دوشنبه ۰۷ فروردینساعت ۰۲:۵۵Mar 2023 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «همکاری های اقتصادی»

خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۸:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
درباره چشم انداز همکاری های اقتصادی سعودی ها با ایران این علامت سوال وجود دارد که سعودی ها چگونه می خواهند برای تحقق چنین هدفی، از مانع تحریم های آمریکا گذر کنند.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۲۰:۴۳   + ۴۲ سایت دیگر  
تهران- ایران پرس: وزیران خارجه ایران و پاکستان طی یک گفت وگوی تلفنی آخرین مناسبات دوجانبه و روند همکاری های اقتصادی دو کشور را بررسی کردند.
تازه ترین ها   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۵:۳۷   + ۸۷ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت اقتصاد، متن کامل سوالات وپاسخ های وزیر اقتصاد و خبرنگار اسپوتنیک را در ادامه می خوانید: سوال: همکاری های اقتصادی ایران و روسیه در دوره کنونی به ویژه با توجه به تحریم های شدید غرب علیه دو کشور چگونه پیش می رود و چگونه این تحریم ها در همکاری های اقتصادی دو ...
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۸:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
معاون سیاسی دفتر رئیس جمهور در مطلبی نوشت: سلمان بن عبدالعزیز، پادشاه عربستان در نامه ای به آیت الله رئیسی ضمن استقبال از توافق دو کشور برادر، از ایشان برای سفر رسمی به ریاض دعوت کردند و خواستار تقویت همکاری های اقتصادی و منطقه ای شد.
تیک   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۷:۳۴   + ۴۶ سایت دیگر  
محمد جمشیدی معاون سیاسی دفتر رییس جمهور از دعوت پادشاه عربستان از رییسی برای سفر به ریاض خبر داد. وی در توئیتی نوشت: جناب سلمان بن عبدالعزیز پادشاه عربستان در نامه ای به آیت الله رئیسی ضمن استقبال از توافق دو کشور برادر ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۷:۳۲   + ۷۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی دفتر رئیس جمهور در مطلبی نوشت: سلمان بن عبدالعزیز، پادشاه عربستان در نامه ای به آیت الله رئیسی ضمن استقبال از توافق دو کشور برادر، از ایشان برای سفر رسمی به ریاض دعوت کردند و خواستار تقویت همکاری های اقتصادی و منطقه ای شد.
شانا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۹:۵۱   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس مؤسسه مطالعات بین المللی انرژی با اشاره به توافق سیاسی - امنیتی ایران و عربستان و تاریخچه طولانی وجود این گونه توافق ها در جمهوری اسلامی ایران گفت: متأسفانه این توافق ها به حوزه اقتصادی و انرژی کمتر تسری یافته است و به نظر می رسد گام دوم این توافق را باید نهادهای اقتصادی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۸:۳۱    
سرپرست وزارت امور خارجه افغانستان و رئیس نمایندگی سیاسی ایران در کابل بر افزایش همکاری های اقتصادی و تجاری دو کشور تاکید کردند.
ایران پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۰۴:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
مقام های امارات متحده عربی و روسیه در نشستی در مسکو توافق گسترش همکاری های دوجانبه از جمله همکاری های اقتصادی منعقد کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست وزارت صنعت و تجارت افغانستان گفت: ظرفیت ها و زمینه همکاری های اقتصادی و تجاری بین ایران و افغانستان زیاد است و مراودات تجاری باید افزایش یابد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۸:۱۹   + ۱۴ سایت دیگر  
سرپرست وزارت صنعت و تجارت افغانستان گفت: ظرفیت ها و زمینه همکاری های اقتصادی و تجاری بین ایران و افغانستان زیاد است و مراودات تجاری باید افزایش یابد.
وزارت نفت   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۲:۲۶    
هیئت تجاری بلندپایه غرب آفریقا که به منظور شرکت در اولین اجلاس همکاری های اقتصادی جمهوری اسلامی ایران با کشورهای غرب آفریقا به تهران سفر کرده است، با وزیر نفت دیدار کرد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۲۱:۵۶   + ۳۴ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه ایران گفت: رمز موفقیت سیاست همسایگی ایران، اعتماد متقابل سیاسی و هدف این سیاست راهبردی برقراری ثبات و آرامش در منطقه و ارتقای همکاری های اقتصادی برای ترویج توسعه در همه کشورها و رفاه فراگیر برای همه ملت های منطقه است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۶:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
مسئولان وزارت بازرگانی عراق در ابتدای پنجمین نشست کمیسیون مشترک اقتصادی ایران و عراق بر رویکرد کشورشان برای افزایش مبادلات تجاری و تقویت همکاری های اقتصادی با ایران تاکید کردند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۹:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
پیگیری نقشه راه همکاری های اقتصادی ایران و بلاروس و تعمیق و گسترش مناسبات دو جانبه دو کشور از مهم ترین محورهای سفر لوکاشنکو به تهران است، بلاروس از موقعیت ژئوپلیتیکی ویژه ای برخوردار است اما نباید انتظار داشته باشیم که سطح همکاری های دو کشور فراتر از چارچوب اتحادیه اوراسیا باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۹:۴۵   + ۳۱ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه کشورمان امروز در دیدار سرپرست وزارت امور خارجه ازبکستان گسترش همکاری های فیمابین خصوصا در زمینه های ترانزیت و اقتصادی مورد بررسی قرار گرفت.
