چهارشنبه ۱۷ خردادساعت ۰۹:۱۱Jun 2023 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «عملیات روانی»

حوزه   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۰۷:۳۶    
حوزه/ تکنیک های پلیدی رسانه معاند برای دور کردن ذهن مخاطب از جنایت های اشرار و ضد انقلاب به کار می برند. آن ها حتی حاضرند به آنچه قبول ندارند نظیر اسلام و پیامبر اسلام استناد کنند تا به اهداف و مطامعشان برسند.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۷:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
سردار نظری گفت: امروز با هجمه دشمن در فضای مجازی و عملیات روانی و جنگ روایتها جوانان و مسئولین با تاسی از روحیه امام(ره) در مقابل دشمن ایستادگی و مقاومت کنند
بلاغ مازندران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۱:۳۵    
امروز دیگر می توان بدون هیچ اغراقی، امثال این افراد را در ذیل مفهومی به نام خبرنگار- مامور دسته بندی کرد؛ اشخاصی که در محتوا و تاکتیک های رسانه ای کاملاً منطبق، همسو و گوش به فرمان اتاق عملیات روانی سرویس های خارجی هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۱:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
امروز دیگر می توان بدون هیچ اغراقی، امثال این افراد را در ذیل مفهومی به نام خبرنگار- مامور دسته بندی کرد؛ اشخاصی که در محتوا و تاکتیک های رسانه ای کاملاً منطبق، همسو و گوش به فرمان اتاق عملیات روانی سرویس های خارجی هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۲۲:۲۴    
با هدف افزایش سطح سواد رسانه و تولید محتواهای صحیح ، قبل از عملیات روانی دشمن ، همایش جهاد تبیین در زابل برگزار شد.
برترین ها / انتخاب   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۲۱:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیر شبکه قرآن و معارف شادی و نشاط را یکی از نقاط اوج پرواز در مسئله تربیت دختران دانست و گفت: حتی خاطرم هست که عده ای دست زدن در مراسم شادی اهل بیت را اشکال می دانستند که با حمایت و هدایت حضرت آقا این مراسمات رشد و نمو پیدا کرد.
معاون هماهنگ کننده نیروی پدافند هوایی ارتش مطرح کرد؛ امیرسرتیپ خوش قلب با بیان اینکه باور 373 نماد خودباوری، اعتماد به نفس و شکوفایی استعدادهای فرزندان ایران زمین است، گفت: دشمنان با خبرسازی های جعلی و تبلیغات روانی منفی به دنبال تحت فشار قرار دادن افکار عمومی در تمامی عرصه ها هستند. ...
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۲۳:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج رسانه خوزستان با بیان اینکه باید بتوانیم هویت بخشی به زن مسلمان را در جامعه نهادینه کنیم، گفت: تربیت کنش گران فعال مجازی برای مقابله با عملیات روانی دشمنان، جریان سازی تبلیغاتی و تدوین و ترویج همه جانبه در گفتار و اندیشه زنان را از جمله برنامه های بسیج رسانه در حوزه بانوان است.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۶:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
نشست فصلی شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی کمتر از یک هفته دیگر و در حالی آغاز می شود که تعاملات سازنده ایران و آژانس در خصوص حل وفصل مسائل ادعایی پادمانی، پروژه جوسازی و عملیات روانی غرب علیه برنامه صلح آمیز هسته ای کشورمان را با صحنه گردانی رژیم صهیونیستی ناکام گذاشته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۹:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: امروز دشمن عملیات روانی سنگینی را علیه ملت ایران به راه انداخته و تلاش دارد تا با تحریف تاریخ جایگاه شهید و جلاد را جابه جا کند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۸:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: آیین اختتامیه مسابقه طراحی معماری فاطمیون با حضور حجت گنابادی از فرماندهان لشکر فاطمیون و با معرفی سه برگزیده این یادمان برگزار شد.
استانداری خوزستان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۹:۱۱   + ۱۴ سایت دیگر  
استاندار خوزستان گفت: ما باید در جنگ شناختی با استفاده از تکنیک های نوین و موثر عملیات روانی دشمن را خنثی کنیم که این امر جزو رسالت های روابط عمومی هاست.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۱:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
رافت پاسداران با مردم چنان بود که در وانفسای کمبود مواد غذایی و دارویی که حتی برای درمان زخم و جراحت مجروحان سپاهی و ارتش هم کفایت نمی کرد، باز این محمد بروجردی بود که آسیب دیدگان شهر را خود به مراکز درمانی می برد و از مرگ حتمی نجات می داد ...
