یکشنبه ۲۳ خردادساعت ۰۴:۰۶Jun 2021 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «گرد و خاک»

ایسنا   ۹ ساعت پیش    
ایسنا/خوزستان مدیرکل هواشناسی خوزستان از پیش بینی وقوع گرد و خاک محلی در استان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۵:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
از امروز تا پایان روز دوشنبه شاهد وزش باد های متوسط تا شدید گاهی تندباد لحظه ای و برخاستن گرد و خاک محلی و موقتی در استان خوستان خواهیم بود .
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: روز 25 خرداد در برخی نقاط شرق کشور به ویژه زابل و در سه روز آینده در مناطقی از خوزستان، ایلام و بوشهر، وزش باد شدید پیش بینی می شود که احتمال وقوع گرد و خاک و غبار آلود شدن هوا وجود دارد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۴:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار اقتصادی تسنیم ، بر اساس نقشه های همدیدی و آینده نگری سازمان هواشناسی طی سه روز آینده در ساعات بعدازظهر در ارتفاعات البرز مرکزی بارش پراکنده و در جنوب سیستان و بلوچستان و شرق هرمزگان رگبار پراکنده، وزش باد شدید موقتی و رعدوبرق پیش بینی شده است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۳:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: برخاستن گرد و خاک محلی تا روز دوشنبه برای استان پیش بینی می شود.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۳:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
نصف جهان: دمای هوا در 24 ساعت آینده در بیشتر مناطق استان یک تا 2 درجه گرمتر می شود. بنابراعلام اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان، بر اساس نقشه های هواشناسی جو نسبتا پایدار تا اواخر هفته در استان برقرار است و در این مدت آسمان بیشتر مناطق استان صاف و گاهی با وزش باد پیش بینی می شود. ...
برترین ها / جام جم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۰:۰۶   + ۳۱ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن بیان اینکه روند افزایش دما در بیشتر مناطق کشور طی دو روز آینده پیش بینی می شود، از بارش پراکنده در برخی مناطق کشور خبر داد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی چهارمحال و بختیاری با اشاره به پیش بینی وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در استان، گفت: این پدیده از اواسط امروز آغاز می شود و تا اواخر وقت دوشنبه هفته جاری ادامه دارد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۰:۱۷   + ۱۵ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به رگبار پراکنده باران در برخی مناطق کشور طی امروز و فردا (22 و 23 خرداد) گفت: به دلیل وزش باد شدید، آسمان در برخی از استان ها غبارآلود خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۰:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از وزش باد شدید موقتی و رعدوبرق در برخی استان ها طی امروز تا سه شنبه و احتمال خیزش گردوخاک و کاهش کیفیت هوا در برخی مناطق خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۰۹:۵۰    
برای امروز در برخی مناطق استان کرمان، به ویژه شرق، وزش باد نسبتاً شدید به همراه گرد و خاک و احتمال وقوع طوفان پیش بینی می شود.
کارشناس سازمان هواشناسی ضمن اشاره به آرامش جوی در اکثر نقاط کشور طی 5 روز آینده، از وزش باد شدید همراه با گرد و خاک در برخی نقاط خبر داد.
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۲۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: در سه روز آینده در ساعات بعد از ظهر در جنوب سیستان و بلوچستان، جنوب کرمان و شرق هرمزگان رگبار پراکنده گاهی رعد و برق پیش بینی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۴:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی خوزستان برای روز های آینده وزش باد همراه با گرد و خاک در بیشتر نقاط استان پیش بینی کرد.
برترین ها / میزان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۰:۲۷   + ۳۹ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: در سه روز آینده در ساعات بعد از ظهر در ارتفاعات البرز مرکزی بارش پراکنده و در جنوب سیستان و بلوچستان، جنوب کرمان و شرق هرمزگان وقوع رگبار پراکنده گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش بینی می شود. ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۰۹:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
نوید حاجی بابایی در گفت وگو با مهر اظهار داشت: پدیده گردوخاک هر سال در فصول گرم به ویژه ماه های خرداد و تیر به علت تغییر الگوهای جوی و افزایش سرعت بادهای شرقی و شمال شرقی، در مناطق شرق، مرکز و شمال استان اصفهان رخ می دهد که به طور عمده مناطق مرکزی استان را درگیر می کند. ...
تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۴:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی خاطرنشان کرد: در استان های ایلام، خوزستان و بوشهر نیز امروز و فردا وزش بادهای شدید همراه با گرد و خاک را خواهیم داشت که موجب کاهش دید افقی خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۲:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: وزش باد در مناطق بادخیز استان همراه با خیزش گرد و خاک همراه خواهد بود.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۱:۵۰    
طی 5 روز آینده در برخی مناطق نوار شرقی کشور و سیستان و بلوچستان به ویژه زابل وزش باد، خیزش گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا پیش بینی می شود. براساس آخرین مدل های هواشناسی طی پنج روز آینده آسمان صاف و جوی پایدار در اکثر مناطق کشور حاکم است و روند کند تدریجی افزایش دما در بیشتر مناطق کشور وجود دارد. ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۱:۰۲    
یاسر اشتاد روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در ساعات بعد از ظهر به ویژه در نیمه جنوبی استان وزش باد گاهی شدید بوده و با احتمال گرد و خاک محلی نیز همراه خواهد بود. کارشناس اداره کل هواشناسی آذربایجان غربی گفت: در 24 ساعت گذشته شهرستان ارومیه دمایی بین 10 و 30 درجه سانتی [...]
رکنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۰:۳۹    
رکنا: سازمان هواشناسی پیش بینی کرده است که تا 5 روز آینده شاهد خیزش گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا در نوار شرقی کشور و همچنین استان هایی مانند خوزستان، ایلام و بوشهر خواهیم بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۰:۳۶    
کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان کرمان گفت:برای امروز روند افزایشی دما و وزش باد نسبتاً شدید به همراه گردوخاک در سطح استان پیش بینی می شود.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۰:۲۴   + ۲۶ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از کاهش کیفیت هوا و برقراری شرایط ناسالم برای گروه های حساس در برخی مناطق پایتخت طی امروز (20 خرداد ماه) خبر داد.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۰۹:۵۶    
طی 5 روز آینده در برخی مناطق نوار شرقی کشور و سیستان و بلوچستان به ویژه زابل وزش باد، خیزش گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا پیش بینی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۰۸:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
طی 5 روز آینده در برخی مناطق نوار شرقی کشور و سیستان و بلوچستان به ویژه زابل وزش باد، خیزش گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا پیش بینی می شود.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۰۵:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
مهدی کریمی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در ساعات بعد از ظهر به ویژه در نیمه جنوبی استان وزش باد گاهی شدید بوده و با احتمال گرد و خاک محلی نیز همراه خواهد بود. وی بیان کرد: طی بعد از ظهر امروز چهارشنبه و فردا با عبور امواجی ضعیف و کم دامنه از نیمه [...]
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۲۰:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: تا اوایل هفته آینده در مناطق غربی، جنوب غربی، جنوبی و مرکزی شاهد وزش بادهای متوسط تا شدید همراه با تندبادهای لحظه ای و برخاستن گردوخاک موقت خواهیم بود.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۶:۰۵    
سازمان هواشناسی نسبت به وقوع رگبار و رعد و برق و خیزش گرد و خاک در سه استان جنوبی هشدار داد.
سازمان هواشناسی نسبت به احتمال جاری شدن روان آب در مسیل ها و معابر، احتمال برخورد صاعقه و احتمال بالا آمدن ناگهانی سطح آب رودخانه های فصلی در سه استان کشور هشدار داد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۴:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به وقوع رگبار و رعد و برق و خیزش گرد و خاک در سه استان جنوبی هشدار داد.
رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۴:۲۱   + ۲۴ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به وقوع رگبار و رعد و برق و خیزش گرد و خاک در سه استان جنوبی هشدار داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۴:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به وقوع رگبار و رعد و برق و خیزش گرد و خاک در سه استان جنوبی هشدار داد.
روزنامه زاینده رود   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۳:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
اصفهان- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان از وزش باد به نسبت شدید و گرد و خاک محلی در مناطق شمال و شرق اصفهان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان از وزش باد به نسبت شدید و گرد و خاک محلی در مناطق شمال و شرق اصفهان خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۲:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: جوی نسبتا پایدار تا پایان هفته در استان تداوم دارد و آسمان اکثر مناطق صاف و گاهی همراه با وزش باد خواهد بود و دمای هوا تا دو درجه افزایش می یابد.
