پنجشنبه ۱۷ آذرساعت ۱۹:۲۸Dec 2022 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اشتغال»

ایمنا   ۱۸ دقیقه پیش    
رئیس کمیسیون آب و مناطق کم برخوردار شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: معتقدم فرصت گفت وگو باید با هر نوع تفکر و گروه فراهم شود، زیرا همه با هر دیدگاهی فرزندان ما هستند.
تحلیل بازار   ۴۱ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
رییس دبیرخانه اشتغال و کارآفرینی سازمان بهزیستی کشور گفت: افراد دارای معلولیت می توانند با مراجعه به ادارات بهزیستی در استان، شهرستان و مراکز مربوطه درخواست اشتغال خود را ارایه دهند.
بازار کار   ۵۳ دقیقه پیش    
مرکز مهارت افزایی و توسعه سرمایه انسانی در راستای افزایش مهارت فارغ التحصیلان دانشگاهی و اشتغال آنان صورت می گیرد.
فکر شهر   ۱ ساعت پیش    
فکرشهر: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: کمک به رشد و توسعه فعالیت شرکت صنعتی دریایی ایران (صدرا) با هدف ایجاد اشتغال و افزایش میزان تولید در از اولویت های دولت سیزدهم در این استان است. ...
ایکنا   ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
استاندار ایلام در نشست شورای برنامه ریزی استان گفت: توسعه هم جانبه کشور بر پایه اصلاح ساختار بودجه، اصلاح نظام بانکی، بهبود فضای کسب و کار و ارتقا سرمایه گذاری و اشتغال است.
ایسنا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی پیشنهاد کرد: شرکت های بزرگ اقتصادی 10 درصد سود خالص خود را در استان برای محرومیت زدایی و اشتغال زایی استان سرمایه گذاری کنند و در ایجاد اقتصاد پایدار در استان کمک کنند.
مدیرکل بهزیستی کهگیلویه و بویراحمد گفت : مشکل مسکن و اشتغال دغدغه آحاد جامعه است که برای جامعه هدف بهزیستی با توجه به محدودیتی ها دوچندان می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۳ ساعت پیش    
نماینده ایلام در مجلس گفت: بحث اشتغال مهمترین مشکل مردم استان است که با ایجاد کارخانه ها و احیا شدن واحد های راکد تا حدودی این معضل برطرف شود.
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست با حضور در مرکز ارتباطات مردمی نهاد ریاست جمهوری به صورت تلفنی پاسخگوی دغدغه های محیط زیستی مردم از سراسر کشور بود.
کریمی بیرانوند معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در کارگروه اشتغال شهرستانهای ابر استان کرمان : اصل مسئله اشتغال کشور با هماهنگی دستگاههای اجرایی حل خواهد شد / تسهیلات در اولویت دوم است
تیک   ۴ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران تهران با اعلام صدور هشدار زرد آلودگی هوا در پایتخت در روز پنجشنبه هفدهم آذر گفت: با توجه به انباشت نسبی آلاینده ها و افزایش شاخص های آلودگی جو و کاهش کیفیت هوا در حد ناسالم برای گروه های حساس از افراد دارای بیماری زمینه ای می خواهیم از تردد در فضای باز اجتناب کنند. ...
خبرگزاری دانشجو   ۴ ساعت پیش    
کارشناس اقتصاد دریا گفت: با وجود این که ایران در زمینه ظرفیت توسعه دریا محور از بین 184 کشور در رتبه چهلم قرار دارد، بدون احتساب تولیدات نفتی و گازی تنها توانسته یک درصد از GDP را از این بخش تولید کند.
هانا خبر   ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کردستان گفت: در راستای تولید و اشتغال بیشتر و با همکاری اداره کل فنی و حرفه ای استان، آموزش مهارت های حوزه صنایع دستی در حال ارتقا است.
خبرگزاری میراث آریا   ۴ ساعت پیش    
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گیلان گفت: با استناد به کاوش های باستان شناسی، سابقه استقرار انسان در غار باستانی دربند روستای رشی (با شماره ثبت ملی 13218) به حدود 230 هزار سال قبل باز می گردد، این غار برای بهره برداری در قالب موزه، رستوران و بازارچه صنایع دستی به بخش خصوصی واگذار می شود.