روزنامه سیاست روز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۸:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
صهیونیست ها سال هاست اراجیف می گویند رئیس سازمان انرژی اتمی درباره ادعای رسانه های غربی مبنی بر ساخت سایت هسته ای در رشته کوه های زاگرس، اظهار کرد: دشمن صهیونیستی سال هاست این اراجیف را می گوید و جوسازی ایجاد می کند و هر زمان شرایط آنان در منطقه و در محیط خودشان تنگ و سخت می شود ...
رکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۳:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
رکنا سیاسی : رئیس سازمان انرژی اتمی درباره ادعای رسانه های غربی مبنی بر ساخت سایت هسته ای در رشته کوه های زاگرس، اظهار کرد: دشمن صهیونیستی سال هاست این اراجیف را می گوید و جوسازی ایجاد می کند و هر زمان شرایط آنان در منطقه و در محیط خودشان تنگ و سخت می شود، این عملیات روانی و ادعاها را تشدید می کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۰:۵۰   + ۲۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان انرژی اتمی درباره ادعای رسانه های غربی مبنی بر ساخت سایت هسته ای در رشته کوه های زاگرس، اظهار کرد: دشمن صهیونیستی سال هاست این اراجیف را می گوید و جوسازی می کند و هر زمان شرایط آنان در منطقه و در محیط خودشان تنگ و سخت می شود، این عملیات روانی و ادعاها را تشدید می کنند.
سلام نو / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۰:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان انرژی اتمی درباره خبر ساخت نیروگاه اتمی در زاگرس گفت: دشمن صهیونیستی سالهاست که این اراجیف را می گوید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۰:۱۷   + ۶۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان انرژی اتمی درباره ادعای رسانه های غربی مبنی بر ساخت سایت هسته ای در رشته کوه های زاگرس، اظهار کرد: دشمن صهیونیستی سال هاست این اراجیف را می گوید و جوسازی می کند و هر زمان شرایط آنان در منطقه و در محیط خودشان تنگ و سخت می شود، این عملیات روانی و ادعاها را تشدید می کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۰:۳۲   + ۱۰ سایت دیگر  
یزد- امام جمعه یزد گفت: خادمان حرم رضوی در میان جوانان حضور یابند و با بیان کرامات امام رضا(ع)، قلب و ذهن جوانانی که تحت تاثیر عملیات روانی دشمن قرار گرفته را به اصل و فطرت خود بازگردانند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۰:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
مشهد رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: میدان اصلی نبرد دشمن علیه انقلاب اسلامی که زمینه ساز سایر توطئه ها و طراحی های خصمانه هم محسوب می شود؛ جنگ رسانه ای و عملیات روانی است.
598   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۰:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
در نمازجمعه اخیر کرج ، آیت الله حسینی همدانی در ادامه سخنان روشنگرانه خود درخصوص کشف حجاب و پیشنیه حجاب در شاهنامه فردوسی مطالبی را بیان نمودند، که باز توپخانه رسانه ای به گونه دیگری جریان سازی کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۲۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
فعالان انتخاباتی حامی رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور کنونی ترکیه بر این باورند که نامزد مورد نظرشان در همان دور اول پیروز میدان است و اظهارات تحلیلگران درباره احتمال بحران پس از این انتخابات عملیات روانی است.
هفته نامه شما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۵:۵۱    
یک کارشناس مسائل بین الملل با اشاره به سفر ربع پهلوی به سرزمین های اشغالی برای التماس از این رژیم جهت اقدام علیه ایران گفت: این اقدامات در چارچوب سناریو رفتار انفعالی تعریف می شود و صرفاً عملیات روانی علیه جمهوری اسلامی ایران محسوب می شود.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۳:۵۹   + ۱۳ سایت دیگر  
سردار رادان با تاکید بر اینکه باید بر مسائل فرهنگی و اجتماعی جامعه اشراف اطلاعاتی داشته باشیم، گفت: باید از مسائل شناخت و برای برنامه عملیات روانی دشمن برنامه داشته باشیم.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۰۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
سردار رادان با تاکید بر اینکه باید بر مسائل فرهنگی و اجتماعی جامعه اشراف اطلاعاتی داشته باشیم، گفت: باید از مسائل شناخت و برای برنامه عملیات روانی دشمن برنامه داشته باشیم.
