جمعه ۱۷ اردیبهشتساعت ۱۴:۵۵May 2021 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رمضان»

رویداد 24   ۱۰ دقیقه پیش   + ۳۴ سایت دیگر  
سخنرانی آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان مصادف با روز جهانی قدس خطاب به امت اسلامی و ملت ایران آغاز شد.
رهبر معظم انقلاب اسلامی تاکید کردند: ماجرای فلسطین همچنان مهم ترین و بزرگ ترین مساله مشترک امت اسلامی است. به گزارش ایرنا، حضرت آیت الله خامنه ای بعدازظهر امروز در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان مصادف با روز جهانی قدس خطاب به امت اسلامی و ملت ایران تاکید کردند ...
شبستان   ۱۶ دقیقه پیش    
سخنرانی حضرت آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان مصادف با روز جهانی قدس خطاب به امت اسلامی و ملت ایران آغاز شد.
خبرگزاری فارس   ۱۶ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
نخبه علمی بود و سه سال مدافع حرم عمه سادات شده بود تا اینکه در آخرین جمعه ماه رمضان سال1434 با زبان روزه در روز قدس جانش را تقدیم راه آزادی قدس کرد.
شفقنا   ۲۰ دقیقه پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
شفقنا-به مناسبت فرا رسیدن روز جهانی قدس حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی پیامی صادر کردند. به گزارش شفقنا، متن پیام مرجع تقلید شیعیان به این شرح است: بسم الله الرحمن الرحیم ...
دانا   ۲۳ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
مردم مسلمان و روزه دار استان ایلام در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و همزمان با روز جهانی قدس باردیگر انزجار خود را از رژیم غاصب صهیونیستی نشان دادند.
ایرنا   ۲۴ دقیقه پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - سخنرانی حضرت آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان مصادف با روز جهانی قدس خطاب به امت اسلامی و ملت ایران آغاز شد.
ندای پیشوا   ۲۶ دقیقه پیش    
مردم شهرستان پیشوا در روز جهانی قدس در مراسمی با رعایت پروتکل بهداشتی پرچم اسرائیل را آتش زدند./ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و روز جهانی قدس ...
متن دعای روز بیست و چهارم ماه رمضان به همراه ترجمه فارسی آن در این مطلب قابل مشاهده است.
ایلنا   ۲۸ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با شب 23 ماه مبارک رمضان دهمین مرحله کمک معیشتی موسسه خیریه طاها در قزوین به ارزش 66 میلیون تومان میان نیازمندان توزیع شد.
ایرنا   ۲۸ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا - پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران و پرچم فلسطین امروز آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و به مناسبت روز جهانی قدس در بوستان غدیر بندرعباس به اهتزاز درآمدند.
بسیج   ۳۵ دقیقه پیش    
کبودراهنگ-مسئول تعلیم و تربیت سپاه ناحیه کبودراهنگ گفت: ماه رمضان در میان تمام مسلمانان از احترام و جایگاه ویژه ای برخوردار و ماه سلوک روحی مسلمانان است.
فاش نیوز   ۳۵ دقیقه پیش   + ۷ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب بعدازظهر امروز به مناسبت روز قدس سخنرانی خواهند داشت. حضرت امام خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی بعدازظهر امروز و در آخرین جمعه ی ماه مبارک رمضان با امت اسلامی و ملت ایران سخن خواهند گفت. ...
فاش نیوز   ۳۵ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
یکی از رزمندگان تخریبچی روایتی از حال خوب رزمندگان در شب احیا را روایت کرد. جعفر طهماسبی رزمنده تخریبچی لشکر 10 سیدالشهدا در دوران دفاع مقدس خاطره ای از شب های احیای جبهه روایت کرده است که در ادامه می خوانید. ...
منطقه آزاد ماکو   ۴۳ دقیقه پیش    
#رمضان_المبارک #ختم_قرآن از فرصت دعا و نماز شب در شبهای ماه رمضان استفاده کنید جزء بیست و چهارم قرآن کریم ویژه ختم قرآن در ماه مبارک رمضان هر روز یک جزء از قرآن تقدیم خواهد شد #التماس_دعا 1- با حرف های بیهوده ، جار و جنجال راه نیندازید، تا با آن حقیقت را پایمال کنید. (غافر: 5) ...
ایکنا   ۴۳ دقیقه پیش    
اتحادیه جهانی علمای مسلمان از مبلغان و خطیبان مساجد خواست که خطبه های نماز جمعه امروز به عنوان آخرین جمعه ماه رمضان را به حمایت از قدس شریف و مسجدالاقصی اختصاص دهند.
رادیو گفت و گو   ۴۵ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
برنامه نشید ظفر رادیو گفت وگو ویژه روز قدس با جمیل ظاهری کارشناس جهان عرب از سوریه به صورت تلفنی گفتگو کرد. جمیل ظاهری با اشاره به روز جهانی قدس گفت: امروز در سالگرد روز جهانی قدس هستیم که امام خمینی (ره) در ماه مبارک رمضان سال 1358 آن را اعلام کردند ...
