پنجشنبه ۱۱ خردادساعت ۱۲:۴۳Jun 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معوقات»

نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۰:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
با صدور فیش خرداد 1402 وضعیت معوقات متناسب سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی باز هم بر گلایه های آن ها افزوده است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۸:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
فیش حقوقی خرداد ماه 1402 بازنشستگان کارگری هم صادر شده، اما بیست و پنج درصد باقیمانده متناسب سازی برای سال 1400 است و نزدیک به بیست و چهار ماه معوقه دارد، اما ظاهراً اراده ای برای پرداخت این معوقات نیست.
جماران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۰:۱۸   + ۱۹ سایت دیگر  
فیش حقوقی خرداد ماه 1402 بازنشستگان کارگری هم صادر شده، اما بیست و پنج درصد باقیمانده متناسب سازی برای سال 1400 است و نزدیک به بیست و چهار ماه معوقه دارد اما ظاهراً اراده ای برای پرداخت این معوقات نیست و توضیحی در این رابطه نداده اند.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۶:۳۴   + ۲۶ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس خبر از پرداخت حقوق نیرو های خرید خدمات آموزشی و حق التدریس های سال تحصیلی جاری تا پایان خردادماه اقدام کند.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۶:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
نحوه و زمان پرداخت معوقات و حقوق ومعلمان خرید خدماتی و حق التدریس ها اعلام شد.
افکار نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۴:۰۳   + ۲۰ سایت دیگر  
مشاور وزیر آموزش و پرورش در امور تشکل های فرهنگیان گفت: میانگین حقوق معلمان بر اثر افزایش سنواتی، ترمیم حقوق و رتبه بندی، افزایش خوبی پیدا کرده است اما هنوز تا نقطه آرمانی فاصله داریم.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۱:۴۳    
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: با پیگیری های انجام شده و در قالب جلسه دو روز پیش در وزارتخانه، قرار شد با تامین اعتبار لازم معوقات حقوق معلمان خرید خدمات استان برای سال تحصیلی جاری تا پایان خرداد ماه پرداخت شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۹:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس گفت: تیم ضعیف وزیر پیشین، جزء حلقه دوستان صحرایی هستند، از طرفی، آقای صحرایی چرا در زمان سرپرستی با مقصران تأخیر در پرداخت معوقات فرهنگیان برخورد نکردید.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۳:۱۸    
سرپرست وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه دولت سیزدهم 42 هزار میلیارد تومان برای رتبه بندی هزینه کرد که نشان دهنده اهمیتی است که برای آموزش و پرورش قائل است گفت: هرچند رتبه بندی اشکالاتی در آیین نامه و اجرا داشت اما در حال حل آن هستیم.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۲:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت: پیگیری همسان سازی حقوق بازنشستگان با شاغلان فرهنگی یکی از مهمترین برنامه کمیسیون آموزش بوده و دولت و مجلس در این زمینه موافق هستند.
نواندیش   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۱:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
کانال اخبار فرهنگیان: عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت: پیگیری همسان سازی حقوق بازنشستگان با شاغلان فرهنگی یکی از مهمترین برنامه کمیسیون آموزش بوده و دولت و مجلس در این زمینه موافق هستند. ...
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۸:۴۰    
نماینده مردم شاهین شهر از کلید خوردن طرح سوال خود از صولت مرتضوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره علت عدم اجرای کامل قانون متناسب سازی حقوق بازنشستگان خبر داد.
حادثه 24   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۶:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
حادثه 24 - در احکام متناسب سازی سال 1400 آنان قید شده است که مشمول 75 درصد متناسب سازی بوده اند و اکنون 25درصد باقیمانده را دریافت خواهند کرد. حقوق بازنشستگان همواره از تبصره های پرچالش در جریان بررسی لوایح بودجه بوده است ...
نامه نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۶:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
در احکام متناسب سازی سال 1400 آنان قید شده است که مشمول 75 درصد متناسب سازی بوده اند و اکنون 25درصد باقیمانده را دریافت خواهند کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۱:۳۳   + ۱۰ سایت دیگر  
در حالی که کاخ سفید و کنگره بر سر سقف بودجه پرداخت دولت در حال مناقشه اند، صندوق بین المللی پول هشدار داده که با وضعیت افزایش معوقات مالی کنونی، آمریکا به بحران اقتصادی بدتری دچار خواهد شد.
نواندیش   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۵:۴۴   + ۱۴ سایت دیگر  
احمد قاسمی گفت: برای پرداخت 25درصد باقیمانده متناسب سازی باید شفاف سازی کنند مثلاً احکام سه سال متوالی (99.1401 و 1402) را جدا جدا بزنند که هیچگونه شبهه ای باقی نماند. ...
