چهارشنبه ۱۰ آذرساعت ۰۴:۲۴Dec 2021 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سفیر جمهوری اسلامی ایران»

ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بلگراد-ایرنا- هنرمند صرب و رئیس هیات داوران پنجاه و یکمین جشنواره قلم طلایی و شانزدهمین دوسالانه بین المللی تصویر سازی 2021، در دیدار با سفیر جمهوری اسلامی ایران در بلگراد با ارائه توضیحاتی از هنر و فعالیت های فرهنگی در صربستان گفت: آثار هنرمندان ایرانی در این جشنواره ستودنی است.
سیدعباس موسوی سفیر جمهوری اسلامی ایران در باکو در گفت وگو با برنامه آچیق سوز رادیو آذری معاونت برون مرزی تاکید کرد امضای توافق سواپ گاز ترکمنستان به جمهوری آذربایجان از طریق جمهوری اسلامی ایران نشان داد که کشورمان در ژئوپلتیک منطقه جایگاه ویژه ای دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۱:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
سفیر جمهوری اسلامی ایران در باکو با اشاره به دیدارش با معاون نخست وزیر جمهوری آذربایجان در توئیتی نوشت: دو کشور همسایه ایران و آذربایجان دستکم 15 پروژه مهم در حال بهره برداری یا اجرا دارند که آخرین وضعیت آنها بررسی شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۰۸:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سفیر جمهوری اسلامی ایران در جمهوری تاجیکستان و وزیر کشاورزی این کشور درباره اجرای تفاهم نامه همکاری کشاورزی بین دو کشور تبادل نظر کردند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۰۳:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
سفیر جمهوری اسلامی ایران در آذربایجان در دیدار با معاون نخست وزیر این کشور توافقات انجام شده میان سران ایران و آذربایجان را پی گیری کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۰۹:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- سفیر جمهوری اسلامی ایران در تاجیکستان با رییس کمیته زبان و اصطلاحات این کشور دیدار و درباره اجرای تفاهم نامه همکاری بین کمیته زبان و اصطلاحات فارسی گفت و گو کردند.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۶:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
سفیر جمهوری اسلامی ایران در مالی گفت: فضای کسب وکار و راه اندازی هر گونه فعالیت اقتصادی به ویژه در بخش معدن و صنایع معدنی در کشور مالی کم نظیر است.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۳:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
مهدی سبحانی، سفیر جمهوری اسلامی ایران در سوریه در گفت وگو با پایگاه خبری العهد روابط تهران و دمشق را راهبردی توصیف کرد و گفت: این روابط استراتژیک شامل تمامی حوزه ها، از جمله همکاری نظامی می شود که نشان دهنده حمایت از سوریه و به طور کلی بیانگر تقویت روابط میان دو کشور است. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۸:۴۴   + ۱۲ سایت دیگر  
قرارداد صدور خدمات فنی و مهندسی ایران به روسیه با حضور کاظم جلالی، سفیر جمهوری اسلامی ایران در فدراسیون روسیه بین شرکت ایتسیا و شرکت ملی انرژی چین امضا شد.
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۲۰:۱۶   + ۱۴ سایت دیگر  
ایرنا: میخائیل باگدانوف ، نماینده ویژه رئیس جمهور روسیه در امور خاورمیانه و شمال آفریقا و معاون وزارت امورخارجه این کشور، اوایل هفته آینده به تهران سفر و با برخی مقامات جمهوری اسلامی ایران گفت و گو خواهد کرد. ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۶:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش روز جمعه ایرنا از سفارت جمهوری اسلامی ایران در ارمنستان، در آستانه سی امین سالگرد برقراری روابط دیپلماتیک ایران و ارمنستان موزه ماتنادارن ایروان شاهد برگزاری رونمایی از جلد پنجم کتاب فرامین فارسی ماتناداران و افتتاح نمایشگاه هنر قاجار بود ...
