یکشنبه ۱۴ خردادساعت ۰۸:۱۱Jun 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تأمین مالی»

فکر شهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۹:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
فکرشهر: استاندار بوشهر گفت: ایجاد 10 ناحیه صنعتی جدید در استان بوشهر در دستور کار قرار دارد. به گزارش فکرشهر به نقل از مهر، احمد محمدی زاده چهارشنبه شب در دیدار با مشاورین صنعتی و کارکنان شرکت شهرک های صنعتی بوشهر گفت ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۱:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست معاونت اقتصادی استانداری کرمانشاه گفت: پروژه بیواتانول به عنوان نخستین پروژه با اعتباری بیش از 3500 میلیارد تومان در بورس تأمین مالی شد و یک شرکت دیگر نیز تیر ماه از طریق بورس تأمین مالی می شود.
اتاق نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۹:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش اتاق خبر به نقل از ایرنا ، هیات دولت در جلسه بیست و هفتم مهر به منظور تسریع در آغاز عملیات اجرایی فرآیند تأمین مالی پروژه آزادراه چالوس- رامسر، با صدور مجوز به وزارت راه و شهرسازی برای انعقاد قرارداد با "شرکت احداث، نگهداری ...
بانک مردم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۲:۳۵   + ۳۷ سایت دیگر  
پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: سرپرست بانک مسکن از ارائه پیشنهاد 2برابرشدن وام خرید مسکن به بانک مرکزی خبر داد و گفت: افزایش وام نهضت ملی مسکن برای جبران افزایش هزینه ها عملیاتی شد. ...
شانا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۱:۵۸   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از بررسی موانع موجود بر سر راه اجرا و تأمین مالی طرح های پالایشگاهی و پتروپالایشگاهی کشور در نشست این کمیسیون خبر داد.
ایستا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۰:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
ایستانیوز:پویش تامین مالی جمعی شرکت مکث الکترونیک جهت تأمین سرمایه در گردش تولید انواع لوازم خانگی، از طریق سکوی تأمین مالی جمعی آی بی کراد آغاز شد .
اقتصاد ایران: سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس از بررسی موانع موجود بر سر راه اجرا و تأمین مالی طرح های پالایشگاهی و پتروپالایشگاهی کشور در نشست امروز کمیسیون انرژی مجلس خبر داد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۴:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - معاون حمل و نقل وزیر راه و شهرسازی در نشست بغداد به منظور همسوسازی اقدامات در خصوص کریدورهای ترانزیتی، پیشنهاد تشکیل کمیته مشترک برای راهبری و نظارت، تأسیس صندوق مشترک تأمین مالی و سرمایه گذاری و ایجاد شرکت های مشترک حمل و نقلی چندوجهی را مطرح کرد. ...
معاون حمل و نقل وزیر راه و شهرسازی در نشست بغداد به منظور همسوسازی اقدامات در خصوص کریدورهای ترانزیتی، پیشنهاد تشکیل کمیته مشترک برای راهبری و نظارت، تأسیس صندوق مشترک تأمین مالی و سرمایه گذاری و ایجاد شرکت های مشترک حمل و نقلی چندوجهی را مطرح کرد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۶:۱۱    
اقتصاد ایران: مدیر نظارت بر بازار اولیه سازمان بورس با اعلام سه روش تأمین مالی پروژه ها از آماده بودن پذیره نویسی سهام دو شرکت و ورود 5 شرکت سهامی عام پروژه محور خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۰۰:۱۳   + ۲۹ سایت دیگر  
مدیر نظارت بر بازار اولیه سازمان بورس جزئیات تشکیل شرکت های سهامی عام پروژه برای تأمین مالی از بازار سرمایه را تشریح کرد.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۰:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
استاندار استان بوشهر، بزرگراه بوشهر شیراز را در مصوبات سفر رئیس جمهور قرار داد و تأمین مالی آن برقرار است و اگر کمبودی هم بود با ایده وزیر راه و شهرسازی تأمین خواهد شد تا کار با قدرت پیش برود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۲۳:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
علیزاده، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در توئیتی برلزوم تأمین منابع مالی واحدهای تولیدی تاکید کرد.
