دوشنبه ۱۷ مردادساعت ۱۷:۰۹Aug 2022 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مملکت»

اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۵:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
محمد مهاجری در یادداشتی خطاب به ابراهیم رئیسی نوشت: اگر شما به برجام معتقدید و آن را برای آینده کشور مفید می دانید، اما نمی توانید در برابر دلواپسان و مطامع شان بایستید در حضور بزرگان کشور عمامه بر زمین بکوبید و بر حرفتان پای بفشارید.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۰۸:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
پافشاری و استقامت نخست وزیر بر پایبندی به قانون اساسی و اصول مشروطیت و نیز شرایط اضطراری یک مملکت در محاصره بریتانیا این مقام میهن دوست را بر آن داشت که به مثابه رئیس دولت حق انتخاب وزیر دفاع نیز با او باشد و نه با شاه، که منجر به استعفا و خانه نشینی پنج روزه او از 25 تا 30 تیر 1331 شد.
اصلاحات نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۱۰:۲۶   + ۳۹ سایت دیگر  
روزنامه تحت مدیریت مسیح مهاجری نوشت: کسانی که به جنگ های لفظی چین و آمریکا دل خوش کرده اند، بسیار ساده لوح تشریف دارند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه گفت: برنامه های ویژه ای از سوی هیئت های عزاداری در ایام محرم در نقاط مختلف استان برگزار می شود تا فلسفه شهادت امام حسین(ع) برای مردم، جوانان و آینده سازان مملکت تبیین شود.
نواندیش   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۰۷:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
نواندیش - محمد صادقی : چند وقت پیش دوستی که اتفاقا از نخبگان و دانشجویان برتر یکی از بهترین دانشگاه های کشور است برایم تعریف می کرد که برای دریافت بودجه و ارائه طرح پیشنهادی اش بعد از کلی بالا و پایین و آشنا تراشی نزد یکی از مسئولان رفته بود. ...
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۲۳:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
افشاگری ذبیح الله پورشیب چهره مطرح کاراته؛ به امام حسین قسم مسئول ورزش گفت به سلامت، از این مملکت بروید.
نواندیش   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۸:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
ذبیح الله پورشیب ورزشکار مطرح کاراته درباره برخورد یکی از مسئولان ورزشی با او دست به افشاگری تاسف آمیزی زد. به گزارش نواندیش ، او با حضور در یک برنامه تلویزیونی درمورد بی توجهی ها که باعث مهاجرت ورزشکاران شده گفت: به امام حسین قسم مسئول ورزش گفت به سلامت، از این مملکت بروید!
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۸:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
صحبت های ورزشکار مطرح کاراته درباره برخورد یکی از مسئولان ورزشی با او را ببینید و بشنوید.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۱:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
رکنا سیاسی : عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی در واکنش به منتقدان که این دولت را دولت شعارهای شکست خورده می نامند، گفت: بیان اینکه این دولت شکست خورده و به اهدافش نرسیده، توهمی بیش نیست و فقط در ذهن کسانی است که آرزو دارند مملکت را تسلیم آمریکا کنند.
اصلاحات نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رامین راستاد بازیگر سینما و تلویزیون خطاب به سجاد غریبی بعد از شکست مفتضحانه مقابل حریف قزاق گفت: آبرو و شرف مملکت را نبرید، من با 50 سال سن بدنم از هالک ایرانی آماده تر است! ❗️با 50 سال سن بدنم از هالک ایرانی آماده تر است!
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۰۸:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
شهیدعبدالله محمدی علی آبادی در بخشی از وصیت نامه خود آورده است "ای جوانان! خود را برای فردای بهتر این مملکت آماده سازید و کوتاهی نکنید".
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۱۷:۲۸    
کارشناس اقتصادی گفت:مشکل این است که دولت به جای اینکه از بهترین فرزندان این مملکت استفاده کند، این چهره ها را کنار زده و تحت شعار های سیاسی و به بهانه بانیان وضع موجود، کشور را حضور چهره های نخبه محروم کرده است. جالب، اینکه چهره های متملق در دولت باقی مانده اند و خروجی آن را شاهد هستیم.
انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۰۱:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
میرلوحی با اشاره به اینکه برخی مسئولان بجای رسیدگی به موضوعات اصلی وارد گل و لای شده و عکاسی کردند، گفت: این رفتار برای مردم تداعی گر بدقولی های گذشته است و نه تنها مورداستقبال قرار نمی گیرد؛ بلکه چنان که شاهد بودیم با واکنش منفی نیز روبرو می شود. ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۱۴:۴۵    
به گزارش مشرق، کاربری با انتشار تصویری در توئیتر نوشت: از دوره ای که وسط بحران تو ویلای قشم و کیش باید دنبال رئیس جمهور مملکت میگشتیم، رسیدیم به اینجا *بازنشر مطالب شبکه های اجتماعی به منزله تأیید محتوای آن نیست و صرفا جهت آگاهی مخاطبان از فضای این شبکه ها منتشر می شود.
انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۰۰:۰۳    
سعید زیباکلام، استاد اصولگرای دانشگاه تهران در یادداشتی با عنوان وضع مملکت کی درست میشه؟ در کانال تلگرامی خود نوشت: دیروز هنگام تدفین یکی از بستگان در بهشت زهرا، بزرگوارِ پابه سن گذاشته ای، پس از سلام و چاق سلامتی، سرش را بیخ گوشم گذاشت و گفت: من از بچه محل های قدیم شما هستم ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۲۰:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
ابراهیم تهامی درباره انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال و تایید صلاحیت کاندیداها، اظهار داشت: واقعاً نمی دانم چه چیزی بگویم؟ پول مملکت یا بیت المال به همین راحتی به خاطر اشتباه فاحش و ندانم کاری عده ای بر باد می رود. مثل اینکه هیچ اتفاقی رخ نداده و این آبرو ریزی واقعا برای فوتبال ایران زشت بود. ...
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۱۹:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
در خصوص وضعیت مثبت شاخص های اقتصادی که سخنگوی دولت مدعی آن شده، مردم بهتر از هر کسی می توانند قضاوت و نظر دهند که آیا وضعیت اقتصاد مملکت و معیشت مردم در شرایط مثبتی است یا خیر اما در خصوص ادعای رشد اقتصادی صفر در دولت قبل، بررسی گزارش شاخص های اقتصادی ...
رکنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۱۵:۰۷   + ۷۴ سایت دیگر  
رکنا: حجت الاسلام والمسلمین قرائتی به اهمیت حجاب برای دختران و زنان مملکت پرداخت.
اصلاحات نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۱۰:۱۹   + ۲۷ سایت دیگر  
مصطفی هاشمی طبا درباره پیش بینی عملکرد دولت سیزدهم تا 1404 گفت: خیلی نمی خواهم درباره مسئله تورم صبحت کنم ولی به نظر می آید که وضعیت زیستی و اجتماعی مملکت به لحاظ تولید و کشاورزی رو به پایین است و در حوزه زیست محیطی نیز نه تنها تقریبا کاری نمی شود بلکه حتی حرفش را هم نمی زنند.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۰۹:۰۶   + ۲۷ سایت دیگر  
قانون کشورمان، قانون اسلامی است و مملکت ما نیز مملکتی اسلامی است لذا پایبندی به این قانون وظیفه همه است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۰۰:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نامزد انتخابات فدراسیون فوتبال با اشاره به حواشی شکل گرفته درباره انتخابات فوتبال گفت: برخی فوتبال را برای خودشان می خواهند و یک دایره محدود ایجاد کرده اند و مانند برخی جاهای دیگر مملکت خط نفوذ در فوتبال هم وجود دارد.
کیهان   ۱۴۰۱/۰۵/۰۷ - ۲۲:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
عباس شمسعلی از آن روزهایی که دست نشانده های غرب در این کشور حق نوکری را برای اربابان خود تمام کرده و شخصی همچون تقی زاده راه پیشرفت را سرتا پا فرنگی شدن می دانست یا رضا شاه جیره خور انگلیس راه ترقی را کشف حجاب و کشیدن به زور روسری و چادر از سر زنان این مملکت اعلام می کرد تاکنون قریب یک قرن می ...
