شنبه ۰۲ مردادساعت ۱۳:۱۱Jul 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی»

ایسنا   ۱ ساعت پیش    
ایسنا/اصفهان رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اصفهان با بیان اینکه هنوز زیرساخت های توسعه گردشگری در اصفهان آماده نشده است، گفت: در حال حاضر مطالعه ای عمیق و جامع درخصوص منافع و معایب تعطیلی روزهای پنجشنبه انجام نشده، اما اجرای آن می تواند موجب توسعه گردشگری استان شود.
راک نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۳:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش راک نیوز؛با حضور حاجی زاده معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد،شهابی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان،موحد رئیس دفتر ارتباطات مردمی نماینده مردم کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی،اعضای شورای شهر لیکک ،جمعی از مدیران کل ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۸:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
2 هزار واحد مسکن محرومین در زنجان از سوی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان و با حضور رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی به نیابت از شهدا افتتاح و بهره برداری شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۷:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان مرکزی گفت: هم اکنون تنها 40 درصد پست های اداری استان مرکزی تصدی دارند که آمار بسیار کمی است، در این بخش، این استان در پائین ترین حد در بین استان های کشور قرار دارد.
تبریزمن   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۷:۵۴    
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی پایان تیرماه را آخرین مهلت جذب اعتبارات و اسناد سال 1399 خواند و گفت: از حدود 580 میلیارد اسنادی که در دست اقدام بود 520 میلیارد تومان جذب شده و در روزهای آخر نیز باید نهایت تلاش خود را برای جذب حداکثری این منابع به کار گیریم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۳:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: بررسی روند تغییرات نرخ بیکاری حاکی از آن است که این شاخص، نسبت به فصل مشابه در سال قبل (بهار گذشته) 4.4 درصد کاهش یافته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۰۷:۲۷   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی پایان تیرماه را آخرین مهلت جذب اعتبارات و اسناد سال 1399 خواند و گفت: از حدود 580 میلیارد اسنادی که در دست اقدام بود 520 میلیارد تومان جذب شده و در روزهای آخر نیز باید نهایت تلاش خود را برای جذب حداکثری این منابع به کار گیریم.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۰۱:۰۵    
حوزه/معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور به همراه استاندار گیلان از پروژه زینبیه رشت بازدید کرد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۶:۳۶    
سنندج- نصراللهی زاده، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کردستان گفت: با بهره برداری از طرح های پایاب سدهای زیویه، رمشت و گاوشان 9 هزار هکتار از اراضی دیم شهرستان کامیاران به اراضی آبی تبدیل می شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۵:۲۱    
ساری- غلامی راد، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی مازندران با اشاره به تخصیص 618 میلیارد تومان اعتبارات ملی برای استان گفت: 150 میلیارد تومان نیز برای طرح های ملی و استانی ابلاغ شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۴:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
ساری- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی مازندران گفت: برای تکمیل سد هراز و راه اصلی آن 45 میلیارد تومان اعتبار ملی و متوازن در بودجه امسال درنظر گرفته شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۰:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل گفت:امسال اعتبار مورد نیاز طرح های زیربنایی این استان تامین شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۵:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان سمنان گفت: عمده مشکلات بازنشستگان ناشی از میزان دریافتی ماهانه نیست بلکه برای برطرف شدن مشکلات آنان باید تورم کنترل شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۳:۳۲    
سرهنگ زارع مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان یزد به همراه جمعی از کارکنان این اداره کل، با حسینی پور رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان دیدار و گفت وگو کرد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل گفت: عملیات اجرایی طرح راه آهن اردبیل- میانه مطلوب است و پیش بینی می شود امسال به بهره برداری برسد.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۰۷:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا: رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خوزستان با بیان اینکه خوزستان از نظر جمع عددی در اعتبارات استانی در رتبه اول کشور قرار دارد، گفت: مجموع ردیف های اعتباری خاص در نظر گرفته شده برای خوزستان در پنج بخش، یک هزار و 177 میلیارد تومان است. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۹:۰۰    
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان قزوین گفت: با تعیین متولی اصلی برای منطقه ویژه اقتصادی تاکستان می توان به اجرای طرح سرعت بخشید.
