دوشنبه ۰۴ مهرساعت ۲۲:۵۴Sep 2022 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «گرد و خاک»

ایمنا   ۳ ساعت پیش    
کارشناس هواشناسی استان اصفهان با اشاره به استقرار جوی پایدار تا اواخر هفته روی استان گفت: امروز (دوشنبه) در نیمه شرقی استان اصفهان احتمال گردوخاک محلی پیش بینی می شود.
خبرگزاری مهر   ۷ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
اصفهان- کارشناس اداره کل هواشناسی استان اصفهان گفت: وزش باد به نسبت شدید و خیزش گردوخاک محلی نیمه شرقی استان را طی 24ساعت آینده در بر می گیرد.
ایسنا   ۷ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان تهران نسبت به وزش باد نسبتا شدید تا شدید و نفوذ و انتقال گردوخاک از استان های همجوار به تهران هشدار داد.
مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران با اشاره به صدور هشدار زرد هواشناسی، نسبت به وقوع باد شدید و گرد و خاک در استان تهران هشدار داد.
اداره کل هواشناسی استان تهران اعلام کرد که در روزهای 4 و 5 مهرماه دربعضی ساعات وزش باد شدید به ویژه در غرب و نیمه جنوبی استان پیش بینی شده است.
گفتارنو   ۹ ساعت پیش    
رئیس مرکز پیش بینی اداره هواشناسی کرمان گفت: برای امروز وزش باد نسبتا شدید به همراه گردوخاک در شرق استان پیش بینی می شود. به گزارش باشگاه خبرنگاران، حمیده حبیبی افزود: هم اکنون آسمان استان کمی ابری است ...
خبرگزاری فارس   ۹ ساعت پیش    
کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان گفت: وضعیت جوی در اکثر مناطق به صورت صاف تا کمی ابری، گاهی وزش باد نسبتاً شدید و امروز و فردا در نیمه شرقی احتمال گرد و خاک محلی پیش بینی می شود.
ایرنا   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیرکل هواشناسی البرز اعلام کرد: طی 2 روز آینده وزش بادهای ساعتی به نسبت شدید و گرد و خاک برای این استان پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
قم- ایرنا- کارشناس هواشناسی قم گفت: وزش باد با سرعت 50 کیلومتر بر ساعت که همراه با گردوخاک خواهد بود، استان قم را تحت تاثیر قرار می دهد.
خارگ نیوز   ۱۰ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
رئیس مرکز پیش بینی اداره هواشناسی کرمان گفت: برای امروز وزش باد نسبتا شدید به همراه گردوخاک در شرق استان پیش بینی می شود.
تابا خبر   ۱۰ ساعت پیش    
به گزارش تابا؛محمد سبزه زاری اظهار کرد: در بررسی نقشه های پیش یابی تا اوایل هفته آینده جو پایداری روی استان خوزستان قرار دارد و امروز و روزهای چهارشنبه و پنجشنبه این هفته در بعضی ساعات به ویژه بعد از ظهرها وزش بادها در مناطق جنوبی و غربی و مرکزی استان متوسط گاهی شدید پیش بینی می شود و احتمال ...
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۱:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا: رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از بارش باران و رعد و برق در برخی نواحی کشور، وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در غالب نقاط و کاهش محسوس دما در شمال شرق کشور خبر داد. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۱:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - بررسی نقشه های هواشناسی از استقرار جوی به نسبت پایدار بر استان اصفهان، وزش باد به نسبت شدید و گرد و خاک موقت در سه روز آینده حکایت دارد.
آبادان نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۰:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
وقوع گرد و غبار محلی تا پایان هفته در سطح استان پیش بینی شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۰:۵۸   + ۱۱ سایت دیگر  
سازان هواشناسی گفت: رگبار پراکنده باران در ارتفاعات شمالی به ویژه شمال شرق استان و وزش باد شدید و خیزش گردوخاک در مناطق مستعد بخش های غربی و جنوبی استان پیش بینی می شود.
