دوشنبه ۰۷ فروردینساعت ۰۵:۱۴Mar 2023 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «امور داخلی»

وقت صبح   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۶:۳۷   + ۱۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر پاسخگویی مسئولان به مردم برای بهبود حکمرانی، ابراز امیدواری کرد دیپلماسی اقتصادی گامی سازنده برای رفع مسائل معیشتی مردم در سال جدید باشد. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۲:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس تاکید کرد: تحولات حاکی از آن است که دیگر امروز زرادخانه های هسته ای که رژیم صهیونیستی به وجود آورده و گنبد آهنینی که ایجاد کرده است، نمی تواند آن را نجات دهد.
حیات   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۲:۳۵    
عضو کمیسیون امور داخلی کشور با اشاره به ضعف تقنینی، مالی و گاها مدیریتی ستاد بحران کشور گفت: دولت و مجلس باید حمایت های لازم را از این ارگان برای جلوگیری از هرگونه خسارت انجام داده و مجلس با مجوز واردات خودرو های سنگین برای وزارت راه و شهرسازی و ستاد بحران کشور موافقت کند.
کرج رسا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۱:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
✍️ رضا قاسمپور روز 5 فروردین دکتر حدادی نماینده ساوجبلاغ در نوعید سرکارخانم طاهره ولی محمدی (همسر اقای توسلی مدیر شبانه شهیدستان) شرکت کرده و یاد و نام این فرهنگی خوشنام را گرامی داشتند. ...
شبستان   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شعار سال باید نقشه راه برای قوا و همه دست اندرکاران نظام باشد، گفت: تیم اقتصادی مجلس و دولت باید هماهنگی جدی را در جهت عملیاتی و اجرایی شدن شعار سال داشته باشند.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۰۹:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
او پادشاهی را در سفر های مختلف به کشور های گوناگون همراهی می کند یک کارشناس مدبر امور داخلی و بین المللی از نظر مقامات ارشد سعودی است که پرونده های مهم کشور به او محول شده است. او از درایت ملک سلمان و متانت ولیعهد لذت می برد. العیبان مرد کار های دشوار است. ...
سلام نو / ورس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۰:۴۵   + ۲۶ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس گفت: مجلس طرحی 20 ماده ای را با نگاه اطلاع محور برای برگزاری تجمعات مردمی آماده کرده است.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۲۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس گفت: عناصر اطلاعاتی غربی ها که درصدد جاسوسی در جریانات اخیر و اغتشاشات بوده اند از سوی دستگاه های اطلاعاتی کشورمان دستگیر شده اند از این رو آنها نگران هستند و خشم خود را اینطور ابراز می کنند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۲۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس گفت: عادی سازی روابط سوریه با همسایگان از جمله ترکیه دارای اهمیت است که نشست چهارجانبه مسکو می تواند به تحقق این امر کمک کند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۲۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس اعتقاد دارد تهران نقش مهمی در خصوص ایجاد ثبات و امنیت در منطقه دارد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۹:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس گفت: جمهوری اسلامی تلاش کرده بر خلاف سیاست های ضدایرانی محور آمریکایی - عبری حرکت کند و از طریق مذاکره و گفتگو با کشورهایی مانند مصر و اردن اقدام به تنش زدایی کند.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۰۹:۵۲   + ۱۳ سایت دیگر  
در نهایت پس از نهایی شدن این طرح در کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها و تصویب در صحن مجلس، طبق پیش بینی ها از سوی شورای نگهبان به دلیل مغایرت با قانون اساسی رد شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۸:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی کرملین امروز (جمعه) اعلام کرد، آمریکا به مداخله در امور داخلی دیگر کشورها از جمله بلاروس ادامه می دهد و روسیه نمی تواند نسبت به این مساله بی تفاوت باشد.
تهران پرس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۶:۳۵    
عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها با بیان اینکه برگزاری اردوهای راهیان نور در تقابل با اهداف دشمن است، گفت: امروزه انقلاب ما یک نظام انقلاب فرهنگی است و اگر ایثارگری و از خودگذشتگی شهدا نبود، امنیت و آسایش امروزی در کشوری وجود نداشت.
حیات   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۰:۲۳    
عضو کمیسیون امور داخلی شوراها مجلس شورای اسلامی، گفت: رشد و صعود جامعه در گرو انتخاب درست مدیریتی و اجرایی است.
حیات   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۰۹:۴۵    
رشیدی گفت: ستاد بحران با تمام توان در شرایط بحرانی کشور، همیشه در خدمت رسانی به هم وطنان آسیب دیده وارد عمل شده است، اما در خصوص مدیریت درست در کمک رسانی به نظر می رسد که در برخی مواقع به خوبی اوضاع را مدیریت نکرده و نیاز به توجه بیشتری در این زمینه دارد.
