دوشنبه ۰۴ مهرساعت ۰۰:۱۹Sep 2022 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آمریکایی ها»

ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
نیویورک – ایرنا- حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه ایران از ارسال پیام آمریکایی ها در روزهای اخیر مبنی بر داشتن اراده و حسن نیت برای رسیدن به توافق خبر داد و گفت به آمریکایی ها اعلام کردیم با واقع بینی اراده و حسن نیت خود را برای رسیدن به توافق نشان دهید.
آنا / ایرنا   ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه روسیه در اظهاراتی در مجمع عمومی سازمان ملل گفت: آمریکایی ها تلاش می کنند همه دنیا به حیاط خلوت خود تبدیل کنند.
عصر ایران   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
وزیر خارجه روسیه در سخنرانی خود تصریح کرد: آمریکایی ها در حال بازی با آتش در اطراف تایوان هستند. مهم تر اینکه آن ها وعده حمایت نظامی از تایوان را می دهند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۲:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه ایران از ارسال پیام آمریکایی ها در روزهای اخیر مبنی بر داشتن اراده و حسن نیت برای رسیدن به توافق خبر داد و گفت: به آمریکایی ها اعلام کردیم با واقع بینی اراده و حسن نیت خود را برای رسیدن به توافق نشان دهید.
وزیر پیشین ارتباطات گفت: اگر عزمی بر رفع مشکلات مردم ایران دارند، بهتر است بجای این اقدامات نمایشی، تحریم IPهای ایران در بسیاری از سرویس دهندگان را رفع کنند.
جماران   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۲:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
شاید برای همگان روشن بود که از دو سال قبل همواره رسانه های ضد انقلاب سعی میکردند با چهره سازی از فرزندان شاه مخلوع ، به نوعی آلترناتیو سازی برای نظام اسلامی اقدام کنند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۲:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه گفت: طرف آمریکایی بارها و حتی در روزهای اخیر اعلام کرد که دارای اراده و حسن نیت لازم برای رسیدن به توافق است و به آنها گفتیم که این اراده و حسن نیت را با واقع بینی نشان دهید تا بتوانیم به نقطه توافق برسیم.
جهان نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۱:۱۹   + ۲۹ سایت دیگر  
طرف آمریکایی بارها حتی در این روزهای اخیر به ما اعلام کرد که دارای اراده لازم برای رسیدن به توافق هستیم و ما به آنها گفتیم پس با واقع بینی حسن نیت خود را نشان دهید.
تقریب   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه شهید کاظمی سپاه پاسداران گفت: بی گمان امروز حوادثی که در کشور روی می دهد در کنارش برنامه ریزی صهیونیست ها و آمریکایی هاست و افرادی که به داخل خیابان ها می آیند به نوعی پیاده نظام دشمنان اسلام و انقلاب هستند.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۰۸:۴۵   + ۳۸ سایت دیگر  
وحید جلال زاده رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: درباره ملاقاتی که میان روسای جمهور ایران و سوئیس انجام گرفت نیز اظهار داشت: رئیس جمهور سوئیس حامل پیام آمریکا برای ملاقات دو جانبه با ایران بود اما حجت الاسلام رئیسی در پاسخ گفتند که آیا ما از ملاقات های دوجانبه قبلی سودی بردیم؟ او افزود ...
ایبنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۰۸:۰۲    
عباس سلیمی نمین : اسرائیلی ها برای متنبه کردن آمریکایی ها که بدون آنها نباید وارد کاری بشوند، کل ماجرای مک فارلین را لو می دهند و یک افتضاح سیاسی جدی برای آمریکا به وجود می آورند. آنچه که ما در کتاب برگمن از اطلاعات آن به دست می آوریم گام بعدی آمریکایی هاست.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۰۷:۰۵   + ۱۰۰ سایت دیگر  
نیویورک – ایرنا- حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه ایران از ارسال پیام آمریکایی ها در روزهای اخیر مبنی بر داشتن اراده و حسن نیت برای رسیدن به توافق خبر داد و گفت به آمریکایی ها اعلام کردیم با واقع بینی اراده و حسن نیت خود را برای رسیدن به توافق نشان دهید.
