سه شنبه ۰۴ مهرساعت ۰۶:۱۹Sep 2023 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان بیمه سلامت»

سازمان بیمه سلامت ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۴:۵۲    
مدیر کل بیمه سلامت البرز گفت: استان البرز میزبان دومین اجلاس مدیران کل منطقه 6 کشوری و مقامات ارشد سازمانی بیمه سلامت است و در صدد هستیم از این فرصت پیش آمده، بهترین نتایج را در جهت توسعه خدمات و تسهیل در دسترسی آحاد مردم و بیمه شدگان به خدمات سازمان بیمه سلامت در سطح استان را به دست آوریم.
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۲:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
44میلیون نفر در کشور تحت پوشش بیمه سلامت هستند، اما 80درصد از این افراد بیمه رایگان دارند؛ 20میلیون نفر جمعیت روستایی، عشایر و شهر های کمتر از 20هزار نفر، 12میلیون نفر هم در 5دهک اول درآمدی جامعه ...
مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران گفت: دفاع مقدس یکی از افتخارات ماندگار تاریخ حماسه آفرینی های ملّت ایران است.
آنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۲:۵۱    
مدیرکل دفتر خدمات تخصصی سازمان بیمه سلامت ایران گفت: اکنون 174 هزار قلم لوازم و تجهیزات پزشکی در تعهد سازمان بیمه سلامت قرار دارد.
مدیر کل دفتر خدمات تخصصی سازمان بیمه سلامت ایران از اختصاص بیشترین سهم از صندوق خاص و صعب العلاج به داروهای سرطان خبرداد.
فرمانداری سمیرم   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۸:۴۹    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری سمیرم، به استحضار می رساند سازمان بیمه سلامت در راستای اجرای مفاد ماده 5 آیین نامه اجرایی بند الف ماده(70) قانون برنامه ششم توسعه و تصویب نامه شماره 54696/ ت 59988/ه مورخ 30/03 ...
مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران، درگذشت حجت الاسلام رحمانی خلیلی را تسلیت گفت.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۳:۱۷    
ناصحی، مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران، از رایگان شدن حق بیمه دو دهک دیگر با حمایت خیرین خبر داد.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۰:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
مریم سرخوش-روزنامه نگار 44میلیون نفر در کشور تحت پوشش بیمه سلامت هستند اما 80درصد از این افراد بیمه رایگان دارند؛ 20میلیون نفر جمعیت روستایی، عشایر و شهرهای کمتر از 20هزار نفر، 12میلیون نفر هم در 5دهک اول درآمدی جامعه ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۳:۲۵    
مشهد- ایرنا- خبرنگار حوزه سلامت خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) خراسان رضوی در پوشش اخبار سازمان بیمه سلامت ایران طبق ارزیابی این سازمان به عنوان خبرنگار برتر معرفی و تقدیر شد.
معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان بیمه سلامت ایران از پیشرفت صد درصدی سازمان بیمه سلامت ایران در اجرای برنامه های بهره وری خبر داد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۱:۱۷    
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت در جدیدترین اظهاراتش از رایزنی های انجام شده جهت اضافه شدن دو دهک دیگر به مجموع بیمه شدگان رایگان البته در مناطق کم برخوردار خبر داد و تاکید کرد که از طریق خیرین حوزه سلامت و مشارکت های مردمی این امر پیگیری می شود.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۱:۰۰   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، در ماده 70 قانون برنامه پنج ساله ششم توسعه، سازمان بیمه سلامت ایران مکلف شده همه افرادی که فاقد هرگونه بیمه سلامت هستند را از طریق مکانیسم ارزیابی وسع، بیمه کند. ...
پانا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۰:۴۱   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سازمان های امور اجتماعی و بیمه سلامت ایران تفاهم همکاری امضا کردند تا به موجب آن بسترهای لازم برای فعالیت خیران سلامت به منظور ایجاد بیمه پایه سلامت در اقشار کم برخوردار فراهم شود. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۸:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
معاون بیمه و خدمات سازمان بیمه سلامت ایران، از نشان دار شدن 881 هزار بیمار خاص و صعب العلاج تأمین اجتماعی خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۸:۱۴   + ۳۶ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران، از رایگان شدن حق بیمه دو دهک دیگر با حمایت خیرین خبر داد.
اقتصاد آنلاین / میزان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۰:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان بیمه سلامت تاکید کرد که دهک های شش و هفت درآمدی در مناطق کمتر برخوردار، تحت پوشش بیمه رایگان قرار می گیرند.