سازمان هواشناسی   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۳:۲۵    
دیدار مدیرکل هواشناسی کردستان با رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان مدیرکل هواشناسی جهت پیگیری اعتبارات هزینه ای و تملک دارائی های سرمایه ای و طرح برخی از مسائل و مطالب مربوط به اداره کل هواشناسی با دکتر بهرام نصر اللهی زاده رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کردستان دیدار و گفتگو کرد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۳:۰۸   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی از سرمایه گذاری 20 هزار میلیارد تومانی در مجتمع مس سونگون در سه سال آینده خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۲:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
ساری- غلامی راد، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی مازندران گفت: یک هزار و800 کیلومتر نقطه حادثه خیز در استان وجود دارد که باید برای ارتقای شاخص های توسعه اصلاح شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۲۳:۲۵    
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس گفت: 6 طرح جدید در قانون بودجه 1400 اضافه شده که لازم است مجوز ماده 23 آن تا شهریورماه توسط دستگاه اجرایی مربوطه اخذ شود.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۷:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد گفت: یک ابر پروژه در استان به نام پروژه ملی پاتاوه- دهدشت که قطعه ای از پازل بزرگتر شهرضا-بهبهان است، اگر در همین دولت بتوانیم دسترسی محلی پروژه را برقرار کنیم، فاصله تا بندر امام تا اصفهان را کوتاه خواهد کرد ...
مازنی نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۶:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی مازندران با بیان اینکه زیرساخت های مورد نیاز در بیش از هزار و 224 هکتار از اراضی صنعتی استان ایجاد شد، گفت: این طرح در قالب برنامه ششم محقق شد. مفید غلامی راد در جلسه شورای برنامه ریزی استان با اشاره به رشد بودجه استان در سال جاری و [...] ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۳:۰۳    
ساری- غلامی راد، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی مازندران گفت: درآمدهای عمومی سال جاری در استان نسبت به سال قبل با رشد 65 درصدی به 40 هزار میلیارد ریال در بودجه رسیده است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۰:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی فارس با اشاره به 700 پروژه نیمه تمام در استان، گفت: از جمله پروژه های نیمه تمام با درصد پیشرفت بالا می توان به راه آهن اقلید – یزد با تخصیص 250 میلیارد تومانی ...
کیهان   ۱۴۰۰/۰۴/۱۸ - ۲۰:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
همدان- خبرنگار کیهان: رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان همدان از افتتاح 2 هزار و 500 واحد مسکن ملی محرومین در استان خبر داد و گفت: همزمان فاز نخست مرکز جامع سرطان با حضور معاون رئیس جمهور به بهره برداری می رسد. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۴/۱۸ - ۱۴:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
گرگان- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گلستان گفت: ما در حال برداشت آب زیرزمینی هستیم و فرونشست زمین در استان آغاز شده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۴/۱۸ - ۱۱:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
ایلام- قیصوری، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی ایلام گفت: در سال جاری تاکنون 62 میلیارد تومان به پروژه های جهش تولید در ایلام تخصیص یافته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ - ۲۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان قزوین از افزایش 3 برابری اعتبارات استان در بودجه سال 1400 خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ - ۱۸:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گلستان با بیان اینکه قطعی های طولانی مدت آب برای مردم آزاردهنده شده گفت: 218 میلیارد تومان پروژه آبرسانی امسال در استان اجرا می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ - ۱۷:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی فارس، سرجمع اعتبارات مصوب و ابلاغ شده سال 1400 برای این استان را 9 هزار و 415 میلیارد تومان برشمرد و گفت: این عدد سال گذشته 2 هزار و 754 میلیارد تومان بود که نشانگر رشد 241 درصدی است.
پیام خبر   ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ - ۱۷:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس گفت: بحث آمایش سرزمین که بعد ازگذشت چندین دهه بالاخره در اسفند ماه 1399 در شورای عالی آمایش کشور مصوب شد و استان فارس به عنوان قطب گردشگری، علمی، هاب فرودگاهی و ارائه دهنده برترین خدمات پزشکی، بازرگانی، تجاری و فعالیت های معدنی در کشور معرفی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ - ۰۰:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان مازندران طی بازدید از کانون اصلاح و تربیت و زندان ساری که به همراه مدیرکل زندان های مازندران انجام شد، بر همکاری های لازم در تکمیل پروژه های نیمه کاره و ساخت مهد کودک در زندان ساری تأکید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۲۱:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خوزستان بر نظارت در نحوه هزینه درآمدهای ارزش افزوده از سوی شهرداری و دهیاری ها تاکیدکرد و گفت: برای اولین بار به واسطه قانون بودجه سال 1400، توزیع و نظارت بر عملکرد هزینه بخشی از اعتبارات اختصاصی ارزش افزوده در شورای برنامه ریزی استان ها انجام می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۲۰:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خوزستان با بیان اینکه خوزستان از نظر جمع عددی در اعتبارات استانی در رتبه اول کشور قرار دارد، گفت: یک هزار و 177 میلیارد تومان مجموع ردیف های اعتباری خاص در نظر گرفته شده برای خوزستان در پنج بخش است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۱۹:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
لارستان- ایرنا- فرماندار گراش امروز سه شنبه با حسن نوروزی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس دیدار کرد و خواستار تامین اعتبار مورد نیاز برای تکمیل پروژه جاده دسترسی چک چک پس از گذشت 14 سال از شروع عملیات اجرایی آن شد.