قم پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۹:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس، محمد جمشیدی در توئیتر نوشت: سیاست همسایگی آیت الله رئیسی بار دیگر جواب داد. در مذاکرات آقای شیء با ایشان در پکن، ابتکارهای سازنده منطقه ای مطرح شد که اینک به ثمر نشسته است. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۵:۴۵   + ۲۶ سایت دیگر  
معاون سیاسی دفتررییس جمهور یادآورشد که ترکیب سیاست همسایگی و اوراسیاگرایی هم باعث تقویت همکاری های اقتصادی و هم گسترش ثبات و برادری و امنیت درون زا بدون مداخله خارجی میشود.
سراج24   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۰۱:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
رئیس جمهور با مرور آخرین وضعیت همکاری های اقتصادی تهران-بغداد بویژه توافقات سازنده صورت گرفته در سفر اخیر نخست وزیر عراق به ایران، بر لزوم تقویت همکاری ها بخصوص در حوزه های انرژی، صنعتی، تجاری، مالی و بانکی تاکید کرد.
ریاست جمهوری   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۹:۵۵   + ۵۷ سایت دیگر  
رئیس جمهور با مرور آخرین وضعیت همکاری های اقتصادی تهران-بغداد بویژه توافقات سازنده صورت گرفته در سفر اخیر نخست وزیر عراق به ایران، بر لزوم تقویت همکاری ها بخصوص در حوزه های انرژی، صنعتی، تجاری، مالی و بانکی تاکید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۶:۰۲   + ۴۷ سایت دیگر  
رئیس جمهور در دیدار دبیرکل شانگهای گفت: عضویت ایران در این سازمان، تحرک بیشتری به همکاری های منطقه ای و تقویت مناسبات اقتصادی و تجاری با کشور های عضو خواهد بخشید.
ایران پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۴:۵۱    
ایران پرس: در نخستین روز از اولین اجلاس همکاری های اقتصادی جمهوری اسلامی ایران با کشورهای غرب آفریقا 20 سند توافق و قرارداد همکاری چندجانبه و دوجانبه بین ایران و کشورهای غرب آفریقا امضا شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۱:۳۷    
رؤسای جمهور ازبکستان و روسیه در گفت وگویی تلفنی گسترش همکاری های اقتصادی بین دو کشور را بررسی کردند.
وزارت امور خارجه   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۰:۲۷   + ۱۸ سایت دیگر  
ژانگ مینگ دبیرکل سازمان شانگهای که در کشورمان به سر می برد، روز دوشنبه با دکتر مهدی صفری معاون دیپلماسی اقتصادی وزارت امور خارجه دیدار و در خصوص چشم اندازهای همکاری های اقتصادی فی ما بین تبادل نظر نمود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۰۹:۰۱   + ۸۷ سایت دیگر  
رئیس جمهور در دیدار با شرکت کنندگان در نخستین اجلاس همکاری های اقتصادی ایران و کشور های غرب آفریقا گفت: ایران آماده گسترش همه جانبه مناسبات با کشور های آفریقایی است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۰۰:۱۸   + ۲۳ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : معاون اقتصادی رئیس جمهور در همایش بین المللی همکاری های اقتصادی و تجاری ایران و کشورهای غرب آفریقا، با اشاره به هدف مشترک ایران و این کشورها مبنی بر داشتن اقتصاد قوی برای ارتقای جایگاه بین المللی خود پیشنهاد تشکیل بانک مشترک ایران و آفریقا را مطرح کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۲۳:۰۵   + ۴۳ سایت دیگر  
امیرعبداللهیان در دیدار ژانگ مینگ دبیرکل سازمان همکاری شانگهای و هیأت همراه با ایشان اظهار داشت: باور داریم که سازمان در ترتیبات امنیتی و اقتصادی بین المللی جدید می تواند نقش مهمی ایفا کند و توسعه همکاری های اقتصادی به امنیت پایدار کمک خواهد کرد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۲۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
رؤسای جمهور ایران و روسیه در گفت وگویی تلفنی آخرین وضعیت تقویت همکاری های اقتصادی فی مابین را مورد بررسی قرار دادند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر ریاست جمهوری، ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری فدراسیون روسیه بعد از ظهر دیروز با سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری اسلامی ایران، تلفنی گفتگو کرد ...