دولت   ۴۶ دقیقه پیش    
وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با صدور بیانیه ای بر گرامیداشت روز قدس به عنوان میراثی گران سنگ از آرمان های امام راحل تا پایان حیات پوشالی رژیم اشغالگر صهیونیستی تاکید کرد. ...
عقیق   ۴۶ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
خدایا من از تو می خواهم در آن آنچه تو را خوشنود کند و پناه می برم به تو از آنچه تو را بیازارد و از تو توفیق می خواهم برای اینکه فرمانت برم ونافرمانی تو ننمایم ای بخشنده سائلان.
نصیر نیوز   ۴۷ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله محمدتقی پورمحمدی در پیام تصویری روز جمعه خود که آن را در اختیار ایرنا قرار داد، افزود: امام خمینی (ره) در 16 مرداد 1358 شمسی طی پیامی به مسلمانان جهان، از نصیرن خواستند آخرین جمعه ماه رمضان را به عنوان “روز قدس” انتخاب کنند و پس از آن هرساله راهپیمایی روز قدس در ایران و [...]
جام جم   ۴۹ دقیقه پیش    
تیر ماه39 سال پیش (سال61) همزمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان در همدان؛ چنین روزی، ورزشگاه آزادی در چهار راه پاستور یاد آور حادثه خونین و جنایت بعثی ها در تاریخ نماد مقاومت پایتخت تاریخ و تمدن ایران زمین است.
جام جم   ۴۹ دقیقه پیش    
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان همدان از اهتزاز پرچم قدس همزمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان در همدان خبردا و گفت: به دلیل پیشگیری از بیماری کرونا امسال مراسم روز قدس به صورت مجازی برگزار می شود و یکی از این برنامه ها نیز اهتزاز پرچم قدس در همدان بود.
ایسنا: مراسم بزرگداشت روز جهانی قدس همزمان در برخی میادین و مسیرهای اصلی تهران با برپایی مراسم های ویژه در حمایت از ملت مظلوم فلسطین و تاکید بر لزوم آزادی قدس اشغالی برگزار شد.
خبرگزاری تابناک   ۵۷ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
در گیری مردم در فلسطین اشغالی در روز های ماه مبارک رمضان با نیرو های رژیم صهیونیستی برسر بیرون راندن چند خانواده فلسطینی از خانه هایشان بعد از رای یک دادگاه طولانی.
جام جم   ۵۸ دقیقه پیش   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی قزوین گفت: همزمان با نخستین نمایشگاه مجازی قرآن کریم در ماه مبارک رمضان تسهیلات ویژه به فعالان قرآنی این استان در قالب بن های خرید پرداخت خواهد شد.
43 سال پیش، در آخرین جمعه ماه رمضان سال 1399 هجری قمری حضرت امام خمینی (ره) بنیانگذار انقلاب اسلامی، در پیامی، جمعه آخر ماه مبارک رمضان هر سال را به عنوان روز قدس اعلام کردند و آن را روز تجدید حیات اسلام نامیدند.
سبلان ما   ۱ ساعت پیش    
به گزارش سبلان ما ، مراسم گرامیداشت روز جهانی قدس با حضور پرشور مردم انقلابی و ولایتمدار بیله سوار در این شهرستان مرزی برگزار شد. یوسف اختری فرمانده ناحیه مقاومت شهرستان بیله سوار در این مراسم به تبیین فلسفه استکبار ستیزی پرداخت و گفت ...
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - امام جمعه ابرکوه با اشاره به آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان به عنوان روز جهانی قدس گفت: روز قدس یادگار ماندگار امام خمینی (ره) در جهان اسلام و روز آرمان اسلامی و انسانی است .
عقیق   ۱ ساعت پیش    
مراسم احیای شب بیست و سوم ماه مبارک رمضان، بامداد پنجشنبه 16 اردیبهشت در دانشگاه تهران برگزار شد.
تقریب   ۱ ساعت پیش    
حضرت امام خمینی (ره) فرمودند: این جانب به برادران اسلامی در همه ی کشورها، خصوصاً برادران عرب و ملت عظیم عرب که پیش تازان اسلامند، خطر عظیم اجانب، خصوصاً صهیونیسم، را کراراً اعلام کرده ام ...
به گزارش نویدتهران،رهبر انقلاب اسلامی در آخرین جمعه ی ماه مبارک رمضان مصادف با روز قدس، خطاب به امت اسلامی و ملت ایران سخن خواهند گفت. این سخنرانی ساعت 14:30 روز 17 اردیبهشت 1400 به صورت زنده از شبکه های داخلی و برون مرزی صداوسیما و سایت و حسابهای KHAMENEI ...
