دوشنبه ۰۳ مهرساعت ۰۰:۰۶Sep 2023 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اشتغال آفرینی»

میزان   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۱:۱۸    
خبرگزاری میزان- یکی از دغدغه های دستگاه قضایی و به تبع آن سازمان زندان ها، عدم تکرار جرم و بازگشت زندانیان به چرخه بزهکاری، بعد از اتمام دوره محکومیت است که در این راستا اقدامات و فعالیت های مبسوط و مفصلی در زمان حین و بعد ازآزادی زندانیان در نظر گرفته شده که محور اصلی آن ها اشتغال و حرفه آموزی ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۰:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
در دنیای فعلی، سرمایه فرهنگی از قالب های فردی که تنها فرد را منتفع سازد خارج و به یک مزیت رقابتی برای تمایز بخشی ملت ها در عرصه های گوناگون مبدل شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۵:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
اردبیل- معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل گفت: 75 نفر از مددجویان زندان اردبیل در راستای اشتغال آفرینی تحت آموزش صنایع دستی قرار گرفتند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۹:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان دادستان کرمان خواستار فراهم شدن زمینه حضور سرمایه گذاران بخش خصوصی در اموال متعلق به اداره کل اوقاف و امور خیریه استان شد.
حیات   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۰:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان تهران با بیان اینکه ما 38 شهرک صنعتی با پراکندگی مختلف داریم، گفت: در آمایش صنعت به دنبال انتقال صنایع به شهرستان های استان تهران به ویژه در غرب هستیم. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۱۲:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
حدود 300 نفر از بانوان آبدانانی در داخل خانه به کار تولید اسکاچ و لیف مشغول هستند که بر اساس توافق و تفاهمی که با کمیته امداد استان ایلام در زمینه تأمین نیروی انسانی داشته تعداد 200 نفر از نیروی کاری وی مددجویان کمیته امداد شهرستان آبدانان هستند.
فرمانداری فریدن   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۱۱:۵۵    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار از کارگاه تولیدی آهک در شهر داران بازدید و از نزدیک در جریان مطالبات قرار گرفت. عزیزاله عباسی با بیان اینکه دغدغه ما در شهرستان ...
کارآفرین نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۲۲:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف ایران با دعوت از تشکل های صنفی برای ارائه طرح های اشتغال آفرینی گفت: معتقدیم باید مرکز داوری اصناف در اتاق اصناف ایران ایجاد شود تا حجم پرونده های صنفی در محاکم قضایی کم شده و شکایت ها تخصصی شوند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۴:۴۱   + ۱۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس اتاق اصناف ایران از تشکل های صنفی دعدت کرد تا طرح های اشتغال آفرینی که به نفع کشور باشد را به این اتاق ارائه دهند و گفت: حتی اگر منع قانونی داشته باشد، می توانیم با رایزنی با دستگاه ها قانون آن را ایجاد کنیم.
میزان   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
رحمت الله نوروزی در گفت وگو با میزان ، با اشاره به احیای طرح گردشگری آشوراده با دستورات و پیگیری های رئیس دستگاه قضا در استان گلستان گفت: جا دارد از توجه و عنایت رئیس قوه قضاییه و مسئولان قضایی استان گلستان برای رفع مشکلات حقوقی طرح گردشگری جزیره آشوراده که از مطالبات مردمی چندین ساله بود ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۵:۴۴    
یزد- ایرنا - همزمان با سراسر کشور 171 طرح اشتغال آفرینی صندوق کارآفرینی امید روز سه شنبه در مراسمی از طریق ارتباط ویدیو کنفرانسی با محسن منصوری معاون اجرایی رئیس جمهور و مدیر عامل صندوق کارآفرینی امید در یزد به بهره برداری رسید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۴:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
صندوق کارآفرینی امید در احیای واحدهای راکد جزو پرچمداران بوده و 7 هزار طرح افتتاح و 15 هزار اشتغال مستقیم ایجاد شده است.
