یکشنبه ۲۳ خردادساعت ۰۴:۲۲Jun 2021 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس سازمان غذا و دارو»

خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۲۲:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان غذا و دارو با بیان این که شیوع چاقی در کشور ما تقریبا دو برابر متوسط جهانی است، گفت: سالانه 600 میلیون نفر در دنیا به دلیل مصرف غذای ناسالم بیمار می شوند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۸:۲۷   + ۴۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان غذا و دارو با اشاره به اینکه واکسن از مبادی داخلی و خارجی تامین خواهد شدگفت: هیچ فردی نیست که دوز اول واکسن را دریافت کرده باشد و زمان دوز دومش رسیده باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۴:۲۲   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان غذا و دارو با اشاره به اینکه موضوع شفافیت به صورت جدی در سازمان پیگیری می شود، گفت: بارگذاری آرا و خروجی کمیسیون ها در تارنمای این سازمان از سال 98 یکی از اقدامات عملی بوده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۱:۱۷   + ۲۱ سایت دیگر  
معاون وزیر بهداشت و رئیس سازمان غذا و دارو از بومی سازی 23 ماده موثره و ماده اولیه دارویی برای اولین بار به همت شرکت های دانش بنیان و صنایع داروسازی کشور خبر داد.
دولت   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۲۰:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
در نشست مدیران و مسئولان سازمان غذا و دارو با مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی بر شفاف سازی و سهولت کار در حوزه غذا و دارو تاکید شد. ...
سازمان نظام پزشکی   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۰۸:۵۹    
رئیس سازمان غذا و دارو در نامه ای خطاب به دکتر رئیسی معاون بهداشت وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی خواستار تامین واکسن پرسنل فنی شرکت های تجهیزات پزشکی شد.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۵:۳۳   + ۷۲ سایت دیگر  
فارس: محمدرضا شانه ساز، رئیس سازمان غذا و دارو اظهار کرد: در تابستان جهشی در تولید و عرضه واکسن های ایرانی خواهیم داشت؛ به این معنی که تقریباً همه گروه های خطرپذیر جامعه در تابستان واکسینه خواهند شد که این افتخار بزرگی محسوب می شود. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان غذا و دارو با بیان اینکه حدود 38 معرفی نامه به شرکت های خصوصی برای واردات واکسن کرونا صادر شده گفت: تا الان هیچ محموله واکسنی از سوی بخش خصوصی وارد کشور نشده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۰:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان غذاو دارو آئین نامه تاسیس، ارائه خدمات و اداره داروخانه ها را ابلاغ کرد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۰۹:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رئیس سازمان غذا و دارو با بیان اینکه حدود 38 معرفی نامه به شرکت های خصوصی برای واردات واکسن کرونا صادر شده گفت: تا الان هیچ محموله واکسنی از سوی بخش خصوصی وارد کشور نشده است.
