شنبه ۱۲ فروردینساعت ۱۶:۰۳Apr 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی»

خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۲۱:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
اردبیل- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل گفت: در بودجه سال جاری تکمیل پروژه های عمرانی با پیشرفت بالا هدفگذاری شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۳:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی گفت: اگر تولید قادر به پاسخ به نیاز بازارهای داخلی و بین المللی خود باشد و با ارزآوری خارجی و گردش سرمایه داخلی به پایه پولی و مالی ثبات دهد، ارزش پول ملی افزایش می یابد ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۳:۱۸    
ساری- فتح الله پور، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی مازندران میزان اشتغال ایجاد شده طی سال قبل را در استان بیش از 61 هزار نفر ذکر کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۲:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی ایلام گفت: در سال جاری یک هزار و 27 نفر در هفت دستگاه اجرایی به کارگیری می شوند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۲:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
ساری- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی مازندران گفت: دو هزار و 263 واحد تولیدی استان فعال و 423 واحد نیز غیرفعال هستند.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان آذربایجان غربی با اعلام اینکه در اجرای قانون تبدیل وضعیت ایثارگران تعداد 5937 نفر تبدیل وضعیت شده اند گفت: در سال 1401 تعداد 3266 نفر مشمول اجرای این قانون و بهره مند شده که بیش از 45 درصد تبدیل وضعیت شده گان برنامه ششم توسعه کشور در استان آذربایجان غربی بوده ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۸:۰۷    
ساری- فتح الله پور، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی مازندران نرخ تورم را در استان 50.4 درصد ذکر کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۶:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
ساری- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی مازندران گفت: نرخ مشارکت اقتصادی در استان 44.8 درصد و بالاتر از میانگین کشوری است.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۶:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل گفت: رشد تولید نه تنها به مهار تورم در جامعه کمک می کند بلکه بهبود شاخص های اقتصادی استان اردبیل را نیز به همراه خواهد داشت.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۷:۴۷   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کردستان گفت: نوروزگاه فرصتی مناسب برای معرفی آیین ها، ظرفیت ها و توانمندی های استان به مردم ایران و جهان است.
عصر خبر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۲۲:۴۳    
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران در بخش دیگری از این پیام آورده است: در سالی که گذشت تمامی تلاش و کوشش خدمتگزاران شما مردم در این سازمان دستیابی به اهداف تعیین شده سال تولید؛ دانش بنیان ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۶:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
بوشهر- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان بوشهر گفت: کارکنان 24 دستگاه اجرایی استان بوشهر مشمول پاداش می شوند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۵:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان بوشهر از پرداخت یک ماه حقوق به عنوان پاداش به کارمندان و کارکنان دولت خبر داد و گفت: بر این اساس به کارمندان 24 دستگاه اجرایی استان بوشهر این پاداش پرداخت می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران با اشاره به برگزاری 12 جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان تهران به همراه بیش از 70 دستور کار و 130 مصوبه در سال 1401 از ادامه خدمت رسانی با قوت بیشتر در سال 1402 برای شهروندان استان تهران خبر داد.
استانداری کرمانشاه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۲۰:۰۸    
به گزارش پایگاه اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری؛ "دکتر محمد طیب صحرایی" در آخرین جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان در سال 1401 که با حضور سرپرستان معاونت های عمرانی، اقتصادی و توسعه مدیریت و منابع ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۸:۴۴    
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمان با اشاره به اینکه فاز اول 7 مجتمع اداری استان کرمان هفته دولت 1402 به بهره برداری می رسد گفت: با بهره برداری از این پروژه ها مشکل اجاره نشینی 48 اداره در شهرستان های استان برطرف می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمانشاه گفت : در سال 1401 در اعتبارات هزینه ای بالغ بر یک هزار و 101 میلیارد تومان در اختیار 24 دستگاه استان قرار گرفت که 986.5 میلیارد تومان حقوق و بند سایر بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۸:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی ایلام گفت: برای افزایش انگیزه و جبران بخشی از تلاش استان میزان اعتبارات تملک دارایی های استانی به میزان 61 درصد به استان تخصیص یافته است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۳:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان رضوی از تخصیص 73,1 درصدی اعتبارات عمرانی این استان خبر داد.
انعکاس اردبیل   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۲:۳۱    
تمشیت اداره کل استاندارد استان اردبیل با معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری، مدیرکل اداری و مالی استانداری ، مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان دیدار و گفتگو کرد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۴:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
دکتر مجتبی ورمقانی مدیر کل دامپزشکی کردستان در معیت معاون توسعه مدیریت و منابع و رئیس اداره برنامه و بودجه اداره کل دامپزشکی ظهر روز شنبه مورخ 1401/12/27با مهندس ارسلان ازهاری رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کردستان دیدار و گفتگو کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۹:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
ساری- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی مازندران بازنگری طرح آمایش سرزمینی را در استان ضروری دانست و گفت: این سند راهبردی و آینده نگر است.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۲۰:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان ایلام، دکتر دوست محمدی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان ایلام در دیدار با دکتر احمدی مدیرکل دامپزشکی استان ایلام گفت ...
