جمعه ۱۸ آذرساعت ۰۹:۵۸Dec 2022 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاون وزیر»

به گزارش ایران اکونومیست از الجزیره، پنتاگون در بیانیه ای اعلام کرد، کولن کال معاون وزیر دفاع در امور سیاسی با هرتزی هالوی رئیس جدید ستاد کل ارتش رژیم صهیونیستی در مورد افزایش همکاری نظامی گفت وگو کرد. ...
خبرگزاری مهر   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
پنتاگون طی بیانیه ای از رایزنی معاون وزیر دفاع آمریکا با رئیس جدید ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی درباره روابط دوجانبه و ایران خبر داد.
فرارو   ۹ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
معاون وزیر نفت در امور گاز ضمن اعلام خبر آیین نامه اجرایی بند ک تبصره 15 بودجه 1401 درباره افزایش تعرفه گازبها و طرح های تشویقی آن به وزارت نفت، گفت: مشترکان خانگی که مصرف گاز آنها در ماه های سرد سال نسبت به دوره مشابه پارسال کمتر شود، به ازای هر یک واحد درصد کاهش ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۲۲:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
عباس مقتدایی نماینده مردم شهرستانهای اصفهان ، کوهپایه ، ورزنه و هرند درمجلس شورای اسلامی در جلسه مدیران ورزشی استان اصفهان با شکوه فر معاون وزیر ورزش حاضر شد و به بیان دغدغه های جامعه ورزش استان اصفهان پرداخت .
مرکز تحقیقات راه،مسکن و شهرسازی   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۲۲:۴۹    
آیین افتتاح نخستین رویداد مسئله محور بسیج ایده ها و طرح ها، با حضور سرپرست مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی، عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، معاون وزیر و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری، مشاور وزیر صنعت ، معدن تجارت، رئیس پژوهشکده سوانح طبیعی ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۲۲:۴۵    
به گزارش ایران اکونومیست، مجید چگنی ضمن اعلام خبر ابلاغ آیین نامه اجرایی تعرفه گازبها و طرح های تشویقی ازسوی دولت به وزارت نفت، در تشریح آن گفت: مشترکان خانگی که مصرف گاز آنها در ماه های سرد سال نسبت به دوره مشابه پارسال کمتر شود، به ازای هر یک واحد درصد کاهش ...
موج   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۲۱:۴۱    
طی حکمی از سوی داریوش امانی معاون وزیر و رئیس سازمان راهداری وحمل ونقل جاده ای، سید محمد رضا هاشمی نیا به عنوان مشاور راهبردی ریاست سازمان منصوب شد.
موج   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۲۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
در پی درگذشت مهندس رستم قاسمی وزیر اسبق راه و شهرسازی، داریوش امانی معاون وزیر و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، پیام تسلیتی صادر کرد.
بازار کار   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۲۰:۴۰   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از برگزاری نخستین دوره مسابقات ملی مهارت کارگران ایران ویژه شاغلان بنگاه های اقتصادی در بهمن ماه 1401 خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۲۰:۳۰    
ایسنا/همدان نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی از موافقت معاون وزیر راه برای تخصیص پنج میلیارد تومان اعتبار برای تملک و آماده سازی بنای یادبود سیدجمال اسدآباد خبر داد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۲۰:۲۱    
معاون وزیر و رئیس سازمان امور اراضی کشور معتقد است که خرد شدن اراضی و تغییر کاربری آن ها 2 بال نابودی کشاورزی و تهدید امنیت غذایی در کشور است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۹:۱۹    
ایسنا/همدان معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: در افتتاح و بهره برداری صددرصدی پروژه کنارگذر اسدآباد طبق زمان بندی درنظر گرفته شده با توجه به اولویت بندی کار که در زمینه تکمیل خط های مستقیم آن انجام شده، حداقل ایمنی که باید وجود داشته باشد تا راننده ها و وسایط نقلیه از این طرح استفاده کنند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۹:۱۱    
معاون حقوقی و امور مجلس، وزارت علوم تحقیقات و فناوری گفت: در برنامه های تحولی وزارت علوم، صنایع را پای کار آورده ایم تا صنایع در برخی رشته ها بورسیه بگیرند تا دانشجو بداند بعد از تحصیل دغدغه شغلی ندارد ومی تواند پس ازاتمام تحصیلات مشغول به کار شود.
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۹:۰۳    
معاون وزیر نفت در امور گاز با اشاره به ابلاغ آیین نامه طرح های تشویقی مهار مصرف گاز به وزارت نفت از سوی دولت گفت: مشترکان خانگی که مصرف گاز آنها در ماه های سرد سال نسبت به دوره مشابه پارسال کمتر شود، به ازای هر یک واحد درصد کاهش، مشمول پاداش صرفه جویی می شوند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۸:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
نشست مشترک رؤسای ادارات ورزش و جوانان شهرستان ها و روسای هیات های ورزشی استان اصفهان با حضور بنیامین شکوه فر معاون امور حقوقی، مجلس و استان های وزارت ورزش و جوانان ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۷:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
براساس حکم سید احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی، محمد رضوانی فر به عنوان معاون وزیر و رئیس کل گمرک جمهوری اسلامی ایران منصوب شد.