آنا / پانا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۰:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، میانگین کیفیت هوای پایتخت هم اکنون (4 مهرماه) در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۰:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- مدیر کل هواشناسی خوزستان گفت: وقوع گرد و خاک محلی از امروز تا هفته آینده در بیشتر مناطق این استان پیش بینی شده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۰:۱۲    
ایسنا/خوزستان مدیرکل هواشناسی خوزستان از پیش بینی وقوع گرد و خاک های محلی در سطح استان تا پایان هفته خبر داد.
برترین ها / راک نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۱۱ - ۱۱:۰۵   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا اعلام کرد که طی سه روز آینده در منطقه زابل در برخی ساعات وزش باد شدید، گاهی گرد و خاک و در برخی نقاط استان ایلام، کرمانشاه و خوزستان نیز گاها گرد و خاک رقیق پیش بینی می شود.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۰۹:۱۹   + ۴۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از بارش باران و رعد و برق در برخی نواحی کشور، وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در غالب نقاط و کاهش محسوس دما در شمال شرق کشور خبر داد.
شما نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۲۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
به دلیل آلودگی هوا پیش بینی می شود مدارس تهران دوشنبه 4 مهر تعطیل باشد و تا زمان انتشار این خبر هنوز به صورت رسمی مدارس تهران تعطیل نشده است ولی مدارس استان البرز تعطیل می باشد . البته گرد و خاک تهران را در بر گرفته است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۲۰:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
آبادان - گرد و خاک در آسمان شهرهای آبادان و خرمشهر عصر امروز به 30 برابر حد مجاز رسید.
سلام نو / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۲۱:۱۰   + ۱۱ سایت دیگر  
به دلیل طوفان گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا مدارس استان البرز تعطیل شد و ادارات استان نیز با دو ساعت تاخیر آغاز به کار می کنند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۸:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - رییس اداره حفاظت محیط زیست آبادان گفت: میزان گردوخاک در ساعت 17 روز یکشنبه در این شهر به یک هزار و 425 میکروگرم برمتر مکعب رسید که بیش از 9 برابر میزان استاندارد است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۵:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به وزش باد شدید، در مناطق مستعد خیزش گردوخاک و نفوذ گردوغبار در 17 استان هشدار داد.
سلامت نیوز / پانا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۳:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، رگبار پراکنده باران در ارتفاعات شمالی به ویژه شمال شرق استان و وزش باد شدید و خیزش گردوخاک در مناطق مستعد بخش های غربی و جنوبی استان پیش بینی می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۳:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، رگبار پراکنده باران در ارتفاعات شمالی به ویژه شمال شرق استان و وزش باد شدید و خیزش گردوخاک در مناطق مستعد بخش های غربی و جنوبی استان پیش بینی می شود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۰:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از رگبار باران در 9 استان، کاهش دما در شمال شرق، شمال غرب و استان های ساحلی دریای خزر و همچنین خیزش گردوخاک در برخی نقاط کشور خبر داد.
برترین ها / عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۰:۳۱   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از رگبار باران در 9 استان، کاهش دما در شمال شرق، شمال غرب و استان های ساحلی دریای خزر و همچنین خیزش گردوخاک در برخی نقاط کشور خبر داد.
زومیت   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۰۹:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
پردازنده ی Ryzen 9 7950X، پرچم دار کلاس دسکتاپ AMD، توانسته است با مصرف 270 وات انرژی، در تمامی هسته هایش فرکانس 6٫5 گیگاهرتز ارائه دهد و امتیاز بسیار بالایی در Cinebench کسب کند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۰۹:۲۸   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از رگبار باران در 9 استان، کاهش دما در شمال شرق، شمال غرب و استان های ساحلی دریای خزر و همچنین خیزش گردوخاک در برخی نقاط کشور خبر داد.
ناطقان   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۰۹:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر با اشاره به هشدار سازمان هواشناسی کشور مبنی بر وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در برخی استان های کشور طی روزهای آینده از آماده باش نیروهای امدادی در استان ها در معرض خطر خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۰۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - کارشناس اداره کل هواشناسی خراسان جنوبی گفت: با توجه به الگوی نقشه های هواشناسی از امروز تا صبح سه شنبه هفته جاری افزایش سرعت وزش باد و گرد و خاک در استان قابل پیش بینی است.
