یکشنبه ۰۷ خردادساعت ۰۸:۰۰May 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شبکه مستند»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۰:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
قائم مقام شبکه مستند سیما گفت: سعی کردیم تنوع ژانر و موضوع را در پخش شبکه مستند داشته باشیم و این تعادل را در تولیداتمان هم حفظ کنیم. ما مخاطبان باهوش و پیگیری داریم که علایقشان را به دست ما می رسانند و این تنوع سلایق و مخاطبان ثروتی برای شبکه مستند هستند که همواره تلاش می کنیم از دست ندهیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۰۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
مستند سلام بر علی پسر موسی به کارگردانی امین قدمی قصه چوپانی که گله اش را به چوپانی دیگر سپرده تا به خیل زائران امام رضا علیه السلام بپیوندد، امروز جمعه 5 خرداد12:30 از شبکه مستند پخش می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۳:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
مستند بعد از شروین پرتره ای از شهره کوهن، موسس و مدیرعامل بنیاد نیکوکاری شروین روبن زاده اولین و تنها مرکز تخصصی درمان سوگ در ایران امشب از شبکه مستند پخش می شود.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۳:۱۴   + ۱۱ سایت دیگر  
مجموعه مستند دستکندهای پنهان ایران به نویسندگی ایرج میلانی و کارگردانی جمال اسکویی تولید شبکه مستند از شنبه 30 اردیبهشت ساعت 19 پخش می شود.
برترین ها / فرهیختگان   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۹:۵۰   + ۱۵ سایت دیگر  
مجموعه مستند خانه های نورانی از شبکه مستند پخش شد؛ در این مستند تصاویری از ناصر ملک مطیعی، بازیگر فقید سینمای ایران به نمایش درآمد که با واکنش تند پسر این بازیگر فقیدِ ممنوع الکار مواجه شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۲:۵۲   + ۲۳ سایت دیگر  
تیزر مجموعه مستند این یک اعتراض است که از شنبه سی ام اردیبهشت، از شبکه مستند پخش می شود، رونمایی شد.
میزان   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۱:۱۵   + ۲۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان -طبق اعلام روابط عمومی شبکه مستند، این مستند به مناسبت روز بزرگداشت حکیم عمر خیام در جدول پخش شبکه مستند قرار گرفته و به ترجمه گمشده دفتر شعر خیام توسط ادوارد فیتز جرالد می پردازد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۰:۴۷    
مستند سفره خانه پنج شنبه 28 اردیبهشت، از شبکه مستند سیما پخش می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۷:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مجموعه مستند خانه های نورانی با محوریت تبلیغ و ترویج روضه داری های سنتی ایران، مدتی است که در مناسبت ها از شبکه مستند سیما پخش می شود. این مستند در روزهای گذشته با تمرکز بر اهمیت الگوسازی توسط چهره ها، تصاویر و خاطراتی از حضور بازیگران از جمله ناصر ملک مطیعی در هیئات مذهبی را روی آنتن برد.
میزان   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۳:۵۱   + ۲۰ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - طبق اعلام روابط عمومی پروژه، مجموعه مستند این یک اعتراض است به تهیه کنندگی و کارگردانی مهدی محمودی و نویسندگی محمدمهدی گودرزی و مهدی محمودی از شنبه 30 اردیبهشت ماه هر شب ساعت 21 روی آنتن شبکه مستندسیما می رود. ...
میزان   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۲:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- طبق اعلام روابط عمومی شبکه مستند، نوروزی در این باره گفت: خانه پهلوان محمد محمودی جدید سری دوم خانه های نورانی ست، مجموعه مستندی که با محوریت تبلیغ و ترویج روضه داری های سنتی ایران در شبکه مستند تولید شده است. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۳:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
خیرین مدرسه ساز با حضور در شبکه مستند از مدیران این شبکه برای تولید مجموعه مستند انسان سازان قدردانی کردند.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۲:۵۷   + ۱۰ سایت دیگر  
3 فیلم مستند و اما نامبرده ، آثار عجم و سایه سرو بلند از تولیدات شبکه مستند در بخش سینما کتاب سی و چهارمین نمایشگاه کتاب تهران به نمایش گذاشته می شوند.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۲۳:۲۸    
حوزه/ مستندی درباره تاریخچه 200 ساله حوزه علمیه فخریه مروی تهران که به همت شبکه مستند سیما و همکاری حوزه فخریه مروی تولید شده است به بررسی جریان شناسی حوادث حوزه فخریه مروی از ابتدا تا کنون می پردازد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۱:۱۳   + ۲۸ سایت دیگر  
مناظره علی علیزاده و صادق زیباکلام سه شنبه 19 اردیبهشت ساعت 21 از شبکه مستند سیما پخش می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۰:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
مستندی درباره تاریخچه 200 ساله حوزه علمیه فخریه مروی تهران که به همت شبکه مستند سیما و همکاری حوزه فخریه مروی تولید شده است به بررسی جریان شناسی حوادث حوزه مروی از ابتدا تا کنون می پردازد.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۴:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
شبکه پرس تی وی با پخش مجموعه مستند ترنج نگاهی دارد به پخت انواع آش و دیزی در نقاط مختلف ایران. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، مجموعه مستند ترنج تولید جدید شبکه مستند سیما به تهیه کنندگی محمد شکیبانیا و کارگردانی سام کلانتری با محوریت موضوع فرهنگ و تاریخ خوراک در ایران روایتی از سنت های غذایی در ...
