت و تجارت جمهوری ازبکستان بر عهده داشتند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۹:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
پانزدهمین نشست کمیسیون مشترک همکاری های اقتصادی، بازرگانی، علمی و فنی جمهوری اسلامی ایران و ازبکستان در شهر تاشکند برگزار شد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۲۱:۳۷    
هیأت عالی رتبه ترکمنستانی عصر امروز در حالی با بدرقه وزیر راه و شهرسازی کشورمان مهرآباد را ترک کردند که با ابراز خرسندی از تفاهم های صورت گرفته و مذاکرات انجام شده، برگزاری زودهنگام کمیسیون مشترک همکاری های اقتصادی بین ایران و ترکمنستان را خواستار شدند.
شاتا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۲۰:۵۷    
سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت که به منظور برگزاری پانزدهمین کمیسیون مشترک اقتصادی ایران و ازبکستان به تاشکند سفر کرده با یولداش اف معاون وزیر کشاورزی ازبکستان دیدار و گفتگو کرد.
شاتا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۲۰:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت که به منظور برگزاری پانزدهمین کمیسیون مشترک اقتصادی ایران و ازبکستان به تاشکند سفر کرده با قائم مقام وزیر علوم و تحقیقات و نوآوری ازبکستان ملاقات کرد.
در نشست کمیته های تخصصی کمیسیون مشترک اقتصادی ایران و ازبکستان بر توسعه همکاری های ایران و ازبکستان برای توسعه اقتصاد دانش بنیان تاکید شد.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۲۲:۵۱    
رئیس شورای مصلحت خلق ترکمنستان در نشست مشترک با رئیس جمهور: از سیاست خارجی ایران که مبتنی بر آبادانی و صلح جهانی است حمایت می کنیم. از جمهوری اسلامی که از استقلال و بی طرفی ترکمنستان حمایت می کند متشکریم ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۵:۲۶   + ۱۳ سایت دیگر  
پانزدهمین اجلاس کمیسیون مشترک همکاری های اقتصادی، علمی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران و جمهوری ازبکستان در تاریخ 10 خردادماه 1402 در تاشکند برگزار می شود.
وزیر راه و شهرسازی و رئیس کمیسیون مشترک همکاری های اقتصادی ترکمنستان صبح امروز در مهرآباد از هیأت عالی رتبه ترکمنستانی به ریاست رئیس خلق مصلحتی و رهبر ملی این کشور استقبال کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۳:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
عصر ایران نوشت: نوری قزلچه گفت:تعدادی از اعضا کمیسیون مشترک طرح صیانت پیگیر هستند مواد طرح صیانت را مصوب شده در کمیسیون عنوان کنند و فقط ماده پایانی را که زمان اجرای قانون به صورت آزمایشی است، به صحن بیاورند که با رای صحن این طرح عملا با تایید شورای نگهبان تبدیل به قانون شود.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۱:۱۴   + ۱۳ سایت دیگر  
تعدادی از اعضا کمیسیون مشترک طرح صیانت پیگیر هستند مواد طرح صیانت را مصوب شده در کمیسیون عنوان کنند و فقط ماده پایانی را که زمان اجرای قانون به صورت آزمایشی است، به صحن بیاورند که با رای صحن این طرح عملا با تایید شورای نگهبان تبدیل به قانون شود.
عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۰:۳۸   + ۶۲ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل عصر قانونسید مهدی نیازی، سرپرست وزارت صمت، با وزیر بازرگانی، صنایع و توسعه سرمایه گذاری سلطنت عمان در حاشیه سفر پادشاه عمان به تهران دیدار کرد. وزیر صمت ایران و وزیر بازرگانی عمان، رؤسای کمیسیون مشترک دو کشور را بر عهده دارند. ...
سیدمهدی نیازی، سرپرست وزارت صمت، با وزیر بازرگانی، صنایع و توسعه سرمایه گذاری سلطنت عمان دیدار کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۷:۲۰   + ۱۲ سایت دیگر  
در دیدار سرپرست وزارت صمت، با وزیر بازرگانی، صنایع و توسعه سرمایه گذاری سلطنت عمان دو طرف بر تشکیل کمیته های فنی قبل از برگزاری اجلاس کمیسیون مشترک و تلاش برای کاهش تعرفه های تجاری میان دو کشور و انتقال تجربیات در زمینه های مختلف و همچنین پیگیری توسعه زیرساخت های تجاری میان دو کشور از جمله در زمینه ...
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
زهرا نقی زاده رئیس جهاد دانشگاهی واحد الزهرا(س) و اندیشکده بانوان، در مراسم جایزه استانی جمعیت که با حضور علیرضا فخاری استاندار محترم تهران، امیرحسین بانکی پورفرد، نماینده محترم مجلس شورای اسلامی و رئیس کمیسیون مشترک طرح جوانی جمعیت و حمایت از خانواده، زهره جعفری ...