سلام نو / کیهان   ۱۴۰۱/۰۵/۰۶ - ۱۲:۱۸   + ۲۵ سایت دیگر  
ویلموتس فقط در چهار بازی رسمی هدایت تیم ملی فوتبال ایران را همراهی کرد که با یک نتیجه خیلی ضعیف برای هر دقیقه حضور خود 4 میلیون تومان دستمزد گرفت.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۵/۰۶ - ۱۳:۰۱    
همدان- وزیر میراث فرهنگی که در هیئت همراه سفر رئیس جمهور به همدان حضور دارد با تاکید بر لزوم توجه به آثار تاریخی گفت: شادی گمشده این مملکت است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۰۶ - ۱۱:۰۲   + ۱۲ سایت دیگر  
اگر قرار بود برای دیدن رئیس جمهور، وزرایش و مسئولان مملکت اقدام کنیم، خدا می داند چقدر طول می کشید و باید صد مَن نامه نگاری می کردیم. اینجا اما بیشترشان را از نزدیک دیدیم و نامه درخواستمان را به امید رسیدگی سپردیم به دستشان.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۱۹:۲۰   + ۲۶ سایت دیگر  
ایرنا : آهنگساز برجسته کشور گفت: در همه جای دنیا موسیقی جدی و کلاسیک که نشان دهنده فرهنگ آن مملکت است، مورد حمایت قرار می گیرد و قرار نیست این موسیقی با درآمدزایی بقا داشته باشد.
فرارو   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۱۶:۰۵   + ۲۳ سایت دیگر  
فرارو- خرید خط 0912 با چهار رقم اول 1111 و سه رقم پایانی 330 نیازمند دو میلیارد و 500 میلیون تومان وجه رایج مملکت است. اگر متوسط قیمت دلار را در ماه گذشته 31 هزار و 800 تومان فرض کنیم، قیمت این سیمکارت به حدود 78 هزار دلار می رسد که برای خرید یک دستگاه مرسدس بنز کلاس S کفایت می کند ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۰۸:۵۹   + ۱۲ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا- استاندار کرمانشاه با گرامیداشت سالروز عملیات غرورآفرین مرصاد، گفت: رزمندگان اسلام و فرزندان رشید و شجاع ملت ایران در عملیات بزگ مرصاد با انهدام ماشین جنگی منافقین درسی بزرگ و ماندگار به خائنین به ملت و مملکت اسلامی و حامیان بعثی، منطقه ای و فرامنطقه ای آنان دادند.
رهیاب   ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۱۷:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
سردار حسن شاهوارپور گفت : فرمایشات مقام معظم رهبری فصل الخطاب است و مسئولین باید توجه کنند،کوتاهی در انجام مسئولیت خیانت در امانت ، مردم و شهدا است. مسئولینی که از مسئولیت شانه خالی می کنند، خائن به مردم و مملکت هستند و نتیجه کوتاهی آنها مشکلاتی است که امروز به کشور و مردم تحمیل شده است .
شهدای ایران   ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۱۷:۰۱    
شهدای ایران :فاطمه تاجیک، مادر شهید محمدحسین حدادیان در یادواره شهدای روستای سیرود شهرستان ساوجبلاغ با اشاره به اینکه این مراسم، به مجلسی احساسی تبدیل شده اما ما در دین مبین اسلام آموخته ایم که احساس باید تابع عقل و شرع باشد، گفت: محمدحسین در عالم رویا به پدرش گفت: هر کجا که دعوت می شوید ...
ستاره صبح   ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۰۰:۲۲    
دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی در گفتگو با فارس گفت: این کشور با نگاه های تنگ و بسته جناحی قابل درک کردن نیست. جمهوری اسلامی نیاز به یک بازگشت به خود دارد. نیاز به یک اصلاحات مثبت دارد و هیچ کس غیر از مقام معظم رهبری نمی تواند ...
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ - ۱۷:۰۰   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر: در این مملکت هرج و مرج امکان ندارد چراکه در این مملکت همه سرباز و ناظر هستند و همه در حفظ هویت سیاسی، اسلامی و فرهنگی نقش دارند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ - ۱۴:۴۰   + ۱۲ سایت دیگر  
دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی با بیان اینکه اگر آقای رئیسی کشور را خوب اداره کند مردم به آینده امیدوار می شوند و امیدوارانه به پای صندوق می آیند و در بخش عمده ای به ما رأی می دهند، گفت: جمهوری اسلامی نیاز به یک بازگشت به خود دارد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ - ۱۴:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: از همه مسئولان خواهش می کنم مقداری دلسوزانه تر به تیم ملی نگاه کنند زیرا بحث آبروی یک مملکت است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ - ۱۳:۵۷    
سید امیر شوشتری، مدیر کل آموزش و پرورش استان امروز در آیین عملیات اجرایی فاز اول 45 کلاس درسی شرکت فولاد در شهرستان خواف بخش جلگه زوزن حضور یافت. به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی، شوشتری در آغاز صحبت های خود از مدیریت آموزش و پرورش خواف، ائمه جماعت، معاون فرماندار ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ - ۱۳:۲۱    
اگر در مملکتی قانونی ولو اعتباری باشد آیا می شود قانون شکنی کرد یا باید تابع آن بود؟ کسانی که در مملکتی جهاد کردند، کشته شدند و زحمت ها کشیدند تا مدیریت آن مملکت را بر عهده بگیرند آیا حاضرند مقاصد و اهداف خود را به راحتی زیر پا بگذارند و تحویل عده ای مخالف بدهند؟
کرمان نو   ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ - ۰۹:۲۹    
برخی اعضای شورای شهر کرمان با اشاره به احتمال سیلاب در استان بر ضرورت بازسازی بند مملکت تاکید کردند.
اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ - ۰۹:۱۸   + ۱۱ سایت دیگر  
هر 4 گروه پاسخگو، بی ثباتی اقتصادی- اجتماعی کشور و ناامیدی از اصلاح امور کشور را دلیل اصلی تصمیم به مهاجرت عنوان کرده بودند، اما شیوه حکمرانی و مملکت داری، ناامیدی نسبت به آینده، امید به زندگی بهتر در خارج از کشور، آزادی های فردی و اجتماعی، کاهش ارزش پول ملی، درآمد پایین ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ - ۰۸:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
علی چینی با انتقاد از اظهارات حسن عباسی علیه فوتبالیست ها گفت: آقای معلم انقلابی شما باید بدانی قضاوت کار خداست؛ کار تو نیست. آقای حسن عباسی کجای مملکت بوده و از کجا به او تریبون دادند که درباره فوتبالیست ها صحبت کنند. او حق ندارد درباره فوتبالیست ها صحبت کند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ - ۰۲:۰۲   + ۴۶ سایت دیگر  
قارس نوشت: دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی گفت: این کشور با نگاه های تنگ و بسته جناحی قابل درک کردن نیست. جمهوری اسلامی نیاز به یک بازگشت به خود دارد. نیاز به یک اصلاحات مثبت دارد و هیچ کس غیر از مقام معظم رهبری نمی تواند ...
جماران   ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ - ۰۰:۰۷    
امام خمینی در سوم مرداد سال 58 در جمع دانشجویان کاشان به بیان ویژگی های مجلس خبرگان پرداختند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۰۲ - ۱۵:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
با توجه به رشد تورم، بی ارزش شدن وجه رایج مملکت و به اصطلاح داغ شدن پول، مردم به دنبال این هستند تا سرمایه خود را به دارایی و اندوخته مالی دیگری تبدیل کنند و ریال نزد خود نگهداری نکنند؛ تا در طول زمان سرمایه شان رشد کند ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۵/۰۲ - ۱۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
شهید عباباف در بخشی از وصیت نامه خود نوشت: علمی را که فرامی گیرید، همراه با تزکیه باشد؛ چون علم بدون ایمان به درد مملکت نمی خورد. سعی کنید در کارهایتان توکل را از یاد نبرید.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۵/۰۲ - ۱۲:۱۵    
انصاری، عشایر را ذخایر مملکت دانست و گفت: عشایر از باوفا ترین اقشار این ملت هستند، امروز ما به عنوان نمایندگان عشایر، به عنوان عضو جامعه عشایری چه باید چه کارهایی برای عشایر انجام دهیم؟
شهدای ایران   ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ - ۱۱:۳۸    
سرویس سیاسی شهدای ایران : آن چه می خوانید؛بازخوانی متن پیاده شده سخنرانی سرلشکر شهید احمد کاظمی فرمانده وقت لشگر 8 نجف اشرف در جمع نیروهای این لشکر درپادگان انبیاء شوشتر است که چند روز پس از پذیرش قطعنامه 598 ایراد گردیده که که البته این شهید والامقام در قسمت هایی از سخنرانی هشدارهایی نیز درباره ...
موج   ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ - ۰۸:۱۵    
محمد جواد جمالی گفت:هیچگاه ما نباید منابع نفتی و گازی را که باید در جهت توسعه مملکت و آیندگان به کار گرفته شود را خرج روزمرگی کشورمان کنیم. در حال حاضر دریافت مالیات هم مبتنی بر داده های صحیح اقتصادی نیست.