پنجشنبه ۰۶ مهرساعت ۱۶:۵۰Sep 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیرکل بنادر و دریانوردی»

تین نیوز   ۱ ساعت پیش    
مدیرکل بنادر و دریانوردی امیرآباد از ورود اولین محموله صادراتی سیمان از طریق حمل ریلی به بندر امیراباد با هدف صادرات به کشورهای حوزه CIS خبر داد.
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا - مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: پس از دستور معاون اول رییس جمهور مبنی بر تسریع روند ترخیص کالاهای رسوبی در بنادر این استان، 16 دستگاه دامپ تراک (ماشین آلات سنگین موادمعدنی) که جزو کالاهای رسوبی در بندر شهید باهنر نگهداری می شد، از روز گذشته درحال ترخیص است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۹:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
نوشهر- ایرنا- مدیرکل بنادر و دریانوردی استان مازندران از صادرات نخستین محموله سیمان از منطقه ویژه اقتصادی نوشهر به روسیه خبر داد.
ایثار   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۲:۳۳    
بمناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس و در راستای تکریم از ایثارگران مدیرکل بنیاد خوزستان به همراه مدیرکل بنادر و دریانوردی استان از مرکز ضایعات نخاعی امام خمینی اهواز دیدار و از رشادت ها و استقامت این عزیزان تکریم به عمل آوردند.
ندای استان   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
در ارزیابی مدیران نمونه شاخص های مختلفی از جمله شاخص های مدیریتی، میزان موفقیت در عملیات های جست و نجات دریایی، اجرا پروژه های عمرانی شاخص، توسعه زیرساخت های دریایی و بندری، حمایت از سرمایه گذاران ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۸:۴۰   + ۲۲ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا - مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان از پهلودهی یک فروند کشتی غول پیکر حامل 66 هزار تُن گندم در بندر شهید رجایی خبرداد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۵:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی امیرآباد از افزایش 46 درصدی تخلیه و بارگیری کالا در بنادر امیرآباد و نکا خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۴:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان گیلان با اشاره به رشد 46 درصدی تخلیه و بارگیری در مجتمع بندری انزلی گفت: در نیمه نخست امسال یک میلیون و 9 هزار و 115 تن کالا از این مجتمع بندری تخلیه و بارگیری شد که در سال گذشته این رقم 703 هزار و 202 تن بود.
هرمز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۳:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان از مشارکت با سازمان منطقه آزاد کیش در توسعه متوازن بندری خبرداد.
آوای رشت   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۲:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
رشت – ایرنا – مدیرکل بنادر و دریانوردی استان گیلان با اشاره به رشد 46 درصدی تخلیه و بارگیری در مجتمع بندری انزلی گفت: در نیمه نخست امسال یک میلیون و 9 هزار و 115 تن کالا از این مجتمع بندری تخلیه و بارگیری شد که در سال گذشته این رقم 703 هزار و 202 تن بود. منبع
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۹:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر از پهلوگیری نخستین کشتی جنرال کارگو حامل محموله های سنگین در بندر بوشهر خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۹:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر- مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر از عملیات موفق هدایت دکل حفاری در کانال دسترسی بندر بوشهر خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۳:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی مازندران از افزایش 108 درصدی تخلیه و بارگیری کالا در بنادر نوشهر و فریدونکنار خبر داد.