راه امروز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۷:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه در اوج روابط خصومت آمیز مسکو - واشنگتن: نمی خواهیم با امریکا قطع رابطه کنیم؛ آماده مذاکره هم هستیم
آنا / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۸:۴۶   + ۴۹ سایت دیگر  
معاون وزیر نفت در امور گاز با اشاره به ابلاغ آیین نامه طرح های تشویقی مهار مصرف گاز به وزارت نفت ازسوی دولت گفت: مشترکان خانگی که مصرف گاز آن ها در ماه های سرد سال نسبت به دوره مشابه پارسال کمتر شود، به ازای هر یک واحد درصد کاهش، مشمول پاداش صرفه جویی می شوند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۷:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
سرگئی ریابکوف معاون وزیر امور خارجه روسیه روز پنجشنبه گفت که کشور های عضو ناتو به صورت فزاینده ای در جنگ اوکراین درگیر می شوند و آمریکا برای اوج گیری این بحران، تلاش می کند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۶:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
سید مجید میراحمدی روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار دولت ایران اکونومیست با تسلیت درگذشت رستم قاسمی وزیر سابق راه و شهرسازی ادامه داد: مرحوم قاسمی جانباز و از فرماندهان دوران دفاع مقدس بود که پس از جنگ هم در حوزه های خدمت خود خوش درخشید. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۵:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
معاون وزیر جهاد گفت: با مشارکت مردم از میزان مرغ مازاد در بازار کاسته و قیمت به هزینه تولید نزدیک شده است.
شاتا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۴:۵۱    
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: از ابتدای امسال تاکنون 40 هزار میلیارد ریال در زیرساخت های شهرک ها و نواحی صنعتی کشور هزینه شده که امیدواریم با بیش از دو هزار و 200 پروژه عمرانی که در سطح شهرک ها و نواحی صنعتی کشور در حال اجراست تا پایان سال نزدیک به 80 هزار میلیارد ریال در مجموع در این طرح ها ...
معاون وزیر راه و شهرسازی از تهیه نقشه راه مناسب برای شهرهای جدید در حال ساخت و نسل نو شهرها در چارچوب و قواعدی حرفه ای خبر داد و تأکید کرد: دانشگاه تنها راه کمک رسانی به تحقق این هدف خواهد بود.
معاون وزیر راه و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی با صدور پیامی درگذشت رستم قاسمی، وزیر سابق راه و شهرسازی را تسلیت گفت.
تابناک ایلام   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۲:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت : شرکت های بزرگ و توانمندی که در بخش سرمایه گذاری فعال هستند و در بخش های صنعت و معدن فعالیت دارند در مناطق محروم و کمتر توسعه یافته سرمایه گذاری انجام دهند و در همین راستا بسته های سرمایه گذاری لازم به صورت ویژه در اختیار استان ایلام نیز قرار خواهد گرفت.
حیات   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۲:۳۸    
در بازدید بنیامین شکوه فر، معاون حقوقی وزارت ورزش و جوانان از پروژه های ورزشی استان اصفهان، نشستی میان وی و جواد محمدی، مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان برگزار شد.
مشهد فوری   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۲:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
مدیر شورای عالی جوانان و معاون وزیر ورزش و جوانان گفت: در پروژه نفوذ جوان دانشجو عنصری برای رسیدن به اهداف استکبار در نظر گرفته می شود. مدیر شورای عالی جوانان و معاون وزیر ورزش و جوانان گفت: در پروژه نفوذ جوان دانشجو عنصری برای رسیدن به اهداف استکبار در نظر گرفته می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۲:۰۷    
ایسنا/یزد معاون وزیر کشور و رئیس سازمان بهزیستی کشور ابراز امیدواری کرد که جشنواره تئاتر معلولان به یک کانون ملی استعدادیابی تبدیل شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۱:۵۹   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس ستاد اقامه نماز کشور گفت: به عنوان کسی که سال ها معاون وزیر آموزش و پرورش بوده، از طریق رسانه شهرت یافته به جوانان می گویم خود را به شهرت و منصب دولتی نفروشید.
روند بازار   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۱:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد رئیس کل جدید گمرک را منصوب کرد. به گزارش روند بازار به نقل از خبرگزاری برنا ، سید احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی با صدور حکمی محمد رضوانی فر را به سمت معاون وزیر و رئیس کل گمرک جمهوری اسلامی ایران منصوب کرد ...