حیات   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۳:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
معاون اجرایی رئیس جمهور با بیان اینکه افسار نرخ لجام گسیخته تورم کنترل شده است، گفت: نرخ بیکاری به زیر 9 درصد رسیده است. به گزارش گروه استان های حیات ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۲:۳۷    
اسلامشهر- آئین افتتاح همزمان هفت هزار طرح اشتغال آفرینی در سراسر کشور با حضور معاون اجرایی رئیس جمهور در اسلامشهر برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۱:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
اسلامشهر- ایرنا - آئین افتتاح همزمان هفت هزار طرح اشتغال آفرینی با حضور محسن منصوری معاون رییس جمهور در اسلامشهر کلید خورد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۵:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
استاندار ایلام گفت: بستر اشتغال آفرینی با اولویت نیروی کار بومی در ایام اربعین فراهم شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۰۹:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده ناحیه ابوذر مشهد، توزیع بیش از هزار بسته معیشتی، 22 سری جهیزیه، توسعه کارگاه های اشتغال آفرینی و... را بخشی از فعالیت های جهادگران این ناحیه در راستای گره گشایی و امیدآفرینی به محرومان حاشیه شهرها برشمرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۰۷:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
قم- معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری قم از اشتغال آفرینی برای 2 هزار و 900 نفر با افتتاح پروژه های هفته دولت در قم خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۳:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: در دانشکده داروسازی هدف ما تولید علم است اما برای تبدیل این علم به محصول، تولید ثروت و اشتغال آفرینی باید سیاست واحد و منسجمی برای جذب سرمایه گذار و حمایت از تولید انجام شود.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۱:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
گروه اقتصادی:سیدصولت مرتضوی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به تازگی گفته: دولت سیزدهم براساس وعده خود در ایجاد سالانه یک میلیون فرصت شغلی، از ابتدای تشکیل تاکنون موفق به اشتغال آفرینی برای بیش از 1میلیون و 970هزار نفر شده است ...
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۰۸:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
صولت مرتضوی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: دولت سیزدهم براساس وعده خود در ایجاد سالانه یک میلیون فرصت شغلی از ابتدای تشکیل تاکنون موفق به اشتغال آفرینی برای بیش از یک میلیون و 970هزار نفر شده است.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: دولت مردمی سیزدهم براساس وعده خود در ایجاد سالانه یک میلیون فرصت شغلی از ابتدای تشکیل تاکنون موفق به اشتغال آفرینی برای بیش از 1 میلیون و 970 هزار نفر شده است.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۵/۲۷ - ۰۹:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
در راستای عمل به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص اشتغال آفرینی و رشد تولید ، آزمون استخدام 300 نفر فارغ التحصیل مقاطع مختلف جهت تکمیل کادر تولیدی و ستادی گروه صنعتی ایران ترانسفو در روز پنجشنبه 26 مرداد ماه با مشارکت دانشگاه زنجان برگزار شد .
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۱۸:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کشور گفت: عبابافی محمدیه هم مجموعه گردشگری و هم حوزه ی اشتغال آفرینی است که برای حل برخی مشکلات شان کمک خواهیم کرد و در حوزه صادرات، بازار فروش را برای آن ها فراهم می کنیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۲۳:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیر شهرک صنعتی منطقه سمنان گفت: این شهرک از قدیمی ترین و بزرگترین شهرک های صنعتی کشور با اشتغالزایی برای 12 هزار نفر است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۱۶:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون علمی رئیس جمهوری گفت: اگر بتوانیم نظام تشخیص، ثبت و ارزش گذاری را که کامل شده است، اعتباردهی کرده و به کار گیریم, شاهد برکات و ثمرات بزرگی خواهیم بود که تولید دانش بنیان و اشتغال آفرین از ثمرات آن خواهد بود.
استانداری کرمانشاه   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۱۵:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه، محمدطیب صحرایی در جلسه برنامه ریزی برای راه اندازی طرح حرفه آموزی و اشتغال آفرینی در مجتمع صیانت کنگاور که در فرمانداری با حضور معاون سیاسی امنیتی و جمعی از مدیران اجتماعی و اشتغال استان برگزار شد ...
صدای نایین   ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۱۸:۲۱    
خانم میرزابیگی با کسب مهارت خیاطی، توانسته درآمد خوبی کسب کند و قصد دارد با ایجاد یک کارگاه خیاطی برای بانوان دیگر نیز اشتغال آفرینی کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۱۱:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران از تدوین شیوه نامه اشتغال آفرینی برای معتادان بهبود یافته مازندران خبر داد و گفت: این طرح ابتکاری تاثیر زیادی در پاکسازی مارندران از اعتیاد خواهد داشت.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ - ۱۷:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
سرهنگ پاسدار فلاحتکار با اشاره به ضرورت حمایت از اقشار کم برخوردار، اشتغال آفرینی و تحقق شعار سال، گفت: اشتغالزایی مهمترین راهکار جهت امیدآفرینی و پویایی جامعه در جنگ اقتصادی با دشمنان است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ - ۱۰:۱۴    
بندرعباس - ایرنا - نگاهی گذرا به اقدامات شاخص دولت سیزدهم طی 2 سال اخیر حاکی از تغییر رویکرد اساسی در بخش آموزش و پرورش و نگاه مهارت محور در راستای اشتغال آفرینی است، در خصوص دستاوردهای دولت مردمی با مدیرکل این حوزه در استان هرمزگان گفت و گو کردیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۱۷:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد فارس اشتغال آفرینی، کارآفرینی و توانمندسازی اقتصادی و فرهنگی را در کنار تکریم و حفظ شان و منزلت مددجویان از اولویت های این نهاد دانست و گفت: مهم ترین رویکرد مجموعه امداد ارتقای سطح جامعه هدف در ابعاد مختلف است.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۱۶:۰۱    
کسب وکارهای خرد نقش ویژه ای در سراسر دنیا در اشتغال آفرینی و رشد صنعتی و اقتصادی دارند. امروزه نقش صنایع کوچک و متوسط در ایجاد اشتغال مولد و پایدار، رونق تولید و خودکفایی اقتصادی بی بدیل است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۱۵:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
حلزون نوعی نرم تن است که خواص زیادی دارد، تا آنجا که بسیاری در زمینه پرورش گونه های خاص آن برای درمان عوارض پوستی ورود کرده اند و حتی از این راه منبع درآمد و اشتغال آفرینی خوبی نیز رقم خورده است.