استانداری گلستان   ۵ ساعت پیش    
فرماندار کلاله در جلسه ستاد اشتغال شهرستان گفت:تعهد اشتغال شهرستان در سال جاری تعداد 2400 نفر می باشد که تاکنون اشتغال 1560 نفر در سامانه رصد توسط دستگاهها به ثبت رسیده است. ...
بازار کار   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه فناوری شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان گفت: حدود 640 واحد فناور در این شهرک فعال است که نقش مهمی در توسعه اقتصاد دانش بنیان و ایجاد اشتغال در کشور و استان ایفا می کنند.
سازمان بهزیستی کشور   ۶ ساعت پیش    
به مناسبت هفته گرامیداشت معلولان 3 طرح خدماتی و اشتغال زایی اداره بهزیستی مه ولات با محوریت معلولان به بهره برداری رسید.
معاون اشتغال وزارت کار از صدور 10 روزه مجوز کاریابی های غیردولتی داخلی خبر داد و این کار را در راستای بهبود فضای کسب و کار عنوان کرد.
مدیرکل تعاون کارورفاه اجتماعی :ایجاد کسب وکار های خرد وخانگی فرصت مناسبی برای دسترسی آسان افراد آسیب پذیر به اشتغال و ورود به بازار کار است
ایسنا   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با انتقاد از برخی در خصوص موضع گرفتن در برابر اقدامات توسعه ای استان کرمان اظهار کرد: اگر این کارشکنی ها استمرار پیدا کند به مردم ببا جزئیات می گویم که چه کسانی نمی گذارند در این استان اشتغال ایجاد شود.
شبستان   ۶ ساعت پیش    
آبیاری قطره ای و تنوع بخشی به محصولات تولیدی از مهم ترین عوامل موفقیت در عرصه کشاورزی است.
حوزه   ۶ ساعت پیش    
حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه گفت: اشتغال جوانان و رفع معضل بیکاری و برای زدودن آن در جامعه، در اولویت باشد.
چهارمین مرکز مشاوره شغلی و کاریابی غیر دولتی داخلی فراز در شهرستان بجنورد با هدف ایجاد یکپارچه سازی و شفاف سازی فرصت های شغلی با حضور مدیر کارآفرینی و توسعه اشتغال استان و سرپرست مدیریت تعاون، کار و رفاه اجتماعی این شهرستان افتتاح شد.
ابوطالب جوان معاون استاندار و فرماندار ویژه نیشابور در بازدید میدانی از شعب مرکزی بانک های عامل بهزیستی و کمیته امداد در این شهرستان گفت: هرسال اعتباری برای ایجاد اشتغال به شهرستان ها ابلاغ می شود و در این رابطه برای تسریع و تسهیل در پرداخت این وام ها به متقاضیان معرفی شده از سوی بهزیستی و کمیته ...
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت: با ایجاد 32 هزار و 278 شغل، تاکنون 70 درصد از تعهد اشتغال امسال استان محقق شده است.
عصر شرق   ۷ ساعت پیش    
جلسه همکاری وتعامل ندامتگاه دماوند و کمیته امداد امام خمینی(ره)شهرستان دماوند در دفتر مدیریت ندامتگاه برگزار گردید.
باشگاه خبرنگاران   ۷ ساعت پیش    
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: پرداخت تسهیلات 70 میلیارد تومانی اشتغال زایی از مجموع تسهیلات اشتغالزایی روستایی و عشایری در اولویت بانک ها قرار گیرد.
ایسنا   ۷ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون اشتغال وزیر کار ایجاد اشتغال و کارآفرینی در قالب مدل های گروهی و تعاونی را مورد تاکید قرار داد و گفت: هرچه مهارت افزایی بیشتر باشد، پایداری شغل هم بیشتر می شود.
ایسنا   ۷ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون اشتغال وزارت کار از صدور 10 روزه مجوز کاریابی های غیردولتی داخلی خبر داد و این کار را در راستای بهبود فضای کسب و کار عنوان کرد.
کمیته فنی اشتغال پایدار روستایی و عشایر استان با حضور علی دهقانی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی، دستگاههای اجرایی و بانکهای عامل در محل دفتر مدیریت برگزار شد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: با بهره برداری از معدن فسفات چرام زمینه ایجاد اشتغال برای بیش از یک هزار نفر فراهم می شود.
ایلنا   ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی لرستان با اشاره به ضرورت توسعه پتانسیل های گردشگری گفت :برندسازی تولیدات صنایع دستی استان مجوب توسعه اقتصادی و رونق اشتغال می شود .
