چهارشنبه ۱۰ خردادساعت ۰۵:۰۰May 2023 31
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «انعقاد تفاهم نامه»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۴:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
در جلسه معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با معاون آموزش و مشارکت های مردمی سازمان حفاظت محیط زیست، زمینه های همکاری مشترک و انعقاد تفاهم نامه بین دو دستگاه بررسی شد.
موج   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۴:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
در حاشیه چهارمین روز بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی نفت و گاز، پالایش و پتروشیمی ایران و در راستای تحقق اهداف و برنامه ریزی های اجرایی تفاهم نامه ای بین دو مجموعه امضا شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۴:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان سمنان از انعقاد تفاهم نامه همکاری فی مابین اداره کل آموزش و پرورش و سازمان صمت و شرکت شهرک های صنعتی استان سمنان در راستای تربیت نیروی انسانی ماهر متناسب با نیاز بازار کار این استان خبر داد.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۳:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
در راستای گسترش و ارتقاء سطح همکاری های علمی، پژوهشی و آموزشی تفاهم نامه همکاری های مشترک بین انجمن بیوتکنولوژی و مرکز ملی ذخایر ژنتیکی و زیستی ایران وابسته به جهاددانشگاهی منعقد شد.
آنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۱:۳۱    
مدیر کل صنعت، جامعه و دانشگاه آزاد اسلامی از انعقاد تفاهم نامه همکاری با شرکت پازارگاد خبر داد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
در نشستی با حضور مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس کرمان و رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی (مدیریت جنوب شرق) در زمینه ثبت و ضبط تاریخ شفاهی رزمندگان و حمایت از چاپ کتب تاریخ شفاهی دفاع مقدس در قالب تفاهم نامه ای به امضاء طرفین رسید.
پانا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۸:۵۰    
سلسله (پانا) - پایگاه های تابستانه حوزه فرهنگی هنری و کانون های تربیتی شهرستان سلسله در استان لرستان شروع به فعالیت می کنند. جلسه کارشناس مشاوره و مدیر کانون تربیتی شهید مطهری و مدیریت مرکز فنی و حرفه ای و ریاست شبکه بهداشت شهرستان سلسله با هدف هماهنگی و انعقاد تفاهم نامه جهت برگزاری کارگاه های ...
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۳:۲۶    
ساری-مراسم انعقاد تفاهم نامه همکاری مشترک بین سپاه کربلا، اداره کل ورزش و جوانان و هیئت کشتی استان برگزار شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۶:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
سازمان امور دانشجویان و مرکز آموزش مدیریت دولتی در راستای توانمندسازی کارکنان و مدیران و ارائه گواهینامه صلاحیت تفاهم نامه همکاری منعقد می کنند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۵:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
به منظور ترویج و نهادینه سازی فرهنگ مطالعه و کتابخوانی، تفاهم نامه همکاری مشترکی بین اداره کل آموزش و پرورش و اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمان منعقد شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۵:۰۱    
از آنجا که فرهنگ ایمنی مجموعه ای از دانش است که منجر به ایجاد ایمنی در جامعه می شود و آموزش صحیح می تواند سطح دانش افراد را در این زمینه افزایش دهد و با توجه به اینکه ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۴:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران در مراسم انعقاد توافق نامه آموزشی بین سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران و اداره کل آموزش پرورش تهران گفت: تصمیم بر آن شد تا با همکاری وزارت آموزش و پرورش ...
دنیای بانک   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۲:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه حوادث طبیعی ساختمان در این تفاهم نامه که به منظور گسترش همکاری های دوجانبه صورت گرفت، راه های ارتقای بیمه های تکمیلی ساختمان و استفاده از ظرفیت های متقابل دو مجموعه جهت صدور بیمه نامه بعنوان اهداف اصلی مورد توافق قرار گرفت. ...
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۰:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
بانک آینده و کانون صرافان ایرانیان با امضای تفاهم نامه ای بر تقویت و گسترش همکاری های مشترک تأکید کردند. در چارچوب این تفاهم نامه، همکاری های متقابل برای ایجاد بسترهای مناسب در زمینه خدمات متقابل مالی، اعتباری و خدمات بانکی با هدف ارزش آفرینی بیش تر برای مشتریان، سهامداران ...
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۰:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
بانک آینده و کانون صرافان ایرانیان با امضای تفاهم نامه ای بر تقویت و گسترش همکاری های مشترک تأکید کردند.