قم نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۲۰:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
قم نیوز: هواشناسی قم از خیزش گرد و خاک در برخی مناطق استان از عصر دوشنبه خبر داد.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۴:۳۳   + ۳۰ سایت دیگر  
براساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، یکشنبه شب و روز دوشنبه (3 و 4 مهرماه) شاهد کاهش دمای بین 3 تا 5 درجه خواهیم بود.
سلام نو / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۲۰:۵۴   + ۱۷ سایت دیگر  
به گفته رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر، طی روزهای آینده بنا به پیش بینی های سازمان هواشناسی احتمال وقوع ناپایداری های جوی شدید وجود دارد و نیروهای امدادی اعلام آماده باش در برخی استان ها کرده اند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۷:۳۹   + ۲۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر با اشاره به هشدار سازمان هواشناسی کشور مبنی بر وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در برخی استان های کشور طی روزهای آینده از آماده باش نیروهای امدادی در استان ها در معرض خطر خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۶:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - رییس گروه پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان شرقی گفت: در پنج روز آینده خیزش گرد و خاک بیشتر نواحی استان را دربر می گیرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۵:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان سیستان و بلوچستان گفت: برای شهرستان های منطقه سیستان وزش باد نسبتاً شدید و برخی ساعات باد و گرد و خاک پیش بینی می شود که دوشنبه بر شدت آن افزوده خواهد شد.
تابا خبر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۳:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش تابا ، مدیرکل هواشناسی استان گفت:تا روز دوشنبه وزش باد ها در مناطق جنوبی و غربی و مرکزی استان متوسط گاهی شدید پیش بینی می شود و احتمال برخاستن گرد و خاک های محلی و موقتی در این مناطق وجود دارد. سبزه زاری افزود:همچنین تا روز چهارشنبه شمال خلیج فارس مواج خواهد بود. ...
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۱:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
ایرنا: سازمان هواشناسی از کاهش محسوس دما و افزایش بارندگی برای فردا یکشنبه در چهار استان گیلان، مازندران، شرق اردبیل و غرب گلستان خبر داد. سازمان هواشناسی برای امروز (شنبه) در شمال سیستان و بلوچستان، آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، کردستان، کرمانشاه، ایلام، خوزستان، شمال بوشهر ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۱:۳۷   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر مدیرکل هواشناسی استان بوشهر نسبت به ورود نفوذ گردوغبار فرامنطقه ای هشدار داد و گفت: خلیج فارس تا اواسط هفته مواج خواهد بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۱:۲۰    
سازمان هواشناسی خراسان شمالی از وقوع گردوخاک و کاهش کیفیت هوا در استان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۰:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
وزش باد نسبتا شدید و در برخی ساعات باد و گردوخاک در منطقه سیستان پیش بینی می شود.
سازمان هواشناسی در اطاعیه ای نسبت به وزش باد شدید، خیزش گردوخاک و نفوذ گردوخاک در برخی از مناطق کشور طی امروز تا سوم مهر هشدار داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۴:۵۹   + ۱۳ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اشاره به وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در برخی استان های کشور طی روزهای آینده، نسبت به عدم توقف و پارک خودرو در اطراف درختان فرسوده و ساختمان های نیمه کاره، استحکام سازه های موقت از جمله تابلوهای تبلیغاتی و پوشش گلخانه ها توصیه کرد.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۳:۲۱   + ۱۶ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان تهران نسبت به وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در مناطق جنوب و غرب استان و بارش های رگباری در شمال تهران هشدار داد.
برترین ها / رکنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۱:۲۳   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا آخرین وضعیت جوی استان های کشور را اعلام کرد.
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با هشدار نسبت به وقوع سیلاب ناگهانی، برخورد صاعقه و آب گرفتگی معابر در 13 استان از کاهش محسوس دما در نیمه شمالی کشور خبر داد. بر اساس نقشه های همدیدی و آینده نگری سازمان هواشناسی امروز در استان های آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی بارش پراکنده همراه با وزش باد شدید روی می دهد ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۲:۰۲   + ۴۵ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با هشدار نسبت به وقوع سیلاب ناگهانی، برخورد صاعقه و آب گرفتگی معابر در 13 استان از کاهش محسوس دما در نیمه شمالی کشور خبر داد.