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۰۸:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
محمدرضا شانه ساز رئیس سازمان غذا و دارو ، درباره دستاورد های صنعت دارو در حوزه کووید 19 گفت: با تکیه بر توان داخلی و خودباوری خوشبختانه توانستیم هر دارویی که به درمان کرونا کمک می کند را ظرف کمتر از دو ماه در داخل کشور تولید کنیم؛ دارو هایی همچون رمدسیویر، فاویپیراویر و .. ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۶:۵۹   + ۴۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان غذا و دارو گفت: پیرو مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا سعی کردیم زمینه را برای واردات واکسن کرونا توسط بخش خصوصی هموارتر کنیم و در این زمینه همراهی مناسبی در صدور معرفی نامه به شرکت ها داشته ایم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۴:۵۶    
رئیس سازمان غذا و دارو درباره میزان ایمنی واکسن ایرانی کرونا توضیحاتی داد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۲:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رئیس سازمان غذا و دارو با اشاره به تولید موفقیت آمیز واکسن آنفلوانزا در داخل کشور، گفت: این واکسن مراحل مطالعات بالینی را طی می کند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۲۲:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
ویدئویی از توضیحات رئیس سازمان غذا و دارو درباره میزان ایمنی واکسن ایرانی کرونا و امکان ابتلای پس از واکسیناسیون را ببینید. منبع: دانشجو
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۱۹:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: معاون وزیر و رئیس سازمان غذا و دارو با اشاره به تولید موفقیت آمیز واکسن آنفلوانزا در داخل کشور گفت: این واکسن مراحل مطالعات بالینی را طی می کند و امسال بخش مهمی از واکسن آنفلوانزا مورد نیاز کشور از طریق تولید داخل تامین خواهد شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۱۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رئیس سازمان غذا و دارو با بیان اینکه تا پایان سال همه جمعیت کشور واکسینه خواهند شد، گفت: در تابستان جهش فوق العاده بالایی در عرضه واکسن های ایرانی خواهیم داشت.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۱۹:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان غذا و دارو با بیان این که تا شهریور امسال بالای 10 میلیون دوز واکسن ایرانی وارد بازار می شود، افزود: تا پایان امسال تمام جمعیت کشور واکسینه می شوند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۱۷:۱۰   + ۴۵ سایت دیگر  
معاون وزیر و رئیس سازمان غذا و دارو با اشاره به تولید موفقیت آمیز واکسن آنفلوانزا در داخل کشور گفت: این واکسن مراحل مطالعات بالینی را طی می کند و امسال بخش مهمی از واکسن آنفلوانزا مورد نیاز کشور از طریق تولید داخل تامین خواهد شد.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۱۴:۱۸   + ۱۹ سایت دیگر  
محمدرضا شانه ساز با بیان اینکه تا پایان سال همه جمعیت کشور واکسینه خواهند شد، یادآور شد: ان شاءالله تا پایان سال، همه جمعیت کشور واکسینه خواهند شد. در تابستان جهش فوق العاده بالایی در عرضه واکسن های ایرانی خواهیم داشت. این بدان معنی است که تقریباً همه گروه های خطرپذیر ما در تابستان واکسینه می شوند ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۳/۰۷ - ۰۹:۰۶   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان غذا و دارو با بیان اینکه واکسیناسیون خبرنگاران در کمیته مربوطه در حال بررسی است، گفت: تاکنون حدود 4 میلیون و 400 هزار دوز واکسن کرونا وارد کشور شده و بر اساس برنامه ریزی های انجام شده 2 میلیون دوز دیگر هم قرار است وارد کشور شود و می توانیم واکسیناسیون جمعیت بالای 70 سال را به طور کامل ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۱۱:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
شانه ساز، رئیس سازمان غذا و دارو گفت: همه اقلام بهداشتی و آرایشی دارای برچسب اصالت هستند و مصرف کنندگان می توانند از طریق سامانه تی تک از اصل بودن و سلامت محصول باخبر شوند.