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- آخرین جمعه ماه مبارک رمضان در طول بیش از چهل سالی که از پیروزی انقلاب اسلامی می گذرد همراه با راهپیمایی در حمایت از مردم ستمدیده فلسطین گذشت اما امسال نیز همچون پارسال به علت شیوع ویروس کرونا در جهان، مراسم این روز در مشهد به صورت متفاوت برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش    
اطاعت خدا و نافرمانی نکردن او در واقع همان ایمان است و سالک الی الله در فرازی ازدعای روز 24 ماه رمضان توفیق بر ایمان را از پروردگار درخواست می کند که باید بداند راه رسیدن به توفیق الهی چیست؟
خبرگزاری فارس   ۱ ساعت پیش    
در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان که به نام "روز جهانی قدس" توسط بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی نام نهاده شد، مردم روزه دار و حقیقت طلب نوشهر برای حمایت از مردم مظلوم فلسطین و اعلام انزجار از رژیم غاصب صهیونیستی با خودروهای خود به صورت خودجوش از مقابل حوزه علمیه شهید بهشتی نوشهر این روز را گرامی داشتند و ...
ایسنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/فارس وکیل متولی موقوفه قوام گفت: مددجویان کمیته امداد شیراز در شب های ماه مبارک رمضان از محل موقوفه حاج علی اکبر قوام اطعام شدند.
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
قم ایرنا راهپیمایی روز جهانی قدس در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به صورت خودجوش با حضور جمعی از مردم در قم برگزار شد.
دانا   ۱ ساعت پیش    
فرمانده سپاه حضرت قمربنی هاشم (ع) چهارمحال و بختیاری گفت: امروز به مناسبت روز قدس در مرحله دوم کمک مومنانه در ماه رمضان 5 هزار بسته معیشتی توسط نهادهای حمایتی آماده ارسال به شهرستان های دهگانه استان برای تحویل به نیازمندان است.
اقتصاد ایران: سفارت جمهوری اسلامی ایران در کرواسی در بیانیه ای بمناسبت روز جهانی قدس تاکید کرد: امام خمینی (ره) برای جلب توجه جامعه جهانی در رابطه با سرنوشت قدس و نجات مردم فلسطین از چنگال رژیم جنایتکار صهیونیستی ...
راهپیمایی نمادین روز قدس همزمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان بااعلام انزجار از آمریکا و رژیم صهیونیستی و اجرای سرود توسط نوجوانان بسیجی در میدان قدس و چهار راه فلسطین اصفهان برگزار شد.
امروز هفدهم اردیبهشت ماه 1400 در آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان و همزمان با روزجهانی قدس، مراکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری در سراسراستان لرستان در فضای مجازی، فعالیت های مختلفی را برای کودکان ونوجوانان اجرا می کند.
شبستان   ۱ ساعت پیش    
عباسی به حمایت از فلسطین تاکید کرد و گفت: در ماه مبارک رمضان شبانه روز قرآن می خوانیم ولی باید بیندیشیم که مصداق دفاع از مظلوم که در قرآن مجید می خوانیم کدام کشور است.
قلم | qalamna.ir : گروه جامعه: عضو هیات علمی انستیتو تحقیقات تغذیه ای و صنایع غذایی کشور، بر ضرورت نوشیدن 8 لیوان مایعات از افطار تا سحر تاکید کرد. سیده زهرا شریعت پناهی ...
شهبازی در پیامی فرارسیدن آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و روز جهانی قدس را گرامی داشت.
بسیج   ۱ ساعت پیش    
همزمان با روز قدس وسالروز تشکیل بسیج سازندگی، دومین مرحله از رزمایش مواسات وکمک مومنانه ویِژه ماه مبارک رمضان در مصلی امام خمینی(ره) شهرکرد مرکز استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد./ عکس: اکبر اکبری.
کاماپرس   ۱ ساعت پیش    
بر اساس اعلام رسانه ها مبلغ فطریه رمضان 1400 از سوی برخی مراجع عظام به صورت بدل از برنج ایرانی و بدل از برنج غیرایرانی مشخص شده است. به گزارش کاماپرس، با نزدیک شدن به روزهای پایانی ماه مبارک رمضان و در آستانه عید سعید فطر قرار داریم یکی از واجبات در اسلام ...
تازه ترین ها   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش مهر به نقل از العهد، زیاد النخاله دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین به مناسبت روز جهانی قدس سخنانی را مطرح کرد. بر اساس این گزارش، وی در این خصوص گفت: گرامیداشت روز جهانی قدس در ماه مبارک رمضان برای همه مسلمانان از اهمیت ویژه ای برخوردار است ...
رهیاب   ۱ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
آیین اهتزاز پرچم فلسطین در آخرین جمعه ماه رمضان به مناسبت روز جهانی قدس در حمایت از مردم فلسطین با حضور جمعی از مسوولان استان و جامعه روحانیت در اهواز برگزار شد
خبرگزاری فارس   ۱ ساعت پیش    
همزمان با آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان روز قدس، شاهد راهپیمایی خودرویی مردمی با عنوان " فاتحان قدس" در شهرستان بابل هستیم.