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۰۱:۲۰    
همتی در نموداری نشان داد که افزایش درآمد نفت در دوسال اخیر 4برابر بوده است بایستی مسئولین ریز خرجکرد این سالها را هم شفاف به مردم بازگو کنند . ازجمله باید مشخص شود تسویه بدهی های خارجی نظیر ترکمنستان یا تسویه بدهی طلب بازنشستگان ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۸:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع بیمه سلامت کشور با اشاره به اینکه پرداخت مطالبات بیمارستان ها زمان بر است، گفت: 4000 میلیارد تومان برای پرداخت معوقات بیمارستان ها در سطح کشور به استان ها پرداخت شده است.
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۴:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از پیشنهادویژه، دبیر اجرایی خانه کارگر قزوین از وزیر کار و مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی خواست زمان اجرای 25 درصد باقیمانده ی همسان سازی حقوق بازنشستگان کارگری را مشخص کنند ...
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۰:۳۰   + ۲۵ سایت دیگر  
سرپرست وزارت آموزش و پرورش درباره پرداخت معوقات و پرداخت فوق العاده حقوق معلمان و فرهنگیان توضیحاتی ارائه کرد.
نواندیش   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۸:۳۵   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری گفت: تمام کسانی که در حکم مستمری سال 1400 آنان، نوشته شده 75درصد متناسب سازی اعاده شده است و همچنین در حکمشان به تفاوت50 یا 55 درصد تطبیقی اشاره شده، 25درصد باقیمانده را گرفته اند. ...
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۸:۰۱    
نصر: عدم دریافت معوقات، حقوق پایین و کمبود تکنسین اورژانس استان از جمله مهم ترین مشکلات اورژانس استان است که رئیس اورژانس استان در این خصوص گفت: دانشگاه علوم پزشکی تمام تلاش خود را جهت جذب بودجه برای اعمال پرداختی ها انجام می دهد و به محض تامین اعتبار مربوط به پرداختی پرسنلی در کمتر از دو ساعت ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۶:۱۳   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: سازمان بهزیستی در کشور هیچ گونه مستمری پرداخت نشده ای ندارد.
نواندیش   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۲۱:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
بازنشستگان کارگری در نامه ای به وزیر کار و در تشریح مطالبات خود، خواستار ابطال مصوبه مزدی کارگران در سال جاری شدند. به گزارش ایلنا، در ابتدای این متن آمده است: حال که صدای ما بازنشستگان تامین اجتماعی شنیده شده و با توجه به اقتضائات زمانه، اقدام به تشکیل کارگروهی در رابطه با مشکلات ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
شماری از کارگران پیمانکاری شهرداری ایلام که معوقات مزدی دارند، خواستار توجه مسئولان به موضوع معوقات خود شدند.
سبا724   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۰۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استاندار مازندران گفت : 30 واحد صنعتی راکد مازندران طی چهار ماه گذشته با اعطای تسهیلات 70 میلیارد تومانی و تقسیط معوقات بیمه ای، مالیاتی و بانکی به چرخه تولید باز گردانده شد. ...
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۰۷:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
حقوق اردیبهشت فرهنگیان همراه با معوقات افزایش ضریب سال به سامانه متمرکز حقوق وزارت ارسال گردید. بعضی از کارکنان که ترمیم حقوق آن ها در اسفند برقرار شده بود به دلیل اشکال سیستمی مقرری مربوط به آن کسر نشده که در اردیبهشت از حقوق کسر شده است.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۰۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
حقوق اردیبهشت فرهنگیان همراه با معوقات افزایش ضریب سال به سامانه متمرکز حقوق وزارت آموزش و پرورش ارسال شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۲۳:۰۲    
معاون بنیاد شهید و امور ایثارگران اعلام کرد: بر اساس مصوبه شورای عالی کار و با همکاری سازمان برنامه، حق پرستاری مشمولان خانواده ایثارگران همراه با معوقه فروردین از امروز در حقوق اردبیهشت واریز می شود.
نواندیش   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۲:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
ایلنا: تعدادی از بازنشستگان تامین اجتماعی در نامه ای سرگشاده برای وزیر کار، به تشریح اصلی ترین مطالبات خود پرداختند. در ابتدای این متن آمده است: حال که صدای ما بازنشستگان تامین اجتماعی شنیده شده و با توجه به اقتضائات زمانه، اقدام به تشکیل کارگروهی در رابطه با مشکلات، معوقات و مطالبات نموده اید ...
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۹:۵۸    
به گزارش اینتیتر به نقل از صفحه اقتصاد، امسال حضرات جوری رفتار می کنند که انگار با همین افزایش، همه چیز تمام است. نه از این خبر ها نیست. باید معوقات را تمام و کمال بپردازند.
حادثه 24   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۵:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
حادثه 24 - وزیر کار از تشکیل کارگروه بررسی همسان سازی و افزایش حقوق بازنشستگان خبر داد. دبیر اجرایی خانه کارگر قزوین از وزیر کار و مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی خواست زمان اجرای 25 درصد باقیمانده ی همسان سازی حقوق بازنشستگان کارگری را مشخص کنند ...