راه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۴:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد از آمادگی این سازمان بمنظور پوشش کاستی های اعتباری در حوزه دامپزشکی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۲۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کردستان گفت: تدوین سند توسعه صادرات از نیازهای اساسی در استان است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۷:۱۸    
ساری- فتح الله پور، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی مازندران نرخ مشارکت اقتصادی را در استان 44.8 درصد ذکر کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۶:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
سنندج- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کردستان گفت: 400 طرح در کارگروه زیربنایی استان تعیین تکلیف شدند.
فکر شهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۵:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
فکرشهر: رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان بوشهر گفت: با تخصیص 72 درصدی اعتبارات امسال به استان بوشهر، شاهد انقلابی در تخصیص بودجه به این استان هستیم که در طی 10 سال گذشته بی نظیر بوده است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۴:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
ساری- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی مازندران با اشاره به تهیه 176 مصوبه سفر رئیس جمهور به استان گفت: 26 درصد پروژه ها پیشرفت بالای 80 درصدی دارند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۳:۲۲    
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان بوشهر گفت: از محل اعتبارات استانی، ارزش افزوده، مصوبات سفر رئیس جمهوری 7 هزار میلیارد تومان به دستگاه های مختلف برای اجرا و تکمیل طرح ها پرداخت شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۱:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
بیرجند- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان جنوبی گفت: 35 دهیاری استان در مرحله اول با توجه به دارا بودن شرایط از اعتبارات تملک دارایی های استان بهره مند خواهند شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی سیستان و بلوچستان گفت: 260 روستای استان فاقد تهیه طرح هادی بوده که اعتبارات آن پیش بینی شده است.
خوزپرس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۰:۵۲    
به گزارش خوزپرس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شهرداری و شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان آرش قنبری شهردار مسجدسلیمان با دکتر نیکو رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان در خصوص پیگیری تخصیص اعتبارات سال جاری و پروژه های سال 1402 دیدار و گفتگو کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۸:۵۷    
ایسنا/لرستان رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی لرستان از تخصیص بیش از 42 میلیارد تومان برای اجرای پروژه های محرومیت زدایی در استان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۶:۱۹   + ۹ سایت دیگر  
زاهدان- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی سیستان و بلوچستان، گفت: اجرای طرح های هادی روستایی اولویت اول توسعه روستاها در استان است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی لرستان از تدوین برنامه رشد اقتصادی استان خبر داد و گفت: این برنامه برای 4 سال تهیه و تدوین شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۲۱:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
ساری- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی مازندران بازنگری طرح های هادی روستایی را در استان ضروری دانست.
بویر نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۹:۵۴   + ۱۰ سایت دیگر  
بویرنیوز ، استاندار کهگیلویه وبویراحمد گفت: تخصیص اعتبارات استان از 60 درصد عبور کرد و به زودی گشایش در مبادلات ارزی رقم خواهد خورد و مردم نوروز خوبی خواهند داشت. ...
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۹:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی بر ضرورت تبدیل واگرایی های فرهنگی به همگرایی و تعامل در جهت توسعه اقتصادی استان تاکید کرد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۶:۴۷    
علاالدین ازوجی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران در جلسه شورای مدیران اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران بر ضرورت اتخاذ سیاست های فعالانه فرهنگی تاکید کرد.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی: کانون های مساجد مرکز ثقل وحدت کشور هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۰۸:۲۹   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی با بیان اینکه بالا بودن منابع درآمدی به معنای بالا بودن اعتبارات دریافتی نیست، گفت: اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای استان در سال 1402 حدود 2.9 همت و این رقم برای اصفهان 2.5 همت است.
مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خوزستان و رئیس شورای هماهنگی مدیران کل دستگاه های حوزه وزارت متبوع در استان با رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان دیدار کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۴:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران اعلام کرد حدود 2 میلیون نفر اتباع به صورت رسمی و حدود 400 هزار به صورت غیر رسمی در تهران هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۹:۴۶    
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی سیستان و بلوچستان گفت: بر اساس برآوردهای صورت گرفته میزان رشد اقتصادی استان 8.49 درصد است.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۰:۳۲    
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان غربی برای تامین اعتبار مرمت و احیای بناهای تاریخی استان قول مساعد داد.
راک نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۰۹:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
دیدار مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کهگیلویه و بویراحمد با رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کهگیلویه وبویراحمد
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۰۸:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی سیستان و بلوچستان: بر اساس برآوردهای صورت گرفته میزان رشد اقتصادی استان 8.49 درصد است.
ایثار   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۳:۰۷    
همزمان با دومین روز از هفته بزرگداشت شهدا رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی چهارمحال و بختیاری باهمراهی معاون فرهنگی آموزشی بنیاد استان و سرپرست بنیاد شهرستان شهرکرد با شهدای شهرکرد تجدید پیمان کرد.