یکشنبه ۰۹ مهرساعت ۱۵:۴۳Oct 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آمریکایی ها»

موج   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ویژه ایران در امور افغانستان در پایان اجلاس روند افغانستان به میزبانی روسیه گفت: آمریکایی ها همچنان به شیطنت های خود در افغانستان ادامه می دهند و به دنبال ایجاد دغدغه و نگرانی برای کشورهای منطقه از جمله همسایگان افغانستان هستند.
بهار نیوز   ۳ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
گروه سیاسی: همسر رئیس جمهور با اشاره به نگارش کتاب هنر زنانه زیستن توسط همسر اوباما گفت: این کتاب را که خاطرات منسجم بانوی اول آمریکاست مطالعه کرده ام و معلوم است که با او همراه نیستم؛ زیرا ایران و بانوان ایرانی را نمی شناسند؛ آمریکایی ها و خیلی از ملت ها ایران را یک منطقه جغرافیایی می دانند ...
ایسنا   ۳ ساعت پیش   + ۳۰ سایت دیگر  
نماینده ویژه رئیس جمهور کشورمان در امور افغانستان در پایان اجلاس روند افغانستان به میزبانی روسیه گفت: آمریکایی ها همچنان به شیطنت های خود در افغانستان ادامه می دهند و به دنبال ایجاد دغدغه و نگرانی برای کشورهای منطقه از جمله همسایگان افغانستان هستند.
ایسنا   ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
نتایج نظرسنجی جدید وب سایت پولیتیکو و مورنینگ کانسالت نشان می دهد که اکثریت رای دهندگان آمریکایی از تلاش برای رد صلاحیت دونالد ترامپ، رئیس جمهوری سابق آمریکا در انتخابات سال 2024 حمایت می کنند.
روز نو   ۴ ساعت پیش   + ۲۹ سایت دیگر  
کره یکی از مشتریان نفت ایران بود که طبق درخواست آمریکایی ها خرید نفت خود را کاهش داده و حتی به صفر رسانده و از طرفی مانع دستیابی ایران به دارایی های خود در بانک های این کشور شده است.
یکی از چهره های اپوزیسیون فاش کرد که علینژاد با پول پاشی های دولت آمریکا لشگری توئیتری راه انداخته تا اپوزیسیون مخالف خود را حذف کند.
رویداد ایران   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اسکات مارسیل، تحلیل گر مسائل آسیا و اقیانوس آرام می نویسد: در طول سه دهه گذشته، ویتنام و ایالات متحده آمریکا تحول چشمگیری را در مسیر تبدیل شدن دشمن به دوست طی کرده اند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۰۱:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
سردار فدوی گفت: پرداختن به نبرد های خلیج فارس به نسبت نبرد های زمینی مهم تر است؛ برای اینکه آمریکایی ها دارای توان نظامی دریا پایه هستند که اگر غلطی بخواهند انجام دهند از طریق همین توانمندی نظامی دریاپایه خواهد بود.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۰۱:۰۰    
تصاویری از کاروان آمریکایی سرقت نفت سوریه به طول حدود دو کیلومتر در قامشلی به سمت کردستان عراق را می بینید.
برترین ها / ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۲۰:۲۹   + ۱۴ سایت دیگر  
علینژاد به اسم مبارزه، تجارت راه انداخته است؛ او از طریق پروژه های مختلف بودجه های هنگفتی را از آمریکایی ها دریافت کرده است!
آوای رشت   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۹:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- همسر رئیس جمهور با اشاره به نگارش کتاب هنر زنانه زیستن توسط همسر اوباما گفت: این کتاب را که خاطرات منسجم بانوی اول آمریکاست مطالعه کرده ام و معلوم است که با او همراه نیستم؛ زیرا ایران و بانوان ایرانی را نمی شناسند؛ آمریکایی ها و خیلی از ملت ها ایران را یک منطقه جغرافیایی می دانند ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۸:۳۰    
تارکد در قسمت نهم سراغ حج خونین سال 66 و ریشه های آن در ارتباط با مجاهدین خلق و آمریکایی ها رفت.
صدا نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۶:۵۲   + ۱۷ سایت دیگر  
ناتو با محوریت آمریکا با طرح های کاملا جهت دار قصد دارد اقداماتی را در جهت ایجاد سلطه در قفقاز جنوبی انجام دهد لذا با روسیه وارد چالش شد؛ ترکش های این تنش زایی به صورت طبیعی به اطراف پرتاب شده و موجب توسعه آن به کشورهای دیگر گردید ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۶:۱۴   + ۳۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- همسر رئیس جمهور با اشاره به نگارش کتاب هنر زنانه زیستن توسط همسر اوباما گفت: این کتاب را که خاطرات منسجم بانوی اول آمریکاست مطالعه کرده ام و معلوم است که با او همراه نیستم؛ زیرا ایران و بانوان ایرانی را نمی شناسند؛ آمریکایی ها و خیلی از ملت ها ایران را یک منطقه جغرافیایی می دانند ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۵:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
ویژه برنامه مردان بی ادعا به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس با حضور امیر دریادار شهرام ایرانی، فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در سالن جابر بن حیان دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۴:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
سردار رحیم نوعی اقدم، شاگرد شهید مهدی باکری و همرزم شهید قاسم سلیمانی با نقل خاطره ای گفت: قاسم سلیمانی به من گفت: جاده استراتژیک دمشق – بغداد را آزاد کن. شهید سلیمانی ادامه داد: آمریکایی ها از طریق روس ها پیام داده بودند: اگر قاسم سلیمانی وارد این جاده شود، می زنیم و نابودش می کنیم ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۳:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
تهران -11 نهاد فعال در حوزه جامعه مدنی در آمریکا با برنامه دولت این کشور برای معافیت متقابل صدور روادید آمریکا برای صهیونیست های ساکن سرزمین های اشغالی و ورود آمریکایی ها به فلسطین اشغالی مخالفت کرده و آن را اقدامی غیراخلاقی و ناعادلانه دانستند.
ایفنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۲:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه خبری فولاد ایران- بر اساس آخرین نظرسنجی احساسات مصرف کننده دانشگاه میشیگان، آمریکایی ها متوجه تعطیلی احتمالی دولت و عدم اطمینان اعتصابات کارگری شده اند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۰:۱۱    
یک کارشناس حوزه سیاست خارجی درباره هدف آمریکا در ایجاد بحران در افغانستان نکاتی را بیان کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۹:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
آمریکایی ها که پیشتر مدعی تلاش برای حل پرونده ریاست جمهوری لبنان بودند سعی دارند با مداخله مخرب و طبق محاسبات سیاسی خود، این پرونده را وارد مرحله پیچیده ای کنند.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۸:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
رکنا سیاسی : سردار رحیم نوعی اقدم گفت: آمریکایی ها از طریق روس ها پیام داده بودند: اگر قاسم جاده استراتژیک دمشق - بغداد را آزاد کند، می زنیم و نابودش می کنیم.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۲۰:۳۳   + ۴۸ سایت دیگر  
وزارت دفاع آمریکا در یک سند راهبردی جدید بار دیگر همسو با ارزیابی دیگر نهادهای حکومتی این کشور تصریح کرده ایران ساخت سلاح هسته ای را دنبال نمی کند.
برترین ها / رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۶:۲۳   + ۱۷ سایت دیگر  
ما انقلاب را از امام حسین (ع) داریم و اگه ظهور امام عصر هم می خواهید با ایشان رفاقت بیشتری داشته باشید و جلسات روضه خوانی برای اباعبدالله خیلی برپا کنید و یاد و نام اباعبدالله را همیشه برافراشته نگه دارید.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۹:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
ابوالفضل عمویی، سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس: خیلی ها فکر می کنند احیای توافق هسته ای می تواند به تقویت صلح و ثبات در محیط بین المللی منجر شود. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۶:۲۱    
امام جمعه قزوین با اشاره به تحولات منطقه قفقاز جنوبی گفت: آمریکایی ها باید شکست های متعددشان در کشورهای همسایه جمهوری اسلامی ایران را برای خود به تجربه تبدیل کنند و دست به کارهای احمقانه نزنند.
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۵:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
در ماه های اخیر، حجم تحرکات آمریکایی ها در نزدیکی نوار مرزی بین سوریه و عراق، به ویژه در منطقه مرزی واقع بین مثلث التنف در جنوب شرقی سوریه، جایی که نظامیان آمریکایی حضور گسترده دارند، قابل توجه بود.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۴:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده نیروی دریایی ارتش ایران در گفت گویی از برنامه آمریکایی ها برای حمله ناوگروه 86 نیروی دریایی ارتش ایران پرده برداشت.
پرسش   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
بزرگترین خیانت را به ایران بختیار کرد؛ آمریکایی ها به او گفتند قراردادهای نظامی را لغو کند. ما 300 فروند اف 16 خریده بودیم که قرارداد آن از سوی دولت بختیار لغو شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۲۲:۰۹   + ۱۱ سایت دیگر  
مشاور عالی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران با بیان اینکه بارزانی برای مقابله با داعش از آمریکا درخواست کمک کرده بود، گفت: آمریکایی ها برای کمک وعده سه ماهه دادند ولی بعد از درخواست بارزانی از شهید سلیمانی، تنها به فاصله چند ساعت نیروهای جبهه مقاومت علیه داعش سازماندهی شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۲۰:۵۷    
سردار غلامشاهی فرمانده منطقه یکم نیروی دریایی سپاه از ماجرای نفتکش بریجتون که به همت شیربچه های رزمنده در تلافی چندین حمله آمریکایی ها به سکوهای نفتی و کشتی های تجاری کشورمان انجام شد، خاطره جالبی می گوید.
