یکشنبه ۰۲ مهرساعت ۲۰:۴۱Sep 2023 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «التهابات بازار»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
شقاقی گفت: ادامه دار بودن آزادسازی منابع مسدود شده ، بار روانی و التهابات بازار ارز را کاهش داده موجب ادامه ثبات در بازار ارز می شود؛ و میتواند به بانک مرکزی در حوزه کنترل تورم کمک کند.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۸:۲۱    
مهندس ملک مدیر کل راه و شهرسازی گلستان: 1200 بازرسی از بنگاه ها انجام شده 136 مشاور املاک غیرمجاز پلمب شده اند مشاوران املاک متخلف بالغ بر 2 میلیارد تومان جریمه شده اند بازرسی ها باعث کاهش التهابات بازار شده شاهد 15 تا 25 درصد کاهش قیمت ها در برخی از مناطق هستیم
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۵/۱۰ - ۱۷:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، بانک مرکزی در ادامه اقدامات نظارتی خود در بازار ارز، امروز (سه شنبه 10 مرداد) با صدور اطلاعیه ای، از انحلال کانون صرافان ایرانیان خبر داد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۴/۳۱ - ۰۹:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان هواپیمایی کشوری گفت: بخش مهمی از التهابات بازار بلیت هواپیما، ناشی از فعالیت برخی وبگاه های غیر مجاز است.
جهان اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۴/۲۸ - ۱۶:۰۶   + ۵۵ سایت دیگر  
مجتبی یوسفی درباره برخی از ادعاها درباره کاهش انتظار مردم برای خرید خانه اظهار داشت: هر چند شاهد کاهش التهابات بازار مسکن در برخی از شهرها و مناطق هستیم اما به این زودی سن انتظار و مدت زمان سن انتظار برای خرید مسکن کاهش پیدا نمی کند. ...
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۲۶ - ۱۰:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
گروه اقتصادی: چند روزی است که خبر آزادسازی حدود 2.7 میلیارد دلار ارز های بلوکه شده ایران در عراق به صدراخبار رسانه های دولتی برگشته است. در نهایت پس از اظهارات ضد و نقیض درباره مواردی همچون اینکه آیا اساسا این خبر صحت دارد یا صرفا خبردرمانی به منظور کاهش التهابات بازار است و افزون بر این ...
نواندیش   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۰:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: اقدامات انجام شده از سوی وزارت راه و شهرسازی به منظور کاهش التهابات بازار مسکن و کاهش نرخ اجاره بها مسکن، گام بزرگ و مورد قبولی است. ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۵:۵۶    
زمینه شکل گیری پدیده پول های داغ در اقتصاد ایران بارها فراهم شده و در چند سال گذشته، در شرایط و انتظارات تورمی این پدیده به التهابات بازار دامن می زند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۰۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
در این هفته کاری شاخص کل بورس با افزایش 1.92 درصدی در ارتفاع 2 میلیون و 321 هزار واحد ایستاد.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
گروه اقتصادی: پس از امتحان روش های مختلف برای کنترل دستوری التهاب بازار خودرو و جلوگیری از افزایش روزانه قیمت خودرو، حال دولت ممنوعیت درج قیمت خودروهای صفر در فضای مجازی را به کار گرفته است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۰:۳۶    
دبیر اتحادیه مشاورین املاک استان تهران با اشاره به عدم نظارت لازم بر املاکی ها به دلیل بالا بودن تعداد آن ها در خصوص التهابات بازار مسکن گفت: بازار مسکن دچار معضلاتی مثل سفته بازی و سوداگری است که پشت آن ها برخی افراد و بانک ها قرار دارند که این عوامل نرخ مسکن را دست خوش تغییرات می کند.
تهران پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۰۸:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل امور مالیاتی استان تهران گفت: هدف قانونگذار از وضع قانون مالیات بر خانه های خالی، مدیریت و ساماندهی بازار مسکن بوده و به تبع آن دولت نیز از این ابزار برای کنترل التهابات بازار مسکن استفاده می کند.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۹:۳۰    
قیمت خودرو در روز پنجشنبه، 21 اردیبهشت 1402 با توجه التهابات بازار خودرو با تغییراتی همراه شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۰۹:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی رشد تولید در گروه صنعتی ایران خودرو را بر رفع نیاز مصرف کنندگان، التهابات بازار خودرو و کاهش قیمت ها تاثیرگذار دانست.
