سه شنبه ۱۶ خردادساعت ۲۳:۲۸Jun 2023 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مداخله گر»

موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۲:۰۳    
ورود جدید شورای رقابت برای قیمتگذاری محصولات ایران خودرو نشان می دهد که این نهاد مداخله گر دست از سر بازار خودرو کشور برنمی دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۰:۰۲    
دو واحد فروش داروگیاهی مداخله گر در امر درمان در نیشابور پلمب شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
با حکم کارگروه مداخله گران سلامت دانشگاه علوم پزشکی مشهد، چهار مرکز بدون مجوز و مداخله گر پزشکی که در زمینه پوست و زیبایی در مشهد فعالیت می کردند طی هفته اخیر مهر و موم شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۶:۱۲    
قزوین- مدیرکل دفتر امور فرهنگی و اجتماعی استاندار قزوین گفت: ستاد هماهنگی محلات قزوین در حال تأسیس است تا مجموعه های مداخله گر در محلات هم افزا شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۳:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
کارشناسان کارگروه مبارزه با مداخله گران سلامت از ابتدای امسال تا کنون 10 مرکز غیر مجاز مداخله گر سلامت در مشهد را شناسایی و مهرو موم کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۰۹:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
7 مرکز مداخله گر سلامت در حوزه پوست و مو در مناطق زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی مشهد تعطیل شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۴:۴۰    
شبکه آمریکایی "سی ان ان" طی گزارشی به سیاست خارجی جدید عربستان سعودی پرداخت که تلاش می کند وجهه مثبتی از خود به نمایش بگذارد و از این طریق به رشد اقتصاد خود کمک کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۵:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
مشهد رئیس سازمان نظام پزشکی مشهد گفت: سال گذشته 583 گزارش در مورد مداخله گران درمان به ما رسید که پس از صحت سنجی، 110 مورد پلمب انجام شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۴:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس سازمان نظام پزشکی مشهد گفت: در حال حاضر 5500 پزشک عمومی در مشهد وجود دارند که 2500 نفر آن ها پروانه فعالیت کسب کردند و تنها 900 نفر در این حوزه فعالیت می کنند، این عمق فاجعه را می رساند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۰۹:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان نظام پزشکی مشهد گفت: در دوران کرونا،40 پرونده مشکوک به شهادت در بین نیرو های پزشکی داشتیم که از این تعداد 25 مورد احراز شهادت شدند که از بین این تعداد 12 مورد از پزشکان هستند
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۲:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
10 مرکز مداخله گر درمان در شهرستان درگز پلمب شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۱۴:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
رییس دانشکده علوم پزشکی سیرجان گفت: سلامت شهروندان اولویت ماست و با متخلفان مماشات و تعارف نداریم.
برترین ها / بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۱۳:۰۳   + ۲۱ سایت دیگر  
متخصصان می گویند سرفه مزمن و درمان نشده می تواند باعث آسیب گسترده به بافت های بدن شود.
برترین ها / وقت صبح   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۰۸:۴۹   + ۲۴ سایت دیگر  
ویژگی جدید واتساپ – Whatsapp تیر خلاصی به افراد سودجو و مداخله گر برای جلوگیری از دستیابی به چت های خصوصی کاربران است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۹:۵۰   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیر کل نظارت و ارزشیابی و اعتباربخشی سازمان نظام پزشکی گفت: مردم باید برای سلامتی خود و خانواده به افراد فاقد صلاحیت و غیر حرفه ای برای امر درمان مراجعه نکنند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۰۹:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : در میانه تلاش ها برای آغاز رایزنی ها جهت احیای برنامه جامع مشترک یا همان برجام، اخیرا ادعاهایی درباره غنی سازی ذرات اورانیوم بالای 60 درصد (83.7 درصد) مطرح شد و به تنش ها میان ایران و غرب از یک طرف و ایران و آژانس بین المللی انرژی اتمی دامن زده است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۹:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
تحلیلگر مسائل بین الملل گفت: متغیرهای مداخله گری وجود دارند که هر آن می توانند بر کیفیت روابط ایران و عربستان تأثیر بگذارد. یکی از متغیرهای مداخله گر اسرائیل است و به نظر من متغیر مهمتر ایالات متحده آمریکا و دولت بایدن است ...