معدن24   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۲۱:۲۰    
معدن 24:در شرایطی به سر می بریم که روش های گذشته تامین مالی همچنان به قوت خود باقی مانده است و در اوضاع کنونی نیازمند تحولی برای عبور به روش های نوین جذب سرمایه هستیم. در حال حاضر بنا بر گفته کارشناسان همچنان 60 تا 70 درصد تامین مالی پروژه های مختلف توسط بانک ها صورت می گیرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۶:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر نظارت بر بازارهای سازمان بورس با بیان اینکه میزان انتشار اوراق بدهی توسط شرکت های خصوصی در بورس 260 درصد رشد کرده است، گفت: روش های استفاده از حق تقدم شرکت ها برای افزایش سرمایه در بورس با سامانه های الکترونیکی تسهیل شد.
نقدینه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۶:۲۱   + ۳۰ سایت دیگر  
نقدینه - در راستای اجرای طرح راهبردی کسب وکار بانک سینا و توسعه خدمات و محصولات متناسب با نیازهای روز مشتریان، از طرح قرض الحسنه چشمه رونمایی شد. به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، ، این طرح در راستای تأمین مالی و رفع نیازهای نقدینگی طیف های مختلف جامعه در حوزه بانکداری اجتماعی ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۴:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
پلیس آلمان به 15 منطقه این کشور حمله و در جریان تحقیق درباره تأمین مالی اعتراضات گروه فعالان اقلیمی نسل آخر دارایی های افرادی را ضبط کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۹:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای سمنان از انعقاد تفاهم نامه همکاری این شرکت با بانک صنعت و معدن در راستای تأمین مالی طرح ملی آبرسانی به گرمسار از محل اعتبارات ماده 56 خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
گفت: در غرفه های امسال بحث فرزندآوری مورد تاکید قرار دارد و با ارائه کتاب و مشاوره به افراد مراجعه کننده، سعی بر این داریم که در این زمینه گام موثری برداریم.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۵:۳۳    
ارز دیجیتال حلال، پذیرش رمز ارز در منطقه خاورمیانه و تأمین مالی اسلامی را در سراسر جهان ترویج می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۰:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
به گفته کارشناسان، 90 درصد تأمین مالی پروژه ها در ایران با استفاده از تسهیلات بانکی و صندوق ها است، اما در کشورهایی مثل آمریکا، اروپا و ژاپن، سهم تأمین مالی با تسهیلات بانکی کمتر از 20 درصد است و عمده تأمین مالی از بازار سرمایه انجام می شود.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۳:۴۱   + ۱۷ سایت دیگر  
وزارت امور اقتصادی و دارایی مکلف است در فروردین ماه هر سال با همکاری وزارتخانه های صنعت، معدن و تجارت، راه و شهرسازی، نفت، تعاون کار و رفاه اجتماعی و جهاد کشاورزی نسبت به تعیین پروژه های دارای بازدهی و ارزآوری مناسب و عرضه عمومی سهام آن در قالب تشکیل شرکت سهامی عام پروژه در بازار سرمایه یا انتشار ...
به گزارش ایفنا، حسینی در زمینه صادرات فرآورده های نفتی گفت: وضعیت صادرات در سال گذشته نسبت به سال های گذشته رکورد زد و ما شاهد افزایش 13 درصدی صادرات در کشور بودیم. میزان صادرات اگرچه از نظر وزنی افزایش نداشته اما ازنظر ارزشی با رشد قابل توجهی مواجه بوده است ...
پولی مالی   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۰:۴۴   + ۱۴ سایت دیگر  
اخبار پولی مالی_ مدیرعامل بانک صنعت و معدن به منظور افتتاح و بهره برداری از دو طرح صنعتی که توسط این بانک تأمین مالی شده و همچنین افتتاح شعبه گرمسار به همراه هیأتی از اعضای هیأت مدیره و هیأت عامل، سه شنبه دوم خرداد به استان سمنان سفر می کند.
ادیان نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۴:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ردنا ( ادیان نیوز )، به گفته علوی مُطبی (Alawi Mutebi)، بنیانگذار و مدیر عامل EchoLink Technologies، SaccoMate یکی از محصولات نرم افزاری اپلیکیشن اسلامی است که با هدف کمک به مؤسسه تأمین مالی اسلامی حجاز فاینانس (Hijaz Finance) اوگاندا منطبق با شریعت اسلامی راه اندازی شده است. ...