عصر اترک   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۱۲:۳۸    
مدیر کارگاه تولیدی ساک پارچه ای در مرکز خراسان شمالی در راستای تأکیدات حضرت آقا، کارگاه تولیدی را راه اندازی کرده که در حال حاضر 60 نیرو به صورت مستقیم و 50 نیرو به صورت غیرمستقیم در آن فعالیت دارند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۰۳:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر-رئیس دانشگاه علمی کاربردی استان بوشهر گفت: براساس طرح آباد ، دانش آموختگان دانشگاه ها با گذراندن دوره کوتاه درمحیط کار واقعی،توانمندی لازم برای ورود به بازار کار را کسب می کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۱۷:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
قزوین- رئیس جهاد دانشگاهی استان قزوین گفت: مهارت افزایی و اشتغال زایی از مهمترین اهداف جهاد دانشگاهی در استان قزوین محسوب می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۱۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/قزوین رئیس جهاد دانشگاهی استان قزوین با اشاره به اینکه اصالت کار جهاد دانشگاهی مهارت گرایی است نه مدرک گرایی، گفت: جهاد دانشگاهی در حوزه آموزش های بلند مدت خود به دنبال آن است که دانشجویانی را فارغ التحصیل کند که مهارت آموخته و توانایی اشتغال آفرینی را داشته باشند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۱۰:۲۹    
مشهد- طی دهه های گذشته مجموعه گسترده ای از سیاست ها برای اشتغال آفرینی اعمال شده که هر کدام حاوی نقاط قوت و ضعف بوده اند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۰۳:۳۵    
نیاز های روستا ها و مناطق حاشیه نشین متفاوت است و برخی از آن ها در انتظار ساخت خانه های امن و رسیدن خدمات بهداشتی و درمانی هستند و بعضی هم با انجام کار های فرهنگی و ساخت یک کتابخانه و اشتغال آفرینی برای ساکنان شان می توانند بخشی از مشکلات شان را مرتفع کنند
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۲ - ۱۶:۳۹    
معاون علمی رئیس جمهور در صفحۀ ویراستی خود عنوان کرد که توسعۀ شرکت های خلاق را راهبردی اساسی برای افزایش اشتغال آفرینی و تولید مردمی می داند.
پانا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۰ - ۱۰:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
نایین (پانا) - فرماندار شهرستان نایین گفت دولت یکی از مهم ترین برنامه های خود را حمایت از زنان کارآفرین در عرصه اقتصادی قرار داده است و هم افزایی بخش های مختلف موجب تقویت زیست بوم کسب و کار در سطح شهرستان می شود. ...
فرمانداری نایین   ۱۴۰۲/۰۵/۰۹ - ۱۱:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
رویداد اشتغال، امید، آینده در حوزه اشتغال آفرینی اجتماعی زنان در تاریخ 1402/05/08 با حضور مسئولین شهرستانی در محل دانشگاه آزاد اسلامی واحد نایین برگزار گردید. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۰۸ - ۰۲:۰۵    
ساخت مسکن مهم ترین راهکار خروج از رکود فعلی اقتصاد و اشتغال آفرینی است، چراکه رونق بخش مسکن، رونق بخش های مختلف صنعتی را نیز در برخواهد داشت.
اولین اردوی آموزش بازی سازی انستیتو ملی بازی سازی که تیرماه سال گذشته در شهر زاهدان استان سیستان و بلوچستان برگزار شد و از همان موقع وعده برگزاری این اردوها در دیگر استان های کشور داده شد، شاید خیلی ها به تحقق این وعده خوشبین نبودند. ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۴/۳۱ - ۱۷:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز، تلاش برای توسعه و تجمیع خدمات سلامت محور، در کنار توجه به گردشگری سلامت در فارس را بسیار ارزشمند خواند و گفت: جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی در حوزه سلامت، موجب اشتغال آفرینی، سهولت دسترسی مردم به خدمات با کیفیت و کاهش هزینه ها می شود.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۴/۲۷ - ۱۴:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور از استاندار کهگیلویه و بویراحمد خواست تا به صورت فوری کارگروهی متشکل از افراد آشنا به مسائل مردم شهرستان بهمئی تشکیل دهد تا ظرف مدت کوتاهی برای حل مشکلات مردم به ویژه اشتغال آفرینی کار فوری انجام دهد.