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۰۶:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
سفیر ایران با وزیر انرژی و معادن عمان دیدار و رایزنی کرد. به گزارش ایسنا، در دیدار علی نجفی سفیر جمهوری اسلامی ایران در عمان با محمد الرومحی وزیر انرژی و معادن این کشور عربی، طرفین در خصوص توسعه همکاری های مشترک رایزنی و گفت وگو کردند . انتهای پیام
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۲۱:۰۴   + ۱۶ سایت دیگر  
سفیر ایران در آلمان در گفت و گو با اتحادیه فدرال توسعه اقتصادی و تجارت خارجی آلمان (BWA) گفت که تهران همچنان به دنبال عادی سازی روابط تجاری با اروپاست
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۲:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
ایرنا- اسلام آباد- کنفرانس بین المللی اندیشه های اقبال لاهوری در دوران معاصر به میزبانی دانشگاه ملی زبان های نوین و با مشارکت رایزنی فرهنگی ایران در شهر اسلام آباد با حضور شخصیت های علمی-فرهنگی همچنین سفیر جمهوری اسلامی ایران و رایزن فرهنگی کشورمان در پاکستان برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۷:۲۶    
اسلام آباد - ایرنا - سفیر جمهوری اسلامی ایران در پاکستان با تاکید بر لزوم نوسازی خط آهن کویته-تفتان در بخش خاک پاکستان با هدف تسریع در فعالیت های تجاری دوجانبه، برای افزایش ظرفیت حوزه ریلی میان دو کشور و راه اندازی قطار کانتینربر اکو جهت دسترسی به کشورهای اروپایی اعلام آمادگی کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۴:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سفیر جمهوری اسلامی ایران و رییس کمیته رشد سیاحی (گردشگری) تاجیکستان بر گسترش بیش از پیش مناسبات فی مابین و اجرای یادداشت تفاهم همکاریهای تهران و دوشنبه در حوزه گردشگری تأکید کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۲:۲۷    
اسلام آباد - ایرنا - سفیر جمهوری اسلامی ایران در پاکستان اقبال لاهوری را سمبل دوستی بین دو کشور دوست و همسایه دانست و تاکید کرد: بی شک اقبال نقش موثری را در تحکیم پیوستگی های تاریخی جمهوری اسلامی ایران و پاکستان از خود برجای گذاشت و با سروده های خود، روح تازه ای را به این درخت کهنسال دوستی عرضه کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
اسلام آباد - ایرنا - کنفرانس بین المللی اندیشه های اقبال در دوران معاصر به میزبانی دانشگاه زبان های نوین به مدت دو روز با حضور شخصیت های علمی-فرهنگی از جمله سفیر جمهوری اسلامی ایران و رایزن فرهنگی کشورمان در پاکستان روز چهارشنبه در شهر اسلام آباد گشایش یافت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۲۲:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- محمدتقی صابری سفیر جمهوری اسلامی ایران در تاجیکستان در یادداشتی در اینستاگرام از میزبانی از مربیان و بازیکنان تیم ملی فوتبال نوجوانان کشورمان در سفارتخانه خبر داد و گفت: این تیم با شایستگی به مقام قهرمانی دست یافت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۲۰:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- محمدرضا دهشیری سفیر جمهوری اسلامی ایران در داکار در توئیتی از دیدار با وزیر امور خارجه سنگال خبر داد و نوشت که در این دیدار درباره مسائل مختلف منطقه ای و ارتقای همکاری های دوجانبه گفت و گو کرده ایم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۶:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
سفیر جمهوری اسلامی ایران در آنکارا گفت، حل مشکلات درقفقاز ، تقویت همکاری ها و ایجاد منطقه ای قوی در راستای سیاست خارجی تهران است.