کارآفرین نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۲۰:۲۹   + ۱۱ سایت دیگر  
مرکز پژوهش های مجلس طی گزارشی به بررسی عملکرد احکام قانون برنامه پنج ساله ششم در حوزه تأمین مسکن پرداخت و تاکید کرد؛ تجربیات جهانی دیگری در زمینه تأمین مالی مسکن محرومان مانند کمک ودیعه مسکن و مسکن اجتماعی اجاره ای وجود دارد که قابل مطالعه و بررسی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۶:۲۳   + ۲۳ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد گفت: امسال یکی از امیدواری های جدی دولت این است که از ظرفیت بازار سرمایه برای تأمین مالی بخش های واقعی اقتصاد استفاده کند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۰:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
هوشمند کارشناس بازار سرمایه گفت: انتشار گواهی های سپرده می تواند تا حدودی دست دلال ها را کوتاه و سود بیشتری را عاید فروشنده ها کند.
یافته   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۲۳:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
چاپ ایمیل توضیحات بخش: اخبار مجموعه : اقتصادی مدیرعامل شستا با اشاره به اقدامات مؤثر گذشته خواستار ارائه برنامه تأمین مالی پروژه احداث کارخانه بارز لرستان شد و اظهارداشت: ظرفیت این پروژه تولید 8 هزار حلقه معادل 50 هزار تن تایر رادیال است. شستا از احداث هر چه سریعتر این پروژه حمایت می کند. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۳:۲۱    
استفاده از ابزار های تامین مالی از بازار سرمایه نقش مهمی در جذب نقدینگی به سمت پروژه های تولیدی دارد. معمولاً به دلیل عدم آشنایی مدیران پروژه های کشور از ظرفیت های تأمین مالی بازار سرمایه در کشور استفاده نمی شود.
تابناک ایلام   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۲:۵۰   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام بیان داشت : برپایی نمایشگاه کتاب استان ایلام در دیدار استاندار ایلام و معاون فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیه سی و چهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران مطرح که مورد استقبال قرار گرفت و قول مساعد برای تأمین مالی برپایی این نمایشگاه داده شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۰۵:۵۳   + ۱۰ سایت دیگر  
منابع مطلع در اتحادیه اروپا خبر دادند که مسئول سیاست خارجی این اتحادیه، پیشنهاد اضافه کردن 3.5 میلیارد یورو به صندوقی را داده که برای تأمین مالی کمک های نظامی به اوکراین استفاده می شود.
اقتصادگردان   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۲۱:۴۵   + ۴۰ سایت دیگر  
تندیس ویژه دانش بنیان یار نخستین دوره رویداد بین المللی تأمین مالی نوآوری و فناوری (فینوتکس2023) به بانک صادرات ایران اهدا شد.
اقتصاد ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۹:۱۰   + ۲۲ سایت دیگر  
شرکت بیمه سامان به عنوان یکی از نهادهای تاثیرگذار در تامین مالی نوآوری و فناوری، حائز دریافت” تندیس دانش بنیان یار” شد و از طرف کمیته علمی “جشنواره تاثیرگذاران تامین مالی نوآوری و فناوری” لوح سپاس دریافت کرد ...
صدای بورس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۵:۰۳    
اوراق بدهی یکی از انواع اوراق بهاداری است که به منظور تأمین مالی بنگاه های اقتصادی منتشر می شود و یکی از اهداف بزرگ و اصلی بازار سرمایه همواره افزایش نقش در زمینه تامین مالی بوده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۰:۱۳   + ۱۸ سایت دیگر  
موانع تخصیص فاینانس روسی برای احداث نیروگاه سیریک و همچنین راهکارهای رفع موانع تأمین مالی ساخت فاز 2 و 3 نیروگاه اتمی بوشهر بررسی شد.
صدای بورس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۸:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
تا قبل از شکل گیری صنعت رتبه بندی اعتباری، شرکت ها جهت انتشار اوراق خود باید به دنبال رکن ضامن در فرآیند تأمین مالی خود بودند. رکن ضامن علاوه بر اینکه هزینه های تأمین مالی را افزایش می دهد مدت زمان تأمین مالی را نیز احتمالا طولانی تر خواهد کرد ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۸:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ،سرمایه گذاران معمولاً به دنبال گزینه هایی برای سرمایه گذاری هستند که تا الآن در جامعه وجود نداشته است. گواهی سپرده نفت خام نیز طرح جدیدی است که برای جذب نقدینگی کشور مطرح شده و می تواند برای سرمایه گذاران به ویژه صندوق ها و شرکت های سرمایه گذاری که می توانند پوشش ریسک ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۱:۳۶   + ۱۸ سایت دیگر  
دستیار ویژه معاون وزیر نفت در امور بین الملل و بازرگانی گفت: توسعه تجارت، ترانزیت و سوآپ نفت و گاز برای شرکت های فعال روسیه از مسیر ایران موضوعی است که در سالهای گذشته به آن توجه لازم نشد و به همین دلیل توسعه و تکمیل زنجیره ارزش بخش انرژی دو کشور ضروری است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۶:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
بررسی ابزارهای تأمین مالی زنجیره ای با عنوان اوراق گواهی اعتبار مولد (گام) در دستور کار هفتاد و پنجمین نشست شورای راهبری بهبود محیط کسب وکار بود که با حضور نمایندگانی از بانک مرکزی و سایر دستگاه های عضو این شورا برگزار شد.
آنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۵:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
رئیس هیئت عامل صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری گفت: بلوغ زیست بوم نوآوری مستلزم مشارکت و همکاری نهاد های مختلف تأمین مالی ازجمله شبکه بانکی، سرمایه گذاران خصوصی، صنایع بزرگ و متعارف کشور است.
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۱:۲۸   + ۲۴ سایت دیگر  
مهدی فراهانی مدیر آینده پژوهی بانک پارسیان گفت: بانک پارسیان با حمایت از تولید داخلی، مشارکت و تأمین مالی طرح های ایجادی و توسعه ای و هدایت تسهیلات به سمت بخش حقیقی اقتصاد و حمایت از شرکت های دانش بنیان به زعم خود سهم قابل توجهی در پیشبرد سیاست های اقتصادی کشور بر عهده داشته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۰:۲۱   + ۱۴ سایت دیگر  
صندوق نوآوری و شکوفایی و بانک تجارت به منظور کمک به تأمین مالی شرکت های دانش بنیان از طریق بازار سرمایه، تفاهم نامه تسهیل انتشار اوراق صکوک نوآوری امضا کردند.
روزنامه سراسری سایه   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۰۷:۵۷    
مراسم تاج گذاری پادشاه چارلز سوم در کلیسای وست مینستر لندن در 6 می 2023 برگزار شد. به عنوان یک اقدام سنتی، این مراسم معمولاً عمدتاً توسط پارلمان و بااستفاده از پول مالیات دهندگان تأمین مالی می شود ...
ستاره صبح   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۰۰:۴۰   + ۱۹ سایت دیگر  
مهدی کوهی در پنل صنعت مولد اقتصاد دانش بنیان: اصفهان - علیرضا هژبری: مهدی کوهی مدیرعامل ذوب آهن اصفهان در پنل صنعت مولد اقتصاد دانش بنیان در رویداد بین المللی تأمین مالی نوآوری و فناوری (اینوتکس) که 21 اردیبهشت ماه در محل پارک فناوری پردیس برگزار شد گفت ...
راه پرداخت   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۸:۰۲   + ۷۱ سایت دیگر  
پایگاه خبری راه پرداخت دارای مجوز به شماره 74572 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و بخشی از شبکه عصر تراکنش است. راه پرداخت فعالیت خود را از دوم اردیبهشت ماه 1390 شروع کرده و اکنون پرمخاطب ترین رسانه ایران در زمینه فناوری های مالی، بانکداری و پرداخت و استارت آپ های فین تک است. ...
پولی مالی   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۶:۱۹   + ۲۹ سایت دیگر  
اخبار پولی مالی_ در راستای پیاده سازی طرح نهضت ملی مسکن و اجرای قانون جهش تولید مسکن، بانک سینا کمک به تأمین مالی احداث 20 هزار واحد مسکونی کمک می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۵:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
بانک توسعه اسلامی با تأمین مالی هفت پروژه جدید رفاهی تحت حمایت صندوق امانی بشردوستانه افغانستان در این کشور موافقت کرد.
شبکه اینترنتی آفتاب   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۲:۱۳   + ۳۴ سایت دیگر  
وزیران اقتصاد و دارایی و رؤسای بانک های مرکزی گروه هفت در بیانیۀ خود، ضمن انتقاد شدید از کرۀ شمالی و روسیه در کنار ایران، بر تقویت جایگاه گروه ویژه اقدام مالی در مورد پولشویی (اف.ای.تی.اف) و نهادهای مشابه تأکید کرده و این نهادها را ضامن یکپارچگی و سلامت نظام مالی جهان خوانده اند. ...