جماران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۹:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
آغاز تعطیلی دولت در روز یکشنبه اول اکتبر (9 مهر)، به این معناست که آژانس های فدرال، تمام فعالیت های غیرضروری و غیرحیاتی خود را متوقف می کنند و میلیون ها کارمند فدرال از جمله کادر اداری ارتش نیز دستمزدی دریافت نخواهند کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۸:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
عبدالرضا فرجی راد، استاد ژئوپلیتیک دانشگاه گفت: معتقدم آمریکایی ها تا انتخابات به تبادل امتیاز با ایران نیاز دارند و هنوز روند کامل نشده است. یعنی نیاز دارند بیشتر گفتگو کنند و به توافقات بیشتری با ایران برسند.
زومیت   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۸:۰۱    
اگرچه وضعیت کلی بازار گوشی های هوشمند حتی برای بزرگان این حوزه خیلی خوب نیست، اما فروش پیکسل های گوگل در سال گذشته افزایش یافته است. تبلیغات به نظر می رسد گوگل با گوشی های پیکسل در مسیری درست حرکت می کند ...
سلام نو / خبرهای فوری   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۸:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
مینو محرز ضمن تاکید بر افزایش سویه جدید کرونا گفت: در ایران هم واکسن جدید نداریم که بخواهیم تزریق کنیم زیرا در سویه جدید کرونا واکسن های قبلی اثر کمتری دارند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۵:۲۷   + ۱۴ سایت دیگر  
تارکد در قسمت نهم سراغ حج خونین سال 66 و ریشه های آن در ارتباط با مجاهدین خلق و آمریکایی ها رفت.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۵:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
نظرسنجی جدید نشان می دهد که با کاهش انتظارات از بهبود وضعیت اقتصادی آمریکا، شهروندان این کشور نگران درآمد خود در 6 ماه آینده هستند و مصرف کنندگان بر این باورند که اقتصاد کشور در سال آینده میلادی دچار رکود خواهد شد.
شعار سال   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۵:۰۸   + ۱۳ سایت دیگر  
سردار علایی گفت: روز های اول جنگ مردم شعار موشک جواب موشک می دادند و موشک ما آرپی جی7 بود که 300 متر برد داشت. الآن یکی از حرف های آمریکایی ها و اروپایی ها با ما این است که چرا موشک دارید و خودتان هم بلد هستید و می سازید ...
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۵:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
عوامل منفی که می تواند به بخت جو بایدن در انتخابات ریاست جمهوری سال 2024 آسیب برساند، مثل رسوایی های پسرش هانتر و تلاش ها برای بازخواست بایدن از سوی جمهوری خواهان و افزایش تردیدها درباره صلاحیت بایدن برای حکمرانی به علت بالا رفتن سن او، در حال افزایش است ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۴:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
ایلنا : یک منبع آگاه در دولت آمریکا اختلافات بین وزارت خارجه و وزارت دفاع این کشور بر سر ادامه ارسال سلاح به اوکراین را فاش کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۱:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس گفت: آمریکایی ها و اروپایی باید بدانند که با اعمال تحریم ها نمی توانند از پیشرفت مان در زمینه های گوناگون جلوگیری کنند.
برترین ها / همشهری   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۰۸:۱۷   + ۳۷ سایت دیگر  
یک کارشناس مسائل بین الملل ملاقات ها و رایزنی ها در نیویورک میان ایران و اروپا را در راستای تبادل پیام بین طرف ها ارزیابی کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۰۳:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
طبق نظرسنجی جدید در آمریکا، بیش از نیمی از واجدان شرایط رأی دادن در انتخابات ریاست جمهوری، نظر نامطلوبی نسبت به رئیس جمهور سابق این کشور دارند.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۰۰:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
همزمان با سالگرد اغتشاشات و بحران سازیِ آمریکا در ایران تحت عنوان انقلاب، در لیبی سیلی جاری شد که عمق و اهداف زلزله سیاسی 12سال قبل در این کشور تحت عنوان انقلاب 17فوریه و هر انقلاب آمریکایی در هر کشور دیگری را آشکارتر می کند: ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۲۱:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
ایلان ماسک در آستانه انتخابات آمریکا، قابلیتی را در پلتفرم ایکس(توییتر سابق) غیرفعال کرده که درست قبل از انتخابات نگرانی ها را در مورد ادعاهای منتشر شده در این پلتفرم، ایجاد می کند.
صبا ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۵:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
در این مطلب ویدئویی از سرقت گروهی آمریکایی ها از یک فروشگاه اپل را ببینید.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۵:۳۵    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی پارسینه : ویدئویی از سرقت گروهی آمریکایی ها از یک فروشگاه اپل را مشاهده می کنید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۴:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
یک روزنامه نگار ایرانی آمریکایی گفت: آمریکا برخلاف شعارهای خود مبنی بر دموکراسی و آزادی رسانه ها، ظرفیت و تحمل رسانه هایی با دیدگاه مخالف را ندارد و تحریم تسنیم و سایر رسانه های ایرانی نیز به همین دلیل است.
اقتصاد آنلاین / خرداد نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۹:۴۲   + ۳۶ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا در یک نشست خبری به سوالاتی درباره روند احیای توافق هسته ای، ازسرگیری مذاکرات غیرمستقیم با ایران در این زمینه و دیگر موضوعات مرتبط با ایران پاسخ داد.