حیات   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۷:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی اقدام اخیر اتحادیه اروپا را قویا محکوم نموده و دخالت های غیر موجه و غیر متعارف مسئولین و نهادهای رسمی غرب در امور داخلی کشورمان را مخرب و غیر سازنده می داند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۲:۵۷   + ۷۸ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه مفاد گزارش سالانه وزارت خارجه آمریکا در خصوص وضعیت حقوق بشر در ایران را بی اساس، فاقد وجاهت و دارای ماهیت و انگیزه سیاسی و برآمده از رویکرد مطرود مداخله جویانه رژیم آمریکا در امور داخلی کشورهای مستقل دانست.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۹:۳۳   + ۵۴ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: سخنگوی وزارت امور خارجه در واکنش به تحریم های اروپا و انگلیس علیه ایران گفت: برخی طرفهای اروپا به جای دخالت در امور داخلی دیگر کشورها باید با پرهیز از رفتارهای خشن و سرکوب معترضان، نسبت به خواسته های واقعی مردم در قلمرو خود مسئولانه و انسانی رفتار کنند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۱:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس، تاکید کرد: ان شاءلله با همکاری بین مجلس و دولت و اعتماد به بخش خصوصی مردم طعم شیرین رونق اقتصادی را خواهند چشید.
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۰:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
جو بایدن رئیس جمهور آمریکا در پیامی که به مناسبت نوروز 1402 منتشر کرد به اظهارت مداخله جویانه در امور داخلی ایران ادامه داد.
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۰:۰۰   + ۳۶ سایت دیگر  
جو بایدن رئیس جمهور آمریکا در پیامی که به مناسبت نوروز 1402 منتشر کرد به اظهارت مداخله جویانه در امور داخلی ایران ادامه داد.
برترین ها / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۰۳:۵۱   + ۱۲ سایت دیگر  
آنتونی بلینکن وزیر خارجه آمریکا به بهانه پیام نوروزی ادعاهای مداخله جویانه ضد ایرانی خود را تکرار کرد و مدعی حمایت از مردم ایران شد.
سلام نو / فرارو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۲۳:۲۸   + ۱۰ سایت دیگر  
جوسپ بورل مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا، بعد از وضع بسته تحریمی جدید علیه ایران گفت: مسمومیت دانش آموزان ایرانی را دنبال می کنیم.
سلام نو / عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۱:۳۲   + ۱۹ سایت دیگر  
کارین ژان پی یر، سخنگوی کاخ سفید، در واکنش مداخله جویانه به مسمومیت دانش آموزان در ایران گفت: این مسمومیت ها را محکوم می کنیم.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۲۱:۵۹   + ۱۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: رئیس جمهور آمریکا به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز، بار دیگر با دخالت در امور داخلی ایران و تکرار ادعاها مدعی حمایت از ایرانیان شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۲۱:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور آمریکا در ادامه سیاست های ضد ایرانی و دوگانه خود پیام تبریک نوروز با محتوای دخالت در امور داخلی ایران صادر کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۲:۱۴   + ۱۱ سایت دیگر  
یک عضو هیات رییسه کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور گفت: برای حمایت از معیشت نیروی کار و هم زمان حفظ اشتغال ضروری است که حداقل دستمزد به صورت منطقه ای تعیین شود. دست کم حق مسکن یکسان نباشد تا گامی به سمت عدالت برداشته باشیم.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۰:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس در پیامی روز ملی شدن صنعت نفت را تبریک گفت.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۲۲:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
شفقنا- سفارت چین در لندن سفر شماری از نمایندگان انگلیسی به تایوان را محکوم کرد و آن را دخالت در امور داخلی کشورش خواند. به گزارش شفقنا از ایرنا به نقل از رویترز، دفتر ریاست جمهوری تایوان اعلام کرد که 6 نماینده پارلمان انگلیس قرار است روز دوشنبه با تسای اینگ-ون رئیس جمهوری تایوان دیدار کنند. ...
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۱:۳۱   + ۲۰ سایت دیگر  
شفقنا- روزنامه جمهوری اسلامی درسرمقاله خود با عنوان سالی که نباید تکرار شود این گونه آورده است: ایکاش حکمرانان ما سیاست نرمشی که در هفته های اخیر در پیش گرفته اند را از اول سال 1401 اِعمال می کردند ...
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۰:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
رییس فراکسیون محیط زیست مجلس ایران به دیدگاه رهبر معظم انقلاب اشاره کرد و تصریح کرد: رهبری خردمند جمهوری اسلامی ایران به حضور موثر جوانان در حکمرانی، علم و تکنولوژی تاکید دارند.
