شنبه ۰۱ مهرساعت ۰۲:۰۸Sep 2023 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «عملیات جاده ای»

ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۲:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - رئیس اداره کنترل و نظارت بر عملیات جاده ای پلیس راه استان زنجان گفت: ترافیک در برخی راه های استان از جمله آزادراه زنجان به تبریز، قزوین و بیجار سنگین است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۸:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - رئیس اداره کنترل و نظارت بر عملیات جاده ای پلیس راه زنجان گفت: با توجه به تعطیلات پیش رو و قرار گرفتن در روزهای پایانی تابستان، جاده های این استان هم اکنون با ترافیک نیمه سنگین مواجه و این روند همچنان افزایشی است.
میزان   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۳:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر؛ محمودی، رئیس سازمان امداد و نجات، با اشاره به انجام عملیات امدادی از 11 شهریور تا 17 شهریور 1402 در سطح کشور، گفت: امدادگران جمعیت هلال احمر در راستای اهداف این جمعیت و انجام خدمات بشردوستانه و داوطلبانه، به ارائه خدمات امدادی و درمانی ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۱۱:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا- رئیس اداره کنترل و نظارت بر عملیات جاده ای پلیس راه زنجان گفت: در زمان حاضر ترافیک در آزاد راه های استان به سمت تبریز و قزوین نیمه سنگین است که پیش بینی می شود فردا (جمعه) بر حجم آن افزوده شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۴:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
سپیدان - رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان سپیدان گفت: نجات گران پایگاه عملیات جاده ای جمعیت هلال احمر سپیدان یک طبیعت گرد آسیب دیده از سقوط در ارتفاعات تنگ تیزاب را نجات دادند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۱:۴۱    
رئیس اداره نظارت بر عملیات جاده ای پلیس راه شمال کرمان از تشکیل و فعالیت شبانه روزی قرارگاه نصر برای تامین امنیت ترافیکی زائران اربعین حسینی خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۲ - ۱۲:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - رئیس اداره کنترل و نظارت بر عملیات جاده ای پلیس راه زنجان گفت: با توجه به تعطیلات چند روز گذشته، جاده های استان با ترافیک سنگین مواجه است که این روند طبق پیش بینی ها تا فردا ادامه دارد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۶ - ۱۱:۵۵    
زنجان- ایرنا- رئیس اداره کنترل و نظارت بر عملیات جاده ای پلیس راه زنجان گفت: اکنون ترافیک در مسیر زنجان به ارمغانخانه سنگین است و با توجه به پیش بینی ها و بازگشت عزاداران حسینی از استان های همجوار ترافیک در آزاد راه های استان نیز بیشتر خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۴ - ۲۱:۵۰    
زنجان- ایرنا- رئیس اداره کنترل و نظارت بر عملیات جاده ای پلیس راه زنجان گفت: اکنون ترافیک در آزاد راه های زنجان به تبریز و زنجان به قزوین نیمه سنگین گزارش شده که پیش بینی می شود بر حجم آن افزوده شود.
موج رسا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۳ - ۱۹:۳۸    
رئیس اداره کنترل و نظارت بر عملیات جاده ای پلیس راه استان زنجان با بیان اینکه بیشترین عامل تصادفات خستگی و خواب آلودگی راننده است گفت: تصادفات جاده ای استان زنجان 30 درصد افزایش یافت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۴/۰۶ - ۲۲:۱۲    
رئیس اداره نظارت بر عملیات جاده ای پلیس راه استان کرمان از حضور و تلاش مضاعف تیم های گشتی این پلیس در تعطیلات پیش رو خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۴/۰۵ - ۱۷:۳۸    
رئیس اداره نظارت بر عملیات جاده ای پلیس راه کرمان گفت: مهمترین اصل در زمان رانندگی به خصوص در شرایط جوی نامساعد، خوب دیدن و خوب دیده شدن است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۴/۰۱ - ۰۸:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - رئیس اداره کنترل و نظارت بر عملیات جاده ای پلیس راه زنجان گفت: هم اکنون حجم ترافیک در جاده های این استان بالا و نیمه سنگین است و با توجه به قرار داشتن در روزهای پایانی هفته پیش بینی می شود ترافیک در محورهای مواصلاتی زنجان تا ساعاتی دیگر سنگین شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره کنترل و نظارت بر عملیات جاده ای پلیس راه زنجان گفت: با توجه به بازگشت کاروان های زیارتی مرقد امام راحل (ره) شاهد ترافیک سنگین در سطح جاده های استان هستیم.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۳:۱۴    
ایسنا/زنجان رئیس اداره کنترل و نظارت بر عملیات جاده ای پلیس راه استان زنجان گفت: در حال حاضر با توجه به تعطیلات پیش رو ترافیک در همه جاده های استان زنجان رو به افزایش است.