سازمان نظام پزشکی   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۰۸:۴۱    
همزمان با سوم خرداد ماه سالروز آزادی خرمشهر و به منظور قدردانی از تلاش داروسازانی که در راه خدمت رسانی به مردم جان خود را از دست دادند؛ مراسمی در دفتر رئیس سازمان غذا و دارو برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۱۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان غذا و دارو اعلام کرد واکسن های داخلی تا آخر اردیبهشت در اختیار عموم قرار می گیرند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۱۷:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون فضای تولید و کسب و کار مجلس از بررسی موانع تولید با حضور رئیس سازمان غذا و دارو خبر داد و گفت: هدف فراکسیون فضای تولید و کسب و کار صرفا رفع مشکل یک تولید کننده خاص نبوده بلکه هدف اصلاح رویه هایی است که به تبع آن، فعالیت اقتصادی هزاران نفر از تولیدکنندگان کشور با سهولت بیشتر ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۱۵:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان غذا و دارو درباره خطر کمبود دارو به دلیل مشکل تامین ارز در ماه های آینده هشدار داد و گفت: وضعیت تامین ارز دارو نگران کننده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۱۴:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان غذا و دارو گفت: مطالعات بالینی واکسن های ایرانی کرونا به خوبی پیش می رود و امیدواریم تا پایان خرداد چند محموله میلیونی تولید داخل از شرکت های واکسن ساز دریافت کنیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۱۳:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان غذا و دارو گفت: اگر وضعیت تامین ارز دارو از منابع در دسترس بهبود پیدا نکند ممکن است خطر کمبود دارو و مواد اولیه دارویی بروز کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۱۲:۱۴   + ۳۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان غذا و دارو گفت: سهم بازار تولید داخل تجهیزات و ملزومات پزشکی در فاصله سال 97 تا 99 به میزان 213 درصد رشد داشته و شاهد کاهش 10 درصدی واردات در این حوزه بوده ایم.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۱۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری تهران بزرگ؛ در سومین روز از نمایشگاه اینوتکس 2021 با حضور دکتر محمدرضا شانه ساز رئیس سازمان غذا و دارو و معاون بهداشت و دکتر سعیدرضا شاهمرادی مدیرکل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت از محصول سندبلاست که جدیدترین محصول شرکت مهندسی پارس نهند می باشد رونمایی شد . ...
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۰/۰۲/۳۰ - ۲۱:۵۵    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری تهران بزرگ؛ در سومین روز برگزاری نمایشگاه اینوتکس 2021 نمایشگاه دایمی تجهیزات پزشکی با حضور رئیس سازمان غذا و دارو افتتاح شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۳۰ - ۱۴:۱۸    
نمایشگاه دایمی تجهیزات پزشکی پارک فناوری پردیس با حضور رئیس سازمان غذا و دارو در پارک فناوری پردیس افتتاح شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۳۰ - ۱۳:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
از دستگاه سندبلاست در حوزه تجهیزات دندان پزشکی با حضور دکتر شانه ساز رئیس سازمان غذا و دارو و معاون وزیر بهداشت رونمایی شد.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۳۰ - ۱۳:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر ، سامانه پخش تجهیزات پزشکی در حاشیه دهمین نمایشگاه فناوری و نوآوری اینوتکس 2021 با حضور دکتر شانه ساز معاون وزیر بهداشت و رئیس سازمان غذا و دارو رونمایی شد. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ - ۰۰:۰۸   + ۱۸ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : معاون امور گمرکی گمرک ایران در نامه ای به شانه ساز، معاون وزیر و رئیس سازمان غذا و دارو تعداد کل واکسن های وارداتی را از 15 بهمن 1399 تا 26 اردیبهشت ماه سال جاری 5 میلیون و 647 هزار و 800 دز اعلام کرد ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۲۸ - ۲۲:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون بهداشت مجلس از بررسی آخرین وضعیت میزان تولید، واردات و توزیع واکسن کرونا در نشست امروز با حضور سخنگوی ستاد ملی مبارزه با کرونا، رئیس سازمان غذا و دارو و رئیس مرکز مدیریت بیماری های واگیر وزارت بهداشت خبر داد.
اقتصاد آنلاین / پارسینه   ۱۴۰۰/۰۲/۲۸ - ۱۴:۴۱   + ۲۱ سایت دیگر  
بر اساس اعلام رسمی گمرک ایران تا کنون بیش از پنج میلیون و 600 هزار دوز انواع واکسن از گمرک ترخیص شده است.