اسپادانا خبر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۴:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
هر کسی حرفی زد جایش زندان نیست اما در مواردی که افراد امنیت روانی مردم را بهم می زنند باید از قوه قهریه استفاده کرد و عملیات روانی دشمن را خنثی کرد.
افکار نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۳:۴۲   + ۷۲ سایت دیگر  
رئیس دستگاه قضا تصریح کرد: چنانچه ما مسئولان همدل و هم افزا باشیم و ایجاد حاشیه نکنیم و خودمان دچار حاشیه نشویم، با همین امکانان و ظرفیت ها و قوانین موجود می توان خدمات بهتر و مطلوب تری را به مردم ارائه کرد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
اختصاصی جوان آنلاین: آنچه که به وضوح دیده می شود اینکه دشمن با برنامه ریزی قبلی وصرف هزینه های هنگفت وبا تمام توان، ارکان انقلاب اسلامی ازجمله رهبری معظم انقلاب اسلامی، مجلس شورای اسلامی، دولت انقلابی، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، بسیج، حوزه های علمیه و روحانیت ...
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۰۸:۴۲   + ۲۰ سایت دیگر  
روزنامه کیهان در باره ماجرای خودروهای شاسی بلند نوشت: فساد و زد و بند، قطعا باید خط قرمز دستگاه ها باشد. اما فرق است میان مبارزه هوشمندانه، مستند، شفاف، دقیق و منصفانه با تخلفات ، و عوام فریبی، هیجان زدگی، سیاسی کاری، و هزینه تراشی برای کشور . ...
افکار نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۰۷:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مسائل منطقه گفت: آمریکایی ها از تاکتیک های عملیات روانی و اتهام زنی در خصوص فعالیت های هسته ای ایران بیش از حد استفاده کرده اند و به این دلیل است که این سیاست ها دیگر کهنه شده و اثری ندارند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۵ - ۲۲:۳۰    
شیطنت دانش آموزان در کنار عملیات روانی رسانه ها، اعتماد عمومی به مدارس و حاکمیت را خدشه دار کرده و این گناه بزرگی است. سؤال این است که چه کسانی مرتکب این گناه شده اند و باید با این خاطیان و متهمان چگونه برخورد شود؟
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۲/۱۵ - ۰۸:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
روزنامه تحت مدیریت حسین شریعتمداری خواستار برخورد شدید با احمد علیرضابیگی نماینده تبریز در مجلس یازدهم و افشاگر ماجرای اهدای خودرو به نمایندگان مجلس شد و نوشت: ...
هرمز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۲۲:۵۵   + ۱۱ سایت دیگر  
زنگ عملیات روانی و میدانی جدید توسط رسانه های همسو با جریان آمریکایی صهیونیستی به صدا در آمد.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۲۲:۴۷    
زنگ عملیات روانی و میدانی جدید توسط رسانه های همسو با جریان آمریکایی صهیونیستی به صدا در آمد.
امیر دریادار سیاری تاکید کرد؛ معاون هماهنگ کننده ارتش گفت: در حالی که امروز دشمن با عملیات روانی و سلطه رسانه ای سعی در تغییر باورها و اعتقادات نسل جوان ما دارد، مسئولان و فعالان فرهنگی در جبهه جنگ نرم هم باید قوی دفاع کنند و هم باید مقتدرانه حمله کرده و عملیات آفندی انجام دهند . ...
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۲:۴۱   + ۱۵ سایت دیگر  
نگاهی کلی به مواضع رسانه های زنجیره ای مدعی اصلاح طلبی نشان می دهد که این جریان رسانه ای چگونه در تلاش برای تکمیل پروژه عملیات روانی دشمن علیه ملت ایران به صورت روزانه با انتشار اخبار دروغ و سانسور اخبار مثبت در جامعه یأس آفرینی و با ایجاد نفرت درجامعه شکاف میان مردم و ترور و خشونت را نهادینه می ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۰۸:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: امروز پرچم اسلام و انقلاب در ایران و جغرافیای اسلام با افتخار بر افراشته شده و دشمنانی که به دنبال ایجاد یاس و ناامیدی در دل مردم هستند خود در حال زوال و نابودی هستند.
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۸:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
سرپرست وزارت آموزش و پرورش گفت: در آخرین گزارشی که هفته گذشته دریافت کردم، تعداد مدارسی که با مشکل مسمومیت دانش آموزان مواجه بودند به 5 مدرسه در کل ایران رسیده بود.