موج   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۳:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان مازندران از رشد 108 درصدی تخلیه و بارگیری کالا در بنادر نوشهر و فریدونکنار از آغاز سال جاری تاکنون در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۲:۱۷   + ۱۱ سایت دیگر  
بندرعباس - مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان بر هدایت صحیح سیاست های سرمایه گذاری با تشکیل کارگروهای دریا پایه تاکید کرد.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۸:۴۵    
مدیرکل بنادر و دریانوردی خوزستان: موانع صدور مجوز برای سرمایه گذاری در سواحل خوزستان رفع شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۰۹:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: توسعه زیرساخت های بنادر شمالی این استان به صورت ویژه دنبال می شود که در همین راستا روند پیشرفت طرح توسعه بندر گناوه به صورت مستمر پیگیری و رصد می شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۸:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرکل بنادر و دریانوردی خوزستان بر لزوم ایجاد اسکله های گردشگری در بنادر استان تاکید کرد و گفت: متاسفانه تنگناهایی در بخش صدور مجوز برای سرمایه گذاری در سواحل وجود دارد که امیدواریم با کمک سایر دستگاه ها این موانع برطرف شود.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۵:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان با اشاره به اهمیت احداث و بهره برداری از بندر چندمنظوره سیریک، گفت: این بندر می تواند در معیشت مردم شرق استان هرمزگان اثرگذار باشد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۱:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: عملیات پاک سازی آب های گناوه از آلودگی نفتی وارد بیست و ششمین روز شده و عملیات نشت یابی و انسداد محل نشت نفت نیز همچنان تداوم دارد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۰:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا - مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان از پذیرش 60 دانش آموز در هنرستان علوم و فنون دریایی شهید اصغر موسی زاده این اداره کل در سال تحصیلی جدید (1402-1403) خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۹:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی امیرآباد از تشکیل اتحادیه ترخیص کاران کالا در این بندر خبر داد.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان خوزستان گفت: با تأمین بیش از 400 دستگاه تجهیزات تخلیه و بارگیری به ارزش 10 هزار میلیارد ریال با مشارکت بخش خصوصی، ضمن افزایش رضایتمندی صاحبان کالا، کیفیت ارائه خدمات بندری به مشتریان در منطقه ویژه اقتصادی بندر امام خمینی(ره) بهبود یافته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۸:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی گیلان از رشد 56 درصدی تخلیه و بارگیری کالا در مجتمع بندری انزلی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۸:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی گیلان با اشاره به رشد56 درصدی بارگیری و تخلیه کالا در مجتمع بندر انزلی گفت: در سال جاری 971 هزار تن کالا در مجتمع بندری انزلی تخلیه و بارگیری شده است.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۰:۱۴   + ۱۸ سایت دیگر  
به دنبال تأمین بیش از 400 دستگاه تجهیزات تخلیه و بارگیری به ارزش 10 هزار میلیارد ریال با مشارکت بخش خصوصی ضمن افزایش رضایتمندی صاحبان کالا، کیفیت ارائه خدمات بندری به مشتریان در منطقه ویژه اقتصادی بندر امام خمینی (ره) بهبود یافت. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۰:۳۰   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان گیلان با بیان اینکه صادرات سیمان از بنادر گیلان آغاز خواهد شد، گفت: تخلیه و بارگیری کالا در بندرانزلی 56 درصد افزایش یافت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۸:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی خوزستان از طراحی و ساخت 120 فروند بویه پلی اتیلن اقیانوسی برای اولین بار در کشور باهدف ارتقاء سطح ایمنی دریانوردی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۰:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی خوزستان از نوسازی و بهسازی محوطه کانتینری مجتمع بندری امام خمینی باهدف افزایش ظرفیت باربری در این مجتمع خبر داد.
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان خوزستان گفت: با هدف ارتقای سطح امنیت، مجتمع بندری امام خمینی(ه) به سامانه مدیریت کنترل تردد به ارزش 130 میلیارد ریال مجهز شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۲:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
بندر امام- مدیرکل بنادر و دریانوردی خوزستان گفت: چهار باب انبار ذخیره و ایستگاه بارگیری غلات متصل به شبکه سراسری ریلی در بندر امام ساخته می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۸:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: بیش از 80 درصد مشکلات ماندگاری کالا در بندر شهید رجایی بندرعباس، آماده نبودن اسناد کالا است.