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۸:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
کدام عامل مداخله گر می تواند خطر ابتلا زوال عقل را بیشتر کاهش دهد؟ پاسخ آن چیزی است که حتی برخی از محققان آن را تعجب آور می دانند: جلوگیری از کاهش شنوایی.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۰:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد- کامران کرمی : توافق ایران و عربستان سعودی با ابتکار چین برای بازگشت به روابط دوجانبه را می توان یکی از نقاط عطف در روند تحولات منطقه در طول یک دهه اخیر دانست ...
رکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۵:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
حوادث رکنا: مدیر نظارت و اعتباربخشی در امور درمان دانشگاه علوم پزشکی بیرجند از شناسایی و پلمب مراکز غیرمجاز مداخله گر در امور پزشکی و دندانپزشکی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۰۸:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر نظارت بر درمان و اعتباربخشی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: 57 درصد از مراکز غیر مجاز و مداخله گر حوزه پزشکی مشهد در حوزه زیبایی مهر و موم شدند.
سراج24   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۱:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
این دو پدیده پیش تر عامل بروز جنگ های بزرگ و خانمان سوزی شد که بی تردید آلمان یکی از عناصر اصلی آن، حداقل طی 150سال گذشته تاریخ اروپا محسوب می شود. این کشور در مخالفت با روندهای غالب اروپایی که پس از صلح وستفالی شکل گرفت، خسارت های جبران ناپذیری را به اروپا و سایرمناطق جغرافیایی تحمیل کرد.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۰۹:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
مدیر نظارت بر درمان و اعتباربخشی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: 6 مرکز فاقد مجوز و مداخله گر پزشکی در زمینه زیبایی (پوست و مو) طی هفته اخیر در مشهد مهر و موم شد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۰:۲۵   + ۲۲ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، در روزها و هفته های اخیر بازار ارز درگیر نوسانات شدیدی بود و نرخ دلار به عنوان شاخص بازار ارز در بازار آزاد رکوردهای جدید قیمتی را ثبت کرد. این افزایش قیمت ها معلول شرایط مختلفی است که در ماه های مختلف شاهد آن بودیم و در نتیجه به التهاب و ایجاد انتظارات تورمی دامن می زند ...
عرشه آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۰۸:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
گفته شده از امروز با اختیارات ویژه ای که به بانک مرکزی داده شده از این پس این نهاد تنها نظاره گر نوسان نرخ ارز نخواهد بود، بلکه قرار است بانک مرکزی از موضع ناظر به مداخله گر فعال تبدیل شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۹:۵۷   + ۲۱ سایت دیگر  
مرکز مبادله ارز و طلای ایران درحالی از فردا فعالیت رسمی خود را آغاز خواهد کرد که نه فقط ناظر، بلکه مداخله گر و تنظیم گر بازار ارز و طلا خواهد شد و نرخ آن ملاک قیمت در بازار آزاد خواهد بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۰۹:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
از ابتدای امسال تا کنون 150 مراکز مداخله گر سلامت در شهر مشهد مقدس شناسایی و مهر و موم شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۶:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مدیر نظارت بر درمان و اعتباربخشی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: از ابتدای سال 80 مرکز مداخله گر پزشکی را پلمب و به دادگاه معرفی کردیم.
قم نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۴:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
قم نیوز: مدیر نظارت و اعتباربخشی امور درمان دانشگاه علوم پزشکی قم با تاکید بر این که مداخلات پزشکی غیرمجاز و پنهانی آرایشگران زیر ذره بین کارشناسان نظارت بر درمان است، گفت: هشت سالن آرایشی مداخله گر در امور درمان در این استان پلمب شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۴:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
6 مرکز مداخله گر پزشکی در مناطق زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی مشهد تعطیل شد.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۰۰:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
رکنا: سخنگوی فراجا آینده پلیس را یک نهاد در تراز انقلاب اسلامی، اصلاح گر اجتماعی و فرهنگ ساز اجتماعی و یک مداخله گر معناگرا تصویر کرد که در پیش رویدادها و هم در پس رویدادها حضور و نقش خواهد داشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۲:۳۲    
واحد عرضه دارو گیاهی مداخله گر درمان در تربت حیدریه پلمب شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - ۱۲:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
رهبر حکومت نظامیان در میانمار امروز (چهارشنبه) از کشورهایی که در امور داخلی کشورش مداخله می کنند، انتقاد کرده و از دیگران بابت همکاری مثبت با میانمار قدردانی به عمل آورد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۰/۰۵ - ۱۱:۳۳    
آخرین خبر : سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: دولت های مداخله گر اعتراف می کنند که اشتباهات محاسباتی کردند و به دنبال تغییر رژیم در ایران نبوده و نیستند.
