یکشنبه ۰۲ مهرساعت ۲۰:۰۳Sep 2023 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ناخن»

برترین ها   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۹:۲۴    
وزارت بهداشت در آغاز سال جدید تحصیلی، دانشجویان و دستیاران علوم پزشکی سراسر کشور را از لاک زدن به ناخن، برچسب ناخن و کاشت ناخن مصنوعی منع کرد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۴:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
گزارش کامل از گزیده خبرهای امروز تابناک با تو را با کلیک بر تیتر آن بخوانید. درخواست متروی چین از زنان، جنجالی شد ناخن گرفتن در شب خطرناک است؟ آیا واقعاً لازم است که برنج را قبل از پخت بشوریم؟ قابی از تعهد کاری مامور نیروی انتظامی که خبرساز شد عکس جدید مریم مومن با آرایش غلیظ ...
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۱:۲۵    
جدیدترین شیوه نامه اجرایی رفتار و پوشش دانشجویان علوم پزشکی و دستیاران برای سال تحصیلی 1403-1402 منتشر شد؛ از آنجایی که لاک ناخن، برچسب های ناخن و ناخن های مصنوعی موجب افزایش شانس انتقال عفونت می شود، داشتن این ناخن ها ممنوع است.
جدیدترین شیوه نامه اجرایی رفتار و پوشش حرفه ای دانشجویان علوم پزشکی و دستیاران برای سال تحصیلی 1403-1402 منتشر شد؛ از آنجایی که لاک ناخن، برچسب های ناخن و ناخن های مصنوعی موجب افزایش شانس انتقال عفونت می شود، داشتن این ناخن ها ممنوع است.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۳:۱۳    
طبق تحقیقات اخیر دانشمندان مشخص شده که کلسیم اضافه بدن در ساعات پایانی روز در ناخن ها جمع می شود و از ناخن ها به عنوان انبار موقت کلسیم بدن استفاده می شود. ...
هانا خبر   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۰۲:۳۴    
شما هم ناخن هایتان را می جوید یا با موهای خود بازی می کنید؟
شیعه نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۱:۵۸    
مراقبت از ناخن ها مخصوصا ناخن پا امری بسیار مهم می باشد ، مثلا اینکه آن ها را به صورت مداوم تمیز نگه دارید اما ممکن است در صورت مراقبت های منظم باز هم با مشکلاتی در این قسمت مواجه شوید . افتادن ناخن پا یکی از همین مشکلات است که شاید باعث خجالت زدگی شما شود .
برترین ها / خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۲۳:۴۵   + ۲۵ سایت دیگر  
طبق تحقیقات اخیر دانشمندان مشخص شده که کلسیم اضافه بدن در ساعات پایانی روز در ناخن ها جمع می شود و از ناخن ها به عنوان انبار موقت کلسیم بدن استفاده می شود.
برترین ها / بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۴:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
باستان شناسان یک گنجینه ی طلایی را حین کار توسعه ی یک جاده در وینگرام نروژ کشف کردند. به نظر می رسد این اشیاء پیشکش هایی آیینی بوده اند که حدود 1400 سال قبل به یک معبد بت پرستی تقدیم شده اند.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۱:۰۷   + ۳۴ سایت دیگر  
وزارت بهداشت شیوه نامه اجرایی جدید رفتار و پوشش حرفه ای دانشجویان علوم پزشکی و دستیاران را برای سال تحصیلی 1403 - 1402 منتشر کرد.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۷:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
برای داشتن ناخن های زیبا و مقاوم باید از ویتامین هایی که در مواد غذایی مختلفی وجود دارند استفاده کرد.
اتحاد خبر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۰:۲۴    
اتحادخبر - فریبا دشتی: 1. استرس، یکی از اولین مواردی که برای سوالات جویدن ناخن نشانه چیست مورد توجه قرار می گیرد، استرس است. جویدن ناخن می تواند نشانه استرس عاطفی و یا ذهنی باشد. به همین دلیل، این مسئله در میان افراد عصبی، مضطرب و یا حساس هستند.بیشتر است ...