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۵:۳۵    
به گزارش اینتیتر به نقل از پیشنهادویژه، دبیر اجرایی خانه کارگر قزوین از وزیر کار و مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی خواست زمان اجرای 25 درصد باقیمانده ی همسان سازی حقوق بازنشستگان کارگری را مشخص کنند ...
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۰۸:۱۳   + ۲۹ سایت دیگر  
امسال حضرات جوری رفتار می کنند که انگار با همین افزایش، همه چیز تمام است. نه از این خبر ها نیست. باید معوقات را تمام و کمال بپردازند
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۱:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس اقتصاد کشاورزی گفت: اگر دولت معوقی داشته باشد در پرداخت مطالبات خود برای جریمه دیرکرد باید متناسب با نرخ تورم آن بازه زمانی، محاسبه کند و جریمه بدهد و اگر نرخ تورم بیش از نرخ سود بانکی بود همان سقف نرخ سود بانکی ملاک است.
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۰۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از نبض بازار، زمان پرداخت حقوق اردیبهشت ماه فرهنگیان به همراه واریز معوقات مشخص شد. جزییات واریز حقوق اردیبهشت فرهنگیان را در ادامه بخوانید.
برترین ها / راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۸:۲۵   + ۱۷ سایت دیگر  
حقوق اردیبهشت فرهنگیان همراه با معوقات افزایش ضریب سال به سامانه متمرکز حقوق وزارت ارسال شد.
برترین ها / بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۹:۱۲   + ۲۰ سایت دیگر  
باشگاه استقلال اعلام کرد: گمانه زنی های مختلفی در خصوص رقم توافق میان باشگاه استقلال و شرکت همراه اول صورت گرفته که به هیچ وجه صحت ندارد و کاملا نادرست است.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۸:۳۸    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی می گوید: حتی یک ریال ازمطالبات بازنشستگان باقی نمانده است، اما بازنشستگان از واریز نشدن باقیمانده معوقات متناسب سازی گلایه دارند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۴:۱۵   + ۱۴ سایت دیگر  
یک فعال حقوق بازنشستگان گفت:پرداخت 25 درصد باقیمانده متناسب سازی سال 1400 بازنشستگان به طور ناقص، غیرفنی و مغایر با اصول بیمه ای اجرا شده است.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۴:۰۸   + ۱۲ سایت دیگر  
بازنشستگانی که حقوق خود را از بانک هایی به جز بانک رفاه دریافت می کنند، دیرتر مستمری ماهانه شان را دریافت می کنند.
سلام نو / عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۴:۰۷   + ۱۹ سایت دیگر  
بازنشستگانی که حقوق خود را از بانک هایی به جز بانک رفاه دریافت می کنند، دیرتر مستمری ماهانه شان را دریافت می کنند.
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۱:۳۱    
به گزارش اینتیتر به نقل از اندیشه معاصر، حقوق اردیبهشت فرهنگیان همراه با معوقات افزایش ضریب سال به سامانه متمرکز حقوق وزارت ارسال گردید.بعضی از کارکنان که ترمیم حقوق آنها در اسفند برقرار شده بود به دلیل اشکال سیستمی مقرری مربوط به آن کسر نشده که در اردیبهشت از حقوق کسر شده است.
ستاره صبح   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۰۰:۴۰   + ۳۲ سایت دیگر  
ستاره صبح - الهام روحانی: انتشار فیش حقوقی 106 میلیون تومانی یکی از مدیران سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران باعث ایجاد شوک و گلایه در میان شهروندان درباره پرداخت ارقام نجومی شده است. در ماه های گذشته نیز فیش های حقوقی 50، 46 و 35 میلیون تومانی کارکنان و مدیران شهرداری تهران منتشر شد ...
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۲۳:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
واریز افزایش حقوق بازنشستگان، آغاز و طبق خبر های منتشرشده، وعده های مسئولان برای تکمیل اجرای قانون همسان سازی و پرداخت معوقات گذشته هم در آن لحاظ شده است اما همچنان دارای ابهام است.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۸:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
بازنشستگان تامین اجتماعی روز یکشنبه در چندین شهر ایران راهپیمایی و تجمع، و به شرایط معیشتی خود اعتراض کردند. به گزارش تشکل های بازنشستگان و کارگری، تجمع ها در شهرهای شوش، اهواز، کرمانشاه، اصفهان، شیراز، کرمان و شوشتر برگزار شدند. ...
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۶:۳۷    
به گزارش اینتیتر به نقل از صفحه اقتصاد، رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری گفت: معوقات 25 درصد متناسب سازی 1400 را که به بخشی از بازنشستگان سایر سطوح تعلق می گیرد، اسفند 1401 محاسبه کرده اند 38 درصد افزایش سال گذشته هم اعمال شده ...