ریاست جمهوری   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۷:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
آیت الله رئیسی در دیدار متخصصان وکارشناسان سیاست خارجی آمریکا: ما حتما با جنگ مخالفیم اما روسیه اعلام کرده که گسترش ناتو عامل جنگ است ایران اعلام آمادگی کرده تا برای پایان دادن به جنگ اوکراین میانجی گری کند جنگ هشت ساله صدام علیه ایران هم به تحریک و با امکانات آمریکایی ها و اروپایی ها رخ داد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۶:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
شیخ نعیم قاسم معاون دبیرکل حزب الله لبنان در پیامی توئیتری از نقض عهد مکرر آمریکایی ها انتقاد و تاکید کرد که واشنگتن هیچ اعتباری در دنیا ندارد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۶:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
ایجاد تقاضای سوداگرانه همواره به عنوان یکی از اثرات سوء قیمت گذاری دستوری شناخته می شود و سال هاست این سیاست به ظاهر حمایتی اجرایی می شود. با جلوگیری از افزایش قیمت ها در کارخانه نه تنها خودروساز را مجبور به کاهش تیراژ و کیفیت تولید می کند ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۵:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
از روزی که از آمریکایی ها پهباد می خریدیم، تا امروز که قدرت پهبادی در دنیا هستیم. گزارشی متفاوت از پایگاه پهبادی ارتش را مشاهده کنید. / آخرین خبر
ایبنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۵:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
میزگرد نگاهی به کتاب نبرد مخفی علیه ایران با حضور عباس سلیمی نمین و حمید کرمی پور برگزار شد. سلیمی نمین معتقد است این کتاب نکات جدیدی از پشت پرده و عصبانیت آمریکایی ها از خرابکاری عوامل اسرائیلی در مک فارلین را روایت می کند.
ایفنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه خبری فولاد ایران – ذخایر استراتژیک نفت ایالات متحده (SPR) چیست؟ پیامدهای کاهش این ذخایر، که ایالات متحده از سال 2016 انجام داده است، چیست؟ علاوه بر این، کاهش سریع این ذخایر که امسال اتفاق افتاد چه تاثیری داشته است؟ ...
کمال مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۱:۲۸    
رسانه معتبر آمریکایی با تحلیل آمار بازی ایران در مقابل اروگوئه به نمایش شاگردان کی روش در این دیدار واکنش نشان داد
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۰:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – اندیشکده راستگرای بنیاد هریتج (Heritage) با انتشار گزارشی تخمین زد که درآمد سالانه آمریکایی ها در دولت بایدن 4 هزار و 200 دلار کاهش یافته است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۰۷:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: ارتباط ما با کشورهای آسیایی تقویت شده و سیاست یک جانبه گرایی آمریکایی ها فلج شده است.
فرارو   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۰۷:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
تیم ملی فوتبال آمریکا همگروه کشورمان در جام جهانی عصر دیروز (جمعه) در یک بازی تدارکاتی در دوسلدوروف آلمان به مصاف تیم ملی فوتبال ژاپن رفت. در این بازی ژاپنی ها برتر ظاهر شدند و توانستند با گل های دایچی کامادا در دقیقه 24 و کائورا میوما در دقیقه 88 آمریکا را شکست دهند. ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۸:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
اقدام مضحک آمریکایی ها در تحریم چند چهره جدید در داخل کشور و بازتاب آن توسط آنتونی بلینکن وزیر خارجه دولت بایدن نشان از آن دارد که کشورهای غربی از نتیجه عملیات سه روزه در ایران رضایت لازم را ندارند!
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۶:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
روزنامه واشنگتن پست روز جمعه نوشت، آمریکایی ها درباره احتمال استفاده روسیه از سلاح اتمی، هشدار هایی محرمانه به مسکو داده اند. واشنگتن پست به نقل از افرادی که نمی خواستند به دلیل حساسیت موضوع نامشان فاش شود نوشت ...
ندای اصفهان   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۵:۳۲    
ویدیوهایی که در ادامه می آید با محوریت آمریکاشناسی از طریق نقد سینمای هالیوود است. این ویدیوها احتمالا تولید موسسه مهدی موعود هستند و در راستای غرب شناسی به طور ویژه آمریکاشناسی از طریق تولیدات سینمایی منتشر شده اند.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۵:۰۰    
حوزه/ امام جمعه بخش مرکزی یزد گفت: آمریکایی ها از سال 2015 تا 2019 نزدیک به 250 زن را با شلیک مستقیم گلوله توسط پلیس کشته اند و حالا همین ها برای این اتفاق فوت بانو امینی در کشور ما آشوب ایجاد می کنند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۴:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی گفت: یونس امامی با شیطنت داوری به آمریکا باخت؛ به داور گفتم چرا به آزادکار آمریکایی اخطار نمی دی، گفت آمریکایی ها حساس می شن، گفتم خب به درک.