صنعت ماشین   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۰۷:۰۸   + ۱۳ سایت دیگر  
صنعت ماشین: طرح الحاق موادی به قانون ساماندهی صنعت خودرو حول واردات خودروهای کارکرده درحالی روز یکشنبه در کمیسیون صنایع و معادن مجلس به تصویب رسید که موافقان این طرح در مجلس و دولت، ورود دست دوم ها را در شرایط کنونی مسیری بی دردسر برای کاهش التهابات بازار می خوانند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۳:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
با نزدیک شدن به فصل جابه جایی، نقش مشاوران املاک به عنوان عامل دوم در التهابات بازار مسکن به تدریج پررنگ می شود. جوش دادن معامله به شرط کمیسیون بالاتر، دریافت شیرینی ...
8 صبح   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۰۹:۳۲    
با نزدیک شدن به فصل جابه جایی، نقش مشاوران املاک به عنوان عامل دوم در التهابات بازار مسکن به تدریج پررنگ می شود. جوش دادن معامله به شرط کمیسیون بالاتر، دریافت شیرینی ...
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۰۱:۴۸   + ۳۲ سایت دیگر  
با نزدیک شدن به فصل جابه جایی، نقش مشاوران املاک به عنوان عامل دوم در التهابات بازار مسکن به تدریج پررنگ می شود.
تجارت امروز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۰:۳۴   + ۱۵ سایت دیگر  
در حال حاضر دولتمردان به این نتیجه رسیده اند که اگر بخواهیم التهابات در بازار خودرو فروکش کند، باید واردات خودرو انجام دهیم.
دبیر انجمن واردکنندگان موبایل می گوید: در حالی که در بازار 800 میلیون دلاری تلفن همراه بالای 600 دلار عملا هیچ نظارتی بر قیمت ها دیده نمی شود سازوکار واردات در برابر صادرات خود منجر به تشدید التهابات ارز و ورود کالای غیر اصیل به بازار شده است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۰۷:۳۳   + ۳۰ سایت دیگر  
موتمنی واردات را عامل مهمی برای کاهش التهابات بازار خودرو دانست.
صدای بورس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۷:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
به نظر می رسد ابلاغیه اخیر بانک مرکزی توانسته است تاحدودی از التهابات بازار ارز در روزهای جاری بکاهد به نحوی که رشد قیمت ارز در بازار غیررسمی متوقف شده است.
8 صبح   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۵:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
در حالی مشاوران املاک یک پای ثابت التهابات بازار مسکن هستند که یکی از اعضای این اتحادیه مدعی شد حمایت های دولت از مستأجران، بازار را ملتهب تر کرده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۰۹:۲۲   + ۱۷ سایت دیگر  
به نظر می رسد ابلاغیه اخیر بانک مرکزی توانسته است تاحدودی از التهابات بازار ارز در روزهای جاری بکاهد به نحوی که رشد قیمت ارز در بازار غیررسمی متوقف شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۰۹:۲۲   + ۲۲ سایت دیگر  
درحالی مشاوران املاک یک پای ثابت التهابات بازار مسکن هستند که یکی از اعضای این اتحادیه مدعی شد حمایت های دولت از مستأجران بازار را ملتهب تر کرده است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۲۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، حمیدرضا عبدالمالکی در نامه ای به محمدباقر قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی اعلام کرد: بدون شک عمر دولت سیزدهم در یکی از سخت ترین شرایط اقتصادی کشور در حال سپری شدن است و در طول یکسال و چند ماهی که از تشکیل این دولت می گذرد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۲:۲۳   + ۲۴ سایت دیگر  
مدیرعامل کرمان موتور با اشاره به شروع عرضه محصولات از روز گذشته به پذیرفته شدگان سامانه یکپارچه با قیمت بهمن ماه 1401 عنوان کرد: عرضه خودرو با کاهش التهابات بازار و متوقف نمودن روند صعودی قیمت ها ...