جهانی پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۰:۲۴   + ۱۸ سایت دیگر  
سفره خانه به تهیه کنندگی و کارگردانی مهدی الیاسی مجموعه ای با محوریت غذاهای سبز ایرانی است که در شبکه مستند تولید شده و هر شب ساعت 19:30 پخش می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۴:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/فارس مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز گفت: فصل هشتم برنامه همسفر شبکه مستند سیما با موضوع هفته شیراز در 10 قسمت 30 دقیقه ای روی آنتن تلویزیون می رود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۴:۲۷    
مستند سیاهپوش خندان به تهیه کنندگی و کارگردانی سید مجید احمدی طارمی 16 اردیبهشت ساعت 17:30 از شبکه مستند پخش می شود.
میزان   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۲:۳۴   + ۲۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- به گزارش امور ارتباطات رسانه ای و روابط عمومی نخستین جشنواره بین المللی و پنجمین جشنواره ملی فیلم و فیلمنامه ایثار، گروه انتخاب بخش مسابقه فیلمنامه نویسی جشنواره متشکل از: محمد زین العابدینی ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۳:۱۹   + ۱۴ سایت دیگر  
مستند مرتضی مطهری به تهیه کنندگی و کارگردانی میلاد محمدی روایتی از آخرین شب زندگی این معلم شهید 12 اردیبهشت ساعت 21 از شبکه مستند پخش می شود.
جهانی پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۲:۰۳   + ۱۴ سایت دیگر  
روزگار گل آقایی به تهیه کنندگی و کارگردانی حسن یادگاری پرتره ای از کیومرث صابری فومنی پایه گذارِ مؤسسهٔ گُل آقا، نویسنده، طنزنویس و معلم ایرانی دوشنبه 11 اردیبهشت ساعت 20:45 از شبکه مستند پخش می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۱:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
روزگار گل آقایی به تهیه کنندگی و کارگردانی حسن یادگاری پرتره ای از کیومرث صابری فومنی پایه گذارموسسه گل آقا، نویسنده، طنزنویس و معلم ایرانی دوشنبه 11 اردیبهشت ساعت 20:45 از شبکه مستند پخش می شود.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۱:۳۰   + ۲۹ سایت دیگر  
مستند تار هم دیگر لطفی ندارد به تهیه کنندگی و کارگردانی محمدعلی بهبهانی پرتره محمدرضا لطفی ردیف دان، موسیقی دان، آهنگ ساز، نوازنده ی برجسته ی تار و سه تار و همچنین پژوهشگر و مدرس موسیقی سنتی ایرانی یکشنبه 10 اردیبهشت ساعت 21 از شبکه مستند پخش می شود.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۲:۵۲   + ۱۶ سایت دیگر  
مستند نیمه شب 24 آوریل ساخته جواد موگویی، روایت تسخیر لانۀ جاسوسیِ آمریکا در تهران و ورود نیروهای آمریکایی به طبس برای نجات جاسوس ها سه شنبه 5 اردیبهشت ساعت 21 از شبکه مستند پخش می شود.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۱۲:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
سایه آن سرو بلند به تهیه کنندگی مصطفی رزاق کریمی و کارگردانی عطیه زارع ارندی پرتره از زندهیاد محمدعلی اسلامی ندوشن شاعر، منتقد، نویسنده، مترجم، حقوقدان و پژوهشگر ایرانی دوشنبه 4 اردیبهشت ساعت 21 از شبکه مستند پخش می شود. ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۱۱:۱۹   + ۲۳ سایت دیگر  
سایه آن سرو بلند به تهیه کنندگی مصطفی رزاق کریمی و کارگردانی عطیه زارع ارندی پرتره از زنده یاد محمدعلی اسلامی ندوشن (شاعر، منتقد، نویسنده، مترجم، حقوقدان و پژوهشگر ایرانی) دوشنبه 4 اردیبهشت ساعت 21 از شبکه مستند پخش میشود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۱/۳۱ - ۱۴:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون جریان سازی سفیر فیلم گفت: تا اطلاع ثانوی تعطیل از تولیدات کوتاه فیلم مستند سفیر فیلم است که نگاهی متفاوت و منتقدانه به جریان انقلاب فرهنگی کشور دارد که جمعه شب در شبکه مستند پخش خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۶:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
مستند اولین شهید مدافع حرم ارتش، امشب 30 فروردین ماه از شبکه مستند سیما پخش می شود
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۰:۲۶   + ۱۷ سایت دیگر  
فیلم مستند قرن نفس گرایی ساخته آدام کورتیس پنجشنبه 31 فروردین از شبکه مستند پخش می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۱۸:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