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۲:۳۹   + ۲۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون مشترک فضای مجازی مجلس یازدهم همچنین به عدم امنیت گوشی های موبایل در صورت استفاده از فیلترشکن اشاره کرد و گفت که با استفاده از فیلترشکن، امنیت گوشی ها هم به خطر می افتد؛ چرا که فیلترشکن ها عموما بدافزار هستند و امکان دسترسی به اطلاعات افراد را بیشتر می کنند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۲۱:۵۴   + ۱۳ سایت دیگر  
خبر آنلاین : سفیر کشورمان با ارائه گزارشی از برنامه های آتی سفارت، اظهار داشت: کمیسیون مشترک اقتصادی دو کشور قرار است در آینده نزدیک در کشورمان برگزار شود.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۹:۱۸   + ۳۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: برنامه ریزی برای برگزاری کمیسیون مشترک ایران و ازبکستان در تاکشند و سفر چند هفته آینده رئیس جمهور این کشور به تهران، محور اصلی گفتگوهای سفیر ازبکستان در تهران و سرپرست سازمان تجارت ایران بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۸:۳۷    
رئیس کمیسیون مشترک طرح جوانی جمعیت و حمایت از خانواده مجلس با اشاره به موانع و مشکلات در اجرای قانون جوانی جمعیت گفت: سازمان برنامه و بودجه سال گذشته هیچ اعتباری برای اجرای این قانون به دستگاه های ذیربط تخصیص نداد.
ایستنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۴:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
با پیگیری دولت سیزدهم برای گسترش سطح روابط با کشورهای همسایه و منطقه، اخیرا رئییس جمهور و وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و دیگر مسئولان کشور به جاکارتا پایتخت اندونزی سفر کردند تا مقدمات توسعه روابط با این کشور فراهم شود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۲۰:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
طبق اعلام رییس کمیسیون مشترک همکاری های اقتصادی ایران و اندونزی، جلسه تجار و فعالان اقتصادی اندونزیایی با رییس جمهور کشورمان صبح امروز برگزار شد.
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۷:۲۹   + ۱۳ سایت دیگر  
چهارم اسفند 1400 بدر بن حمد البوسعیدی وزیر خارجه عمان به تهران آمد و دو طرف در خصوص دعوت سلطان عمان از آیت الله رئیسی رئیس جمهور ایران برای سفر رسمی به مسقط و برنامه ریزی مربوط به این سفر و چگونگی اجرایی شدن توافقات نشست کمیسیون مشترک اقتصادی دو کشور به رایزنی پرداختند ...
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۵:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
وزیر کشور گفت: ما تفاهمی در سطح وزارتخانه های مربوطه و کمیسیون مشترک داریم به اضافه در سطح استانی هم در استان سیستان و بلوچستان و قرارگاه قدس با ارتشی های پاکستانی ارتباطات برقرار است آنها هم از حادثه اتفاق افتاده ابراز تاسف کردند ...
میزان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۲۲:۴۵   + ۲۷ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان_ عیسی زارع پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و رئیس کمیسیون مشترک همکاری های اقتصادی ایران و اندونزی در ارتباط با بخش خبر 21 گفت: در هیات دولت برای استفاده از ظرفیت همه دستگاه ها در توسعه روابط اقتصادی با کشور های مختلف ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۸:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
مسئولیت کمیسیون مشترک همکاری های اقتصادی کشورهای مختلف برای استفاده از ظرفیت همه وزارتخانه ها در توسعه روابط اقتصادی با کشورهای جهان، با تصویب هیات وزیران بین اعضای دولت تقسیم و مسئولیت کشورهای اندونزی ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۶:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان - رئیس کمیسیون مشترک طرح جوانی جمعیت و تعالی خانواده مجلس شورای اسلامی گفت: زوج های جوان برای دریافت وام ازدواج بانک های دولتی را اولویت قرار دهند.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۴:۲۹   + ۱۳ سایت دیگر  
عیسی زارع پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات که به همراه رئیس جمهور در جاکارتا به سر می برد، در کانال خود توضیحاتی را درباره این سفر ارائه کرد.
اقتصاد تهران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۵:۵۷   + ۲۰ سایت دیگر  
اقتصادتهران: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات امروز برای نهایی کردن اسناد توسعه تجاری دوجانبه با وزیر بازرگانی اندونزی دیدار کرد. به گزارش ایسنا، عیسی زارع پور-وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات- که به عنوان رئیس کمیسیون مشترک اقتصادی ایران و اندونزی به جاکارتا سفر کرده است ...