سلام نو / بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۶:۴۹   + ۱۱ سایت دیگر  
شبکه راشاتودی لحظاتی قبل از گفتگوی تلفنی روئسای جمهور ایران و روسیه و رایزنی در مورد توسعه روابط دوجانبه خبر داد.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۸:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون اتاق تجارت افغانستان با استقبال از راه اندازی مرکز تجاری ایران در کابل، بر استفاده از فناوری ایران در بخش های مختلف اقتصادی و کشاورزی تاکید کرد. ...
معاون سیاسی دفتر رییس جمهور جزئیاتی از گفت وگوی تلفنی سید ابراهیم رییسی و ولادیمیر پوتین را بیان کرد .
ریاست جمهوری   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۵:۳۹   + ۳۹ سایت دیگر  
روسای جمهور ایران و روسیه در گفتگویی تلفنی آخرین وضعیت تقویت همکاری های اقتصادی فیمابین را مورد بررسی قرار دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۴:۴۶    
وزیر راه و شهرسازی جمهوری اسلامی ایران به منظور شرکت در هفدهمین اجلاس کمیسیون مشترک همکاری های اقتصادی ایران و ترکمنستان به عشق آباد سفر می کند.
ایستنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات در دیدار با دبیرکل سازمان همکاری های اقتصادی D8 گفت: ایران ظرفیت های خوبی در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات به ویژه توسعه پلتفرم های بومی دارد که روزانه میلیون ها کاربر در آنها فعالیت دارند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۱:۲۰    
وزارت امور خارجه تاجیکستان از برگزاری هشتمین نشست کمیسیون دولتی همکاری های اقتصادی این کشور و اتریش در وین خبر داد.
معاون اول رییس جمهور با اشاره به اشتراکات فراوان و روابط صمیمانه و دیرینه جمهوری اسلامی ایران و سلطنت عمان گفت: روابط تهران و مسقط روابطی بسیار صمیمانه و ممتاز است که باید تلاش کنیم مناسبات تجاری و اقتصادی فیمابین را نیز همپای روابط سیاسی گسترش دهیم.
ایبنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
ترکیه و امارات توافقنامه مشارکت اقتصادی جامع امضا کردند که بر اساس آن تعرفه گمرکی بر 93 درصد تجارت غیرنفتی بین دو کشور لغو شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۷:۰۰   + ۳۶ سایت دیگر  
با موافقت وزیر ارتباطات در جلسه با دبیرکل سازمان همکاری های اقتصادی D8، مقرر شد اجلاس وزرای ICT کشور های عضو این سازمان سال آینده در ایران برگزار شود.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۰۹:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش روز پنجشنبه ایران اکونومیست ، عیسی زارع پور در کانال خود در پیام رسان بله نوشت: روز گذشته در دفترم میزبان ایسیاکا عبدالقادر امام دبیرکل سازمان همکاری های اقتصادی D8 بودم ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۰:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
شیراز- مدیرکل دفتر هماهنگی امور سرمایه گذاری استانداری فارس از پیگیری رفع مشکلات توسعه همکاری های اقتصادی فارس و عمان خبرداد.
به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت صنعتی، اهداف کلی این همایش ارتقای سطح همکاری های بین المللی ایران و کشورهای غرب آفریقا و فرصت سازی تجاری و اقتصادی برای آینده در این منطقه است. ...
وزارت امور خارجه   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۰۸:۱۲    
گزیده اخبار و تحولات اقتصادی کشور اتیوپی در هفته اول اسفند ماه 1401 مندرج در رسانه های این کشور به شرح ذیل ارائه می گردد: سفر هیئت اقتصادی اتیوپی به چین ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۲۱:۰۱   + ۴۶ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور گفت: توسعه و تعمیق روابط سیاسی نیازمند فراهم شدن بستر های لازم برای ارتقای سطح همکاری های اقتصادی است.
حیات   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۲۲:۰۱   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور خواستار جبهه سازی اقتصادی و فرهنگی در کشورهای حوزه مقاومت در مقابل جبهه استکبار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۸:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه کشورمان که روز چهارشنبه بنا به دعوت فواد حسین همتای عراقی خود به بغداد سفر کرده بود، با سران قوا و مقامات عراق دیدار و گفتگو کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۵:۲۰    
پنجمین نشست کمیسیون دولتی ازبکستان و فنلاند در همکاری های اقتصادی و بازرگانی و علمی و فنی در شهر تاشکند برگزار شد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۲:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، خسرو ناظری روز پنجشنبه در سیزدهمین اجلاس شورای حکام آب در ستاد وزارت نیروی ایران افزود: با توجه به حساسیت مساله آب و همچنین چالش های ایجاد شده بواسطه تغییرات اقلیم همکاری بین کشورها باید افزایش یابد ...
می متالز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۲۱:۱۶   + ۲۴ سایت دیگر  
می متالز - رئیس اتاق بازرگانی مشترک ایران و چین از عزم شرکت های چینی برای توسعه روابط با ایران خبر داد وگفت: دفتر بازرگانی ایران نیز تا پایان سال در چین ایجاد می شود تا پیگیر قرارداد های جدید ایران و چین و توسعه همکاری های اقتصادی باشد.