فودنا   ۱۴۰۱/۱۰/۰۲ - ۲۱:۱۲    
علت ورود بانک مرکزی به عنوان مداخله گر بازار ارز با توجه به تجربیات جهانی کاملاً منطقی است. زیرا بانک مرکزی در حقیقت نماینده دولت در بازار ارز بوده و به عنوان بیشترین عرضه کننده و متقاضی بازار ارز شناخته می شود.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۹ - ۱۹:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست مدیریت امور حقوقی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: 95 درصد از مداخله گران سلامت در مناطق زیر پوشش این دانشگاه در محاکم قضایی محکوم شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۲۸ - ۱۰:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
محمود اکرامی فر گفت: برای مدیریت یا درمان ناآرامی های اجتماعی، باید آن را با دلایل و متغیرهای مداخله گر آن، حتی عواملی که این متغیرها را کند یا سرعت می بخشد شناخت.
برترین ها / رویداد 24   ۱۴۰۱/۰۹/۲۵ - ۱۶:۳۱   + ۱۲ سایت دیگر  
اقدام چین این پیام را تداعی می کند که چین جدید یک قدرت بی خطر، غیر مداخله گر و به واقع تنش پرهیز نیست.
آنا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۱ - ۰۹:۱۰    
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: وزارت خارجه کشورمان باید قاطعانه با کشورهای مداخله گر در امور ایران برخورد و حتی سفرای آنها را از کشور اخراج کند.
جام جم   ۱۴۰۱/۰۹/۱۹ - ۰۸:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
مقامات آلمانی در پارلمان این کشور (بوندس تاگ) و دولت ائتلافی، به صورت مداوم به طبل آشوب و اغتشاش در ایران می کوبند و دستگاه های تبلیغاتی آن ها از هیچ گونه اقدامی در راستای وارونه نمایی حقایق و واقعیات جاری در ایران فروگذار نیستند ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۴:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
مهم ترین دلایل ازدواج نکردن جوانان چیست؟ آیا اقتصاد به عنوان مؤثرترین عامل می تواند مانع اصلی بر سر راه ازدواج جوانان باشد؟ متغیرهای پنهان و مداخله گر بر سر راه ازدواج کدامند؟
فرهنگ وهنر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۵:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
سه شنبه 8 آذر 1401، علیرضا زاکانی شهردار تهران میزبان محمد مهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از معاونانش بود.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۳:۱۳    
با وقوع بحران و جنگ داخلی در سوریه، ترکیه یکی از بازیگران مداخله گر در این بحران بوده که در راستای تمایلات توسعه طلبانه رجب طیب اردوغان، عملیات نظامی متعددی در شمال این کشور راه اندازی و در بخش هایی نیز نیرو های خود یا وابسته به خود را مستقر کرد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۷:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیر نظارت بر درمان و اعتباربخشی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت:66 مرکز غیرمجاز و مداخله گر سلامت در خراسان رضوی مهر و موم شدند.
شعار سال   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۲:۵۴   + ۱۵ سایت دیگر  
علت ورود بانک مرکزی به عنوان مداخله گر بازار ارز با توجه به تجربیات جهانی کاملاً منطقی است. زیرا بانک مرکزی در حقیقت نماینده دولت در بازار ارز بوده و به عنوان بیشترین عرضه کننده و متقاضی بازار ارز شناخته می شود ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۰۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون درمانی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: یک مرکز متخلف و مداخله گر در امر درمان در شهر گندمان پلمب شد.
پانا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۰۷:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
عربستان سعودی رسماً وارد تعرض به مرزهای فکری و فرهنگی و رسانه ای شده و ایجاد ناامنی می کند/ سرویس های کشورهای مختلف در قضایای اخیر دخیل بودند و فرمول تبدیل اعتراض به اغتشاش را طراحی می کردند
مرصاد   ۱۴۰۱/۰۸/۱۱ - ۱۸:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: سازمان بسیج مداحان استان کرمانشاه با صدور بیانیه ای به مناسبت 13 آبان بار دیگر بر آرمان های گران سنگ انقلاب تاکید کردند.