در جریان دیدار سفیر و رایزن فرهنگی کشورمان در تایلند با مسئولین دانشگاه دولتی سیرین ناخارین ویروت بانکوک، بر ضرورت گسترش همکاری های علمی و آموزشی بین دو کشور تأکید شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۸ - ۲۳:۳۸   + ۱۹ سایت دیگر  
سفیر جمهوری اسلامی ایران در باکو در دیدار با معاون نخست وزیر این کشور آخرین تحولات سیاسی اقتصادی دو جانبه را بررسی کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۲۸ - ۲۲:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
در دیدار سفیر جمهوری اسلامی ایران در باکو با معاون نخست وزیر جمهوری آذربایجان، دو طرف در خصوص آخرین تحولات روابط سیاسی و اقتصادی تهران-باکو بحث و تبادل نظر کردند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۸ - ۲۱:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
مرتضی دامن پاک جامی ، سفیر جمهوری اسلامی ایران در پرتغال با کاردینال پاتریاک دی مانوئل کلمانته ، اسقف اعظم کلیسای کاتولیک پرتغال دیدار و گفتگو کرد.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۸/۲۸ - ۱۶:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
سید حسن مرتضوی معاون سفیر جمهوری اسلامی ایران در کابل ظهر امروز با حضور در مسجد جامع اباصالح المهدی (عج) منطقه دشت برچی واقع در غرب کابل در نماز جمعه این مسجد شرکت کرد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۸ - ۱۰:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - سفیر جمهوری اسلامی ایران در ایروان با کفیل رییس شورای عالی قضایی ارمنستان دیدار و دو طرف راه های افزایش همکاری ها بین تهران و ایروان را در حوزه قضایی بررسی کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۸ - ۰۹:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
باکو –ایرنا – در دیدار "اکبرقاسمی" سفیر جمهوری اسلامی ایران در تفلیس و "ناتیا تورناوا" وزیر اقتصاد و توسعه پایدار گرجستان و رئیس گرجی کمیسیون اقتصادی مشترک ، آخرین تحولات مربوط به تقویت مراودات اقتصادی ،تجاری و روانسازی مراودات دو کشور مورد بحث وتبادل نظر قرار گرفت.
هرمز   ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ - ۱۷:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
راهکارهای توسعه همکاری های اقتصادی و تبادلات تجاری و بازرگانی هرمزگان با کشور ارمنستان در نشست وبینار استاندار هرمزگان با سفیر جمهوری اسلامی ایران در کشور ارمنستان، مورد بررسی قرار گرفت.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ - ۰۱:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
کاظم جلالی سفیر جمهوری اسلامی ایران در فدراسیون روسیه روز چهارشنبه در گفت و گویی اظهار امیدواری کرد : این سند بعد از نهایی شدن در اولین دیداری که روسای جمهوری دو کشور خواهند داشت، مبادله شود. جلالی تصریح کرد: با موافقت طرف روسی ،قرار شد پیش نویس این سند توسط جمهوری اسلامی ایران تهیه [...]
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۲۲:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
کاظم جلالی سفیر جمهوری اسلامی ایران در فدراسیون روسیه، با باتو خاسیکوف رییس جمهور منطقه کالمیکیا در محل سفارت ایران در مسکو دیدار کرد.
سفیر جمهوری اسلامی ایران در کنگو از مرکز سلامت هلال احمر در این کشور به عنوان ظرفیتی در راستای جذب گردشگر در حوزه سلامت یاد کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۱۸:۴۵   + ۲۰ سایت دیگر  
دبیر شورای امنیت ارمنستان در ملاقات با سفیر جمهوری اسلامی ایران آخرین تحرکات مرزی بین باکو و ایروان را به اطلاع دیپلمات ایرانی رساند.
برخی اعضای کابینه دولت کشور مالی به همراه سفیر جمهوری اسلامی ایران در این کشور از مرکز سلامت جمعیت هلال احمر بازدید کردند.
سفیر و رایزن فرهنگی کشورمان در عمان با قائم مقام وزیر فرهنگ، ورزش و جوانان سلطنت عمان دیدار و بر لزوم ارتقای روابط و همکاری های دو جانبه دو کشور تأکید کردند. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۰۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
سفیر جمهوری اسلامی ایران در کرواسی در دل نوشته ای برای حاج حبیب سنگتراش از فرماندهان دفاع مقدس، لشکر بدر و قرارگاه رمضان در سوگ این فرمانده گمنام نشست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۱۰:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون سفیر جمهوری اسلامی ایران در کابل در دیدار با معاون نخست وزیر طالبان درباره مسایل اقتصادی و موضوعات مرزی بحث و تبادل نظر کرد.