598   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۷:۰۷    
مدیر گروه مالیات پژوهشکده اقتصاد مقاومتی: این لایحه بیشتر کار روانی است. با توجه به این که فصل اجاره بها درحال نزدیک شدن است شاید دولت بدنبال انجام عملیاتی است که ذره ای دلالان و محتکران مسکن عقب نشینی کنند
ندای اصفهان   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۹:۳۰    
چی فکر می کردند و چی شد! چه نگاه بدبینانه ای به رزمندگان اسلام داشتند و حالا چقدر دیدگاهشان به سپاه و بسیج تغییر یافته بود! غولهای سنگ دل، قسی القلب و عجیب و غریبی که کومله ها به دروغ و با ترفندهای عملیات روانی از رفتار رزمنده ها و فرماندهان ایرانی در ذهن آنها ساخته بودند...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۳:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
این خواسته مردم و از جمله بانوان است که با هنجارشکنی و ترویج مفاسد اخلاقی به صورت جدی برخورد شود. با اینحال بخشی از جریان اصلاح طلب دقیقا همصدا با پروژه عملیات روانی دشمن، ضمن عدم تفکیک میان ضعیف الحجاب ها و هنجارشکنان، طیف هنجارشکن را به پافشاری بر رویکرد غلط خود تشویق و تهییج می کند.
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۱:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
روزنامه کیهان درباره ماجرای اهدای خودرو به نمایندگان مجلس نوشت: با توجه به اهمیت و تاثیر این نوع دروغ پراکنی و لجن پراکنی، جا دارد مراجع قضایی و امنیتی ضمن بازخواست فرد مدعی این دروغ، شبکه ای را هم که این نوع عملیات روانی را تدارک و محتوای دروغین مورد نیاز را میان افراد شاخص توزیع می کند ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۱ - ۱۶:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: راهبرد امروز دشمن عملیات روانی و بدبین کردن مردم به آینده و ایجاد نا امیدی است.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۲/۰۲/۰۱ - ۱۵:۰۴    
نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: دشمن با عملیات روانی ایجاد ناامیدی و تزلزل کرده و مردم را دلسرد کند اما ما به آمریکای جنایت کار می گوییم اگر روزی عملیات نظامی راهبرد شما بود خداوند به وسیله شن های طبس این توطئه شما را نقش بر آب کرد امروز در عملیات روانی ملت باز همان دهه نودی ها قطعا شما را به ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۲:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
در فضایی آکنده از تبلیغات و عملیات روانی گروه ها علیه فرمانده لشکر 28 و تلاش مؤثر آن ها در مرعوب ساختن وی و فرمانده ستون متوقف شده، نصرت زاد داوطلبانه پیش قدم شد تا ستون را تحت فرماندهی و هدایت خود به حرکت درآورد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۱:۵۰   + ۴۸ سایت دیگر  
فرمانده کل ارتش گفت: امروز همدلی بی نظیر بین ارتش و سپاه در شرایطی که دشمن با هدف ایجاد اختلاف و تفرقه بیشترین فشار و عملیات روانی را وارد نموده، چشم دشمنان را کور و امیدشان را به یاس تبدیل کرده است.
آنا   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۱:۲۵    
دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در آستانه بازی صدم دو تیم از سرمربیان خود حمایت کردند تا به این شکل در عملیات روانی از یکدیگر کم نیاورند.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۲:۱۶    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در مورد تهدیدات نظامی رژیم صهیونیستی به ایران با بیان اینکه رژیم صهیونیستی از درون دچار تنش جدی مدیریتی است، گفت: این حرف ها بیشتر عملیات روانی است و جنبه عملیاتی ندارد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۲۱:۵۳   + ۱۶ سایت دیگر  
جلسه هم اندیشی با موضوع " لزوم انسجام رسانه ای برای عملیات روانی بهتر "در معاونت فرهنگی اجتماعی فراجا برگزار شد.
رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۱۴:۵۸   + ۴۹ سایت دیگر  
رییس سازمان انرژی اتمی درباره دستاور های سال 1401 گفت: در سال 1401، 159 دستاورد داشتیم که گفتیم دانشی، فناوری و صنعتی هستند. ما سخت ترین سال را پشت سر گذاشتیم. فشار های سیاسی، فشار هایی که با قطعنامه هایی گوناگون و تهاجمی که به لحاظ سیاسی و عملیات روانی به کشور شد.