کرمان نو   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۱۹:۱۳    
به طور کلی 153هزار خانواده تحت پوشش نهادهای حمایتی کمیته امداد و بهزیستی قرار دارند که حالا جعفر رودری، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی می گوید 63 هزار نفرشان جز سه دهک اول درآمدی نیستند. این میان 110 هزار خانوار فقیر تحت پوشش هیچ نهاد حمایتی قرار نگرفتند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۱۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: 285 میلیارد تومان اعتبارات شهر زلزله زده سی سخت ابلاغ شد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۰۹:۳۶    
تبریز- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی گفت: دولت آینده برای پایداری منابع درآمدی خود باید به سمت تقویت پایه های مالیاتی برود تا با اتکا به آن کشور را مدیریت کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۰۹:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل گفت: در سه ماهه امسال بیش از 500 میلیارد تومان اعتبار برای پروژه راه آهن اردبیل – میانه تخصیص یافته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۰۸:۴۶    
اردبیل-ایرنا- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل گفت: سند توسعه اقتصادی و اشتغال 204 روستای این استان تا پایان سال جاری تهیه و تدوین می شود.
یزد آگاه   ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ - ۲۳:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
علم و فناوری رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان یزد از راه اندازی سامانه پژوهش های توسعه ای استان خبر داد. سیدمجتبی حسینی پور در این رابطه با بیان این که مطالعه و پژوهش رکن اساسی در برنامه ریزی و بودجه ریزی بشمار می آید ...
تبریز بیدار   ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ - ۱۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی گفت: فشار مالیاتی بیشتر بر روی بخش صنعت بوده و دولت آینده برای پایداری منابع درآمدی خود باید به سمت تقویت پایه های مالیاتی برود تا در آمد های مالیاتی کشور را افزایش داده و بتواند کشور را مدیریت کند.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ - ۱۸:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
تبریز- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی میانگین رشد اقتصادی کشور در 10 سال اخیر با توجه به نوسانات مختلف و رشدهای منفی و مثبت آن در این سال ها را حدود صفر درصد اعلام کرد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ - ۱۸:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل - رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل گفت: در سال 1400 اعتبارات استان افزایش 78درصدی داشته که به سرعت زمینه تخصیص این منابع را شاهد خواهیم بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ - ۱۴:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
اردبیل- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل گفت: سند توسعه اقتصادی و اشتغال 720 روستا در استان اردبیل در مرحله تکمیل نهایی است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ - ۱۴:۳۶    
ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی و عضو هیئت گروه اقتصاد دانشگاه تبریز گفت: در خروجی و برآیند اتفاقات دهه 90، به رغم تمامی نوسانات و رشدهای منفی و مثبت اقتصادی، یک رشد میانگین نزدیک به صفر را رقم زدیم ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۱۷:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اصفهان با بیان اینکه زنگ خطر زیست پذیری اصفهان به صدا درآمده است، گفت: شرایط زیست پذیری کشور و استان اصفهان به شدت در خطر است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۱۷:۰۰    
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اصفهان گفت: شرایط زیست پذیر کشور و به ویژه استان اصفهان به شدت در خطر است، متهم ردیف اول این پدیده مدیران کشور هستند، خشکی زاینده رود، فرو نشست زمین در اصفهان و شهرهای اطراف که با زلزله سه ریشتری خساراتی برابر زلزله هفت ریشتری ایجاد خواهد کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۰۹:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان شمالی شورای برنامه ریزی و توسعه استان ازتخصیص 40 درصدی اعتبارات تملک دارایی ها طی چند ماه نخست امسال خبرداد.