روزنامه سراسری سایه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۷:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
عباسعلی کوشکی سید محمود حسینی پور، بابیان اینکه زمان برای جولان مافیای برنج در مازندران به اتمام رسیده است، افزود: تمامی اعضای این شبکه فساد شناسایی و فعالیت آن ها رصد شده است و برخورد کامل و قاطع با آنان صورت می گیرد ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۹:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل نوسازی مدارس البرز گفت: تفاهم نامه ساخت یک باب مدرسه 12 کلاسه در استان البرز توسط خیر نیک اندیش حاج کریم طلوعی به امضاء رسید.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۶:۰۰   + ۱۹ سایت دیگر  
وزیر ورزش و جوانان گفت: ما به دنبال انعقاد تفاهم نامه با کشورهای دیگر درخصوص تبادل مربی، تبادل بازیکن و برگزاری بازی های دوستانه و اردوهای مشترک هستیم و در این راستا به کمک دوستان مان در سفارتخانه ها نیاز داریم.
طی دیداری که با حضور سمیه رسولی مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان و اعضا شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر بوشهر صورت گرفت، همکاری بین این دو نهاد فرهنگی با هدف کاهش آسیب های اجتماعی مواد مخدر در بین کودکان و نوجوانان و در قالب انعقاد تفاهم نامه استانی توسعه می یابد.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری آموزشی- علمی و پژوهشی بین جهاددانشگاهی لرستان و معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری منعقد شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۹:۵۴    
جلسه ی بررسی واریزی حق الزحمه شهرداری ها جهت ساماندهی بیماران متجاهر و انعقاد تفاهم نامه در سال 1402 به همت واحد پیشگیری اداره بهزیستی رودبار با حضور فاطمه صادقی رئیس بهزیستی شهرستان رودبار، دادستان، معاون عمرانی فرمانداری و شهرداران شهرستان رودبار برگزار گردید.
میزان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۹:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - در نشست تفاهمی که با حضور علی القاصی رئیس کل دادگستری استان تهران و علی عبدالعالی مدیر شبکه آموزش سیما در دادگستری استان تهران برگزار شد، موضوعاتی از جمله ارزیابی نیاز های مخاطبان سیما از موضوعات حقوقی و قضایی ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
در راستای توسعه فعالیت های تخصصی، ایجاد تعامل بین بخشی و همچنین جلب همکاری دستگاه های حمایتی تفاهم نامه همکاری بین اداره زندان وبهزیستی شهرستان خاش منعقد شد .
پانا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۸:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد (پانا) - با انعقاد تفاهم نامه فی مابین اداره آموزش و پرورش استثنایی استان چهارمحال و بختیاری و شهرداری شهرکرد، فضای ورودی مدارس استثنایی شهر زیباسازی می شوند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۵:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه امام حسن مجتبی ع: با انعقاد تفاهم نامه ای برای محرومیت زدایی در مازندران فعالیت این قرار گاه از یکماه آینده وارد فاز اجرایی می شود.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۴:۵۳    
با حضور مدیرکل آموزش و پرورش و مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان تفاهم نامه همکاری مشترک بین اداره کل آموزش و پرورش استان و شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان با عنوان "همیاران انرژی" منعقد شد.
عصر کاسپین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۳:۱۴   + ۱۲ سایت دیگر  
شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر رشت در همایش نهضت جنگل که به مناسبت یکصد و چهارمین سالگرد شهادت دکتر حشمت در شهرستان طالقان برگزار شد شرکت کردند. عصر کاسپین/ رحیم شوقی شهردار رشت ، محمد حسین واثق کارگرنیا رئیس شورای اسلامی، هادی رمضانی نائب رئیس شورای اسلامی ...
فکر شهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۰:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
فکرشهر: مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر گفت: 300 استاندارد مشاغل فنی شرکت های نفت، گاز و پتروشیمی در استان بوشهر تدوین شد. به گزارش فکرشهر به نقل از مهر ...
فودنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۹:۰۴   + ۱۵ سایت دیگر  
استاندار مازندران با اشاره به رونق نسبی بازار عرضه و تقاضای برنج با انعقاد تفاهم نامه خرید این محصول کشاورزی، گفت: تحرکات مرموزانه دلالان و مافیای محصولات زراعی و باغی در استان رصد و با قاطعیت با این افراد مُخل اقتصادی برخورد خواهد شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۸:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
طی مراسمی تفاهم نامه همکاری فی مابین اداره کل آموزش و پرورش ،سازمان صنعت،معدن و تجارت و شرکت فولاد یزد در خصوص راه اندازی هنرستان جوار کارخانه ای فولاد امضا شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۰:۲۳   + ۲۵ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : بانک سینا با هدف ایجاد هم افزایی و تکمیل بسته های خدمات بانکی، مالی و بیمه ای، با بیمه سینا تفاهم نامه همکاری امضا کرد. غلامرضا فتحعلی با ابراز خرسندی از انعقاد تفاهم نامه با بیمه سینا به عنوان یک شریک تجاری خوب ...