موج رسا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۰:۲۵    
رئیس اداره کنترل و نظارت بر عملیات جاده ای پلیس راه استان زنجان با بیان اینکه به وضعیت ترافیک محورهای مواصلاتی استان گفت: ترافیک در آزادراه های استان زنجان نیمه سنگین است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۶:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره نظارت بر عملیات جاده ای پلیس راه شمال استان از اجرای طرح کنترل حمل و نقل عمومی مسافر همزمان با افزایش حجم سفر ها خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۸:۳۴    
رئیس اداره نظارت بر عملیات جاده ای پلیس راه رفسنجان از آموزش میدانی موتورسیکلت سواران، اهدای کلاه ایمنی و نصب شبرنگ خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۲۴ - ۱۰:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره کنترل و نظارت بر عملیات جاده ای پلیس راه زنجان گفت: برخورد یک دستگاه اتوبوس مسافربری با یک دستگاه تریلر در آزاد راه زنجان - تبریز 6 مجروح برجا گذاشت.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ - ۱۴:۰۳   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان امدادونجات با بیان این که در نوروز امسال 4079 عملیات جاده ای انجام شده است، گفت: بیشترین حوادث جاده ای در نوروز امسال واژگونی خودرو بوده است.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۱۲:۴۰   + ۱۴ سایت دیگر  
سخنگوی طرح های نوروزی 1402 جمعیت هلال احمر با بیان اینکه در طرح امداد نوروزی امسال، به 58 هزار نفر، امدادرسانی شده است، گفت: از شروع این طرح یک هزار و 875 عملیات جاده ای انجام شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۱۰:۵۹   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی طرح های نوروزی 1402 جمعیت هلال احمر با بیان اینکه در طرح امداد نوروزی امسال، به 58 هزار نفر، امدادرسانی شده است، گفت: از شروع طرح نوروزی و از 24 اسفندماه تا روز سیزدهم فروردین ماه، 1875 عملیات جاده ای انجام شده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۱۰:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان رئیس اداره کنترل و نظارت بر عملیات جاده ای پلیس راه استان زنجان از فوت 10 نفر در صحنه تصادفات در ایام نوروز خبر داد و گفت: متاسفانه امسال شاهد افزایش فوتی های در صحنه تصادفات در استان بودیم.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۲۱:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان رئیس اداره کنترل و نظارت بر عملیات جاده ای پلیس راه استان زنجان گفت: عصر امروز یک تصادف منجر به فوت 2 نفر شد.
موج رسا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۱۶:۰۰    
رئیس اداره کنترل و نظارت بر عملیات جاده ای پلیس راه استان زنجان با بیان اینکه با توجه به نزدیک شدن به اواخر تعطیلات نوروزی و افزایش تردد در جاده ها گفت: آمار فوتی ها ناشی از تصادفات جاده ای نسبت به سال گذشته 50 درصد افزایش داشته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۱۴:۳۳    
رئیس اداره کنترل و نظارت بر عملیات جاده ای پلیس راه زنجان به ترافیک نیمه سنگین در آزادراه های زنجان به قزوین و زنجان به تبریز اشاره کرد و گفت: با توجه به آغاز بارش های پراکنده از رانندگان درخواست می شود با احتیاط رانندگی کنند.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۰۹:۵۹    
سخنگوی طرح های نوروزی هلال احمر در نوروز 1402 آخرین اقدامات سازمان امداد و نجات را در طرح ملی امداد و نجات نوروز تشریح کرد.
شیرازه   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۵:۵۷    
رئیس اداره کنترل و نظارت بر عملیات جاده ای پلیس راه شمال فارس از ثبت 28 فوتی در تصادفات جاده ای فارس در 10 روز نخست طرح نوروزی خبر داد و گفت: نسبت به سال گذشته 19 نفر معادل 40درصد کاهش داشتیم.
موج رسا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۳:۵۶    
رئیس اداره کنترل و نظارت بر عملیات جاده ای پلیس راه زنجان با بیان اینکه تصادفات منجر به فوت در جاده های مواصلاتی استان زنجان افزایش یافته است گفت: برخورد خودرو سواری با گاردریل در محور زنجان به بیجار منجر به فوت یک نفر شد.
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۰:۱۴    
مشهد- دبیر کمیته بهداشت، سلامت و محیط زیست ستاد اجرایی خدمات سفر استان خراسان رضوی گفت: از 15 اسفند تا 3 فروردین ماه جاری 220 هزار نفر به درمانگاه مراجعه کردند و 40 هزار و 486 عملیات جاده ای اورژانس صورت گرفته است.