وزارت کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۷:۰۳    
سازمان امور اجتماعی و سازمان بیمه سلامت ایران تفاهم همکاری امضا کردند تا از طریق جامعه خیران سلامت، اقشار محروم و کمتر برخوردار را تحت پوشش بیمه ای قرار دهند.
مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران گفت: از تعامل و همکاری سازمان های مردم نهاد در خدمات دهی به اقشار نیازمند درمان استقبال می کنیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۵:۴۰    
رئیس سازمان امور اجتماعی کشور گفت:سازمان های مردم نهاد آمادگی هر نوع همکاری با سازمان بیمه سلامت برای پوشش هر چه بیشتر بیمه همگانی و ارائه خدمات درمانی را دارند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۰:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر خدمات تخصصی سازمان بیمه سلامت ایران گفت: خدمات توانبخشی مورد نیاز بیماران خاص و صعب العلاج با پوشش بیمه ای صد درصد در مراکز دولتی ارایه می شود.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۲۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران با اشاره به وضعیت صندوق بیماری های خاص اظهار داشت: یک میلیون و 900 هزار بیمار صعب العلاج در کشور نشان دار شدند. محمد مهدی ناصحی در مورد وضعیت صندوق بیماری های خاص و صعب العلاج به خبرگزاری مهر گفت: از ابتدا تلاش کردیم در کنار افزایش کمیت ها ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۲:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران گفت: یک میلیون و 900 هزار بیمار صعب العلاج در کشور نشان دار شدند.
عصر همدان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۰:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل بیمه سلامت استان همدان گفت: 32 هزار و 769 بیمار سخت درمان در استان همدان از خدمات بیمه ای سازمان بیمه سلامت ایران بهره مند گردیدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۰۹:۴۱   + ۳۳ سایت دیگر  
معاون بیمه و خدمات سازمان بیمه سلامت ایران، به تشریح بسته خدمتی بیمه سلامت برای زوجین نابارور پرداخت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۰۵:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل بیمه سلامت استان همدان گفت: 32 هزار و 769 بیمار سخت درمان در استان همدان از خدمات بیمه ای سازمان بیمه سلامت ایران بهره مند شدند.
ایران پزشک   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۵:۱۸   + ۲۲ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره انجمن داروسازان ایران درباره ماجرای تغییر مسیر یارانه دارو، از همراهی سازمان بیمه سلامت در پرداخت به موقع یارانه دارو به داروخانه ها تقدیر کرد و گفت: مشکل اصلی ما، بیمه تامین اجتماعی است که حجم زیادی از بیمه شدگان را تحت پوشش دارد.
شفا آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۴:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
در حال حاضر بیش از 44 میلیون نفر تحت پوشش سازمان بیمه سلامت ایران هستند که البته بالغ بر 80 درصد این افراد، بیمه شده رایگان هستند.
ایران پزشک   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۳:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
طرح دارو رسان با وجود سابقه قبلی در اظهارات مسئولان نظام سلامت، به طور رسمی از سوم آبان 1401 و توسط سازمان بیمه سلامت و فقط برای بیماران ام اس در تهران اجرایی شد، اما با وجود موفقیت آن، همچنان موانعی برای اجرای کشوری آن وجود دارد.
ملیت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۳:۲۴    
دسترسی راحت و ارزان به خدمات بهداشتی و درمانی و پوشش بیمه ای کارآمد از عوامل موثر در افزایش امید به زندگی است و در ایران سازمان بیمه سلامت متولی اصلی برقراری پوشش بیمه همگانی است و بر همین اساس هم سعی در پوشش بیمه ای آحاد جامعه ایرانی دارد تا به این ترتیب دغدغه بیماری و هزینه های دارو و درمان به ...
دسترسی راحت و ارزان به خدمات بهداشتی و درمانی و پوشش بیمه ای کارآمد از عوامل موثر در افزایش امید به زندگی است و در ایران سازمان بیمه سلامت متولی اصلی برقراری پوشش بیمه همگانی است و بر همین اساس هم سعی در پوشش بیمه ای آحاد جامعه ایرانی دارد تا به این ترتیب دغدغه بیماری و هزینه های دارو و درمان به ...
سلامت نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۰۹:۲۸   + ۱۵ سایت دیگر  
دسترسی راحت و ارزان به خدمات بهداشتی و درمانی و پوشش بیمه ای کارآمد از عوامل موثر در افزایش امید به زندگی است و در ایران سازمان بیمه سلامت متولی اصلی برقراری پوشش بیمه همگانی است و بر همین اساس هم سعی در پوشش بیمه ای آحاد جامعه ایرانی دارد تا به این ترتیب دغدغه بیماری و هزینه های دارو و درمان به ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۰۹:۱۶   + ۳۲ سایت دیگر  
دسترسی راحت و ارزان به خدمات بهداشتی و درمانی و پوشش بیمه ای کارآمد از عوامل موثر در افزایش امید به زندگی است و در ایران سازمان بیمه سلامت متولی اصلی برقراری پوشش بیمه همگانی است و بر همین اساس هم سعی در پوشش بیمه ای آحاد جامعه ایرانی دارد تا به این ترتیب دغدغه بیماری و هزینه های دارو و درمان به ...