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۱:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
معاون وزیر امور خارجه روسیه با توضیح درباره علت تعویق مذاکرات دوجانبه مربوط به وضعیت پیمان استارت، گفت: اقدامات تحریک آمیز در جهت قطع روابط دیپلماتیک بین مسکو و واشنگتن بارها رخ داده، هرچند آمریکا هم گویا به این روند علاقه ای ندارد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۰:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
سرگئی ریابکوف ، معاون وزیر امور خارجه روسیه در گفتگو با روزنامه ایزوستیا که روز پنجشنبه منتشر شد، گفت: مذاکرات روسیه و آمریکا...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۰:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
جلسه بررسی نحوه اجرای قانون حمایت از حقوق معلولان با حضور معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور، معاون نظارت و بازرسی سیاسی و قضایی و بازرس کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سازمان بازرسی کل کشور و نمایندگان دستگاه های اجرایی برگزار شد.
اقتصاد تهران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
اقتصادتهران: آئین افتتاحیه نخستین همایش ملی تخصصی حمل و نقل جاده ای کشور با هدف حل مسائل فنی و توسعه کسب و کار و تجاری سازی محصولات فناوری برگزار شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۰:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه با بیان اینکه واشنگتن سیگنال هایی درباره موافقت با گشودن آسمانش به روی بازرسان روس برای بازدید از تأسیسات اتمی خود نشان داده، گفت این طرح باید مکتوب شود.
مهرصبا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۰:۱۰    
معاون استاندار و فرماندار ویژه میانه با خیراله خادمی، معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور و محمد جوانبخت، معاون آب و آبفای وزیر نیرو و مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران ...
آنا / بورس نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۹:۳۶   + ۹۶ سایت دیگر  
محمد رضوانی فر با حکم سید احسان خاندوزی وزیر اقتصاد به سمت معاون وزیر اقتصاد و رئیس کل گمرک جمهوری اسلامی ایران منصوب شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۹:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: اولویت وزارت صمت تکمیل واحدهای با بیش از 50 درصد پیشرفت است.
ایران خبر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۸:۲۳   + ۱۹ سایت دیگر  
میراحمدی معاون امنیتی وزیر کشور گفت که ارسال پیام هشدار زلزله به دلیل اشتباه فنی کارگروه تحقیقاتی شبکه تلفن همراه اول بود.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۷:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
در شرایطی که امریکایی ها مدعی هستند خواسته های فرابرجامی ایران مانع اصلی رسیدن به توافق در میز مذاکرات است و هرگونه ملاحظات سیاسی در این زمینه را رد می کنند، معاون وزیر خارجه روسیه احیای برجام را در گرو اتخاذ تصمیمات سیاسی امریکا دانست که در اولین گام باید به قطعنامه شورای امنیت پایبند باشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۴:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه گفت سیگنال های مثبتی از واشنگتن برای بازدید بازرسان روسی از تأسیسات هسته ای آمریکا دریافت شده است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۲:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست از خبرگزاری "اسپوتنیک" ریابکوف در گفت و گو با روزنامه روسی "ایزویستیا" روسیه گفت: نمی خواهیم که مسائل به این صورت پیش برود. قطع روابط دیپلماتیک نشان از آن دارد که هیچ راه سیاسی جز راه نظامی وجود ندارد و ما نیازمند این راه نیستیم. ...
ایانا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۱:۱۶   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون وزیر در امور زراعت وزارت جهاد کشاورزی تصریح کرد: مدیریت آب در بخش زراعت یکی از کلیدهای اصلی برای موضوع خاک است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: وزیر اقتصاد طی حکمی، مدیرعامل شرکت فرابورسی ویتانا را به عنوان معاون وزیر و رئیس کل گمرک منصوب کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۰:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا : معاون وزیر کار با اشاره به ظرفیت های آموزشی سازمان فنی و حرفه ای در سطح خاورمیانه و آسیا، احیای دیپلماسی مهارت را ضرورتی انکارناپذیر در توسعه مهارت آموزی نیروی انسانی عنوان کرد ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد: سید احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی با صدور حکمی محمد رضوانی فر را به سمت معاون وزیر و رئیس کل گمرک جمهوری اسلامی ایران منصوب کرد.
ملت بیدار آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۲۲:۵۲   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون وزیر ورزش و جوانان گفت: نه به حجاب اجباری را یک پروژه می بینیم؛ نه به حجاب اجباری آغازی برای فرو ریختن نظام اخلاقی و اجتماعی ما است.
آنا / روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۶:۴۰   + ۱۱ سایت دیگر  
اجرای 500 هزار هکتار کشاورزی حفاظتی در سال زراعی جاری برای تثبیت خاک و افزایش بهره وری آب پیش بینی شده است.