ایران آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۵:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر بهداشت و رئیس سازمان غذا و دارو گفت: نیاز کشور به واکسن کرونا ظرف چند ماه آینده در داخل تأمین می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۳:۲۱   + ۳۱ سایت دیگر  
معاون وزیر بهداشت و درمان و رئیس سازمان غذا و دارو : همانطور که در عرصه تولید دارو های ضروری در کوتاه ترین زمان ممکن نیاز کشور را تامین کردیم، واکسن کرونا را نیز به تولید انبوه می رسانیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۲:۱۳   + ۱۶ سایت دیگر  
گروه استان ها رئیس سازمان غذا و دارو با بیان اینکه استان البرز از ظرفیت هایی ویژه در بخش غذایی و تولید دارو برخوردار است ، گفت: در چند ماه آینده تمام واکسن مورد نیاز کرونا در داخل تأمین می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان غذا و دارو گفت: نتایج مطالعات واکسن ایرانی کرونا پس از بررسی سازمان غذا و دارو به سازمان جهانی بهداشت نیز اعلام می شود.
بهداشت نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۹:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
اولین محصول تولید شده واکسن کووایران برکت (300 هزار دوز واکسن) روز سه شنبه 21 اردیبهشت در فاز یک کارخانه تولید واکسن ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) رونمایی شد. در این مراسم رئیس ستاد اجرایی فرمان امام، استاندار البرز، رئیس سازمان غذا و دارو و جمعی از متخصصان و مسئولان کشوری و استانی حضور داشتند.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۵:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
اولین محصول تولید شده واکسن کووایران برکت (300 هزار دوز واکسن) روز سه شنبه 21 اردیبهشت در فاز یک کارخانه تولید واکسن ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) رونمایی شد. در این مراسم رئیس ستاد اجرایی فرمان امام، استاندار البرز، رئیس سازمان غذا و دارو و جمعی از متخصصان و مسئولان کشوری و استانی حضور داشتند.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۴:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
حوزه/ معاون وزیر بهداشت و رئیس سازمان غذا و دارو گفت: تا فروردین سال آینده با حداقل تولید 5 شرکت، ظرفیت تولید 197 میلیون دوز واکسن کرونا در کشور ایجاد می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۴:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
کرج - رئیس سازمان غذا و دارو با بیان اینکه ظرفیت تولید 197 میلیون دوز واکسن کرونا در کشور ایجاد شده است، گفت: جزو 5 کشور تولیدکننده واکسن کرونا هستیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۳:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان غذا و دارو گفت: برآوردمان این است که تا فروردین ماه سال آینده، ظرفیت تولید 197 میلیون دوز واکسن کرونا در کشور ایجاد شود؛ می توانیم تولیدکننده و صادرکننده اکثر محصولات دارویی و تجهیزات پزشکی مورد نیاز و واکسن کرونا باشیم.
روزنامه سپهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۳:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان غذا و دارو گفت: برای تولید 197 میلیون دوز واکسن کرونا در فروردین سال آینده ظرفیت سازی شده است. محمد رضا شانه ساز در مراسم رونمایی واکسن کوو ایران برکت که در ساوجبلاغ برگزار شد ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۲:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان غذا و دارو گفت: با همکاری تمام شرکت های تولید واکسن کرونا تا فروردین ماه سال آینده توانایی تولید 197 میلیون دوز واکسن را خواهیم داشت که این یک معجزه است.
باز خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۲:۴۶   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان غذا و دارو گفت: ما در 100 سال اخیر توفیق چندانی در حوزه تولید واکسن نداشتیم اما به واسطه شیوع کرونا صنعت واکسن سازی کشور رونق پیدا کرد و تا فروردین سال آینده با همکاری پنج شرکت دارویی می توانیم 197 میلیون دوز واکسن تولید کنیم.
آذرمغان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۲:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، حامد رنجبر پیش از ظهر سه شنبه در حاشیه برگزاری جلسه حضوری آموزش مسئولان داروخانه ها در اردبیل اظهار کرد: با توجه به ابلاغیه های مقام عالی وزارت و رئیس سازمان غذا و دارو در رابطه با تبصره 17 قانون بودجه سال 1400 در خصوص شرح وظایف مسئولین فنی داروساز داروخانه ها ...