شعار سال   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۶:۲۶   + ۲۲ سایت دیگر  
جاسم البدیوی اعلام کرد: موضع کشور های شورای همکاری خلیج فارس در جهت حمایت از رویکرد گفتگو و حل و فصل سیاسی اختلافات بر اساس رهنمود های سران کشور های عضو شورای همکاری خلیج فارس با پایبندی به منشور سازمان ملل متحد، حقوق بین الملل، و رعایت اصول حسن همجواری و احترام به حق حاکمیت ملی کشورها ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۸:۵۲    
رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی گفت: دانش آموزان در مدارس پرشماری در جای جای کشورمان در حال تحصیل هستند و اینکه برخی بخواهند در فرآیند علم آموزی و تعلیم و تربیت فرزندان ما وقفه ایجاد کنند، تاثیرات روانی منفی زیادی بر جای می گذارد که گذشت ناپذیر است و جای بخشش ندارد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۹:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
روزنامه ترکی صباح امروز (جمعه) پلتفورم توییتر را به حمایت از نیروهای اپوزیسیون در انتخابات سراسری قریب الوقوع این کشور که قرار است 14 مه (24 اردیبهشت) برگزار شود و ایجاد حساب های کاربری برای پخش اطلاعات تحریک آمیز درباره دولت فعلی متهم کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۰۵:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس، تاکید کرد: مدیرانی که با صنعت گردشگری مرتبط هستند می توانند به گونه ای برای ساعات بین افطار تا سحر برنامه ریزی کنند که مردم بتوانند از ایام ماه مبارک رمضان و تعطیلات نوروزی خود بهترین استفاده را داشته باشند.
صراط نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۲۱:۱۹   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس جمهور سوریه با اشاره به توافق تهران و ریاض گفت: ریاض اکنون به دنبال دخالت در امور داخلی ما و یا حمایت از گروه خاصی در سوریه نیست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۲۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
پارلمان اروپا در ادامه اقدامات مداخله جویانه خود در امور داخلی ایران خواستار تحقیقات مستقل درباره بی حال شدن دانش آموزان ایرانی شد.
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۶:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
بشار اسد رئیس جمهور سوریه تأکید کرد که سیاست عربستان سعودی از چند سال پیش کاملا تغییر کرده است و این کشور دیگر در امور داخلی سوریه دخالت نمی کند و از هیچ کدام از گروه های مسلح در این کشور حمایت نمی کند.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۲:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جمهوری: ️ جمهوری اسلامی از ماه ها پیش آمادگی خود برای نهایی کردن مذاکرات و دستیابی به توافقی منصفانه را اعلام و حسن نیت برای تحقق این هدف را نشان داده. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۹:۳۵   + ۳۶ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس گفت: مجلس در تلاش است تا با تصویب طرح حمایت مالی از افشاگران فساد در مسیر حمایت از افشاگران فساد گام بردارد و به هر نوع اقدام در این مسیر نگاه مثبتی دارد.
اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۰:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس گفت: بنده در حال پیگیری طرح استیضاح وزرای صمت و ارتباطات هستم، اما فکر می کنم احتمالاً وزرای جهاد کشاورزی، بهداشت و بعضاً اقتصاد نیز در لیست استیضاح نماینده ها باشند.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۲۲:۴۸   + ۱۵ سایت دیگر  
دولت سوئد و اتحادیه اروپا در تداوم اظهارنظرهای مداخله جویانه در امور داخلی ایران خواستار توقف حکم اعدام حبیب فرج الله چعب شهروند ایرانی – سوئدی و سرکرده گروهک تروریستی حرکة النضال در ایران شدند.
برترین ها / آی تی آنالایز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۴:۵۳   + ۴۴ سایت دیگر  
نماینده مجلس: طرح مسدودسازی خط تلفن و اینترنت زنان بدون حجاب در دستور کار مجلس نبوده، نیست و نخواهد بود
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۵:۴۴   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها گفت: طرح محدود سازی اینترنت برای اقشاری از جامعه توسط مجلس دروغ است و در دستور کار قرار ندارد. مسدودسازی خط تلفن و اینترنت زنان بدون حجاب که توسط برخی رسانه ها عنوان شده است
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۲:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
نخست وزیر عراق ضمن استقبال از توافق ایران و عربستان و تأکید بر نقش بزرگ بغداد در دستیابی به این توافق، گفت که ایران هرگز در امور داخلی عراق دخالت نمی کند و غرب باید شرایط عراق را درک کند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۹:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور از نحوه اجرای رتبه بندی معلمان انتقاد کرد.
ستاره صبح   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۱:۵۷   + ۲۰ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس گفت: نباید بترسیم از این که مردم اعتراضات به حق شان را به صورت مسالمت آمیز تحت برنامه و قانون اجرا کنند.ابوالفضل ابوترابی در گفت وگو با ایلنا درباره آماده شدن لایحه سامان دهی تجمعات قانونی در کشور بر اساس اصل 27 قانون اساسی که معاونت حقوقی رئیس جمهور از آن ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۲۱:۲۵    
وزیر خارجه رژیم صهونیستی از اتحادیه اروپا خواست تا در امور داخلی این رژیم مداخله نکند و کمک های مالی به فلسطینیان را متوقف کند.