مدیرکل بنادر و دریانوردی بندر امام خمینی (ره) از تبادل تفاهم نامه با یکی از شرکت های معتبر و فعال در زمینه صادرات محصولات پتروشیمی و معدنی خبر داد و گفت: با اجرای این تفاهم نامه ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۴:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان با اشاره به اجرای طرح مدیریت تردد در بندر شهید رجایی گفت: مرحله نخست این طرح با هدف الکترونیکی کردن و هوشمندسازی روند ورود و خروج کامیون، خودروهای سواری و افراد به این مجتمع بندری آغاز شده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۰:۱۳   + ۱۹ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا - مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان با اشاره به اجرای طرح مدیریت تردد در بندر شهید رجایی گفت: مرحله نخست این طرح با هدف الکترونیکی کردن و هوشمندسازی روند ورود و خروج کامیون، خودروهای سواری و افراد در این مجتمع بندری آغاز شده است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۲۲:۱۱    
محمدعلی موسی پور گرجی مدیرکل بنادر و دریانوردی امیرآباد امروز با آیت الله محمدی لائینی نماینده ولی فقیه در مازندران دیدار و گفت وگو کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۸:۴۳   + ۱۵ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: میزان تخلیه و بارگیری کالاهای غیرنفتی بنادر این استان در پنج ماهه ابتدایی امسال با افزایش 21.2 درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته، به چهار میلیون و 623 هزار تن رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۹:۵۸   + ۱۲ سایت دیگر  
بندرعباس - مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: تفاهم نامه طرح سرمایه گذاری احداث و بهره برداری از مجتمع گردشگری دریایی در بنادر شهید حقانی، هرمز و نخل ناخدا به امضا رسید.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۰۸:۰۹    
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان با اعلام کاهش مدت زمان انتظار نوبت کشتی های استاندارد و بزرگ در بندر شهیدرجایی، گفت: صف نوبت کشتی های سایز بزرگ با صف کشتی های کوچک در بندر شهید رجایی جداسازی شده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۰۰:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد- فاطمه باباخانی : تالاب انزلی یکی از اصلی ترین جاذبه های استان گیلان است و بسیاری به هوای قایق سواری در این تالاب، به انزلی سفر می کنند. با این حال در سال های اخیر حجم رسوب گذاری در تالاب انزلی به حدی است که قایقرانی را در بخش هایی از آن مشکل کرده ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۱:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان از پهلودهی یک فروند بارج به ظرفیت 7 هزار تن در بندرگاه چندمنظوره خمیر خبر داد و گفت: اسکه این بندرگاه جدیدالاحداث ظرفیت پذیرش شناور با آبخور 6.5 را داراست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۳:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان خوزستان هدف از بهره برداری از این مرکز را گامی مهم در حفاظت از محیط زیست دریایی عنوان کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۲:۵۵   + ۲۲ سایت دیگر  
به گفته مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان مدت زمان انتظار نوبت کشتی های استاندارد و بزرگ در بندر شهیدرجایی کاهش پیدا کرده است.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۱۵:۱۰   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس طرح های تعمیرات اساسی محور 4 بندر شهید رجایی و پایانه ترانزیت و صادراتی با حضور مهدی اسلام پناه معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان ملی استاندارد صبح جمعه در بندر شهید رجایی افتتاح و به بهره برداری رسید. ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۱۰:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: مدیرکل بنادر و دریانوردی مازندران با اشاره به اینکه شاید شرایط در 50 سال آینده باید به گونه ای پیش رود که بندر نوشهر به گردشگری مبدل شود، گفت: در حال حاضر بندر نوشهر تجاری و نفتی است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۱۰:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
بوشهر- مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: در ششمین روز از عملیات مقابله با آلودگی نفتی در آب های گناوه پاشش دیسپرسنت (مواد امحا کننده آلودگی نفتی) توسط شناور خلیج فارس انجام شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۱۰:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی امیرآباد از افزایش احتمالی مراودات کالا در پی احیای کریدور بین المللی شمال - جنوب در آینده نزدیک خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۲۰:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران مدیرکل بنادر و دریانوردی مازندران از آغاز لایروبی بنادر نوشهر و فریدونکنار خبر داد و گفت: با توجه به کاهش تراز اب دریای خزر، لایروبی بنادر مازندران عامل موثری برای مصونیت از خطر تعطیلی و کاهش تردد کشتی در دریای خزر است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۳:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: نوشهر- مدیرکل بنادر و دریانوردی مازندران از تخصیص 150 میلیارد تومان اعتبار برای لایروبی بنادر نوشهر و فریدونکنار خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۳:۰۵    
نوشهر- کیاکجوری، مدیرکل بنادر و دریانوردی مازندران با اشاره به ارتقای کیفیت خدمات بندری در نوشهر گفت: با لایروبی خطر تعطیلی بنادر رفع شد.