سلامت نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۹:۵۷    
بسیاری از افراد جراحی ناخن را اولین راه کار درمانی برای از بین بردن درد آن می دانند. درحالی که ابتدا باید علت ایجاد این درد با توجه به علائم آن شناسایی شود. سپس پزشک با توجه به این دلیل، می تواند بهترین روش درمان را انتخاب کند ...
اول فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۱:۰۳    
لاک ناخن انواع زیادی از رنگ ها را دارد در حالی که برای زیباسازی دست زنان ابداع شده است، می توانید از آن به روش های دیگری نیز استفاده کنید. اگر فردی کنجکاو هستید که دوست دارد بیشتر محصولاتی که در خانه دارید را بسازید، استفاده متناوب موارد زیر برای لاک ناخن، قطعا مورد علاقه شماست! ...
بهداشت نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۰:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
دکترای تخصصی قارچ شناسی و فلوشیپ آزمایشگاه بالینی دانشگاه، گفت: علل فیزیولوژیک یا بیماری های ژنتیکی یا عفونی می تواند منجر به تغییر رنگ و یا شکل ناخن ها شود ولی بین 30 تا 50 درصد تغییر شکل ناخن دست و پا به دلیل ابتلا به عفونت قارچی است که این موارد در افرادی که ناخن کاشت دارند به مراتب بیشتر دیده ...
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۸:۵۶    
شوهرش را دکتر خطاب می کرد. همان طور که با سرانگشتان ناخن های از ته گرفته اش بازی می کرد، گفت: دکتر ساعت 7 از خواب بیدار می شود، دوش می گیرد و صبحانه می خورد، بعد می رود بیمارستان. ناهار هم خانه نمی آید ...
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۶:۰۴    
بهترین مرکز کاشت ناخن شرق تهران دارای ویژگی هایی است در هنگام انتخاب باید به آن ها توجه داشته باشید.برای آشنایی بیشتر با این مرکز در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.
طلا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۰:۴۳    
انگشتان دست شما به نسبت بقیه اعضای بدن تان، با میکروب های بیشتری در تماس هستند. مقدار زیادی از این میکروب ها در زیر ناخن های شما جمع آوری می شوند.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۰۹:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
زیرناخن های کثیف در دنیای میکروسکوپی چه خبره؟! منبع: آخرین خبر
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۰۸:۵۲    
زیرناخن های کثیف در دنیای میکروسکوپی بدین شکل است.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۰۱:۵۲    
زیرناخن های کثیف در دنیای میکروسکوپی چه خبره؟!
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۳:۴۸   + ۱۰ سایت دیگر  
زرد شدن ناخن ها ممکن است به دلیل مشکلات تیروئید یا دیابت باشد.
رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۰۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
ناخن جویدن یکی از بدترین عاداتیست که می توان داشت و اگر کسانی که این کار را به هر دلیل انجام می دهند مورد فیلم برداری قرار بگیرند خود از این صحنه بدشان می آید و می خواهند آن را ترک کنند.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۰۹:۴۴    
یک ناخن کار در بیو اینستاگرامش نوشته: من یک دندان پزشکم، اما برای دست ها. این تصویر از پیج او، در مجازی منتشر شده.
نی نی بان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۲:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
اگر ظاهر ناخن هایتان دچار تغییر شده یا شاهد علائم غیر معمولی در این بخش از بدن خود هستید، شاید بهتر باشد با علائم پسوریازیس ناخن آشنا شوید و اطلاعات بیشتری درباره گزینه های درمانی این عارضه به دست آورید. برای این منظور در این مقاله با ما همراه شوید.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۰:۲۹    
ناخن های دست پسر رهف را به جرم سفر به کربلا کشیده اند، اما رهف اربعین امسال عاشق تر از گذشته راه کربلا را در پیش گرفته است. او از میهمانان موکب بین المللی عقیله است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۰۰:۰۵   + ۱۲ سایت دیگر  
حجاب استایل ها در ایام پیاده روی اربعین با ناخن های کاشته و آرایش های آنچنانی دست از درآمدزایی برنداشتند، این روزها هم در ایام شهادت پیش رو در حال تکاپو هستند که از قافله عقب نمانند، آیا دغدغه آن ها حجاب است یا استحاله چادر؟!
آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
بعضی دوست دارند ناخن های شان را بلند کنند و بعضی کوتاه. داشتن ناخن های کوتاه یا بلند، گاهی مهم نیست؛ نکته مهم این است که ناخن ها به خوبی کوتاه شده باشند و تمیز، محکم و زیبا به نظر برسند.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۳:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
رنگ های پاییزی اغلب یاد آور برگ های رنگارنگی هستند که تناژی از قرمز دارند، مانند آجری، نارنجی، قهوه ای و زرشکی، که رنگ های جذاب و محبوبی هستند. برای طرح ناخن پاییزی مینیمال ...
فرارو   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۲۱:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
عادت های روزمره بخشی از زندگی ما می شوند و می توانند با نوع بودنشام ما را تغییر دهند. به گزارش عصرایران به نقل از تد، عادت ها می توانند نوعی از واکنش ذهنی ما به رویداد یا رخداد جدید، پراسترس باشند یا انرژی ذهنی و حتی جسمی ما را در طول روز ذخیره کنند. ...
فرتاک نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۰۶:۰۳    
مانیکور، جویدن ناخن ، گرد و غبار روزمره، لاک ناخن، – ناخن های ما را آسیب پذیر و شکننده می کنند! اگر با ناخن های ضعیف، شکننده و آسیب دیده سر و کار دارید، باید از برخی روغن های طبیعی برای غذارسانی و تقویت آنها استفاده کنید. این اکسیرهای معجزه آسا می توانند برای ناخن های شما معجزه کنند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۷:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس مذهبی و فعال فرهنگی استان کرمان گفت: با وضو و غسل جبیره ای نمی توان طهارت به دست آورد، برخی ممکن است در این زمان به هر دلیلی دنیا را ترک کنند، اکثر فقها بر این نظرند که باید زمان غسل میت، ناخن های مصنوعی را بردارند.
شما نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۳:۰۸    
یکی از آسان ترین و جذاب ترین تغییراتی که می توان با شروع فصل جدید داشت، تغییر رنگ لاک ناخن ها و استفاده از رنگ های مناسب آن فصل است. در این مطلب انواع رنگ لاک برای پایییز1402 را مشاهده خواهید کرد. لاک پوست پیازی و رنگ مسی از جذابترین ها برای فصل پاییز هستند.
سلام نو / خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۳:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
سیاه دانه چه خواصی دارد که اینقدر توصیه می شود تا از آن در برنامه غذایی خود حتما استفاده کنید.
برترین ها / دیجیاتو   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۰:۰۶   + ۱۴ سایت دیگر  
پژوهشگران دانشگاه نورت وسترن یک ایمپلنت بیومتری توسعه داده اند که می تواند نوسانات دمایی را پیش از اینکه بدن عضو پیوندی را پس بزند، شناسایی کند. این سنسور با ابعاد 3 در 7 میلی متر، از یک ناخن کوچک تر است و تنها 220 میکرومتر ضخامت دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۳:۵۸   + ۱۰ سایت دیگر  
محققان یک ایمپلنت به اندازه ناخن کودک ابداع کرده اند که می تواند پس زدن عضو پیوندی در بدن انسان را زودهنگام تشخیص و جان بیمار را نجات دهد.
دیار میرزا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۰:۲۲   + ۶۲ سایت دیگر  
کارشناسان تغذیه می گویند: ویتامین ای (E) خواص آنتی اکسیدانی بالایی دارد و یک ویتامین مفید برای زنان است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، به نقل از دویچه وله، فواید مهم این ویتامین شامل درمان و پیشگیری از بیماری های قلبی و عروقی مانند درد قفسه سینه ...