جلسه اداری شورای معاونین با حضور علی دهقانی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان غربی و معاونین ستادی در محل دفتر مدیریت برگزار شد.
ایسنا   ۸ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان هرمزگان از اشتغال مستقیم برای 2500 نفر با تکمیل توسعه مجتمع روغن سازی شرکت نفت آفتاب خبر داد.
ایلنا   ۸ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
استاندار اردبیل با بیان این که تولید یکهزار دستگاه مینی بوس در واحد تولیدی مایوان آغاز می شود، گفت: این واحد همچنین اجرای خط مونتاژ کامیون را نیز آغاز خواهد کرد.
خبرگزاری میراث آریا   ۸ ساعت پیش    
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع ستی کرمانشاه، گفت: اعتبارات عمرانی اختصاص یافته به اداره کل در حوزه گردشگری با اولویت توجه به پروژه های اشتغال زا هزینه می شود.
معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از صدور 10 روزه مجوز کاریابی های غیردولتی داخلی خبر داد.
استاندار زنجان گفت: استان زنجان در بخش اشتغال در سطح کشور جایگاه خوبی دارد و سهم اشتغال در حوزه صنعت استان با کشور برابر است.
ایسنا   ۹ ساعت پیش    
ایسنا/خوزستان هفته پژوهش و فناوری سال 1401 با شعار پژوهش و فناوری، پیشران تولید دانش بنیان و اشتغال آفرین برگزار می شود.
معدن نامه   ۹ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
برای اولین بار شرکت فولاد اکسین خوزستان پس از اخذ گواهی نامه تحقیق و توسعه، از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت موفق به اخذ پروانه تحقیق و توسعه شد.
معاونت اعتباری و بین الملل پست بانک ایران، بخشنامه سقف تسهیلات قرض الحسنه اشتغال بنیاد شهید و امور ایثارگران از جز (2) بند(ب) تبصره 16 قانون بودجه سال 1401 کل کشور ( اشتغال دراختیار استانداری ها ) را به شعب بانک در سراسر کشور ابلاغ کرد. ...
میزان   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
داشتن مهارت در فرد زندانی ضمن ایجاد شرایط اولیه برای اشتغال، می تواند باعث تقویت شخصیت و توجه به استعدادها و توانایی های درونی و فردی وی شده و زمینه ایجاد جایگاه و منزلت اجتماعی و بازسازی شخصیت افراد زندانی را فراهم کند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل- سرپرست دانشگاه محقق اردبیلی گفت: دانشگاه محل تربیت و آموزش نیروی انسانی است و به هیچ وجه نباید با دید ایجاد اشتغال به دانشگاه نگریسته شود.
معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از صدور 10 روزه مجوز کاریابی های غیردولتی داخلی خبر داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۸:۰۲    
اشتغالزایی، رفع تبعیض و مناسب سازی معابر از جمله مطالبات اجتماعی معلولان در استان بوده که رفع آنها نیازمند عزم جدی دستگاه های متولی و اجرایی است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۷:۵۰    
به گزارش روابط عمومی اداره بهزیستی شهرستان قائمشهر؛ بمناسبت هفته افراد دارای معلولیت یک طرح اشتغال زایی گالری هنری با حضور یزدانی رئیس اداره بهزیستی شهرستان قائم شهر و جمعی از همکاران اداره افتتاح گردید. لازم به ذکر است؛ 100 میلیون تومان تسهیلات اشتغال به فرد دارای معلولیت پرداخت گردید.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۷:۴۴    
هشتمین جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان با تاکید بر جذب صد درصدی اعتبارات استانی تسهیلات مشاغل خانگی.
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۳:۲۱   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از اکو ایران، کل جمعیت ایران که در سن اشتغال قرار دارند در تابستان امسال 63 میلیون و 702 هزار نفر برآورد شده که از این تعداد 26 میلیون و 112 هزار نفر در جمعیت فعال اقتصادی قرار دارند. به بیان ساده تر 41 درصد از ایرانیانی که در سن کار [...]
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر از ابلاغ یک هزار و 446 میلیارد تومان تسهیلات اعتباری برای اجرا طرح های اشتغال زایی در استان خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: بخش مسکن یک بخش پیشران بوده و می تواند اشتغال زایی در بسیاری از بخش ها را در پی داشته باشد.