سازمان بیمه سلامت ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۷:۴۴    
مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران در حکمی اعضاء کمیته سلامت الکترونیک سازمان بیمه سلامت ایران را منصوب کرد.
سازمان بیمه سلامت ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۴:۱۹    
فرماندار شهرستان دورود گفت: ارائه خدمات سازمان بیمه سلامت اعم از رایگان نمودن 5 دهک درآمدی جامعه، حمایت از بیماران خاص و صعب العلاج، حمایت از زوجین نابارور به مردم بی نظیر و قابل تقدیر است.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۱:۴۳   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل بیمه سلامت استان اصفهان گفت: با انعقاد تفاهم نامه بین سازمان بیمه سلامت ایران و سازمان بهزیستی، افراد تحت پوشش بهزیستی از حمایت ویژه بیمه سلامت برخوردار هستند.
اقتصاد ایران: معاون مرکز آمار و فناوری اطلاعات سازمان بیمه سلامت ایران، در خصوص پر هزینه ترین داروهای مصرفی در کشور توضیحاتی داد.
معاون مرکز آمار و فناوری اطلاعات سازمان بیمه سلامت ایران، در خصوص پر هزینه ترین داروهای مصرفی در کشور توضیحاتی داد.
فرمانداری لنجان   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۲:۲۶    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان بمناسبت هفته دولت با حضور حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان ، حسین رجایی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ، وحید پورشاسب مدیرکل منابع انسانی و معاون پشتیبانی سازمان بیمه سلامت کشور ...
مدیر کل دفتر خدمات تخصصی سازمان بیمه سلامت ایران گفت: یک میلیون و 890 هزار نفر از بیماران سخت درمان تحت پوشش صندوق بیماری های صعب العلاج قرار گرفتند .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۰۸:۱۸   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون بیمه و خدمات سازمان بیمه سلامت گفت: 57 هزار و 656 زوج نابارور در سامانه های الکترونیک بیمه سلامت شناسایی شدند و تحت درمان قرار گرفتند.
هورگان   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۲۲:۳۷   + ۳۶ سایت دیگر  
معاون پیشگیری و خدمات پایه سازمان بیمه سلامت ایران، به تشریح جزئیات درمان رایگان سه دهک اول جامعه پرداخت. فرشید عابدی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: تاکنون فقط بیمه سه دهک اول جامعه رایگان بود که بر پایه مصوبه دولت، از این به بعد درمان این افراد هم رایگان خواهد شد. ...
مدیر عامل سازمان بیمه سلامت درباره چرایی عدم اجرای طرح داروسان در سراسر کشور توضیحاتی ارائه کرد.
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران گفت: برای طرح نسخه الکترونیک از حدود 100 شرکت دانش بنیان و استارت آپ های حوزه سلامت استفاده کرده ایم.
آنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۲:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران گفت: حذف دفترچه بیمه و الکترونیکی شدن نسخه نویسی و نسخه پیچی از اقدامات فناورانه بزرگی است که در حوزه سلامت اجرا شده است، در جریان اجرای این طرح از 100 شرکت دانش بنیان و استارت آپ های حوزه سلامت استفاده کرده ایم.
کاشف اسرار   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۱:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان گیلان خبر داد: بهره مندی مددجویان کمیته امداد از خدمات صندوق حمایت از بیماران صعب العلاج مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) گیلان، از معرفی 274 بیمار خاص و صعب العلاج به صندوق بیماران صعب العلاج در سازمان بیمه سلامت طی سال جاری خبر داد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۱:۱۲   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون مرکز آمار و فناوری اطلاعات سازمان بیمه سلامت ایران، از افزایش مشارکت پزشکان در طرح نسخه نویسی و نسخه پیچی الکترونیک خبر داد.
آنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۲۱:۰۵   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان بیمه سلامت ایران، مدعی شد که پرداختی های بیمه سلامت به مراکز طرف قرارداد، تقریبا به روز است.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۱۸:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون سازمان بیمه سلامت گفت: اعتبار صندوق بیماری های صعب العلاج و خاص از 5 هزار میلیارد تومان به 7 هزار میلیارد تومان در امسال افزایش یافته است.