سلام نو / خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۱۱:۰۴   + ۶۴ سایت دیگر  
سید رضا فاطمی امین وزیر صنعت، معدن و تجارت، درباره تولید ساندرو ایرانی توضیحاتی داد و گفت: امسال قرار است که خودروسازان 2 میلیون دستگاه خودرو تولید کنند.
دنیای خودرو   ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۱۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
وزارت صمت با وعده هایی که سال گذشته مطرح کرد، نتوانست زمینه کاهش قیمت خودرو و بازگشت آرامش به این صنعت و بازار را فراهم کند. به عقیده کارشناسان این حوزه، عدم تحقق واردات 100هزار دستگاه تا پایان سال 1401، کار را برای دولت درخصوص واردات و عرضه 200هزار دستگاه خودرو تا پایان فصل دشوارتر کرده است.
معدن24   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۱۱:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
معدن24:مدیرعامل سبدگردان کاریزما با استقبال از راه اندازی معاملات قراردادهای آتی شمش طلا در بورس کالای ایران که از امروز به طور رسمی آغاز می شود، ابراز امیدواری کرد با فعال شدن قراردادهای آتی شمش طلا همسو با معاملات گواهی سپرده شمش طلا شاهد ظهور بازار کارا و شفاف با نقدشوندگی بالا در مقایسه با ...
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۰۱/۱۲ - ۰۹:۳۳   + ۱۵ سایت دیگر  
رییس کانون انبوه سازان مسکن و ساختمان کشور با اشاره به برنامه دولت برای ساخت مسکن و اجرای طرح نهضت ملی مسکن گفت: التهابات بازار مسکن با ساخت مسکن حمایتی توسط دولت به طور قطع کاهش می یابد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۰:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
تصمیم غیرعقلایی تیم اقتصادی دولت دوازدهم و دامن زدن به التهابات بازار سکه و ارز توسط عده ای منفعت جو بازار خرید و فروش سکه و ارز را در تور عده ای از سوداگران و محتکران ارزاق عمومی قرار داد.
سلام نو / ایانا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۷:۲۳   + ۲۳ سایت دیگر  
رییس مجمع ملی صادرکنندگان دام از کاهش قیمت گوشت گوسفندی و عرضه گسترده گوشت در بازار خبر داد.
ایستا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۱:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
ایستانیوز:1401 را می توان یکی از سخت ترین سال های اقتصاد ایران طی چند دهه گذشته دانست. شاید مهم ترین نمود آن نوسان های شدید قیمت دلار و التهابات بازار ارز دانست. ولی الله سیف، رئیس کل اسبق بانک مرکزی در گفت وگو با جهان صنعت به تحلیل شرایط بازار ارز و آینده قیمت دلار پرداخت.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۹:۰۶    
عدم ارائه گزارش شفاف و رسمی از میزان پیشرفت نهضت ملی باعث تشدید التهابات بازار مسکن شده است؛ از سوی دیگر این شائبه را در افکار عمومی به وجود آورده که هیچ اقدام قابل توجهی در رابطه با ساخت مسکن در دولت سیزدهم انجام نشده است.
نایب رییس سابق اتحادیه طلا و جواهر تهران ضمن اشاره به تاثیر کاهش نرخ ارز در بازار در پی مدیریت بانک مرکزی در این حوزه بر روند نزولی قیمت ها در بازار سکه و طلا، از بازگشت آرامش به بازار سکه و طلا در یک هفته اخیر خبر داد و اعلام کرد که کاهش تقاضا و کاهش قیمت ها در بازار سکه و طلا ...
اقتصاد آنلاین / بانک مردم   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۱:۴۵   + ۳۴ سایت دیگر  
واسطه های ملکی می گویند که با تعدیل نرخ ارز و فروکش کردن انتظارات تورمی، رونق شب عید بازار مسکن به رکود نسبی انجامیده است؛ به طوری که متقاضیان مصمم تبدیل به خریداران مردد شده اند و معاملات خود را به بعد از عید موکول کرده اند.
ایبنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۵:۱۱   + ۷۲ سایت دیگر  
دلار در حالی امروز وارد کانال 52 هزارتومان شد که صرافی ها نیز دلار 50 هزارتومانی به مردم فروختند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۰۶:۰۶   + ۱۱ سایت دیگر  
بررسی شاخص های اقتصادی در سال گذشته حکایت از ثبات نسبی و حرکت رو به جلوی اقتصاد کشور دارد؛ به همین جهت با بروز التهابات ارزی بیم آن می رود که مردم در دام دلالان قرار گیرند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۸:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور در بوشهر گفت: دشمن با اختلال و التهاب در بازار ارز می خواهد ثبات جامعه را خدشه دار کند؛ اما ملتی که آن ها را در خیابان ها ناکام گذاشت در این فتنه نیز شکست می دهد.
ایبنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۲:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
با افزایش اختیارات بانک مرکزی در بازار ارز و فعالیت مرکز مبادله ایران شاهد کاهش قیمت ها در بازار ارز و طلا هستیم.
سلام نو / انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۱:۵۴   + ۴۳ سایت دیگر  
علی بهادری جهرمی سخنگوی دولت در نشست خبری امروز گفت: دشمن بعد از شکست در اغتشاشات، در زمیینه اقتصادی و بازار ارز تمرکز کرده است و دشمنان محور التهاب آفرینی هستند.
سلام نو / خرداد نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۲۲:۱۶   + ۲۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس اعلام کرد باید افرادیکه باعث مشکلات بازار ارز شده اند چه افراد دولتی باشند چه غیردولتی، اعدام کرد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۳:۰۰    
عضو هیئت علمی دانشگاه جامع امام حسین(ع) با بیان اینکه باید پذیرفت به دلیل نبود امنیت خاطر به یک باره قیمت طلا، ارز و سایر بازارهای غیرمولد اقتصادی رشد می کند، اظهار کرد: در همین راستا دولت باید در زمینه مدیریت تصویر ذهنی جامعه از آینده کمی دقت نظر داشته باشد.
8 صبح   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۰۹:۲۷   + ۱۵ سایت دیگر  
هشت صبح: همزمان با التهابات بازار خودرو در روزهای پایانی دی ماه سال جاری، برخی خبرها و شنیده ها، حکایت از برخی اقدامات فراقانونی در شرکت خودروسازی ایران خودرو داشت. خبرهایی که به دفتر رئیس جمهور هم رسید و آیت الله سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور دستور رسیدگی فوری را صادر کرد ...
جماران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۲۰:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
ما اتفاقات اخیر کشور در بحث ارز را یک توطئه می دانیم. ما فقط مسائل اقتصادی را در التهابات بازار ارز دخیل نمی دانیم، توطئه ای است که دشمن دنبال می کند تا وقتی در صحنه اغتشاشات نتوانست به جایی برسد، در صحنه اقتصادی و موضوع ارز دخالت کند و آن را مبنایی برای ایجاد ناآرامی ها در کشور کند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۲:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
وحیدی گفت: ما اتفاقات اخیر کشور در بحث ارز را یک توطئه می دانیم. ما فقط مسائل اقتصادی را در التهابات بازار ارز دخیل نمی دانیم، توطئه ای است که دشمن دنبال می کند.
رویداد 24   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۰:۲۷   + ۴۴ سایت دیگر  
احمد وحیدی وزیر کشور می گوید: ما اتفاقات اخیر کشور در بحث ارز را یک توطئه می دانیم. ما فقط مسائل اقتصادی را در التهابات بازار ارز دخیل نمی دانیم، توطئه ای است که دشمن دنبال می کند تا وقتی در صحنه اغتشاشات نتوانست به جایی برسد، در صحنه اقتصادی و موضوع ارز ناآرامی ایجاد کند.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۰۱:۵۶   + ۱۱ سایت دیگر  
حامد فقرایی، کارشناس بازار سرمایه در خصوص تاثیر راه اندازی بازار مبادلات ارز و طلا و بیان کرد: تقویت سمت عرضه در بازار ارز و عرضه ارز پتروشیمی ها بر اساس نرخ توافقی می تواند در کوتاه مدت از التهابات بازار آزاد نیز بکاهد و قیمت ها را کمی تعدیل کند.
جماران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۰۱:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
آل هاشم امام جمعه تبریز با اشاره به التهابات بازار ارز و طلا و بازار خودرو گفت: شرایط نشان از بروز عملیات معیشت بر پایه جنگ ادراکی دیگر دارد ،حرکت کنونی دشمن شبیه کودتای اقتصادی است چرا که تحریک ایران ...