شیخ خزیمه یمنی در دیدار سفیر و رایزن فرهنگی کشورمان در عمان گفت: تقریب بین مذاهب اسلامی مقدمه وحدت جهان اسلام است. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، علی نجفی، سفیر جمهوری اسلامی ایران در عمان با خُزَیمه یمنی ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۱۵:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روز شنبه گروه فرهنگی ایرنا از روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، عباس ظهوری سفیر جمهوری اسلامی ایران در ارمنستان با تقدیر از تلاش مشترک رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران و اتحادیه نویسندگان ارمنستان در تألیف و انتشار کتاب ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۱۰:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سفیر جمهوری اسلامی ایران در جمهوری ارمنستان، سطح روابط تجاری دو کشور را رو به افزایش خواند و گفت: با برنامه ای مدون و ریل گذاری مناسب می توان در آینده نزدیک سطح مبادلات تجاری دو کشور را از 400 میلیون دلار کنونی به یک میلیارد دلار در سال رساند.
افق نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۰۹:۳۸    
کاظم جلالی، سفیر جمهوری اسلامی ایران در روسیه و یونس ژائله، مالک و مدیرعامل صنایع غذایی شیرین عسل، در خصوص راه های گسترش فعالیت این هلدینگ بزرگ تولیدی و تجاری ایرانی در بازار روسیه گفتگو و تبادل نظر کردند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۰۹:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
سفیر جمهوری اسلامی ایران در آذربایجان و سخنگوی وزارت خارجه این کشور با یکدیگر دیدار و گفت وگو کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۱ - ۱۸:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
بلگراد-ایرنا- سفیر جمهوری اسلامی ایران در زاگرب و رئیس اتاق بازرگانی کرواسی در نشستی که در پایتخت کرواسی انجام شد اعلام کردند که تشکیل کارگروه مشترک اتاق بازرگانی ایران و کرواسی به زودی برگزار می شود.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۱ - ۱۵:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
" سید عباس موسوی" سفیر جمهوری اسلامی ایران در باکو و "لیلا عبدالله اوا " سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری آذربایجان آخرین تحولات روابط دو کشور را بررسی کردند.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۲۰ - ۱۲:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا به نقل نمایندگی وزارتخانه در بندرعباس ، سفیر جمهوری اسلامی ایران در داکار پنجشنبه در جریان این وبینار با اشاره به پنجاهمین سالگرد روابط دیپلماتیک 2کشور ایران و سنگال گفت: توسعه همکاری های ایران با آفریقا به عنوان یکی از اولویت های دولت است و در این راستا [...]
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ - ۱۸:۴۹   + ۱۱ سایت دیگر  
بغداد-ایرنا- ایرج مسجدی سفیر جمهوری اسلامی ایران در بغداد در گفت و گویی رسانه ای به ابعاد سفر اخیر سردار اسماعیل قاآنی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عراق پرداخت؛ سفری که ناظران عراقی آن را بسیار موثر و ثبات ساز دانستند.
برترین ها / پارسینه   ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ - ۱۸:۱۶   + ۳۰ سایت دیگر  
ایسنا: سفیر ایران در عراق گفت که سردار قاآنی در دیدار با طرف های عراقی همه آنان را به آرامش و همکاری دعوت کرده است. ایرج مسجدی سفیر جمهوری اسلامی ایران در عراق در گفتگو با شبکه خبری العالم درباره سفر سردار قاآنی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران به عراق گفت ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ - ۱۷:۰۰    
معاون سفیر جمهوری اسلامی ایران در کابل با اشاره به حادثه تروریستی بیمارستان سردار داودخان اظهارداشت که یازدهمین محموله از کمک ها به ویژه بین خانواده های شهدا و مجروحان این حادثه تروریستی توزیع شده است.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ - ۱۲:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس کمیته امور بین الملل دومای دولتی روسیه در دیدار سفیر ایران گفت که جمهوری اسلامی دوست راهبردی این کشور در منطقه است. به گزارش گروه سیاست خارجی خبرگزای فارس، کاظم جلالی سفیر جمهوری اسلامی ایران در فدراسیون روسیه ...