صراط نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۰۸:۱۹   + ۵۶ سایت دیگر  
از امروز تا پنج روز آینده در برخی مناطق نوار شرقی کشور و شمال سیستان و بلوچستان به ویژه منطقه زابل وزش باد شدید رخ خواهد داد که در برخی نقاط سبب خیزش گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۹:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
بوشهر- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر از احتمال خیزش گردوخاک در استان خبر داد و گفت: خلیج فارس طی روزهای آینده متلاطم خواهد بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۷:۲۶   + ۲۳ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: امروز و فردا در برخی مناطق نوار مرزی غرب و استان های خراسان رضوی، خراسان جنوبی، سمنان و شمال سیستان و بلوچستان، وزش باد به نسبت شدید داریم که در مناطق مستعد سبب کاهش کیفیت هوا و کاهش دید افقی خواهد شد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۶:۵۶    
نصف جهان: کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان از کاهش 2 تا 4 درجه سانتیگراد دمای هوای اصفهان طی امروز خبر داد و گفت: دمای هوای اصفهان با اوج گیری دوباره تا روز جمعه به 40 درجه سانتیگراد می رسد ...
روز نو   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۳:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
به گفته رفیعی، برای امروز در شمال شرق و نوار شرقی کشور وزش باد به نسبت شدید پیش بینی می شود که در مناطق مستعد موجب کاهش دید افقی و خیزش گرد و خاک خواهد شد.
مشهد فوری   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۱:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: از اواسط روز چهارشنبه روند افزایشی دمای هوا آغاز می شود که این روند تا روز پنجشنبه ادامه دارد و به دنبال آن دمای هوا در مناطق گرمسیری جنوبی استان به حدود 40 درجه و بیشتر می شود و احتمال دارد دمای هوای شهر مشهد نیز به اندکی کمتر از 38 درجه سلسیوس ...
کارشناس سازمان هواشناسی با اعلام اینکه بارش پراکنده طی امروز در استان های شمالی و جنوبی کشور پیش بینی شده است، از مواج بودن خلیج فارس و دریای عمان خبر داد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۷:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا بر اساس اعلام هواشناسی استان تهران، طی پنج روز آینده وضعیت جوی استان صاف تا کمی ابری در بعضی ساعات همراه با وزش باد و در ارتفاعات در ساعات بعدازظهر تا شب افزایش وزش باد در نیمه غربی و جنوبی استان همراه با خیزش گرد و خاک و [...]
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۶:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
نصف جهان: کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان گفت: در اکثر مناطق استان اصفهان آسمان صاف تا کمی ابری گاهی وزش باد نسبتاً شدید در مناطق شرقی و در مناطق مرکزی گاهی وزش باد شدید و گرد و خاک محلی پیش بینی می شود ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۴:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی چهارمحال و بختیاری با اشاره به وقوع وزش باد شدید در استان، گفت: این وضعیت تا روز دوشنبه تداوم دارد و منجر به خیزش گرد و خاک می شود.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۴:۳۴   + ۳۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور هشدار زردرنگ آورده است: وقوع رگبار و رعد وبرق، وزش باد شدید موقتی، گاهی همراه با خیزش گرد و خاک و با احتمال بارش تگرگ در مناطق مستعد طی امروز تا چهارشنبه (17 تا 19 خرداد) در جنوب و ارتفاعات کرمان، شمال شرق هرمزگان و مرکز و جنوب سیستان و بلوچستان پیش بینی می شود. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۴:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرکل هواشناسی خوزستان از پیش بینی وزش باد و وقوع گرد و خاک در استان تا آخر هفته خبر داد.
کرمان نو   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۳:۳۶    
اداره کل هواشناسی اعلام کرد که از امروز تا پایان هفته جاری پدیده جوی وزش باد به نسبت شدید و گردوخاک در مناطق شرق، جنوب و برخی شهرهای شمال و غرب استان پیش بینی می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۳:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: از امروز تا اواخر هفته گردوخاک همراه با وزش باد در برخی نقاط استان مهمان خواهد بود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۳:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان رییس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان بیان کرد: از امروز(17 خرداد) تا سه روز آینده در ساعات بعدازظهر رشد ابر و وقوع رگبار و رعد و برق و بارش احتمالی تگرگ در مناطق جنوب غرب و ارتفاعات مرکزی استان کرمان پیش بینی می کنیم.