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۰۵:۰۳    
این روزها کاشت ناخن به یکی از کارهای محبوب و پرطرفدار بین خانم ها تبدیل شده است.
بهداشت نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۲۲:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
ترک ناخن از مشکلات جدی در سلامت ناخن ها به شمار می آید همچنین نوعی ترک روی ناخن وجود دارد که نشانه مشکلی حاد و جدی است و باید هرچه سریع تر درمان شود.
ستاد اقامه نماز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۲۲:۰۲    
امروزه بانوان به دلایل مختلفی مانند شکننده بودن ناخن های انگشت، زشت بودن ناخن های طبیعی، پوسته پوسته شدن و ایجاد مشقت فراوان و یا بخاطر تمایل به زیبایی، اقدام به کاشت ناخن می کنند. در حالت کلی اگر ناخن های کاشته شده بنابر نظر عرف جامعه زینت حساب بشود، باید آن ها را از نامحرم پوشاند ...
سلام نو / یکتا پرس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۷:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
برخی مشکلات سلامتی با هشدارهایی در ظاهرمان خود را نشان می دهند این تغییرات ظاهری می تواند در پوست، ناخن و حتی موها پدیدار شوند.
برترین ها / فرتاک نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۰۹:۳۴   + ۱۵ سایت دیگر  
لکه های سفید روی ناخن که لوکونشیا (leukonychia) نام دارند، می توانند علل مختلفی داشته باشند. این اتفاق معمولاً بی خطر است اما به ندرت می تواند نشانگر وجود بیماری های جدی و حتی مشکلاتی که منجر به مرگ می شوند، نیز باشد.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۱۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
یگانه خدامی (روزنامه نگار) در توئیتی نسبت به انتشار برخی توئیت ها همزمان با قوانین جدید کاشت ناخن در کشور ابراز تردید کرد.
برترین ها / یکتا پرس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۱:۳۲   + ۲۸ سایت دیگر  
این یک واقعیت است که تغییرات ناگهانی در موها مانند ریزش مو و یا نازک شدن موها هر کدام به نوعی گویای مشکلات بهداشتی قابل درمان هستند.
سلام نو / تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۱۶:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه آرایشگران زنانه، گفت که تاکنون هیچ محدودیتی در رابطه با کاشت ناخن و مژه به این اتحادیه اعلام نشده است.
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۰:۳۶   + ۱۶ سایت دیگر  
یک آرایشگر می گوید: متاسفانه هیچ حمایتی از صنف ما نشده ما در تنگنای شدیدی قرار داریم با هزینه های بالا و سرسام آور کرایه ها و مواد آرایشی، می خواهیم از عهده مسایل معیشتی و اقتصادی خود برآییم مسولان باید شرایط کنونی آرایشگران زنانه را در نظر بگیرند.
برترین ها / 55آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۰۱:۵۲   + ۱۱ سایت دیگر  
لاک ناخن از جمله مواد آرایشی است که آسیبات زیادی به ناخن، دست و کل بدن وارد می کند، با انتخاب یک لاک مناسب عوارض آن را کمتر کنید.
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۰۲:۰۸   + ۱۲ سایت دیگر  
برخی مشکلات سلامتی پیش از جدی شدن، با هشدارهایی در ظاهرمان خود را نشان می دهند؛ بنابراین لازم است که با دقت بیشتری به تغییرات ظاهری خود توجه کنیم تا این علائم هشدار مشخص شوند. این تغییرات ظاهری می تواند در پوست، ناخن و حتی موها پدیدار شوند.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۴:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
مریم 30 ساله است و کارش را خیلی دوست دارد او کارشناس ارشد معماری دارد و چون کاری پیدا نکرده است به سراغ آموزش کاشت مژه رفته و از درآمدش هم خیلی راضی است او می گوید: ...