تولید مستند حیات وحش شمال شرق کشور حدود سه سال به طول کشیده و در حال آماده شدن برای پخش از شبکه مستند است.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۱۲:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
تازگی در همین حوالی به تهیه کنندگی و کارگردانی رضا روشن تولید جدید شبکه مستند و راوی قصه های کهریزک دوشنبه 28 فروردین ساعت 21 پخش می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۱۳:۱۸   + ۲۲ سایت دیگر  
مستند سهم سرخابی به کارگردانی ساسان گلستانه و از تولیدات شبکه مستند با موضوع مروری بر تاریخچه شکل گیری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس از یکشنبه 27 فروردین ساعت 20 پخش می شود.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۱۱:۱۲   + ۲۹ سایت دیگر  
فصل اول مجموعه مستند همسایه های خوب از امشب 2 اردیبهشت ماه روی آنتن شبکه مستند سیما می رود.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۱/۲۴ - ۱۳:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
گواهیان گفت: مستند ضد صهیونستی در برابر تاریکی کاری از بچه های مسجد در کانون فرهنگی هنری دوستان آسمانی شهرستان جهرم در ماه مبارک رمضان از شبکه مستند سیما به نمایش در آمده است.
سینما پرس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۱۲:۵۶   + ۱۴ سایت دیگر  
هزاران بیش پرتره زنده یاد دکتر ضیاءالدین یزدیان چهره ماندگار چشم پزشکی کودکان از تولیدات جدید شبکه مستند سه شنبه 22 فروردین ساعت 21 از شبکه مستند پخش می شود.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۱۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
کاظمی گفت: هیچکس در کشور نباید تافته جدا بافته باشد به همین دلیل بود که سعی نکردم در قهرمانان معمولی آدم خاصی باشم. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، دهمین قسمت از مجموعه مستند قهرمانان معمولی که 20 فروردین ماه روی آنتن شبکه مستند رفت، داستان زندگی لطیف کاظمی ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ - ۱۲:۵۷   + ۲۱ سایت دیگر  
مستند صیاد به تهیه کنندگی محسن فراهانی تولید جدید شبکه مستند دوشنبه 21 فروردین ساعت 21 همزمان با سالروز شهادت سپهبد صیاد شیرازی پخش می شود.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۱۲:۳۰   + ۲۷ سایت دیگر  
مستند آغازگر یک پایان ساخته امید حسن زاده روایتی از زندگی پر فراز و نشیب محمدباقر صدر از شبکه مستند پخش می شود. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، آغازگر یک پایان روایت جامعی از زندگی پرفراز و نشیب نابغه وحدت گرا علامه شهید آیت الله سید محمد باقر صدر است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۱۷:۰۱    
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، شبکه مستند ، هر شب ساعت 19، قهرمانان معمولی را پخش می کند . این مجموعه ، روز بعد ساعت های 5 و 13 نیز تکرار می شود. پیش از گفتگو با تهیه کننده این برنامه ، گزارشی درباره این مجموعه ببینیم .
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۱۲:۱۵   + ۱۶ سایت دیگر  
بار دیگر، مردی که دوست می داشتیم روایتی از زندگی نادر ابراهیمی نویسنده، روزنامه نگار، فیلم ساز، ترانه سرا و مترجم ایرانی دوشنبه 14 فروردین ساعت 21 از شبکه مستند پخش می شود.
سینما خانه   ۱۴۰۲/۰۱/۱۲ - ۱۳:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
آتون و بالانچ عنوان دومین و سومین قسمت از مجموعه مستند قهرمانان معمولی هستند که به ترتیب 12 و 13 فروردین ماه ساعت 19 روانه آنتن شبکه مستند سیما می شوند ...
حیات   ۱۴۰۲/۰۱/۱۲ - ۱۳:۳۵   + ۳۱ سایت دیگر  
مستند تماشاگر بهار ساخته ابوالفضل توکلی روایتی از یک عمر فعالیت هنری رضا رویگری یکشنبه 13 فروردین ساعت 15 از شبکه مستند پخش می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۱۰:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
پخش مجموعه قهرمانان معمولی از جمعه 11 فروردین ساعت 19 از شبکه مستند آغاز می شود.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۰۰:۰۱   + ۲۰ سایت دیگر  
زمانی برای طنازی پرتره علیرضا جاوید نیا بازیگر و گویندهٔ رادیو و تلویزیون ساخته ابوالفضل توکلی و تولید جدید شبکه مستند جمعه 11 فروردین ساعت 15 پخش می شود. ...