همشهری   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۰:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون مشترک طرح جوانی جمعیت و حمایت از خانواده مجلس شورای اسلامی می گوید: برای فرار از بحران جمعیت در کشور فقط 5 سال فرصت داریم و اگر درست و به موقع عمل نکنیم، سال 1430 در سیاهچاله جمعیتی خواهیم افتاد و به مدت 150 سال محکوم به ماندن در آن چاله خواهیم بود.
شهر بورس   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۲۲:۱۹   + ۲۳ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون مشترک جوانی جمعیت و حمایت از خانواده گفت: گرفتن ودیعه برای مادران واجد شرایط در سامانه یکپارچه غیرقانونی است.
آنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۳:۳۱   + ۲۳ سایت دیگر  
رییس کمیسیون مشترک همکاری های اقتصادی ایران و اندونزی گفت: با برطرف کردن موانع می توان مبادلات تجاری میان ایران و اندونزی را به سرعت چندبرابر کرد.
Submitted by ravabet on 21 May 2023 براساس ماده 19 قانون "حمایت از خانواده و جوانی جمعیت" که اختصاص به جایزه ملی جمعیت دارد شرکت های خصوصی در استان اصفهان بر اساس" شاخص های مختلفی از جمله افزایش تعداد کارمندان متاهل، افزایش تعداد موالید و .. ...
کاشف اسرار   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۲۱:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
کاشف اسرار – در پایان یازدهمین اجلاس کمیسیون مشترک شیلاتی جمهوری اسلامی ایران و فدراسیون روسیه، تثبیت نشان تجاری “خاویار سیاه خزری” مورد توافق قرار گرفت. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۹:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات امروز در چارچوب کمیسیون مشترک همکاری های اقتصادی ایران و اندونزی به جاکارتا سفر کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۰:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون مشترک طرح جوانی جمعیت و حمایت از خانواده گفت: هر درمانی که زوجین نابارور از سال 1400 به بعد داشته اند و هزینه آن را به طور کامل در بخش های دولتی و خصوصی پرداخت کرده اند می توانند از بیمه ها دریافت کنند.
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۰۹:۱۶   + ۲۷ سایت دیگر  
تسهیل در صادرات آبزیان به روسیه از طریق توسعه راه های حمل و نقل مورد تاکید روسای شیلاتی ایران و روسیه قرار گرفت. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی سازمان شیلات ایران ...
سازمان شیلات ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۹:۰۲   + ۲۵ سایت دیگر  
تعداد بازدید: 55 در پایان یازدهمین اجلاس کمیسیون مشترک شیلاتی جمهوری اسلامی ایران و فدراسیون روسیه، تثبیت نشان تجاری "خاویار سیاه خزری" مورد توافق قرار گرفت.  ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۶:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان رئیس کمیسیون مشترک طرح جوانی جمعیت و حمایت از خانواده گفت: از رسانه های اردستان انتظار داریم قوانین و حمایت های جوانی جمعیت و فرزندآوری را اطلاع رسانی کنند تا باعث انگیزه خانواده ها شود.
صاحب نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون مشترک طرح جوانی جمعیت و تعالی خانواده مجلس شورای اسلامی گفت: 100 هزار خودرو در راستای اجرای قانون جوانی جمعیت تحویل داده شده و افراد دارای سه فرزند تا 15 درصد تخفیف مالیاتی می گیرند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۵:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون مشترک حمایت از خانواده و جوانی جمعیت مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه 30 درصد قانون جوانی جمعیت اجرایی شده است گفت: به طور مرتب پیگیری اجرای این قانون هستیم، اما بخش های فرهنگی مربوطه تقریبا اجرایی نشده است.
شانا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۳:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
شانا_ گروه فیلم: آیین پایانی نشست های B2B و روئسای کمیسیون مشترک همکاری های اقتصادی ایران و روسیه، امضای قراردادها و تفاهم نامه های همکاری و نشست خبری مشترک جواد اوجی، وزیر نفت و الکساندر نواک، معاون نخست وزیر روسیه روز چهارشنبه، 27 اردیبهشت ماه با حضور جواد اوجی، وزیر نفت و الکساندر نواک ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۲:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون مشترک طرح جوانی جمعیت و حمایت از خانواده مجلس با اشاره به اینکه موضوع بحران جمعیت هنوز آن گونه که باید جدی گرفته نشده است، بیان کرد: برای حل بحران جمعیت باید همه پای کار بیاییم و باتوجه به اینکه فرصت باقی مانده محدود است نباید درگیر آزمون و خطا شویم.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۰۱:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست به نقل از روابط عمومی گمرک ایران، محمد رضوانی فر معاون وزیر و رئیس کل گمرک ایران در کمیسیون مشترک همکاری های اقتصادی جمهوری اسلامی ایران و فدراسیون روسیه که در حضور وزیر نفت ایران و معاون نخست وزیر روسیه برگزار شد ...