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۶:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی البرز از انعقاد تفاهم نامه همکاری های فرهنگی، گردشگری و تاریخی بین اداره کل میراث فرهنگی البرز و گیلان خبر داد.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۰۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
طی جلسه ای باحضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار بوشهر، مدیرکل صنعت،معدن و تجارت استان بوشهر و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته (صحا) تفاهم نامه همکاری سه جانبه ای منعقد و به امضاء طرفین رسید.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۳:۳۱    
رئیس بهزیستی شهرستان طرقبه شاندیز از انعقاد تفاهم نامه بین اداره بهزیستی شهرستان (اورژانس اجتماعی 123)، فرماندهی انتظامی (110)، دانشگاه علوم پزشکی (مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی شهرستان(115)و سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی (125) خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۱:۴۲    
مدیرعامل اتحادیه موسسات و تشکل های قرآن و عترت استان تهران از همکاری مشترک قرآنی فی مابین اتحادیه و هیئت ورزش پهلوانی و زورخانه ای استان خبر داد.
صفحه روز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۹:۴۴   + ۲۲ سایت دیگر  
با توجه به انعقاد تفاهم نامه ها برای سرمایه گذاری بخش خصوصی در طرح های مختلف برای اجرایی شدن این طرح ها باید همه بسیج شوند
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۸:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
مشهد معاون رئیس جمهور گفت: از دو ماه قبل تفاهم نامه 6 جانبه با 6 کشور مسلمان عراق، سوریه، یمن و فلسطین، لبنان و افغانستان در 6 موضوع مختلف از جمله فعالیت های مشترک هنری منعقد شده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۰:۳۵   + ۲۰ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد- کرمانشاه - الهام اکبری : مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شرکت پالایش نفت کرمانشاه گفت: در حاشیه بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز و پتروشیمی و با حضور جلیل سالاری معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۲۲:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام استاندار ایلام گفت: با انعقاد تفاهم نامه هایی با اعتبار 120 میلیارد تومان 73 پروژه نیمه تمام استان به بهره برداری می رسد.
ایثار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۸:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان در همایش علمی مراقبت و درمان از انعقاد تفاهم نامه با دانشگاه آزاد اسلامی علی آباد کتول در خصوص همکاری آموزشی و تحقیقاتی و همچنین راه اندازی خانه خلاق شاهد و ایثارگر خبر داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۷:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
صنایع غذایی کورش به منظور تکمیل زنجیره تولید خود، اقدام به انعقاد تفاهم نامه ای با سازمان بنادر و دریانوردی استان گیلان نموده است.
عصر کاسپین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۵:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
رحیم شوقی شهردار رشت امروز چهارشنبه سوم خرداد 1402 از سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری رشت بازدید به عمل آورد و از نزدیک در جریان چگونگی خدمات رسانی به شهروندان پیشرفت برنامه ها و اقدامات در دست اقدام این سازمان قرار گرفت. ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۵:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
شهردار بغداد از آمادگی شهرداری پایتخت عراق برای انعقاد تفاهم نامه با شهرداری شیراز خبر داد.
اقتصاد ملت   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۱:۵۴   + ۳۹ سایت دیگر  
بانک آینده و سازمان جغرافیای نیروهای مسلح با امضای تفاهم نامه ای بر تقویت و گسترش همکاری های مشترک تأکید کردند. به گزارش اقتصادملت و به نقل از روابط عمومی بانک آینده ؛ در چارچوب این تفاهم نامه، همکاری های متقابل برای ایجاد بسترهای مناسب در زمینه خدمات متقابل مالی ...
پولی مالی   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۱:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
اخبار پولی مالی_ به منظور گسترش همکاری های علمی و اجرایی در زمینه های آموزشی و پژوهشی، تفاهم نامه همکاری مشترک بین سندیکای بیمه گران ایران و پژوهشکده بیمه در روز یکشنبه 31 اردیبهشت ماه منعقد شد.