موج رسا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۰:۱۶    
رئیس اداره کنترل و نظارت بر عملیات جاده ای پلیس راه استان زنجان با بیان اینکه از 24 اسفند تاکنون تعداد آمار فوتی ها ناشی از تصاف در جاده ها افزایش یافته است گفت: 5 کشته تصادفات جاده ای در محورهای زنجان تاکنون به ثبت رسیده است.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۵:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: طی هشت روز گذشته در طرح ملی امداد و نجات نوروزی 1402 بیش از 1500 عملیات در سراسر کشور انجام شده است که بیش از نیمی از آن مربوط به عملیات جاده ای بوده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۰۸:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اداره کنترل و نظارت بر عملیات جاده ای پلیس راه زنجان گفت: وقوع 2 فقره تصادف در جاده های این استان 2 کشته و 2 مصدوم برجا گذاشت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۳:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره کنترل و نظارت بر عملیات جاده ای پلیس راه زنجان گفت: بارش برف و باران جاده های این استان را لغزنده کرده است و بر این اساس از رانندگان وسائط نقلیه درخواست می شود با احتیاط رانندگی کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۰۹:۴۷   + ۱۸ سایت دیگر  
سخنگوی طرح نوروزی هلال احمر از امدادرسانی به بیش از 11 هزار نفر از ابتدای شروع طرح نوروزی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره کنترل و نظارت بر عملیات جاده ای پلیس راه زنجان گفت: اکنون ترافیک در همه جاده های استان به ویژه آزاد راه های زنجان - قزوین و زنجان - تبریز نیمه سنگین است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۸:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان رئیس اداره کنترل و نظارت بر عملیات جاده ای پلیس راه استان زنجان استان زنجان گفت: واژگونی کامیون در لاین شمالی آزادراه زنجان - تبریز یک فوتی بر جای گذاشت.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۴:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
سرپرست سازان امداد و نجات کشور از رشد 24 درصدی انجام عملیات جاده ای در سال 1401 نسبت به سال گذشته خبر داد وگفت: در این مدت زمان، شاهد رشد 69 درصدی عملیات جاده ای در محورهای برون شهری استان سمنان و کاهش 13 درصدی عملیات جاده ای در محورهای برون شهری استان مرکزی نسبت به سال 1400 بودیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۳:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
سرپرست سازمان امدادونجات کشور از انجام 20 هزار عملیات جاده ای در 354 روز گذشته خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۲:۲۲   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه مازندران از اعمال محدودیت ترافیکی در محور سوادکوه از 6 اسفند تا 15 اسفند ماه به علت عملیات جاده ای خبر داد.
فرارو   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۴:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
محور هراز بعد از 4 روز انسداد مقطعی ظهر امروز بازگشایی شد. به گزارش باشگاه خبرنگاران، مرکز مدیریت راه های مازندران اعلام کرد: محور هراز بعد از 4 روز انسداد مقطعی ظهر امروز چهارشنبه 3 اسفند بازگشایی شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۲۹ - ۱۶:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره کنترل و نظارت بر عملیات جاده ای پلیس راه استان زنجان گفت: هم اکنون به جز محور زنجان به بیجار که حجم ترافیکی بالایی دارد، تردد در مابقی مسیرهای استان عادی و روان گزارش شده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۱۱:۳۳    
ایسنا/زنجان رئیس اداره کنترل و نظارت بر عملیات جاده ای پلیس راه استان زنجان گفت: با توجه به تعطیلات پیش رو بر حجم ترافیک جاده های استان افزوده شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۲۰:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه مازندران، از اجرای عملیات جاده ای در محور هراز خبر داد و گفت: این محدودیت ها از 30 بهمن ماه تا سوم اسفند اعمال خواهد شد.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۷:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
رکنا: رئیس اداره کنترل و نظارت بر عملیات جاده ای پلیس راه استان زنجان گفت:واژگونی یک دستگاه پراید حامل دانش آموزان ماهنشانی به جراحت سطحی 2 سرنشین آن منجر شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۰۸:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان رئیس اداره کنترل و نظارت بر عملیات جاده ای پلیس راه استان زنجان گفت: جاده های استان زنجان به علت بارش برف خیس و لغزنده است.
موج رسا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۲۲:۵۱    
رئیس اداره کنترل و نظارت بر عملیات جاده ای پلیس راه استان زنجان با بیان اینکه در محورهای کوهستانی شاهد بروز کولاک مقطعی هستیم، گفت: تیم های پلیس راه در محورهای مواصلاتی مستقر هستند و به خودروهای فاقد زنجیر چرخ اجازه تردد نمی دهند.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۱:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
حوادث رکنا: رئیس اداره کنترل و نظارت بر عملیات جاده ای پلیس راه استان زنجان گفت: طی 24 ساعت گذشته وقوع 2 فقره تصادف در جاده های زنجان 2 فوتی برجا گذاشت که عامل آنها بی دقتی راننده و عابر پیاده بوده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۰۸:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان رئیس اداره کنترل و نظارت بر عملیات جاده ای پلیس راه استان زنجان از بروز سانحه رانندگی در کیلومتر 105 اتوبان لاین جنوبی آزادراه قزوین - زنجان خبر داد و گفت: این حادثه یک کشته بر جای گذاشت.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۰:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
عملیات جاده ای احداث دستک پل رستاق در محور بندرلنگه_پارسیان اجرایی شد. به گزارش صبح ساحل، مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای هرمزگان گفت: محور بندرلنگه به سمت پارسیان در غرب هرمزگان برای عملیات جاده ای (احداث دستک پل رَستاق) تا 29 بهمن ماه جاری مسدود و مسیر جایگزین درنظر گرفته شده است. ...