صدا نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۴:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
آمریکایی ها برای اینکه بتوانند تمرکز روسیه روی جبهه اوکراین را کم کنند همچنین از طریق ترکیه و آذربایجان و اسرائیل سراغ ارمنستان رفته اند و تلاش دارند با راه انداختن یک جنگ تمام عیار در این منطقه کاری کنند که ایران و روسیه نیز درگیر شوند و هم تمرکز روسیه روی اوکراین کم شود و هم تمرکز ایران روی غرب ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۱:۴۲   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون کشتی با بیان اینکه روس ها بهتر از کشتی گیران ایران، آمریکایی ها را شکست می دهند، گفت: محمد بنا قهر نمی کرد و فقط می گفت خسته هستم.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۰:۵۲   + ۲۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس جمهور گفت: اگر آمریکایی ها به تعهدات خود عمل کرده، تحریم ها را بردارند و نقض پیمان نکنند، امکان توافق خوب وجود دارد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۰۶:۵۸    
در بسته خبری این هفته ورزش جهان، خبرهای مختلفی به چشم می خورد که خواندن آن خالی از لطف نیست.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۰۱:۵۳   + ۳۷ سایت دیگر  
نشست خبری رئیس جمهور با خبرنگاران رسانه های بین المللی، دقایقی پیش در نیویورک برگزار شد. آیت الله سید ابراهیم رئیسی در نشست خبری با رسانه های خارجی به پرسش های آنان در موضوعات مختلف سیاسی و بین المللی پاسخ خواهد داد. در این نشست خبری، خبرنگاران رسانه های امریکایی، روسی، چین و منطقه حضور دارند.
ریاست جمهوری   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۲۱:۳۶   + ۲۹ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: ادعاهای پادمانی مطرح علیه ایران متکی به ادعاهای رژیم صهیونیستی بوده که بر اساس تجربه اعمال خرابکارانه و توطئه آمیز آنها علیه تاسیسات هسته ای ایران اساسا فاقد اعتبار است و طرح مجدد ادعاهایی که مشابه آنها قبلاً رسیدگی و بی اساس بودن آنها از زبان آژانس اعلام شده است ...
آنا / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۷:۰۵   + ۲۰ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه چین با اشاره به غارت 66 هزار بشکه نفت سوریه توسط آمریکایی ها و مزدورانشان، گفت که واشنگتن باید از غارت منابع ملی سوریه دست بردارد.
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۴:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ارتباط ایران با کشورهای آسیایی تقویت شده است،بیان کرد: ما توانسته ایم امورات داخلی و خارجی کشور را به درستی برنامه ریزی کنیم و در حال حاضر این سیاست یک جانبه گرایی آمریکایی هاست که فلج شده است.
سلام نو / رویداد ایران   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۰:۱۱   + ۲۵ سایت دیگر  
روزنامه کیهان معتقد است که آمریکا در موضوع مذاکرات هسته ای قصد دارد سر دولت سیزدهم هم کلاه بگذارد و توافقی به روز شده مانند برجام تحویل ایران دهد.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۰۷:۰۰    
شفقنا- روزنامه کیهان در یادداشت روز خود با عنوان چرا آمریکا روند مذاکرات را مختل و فضا سازی کرد؟! به قلم دکتر محمدحسین محترم این گونه آورده است: چرا ایران نمی تواند دوباره به برجام و آژانس اعتماد کند و چرا آژانس قطعنامه صادر نکرد اما سه کشور اروپایی بیانیه دادند و آمریکایی ها فضا سازی کردند؟ در ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۰۳:۰۷   + ۲۶ سایت دیگر  
فارس : سخنگوی وزارت خارجه آمریکا ضمن تکرار ادعای ممکن بودن بازگشت به توافق هسته ای با ایران، اما تهدید کرد که به فشار بر تهران درخصوص فعالیت های منطقه ای ادامه می دهد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۰۱:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
فارس : به رغم ادامه تعلل آمریکایی ها در اتخاذ تصمیمات موردنیاز برای به نتیجه رسیدن مذاکرات هسته ای وین، رابرت مالی نماینده ویژه واشنگتن در امور ایران در حاشیه نشست مجمع عمومی سازمان ملل با وزیر خارجه قطر دیدار و درباره دیپلماسی با ایران رایزنی کرد ...
ریاست جمهوری   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۲۰:۰۵   + ۵۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور تاکید کرد: در این سفر هیچ برنامه ای برای مذاکره یا ملاقات با آمریکایی ها برنامه ریزی نشده و هیچ برنامه ای هم برای دیدار با آنها نداریم.
آنا / ریاست جمهوری   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۲۲:۴۰   + ۳۹ سایت دیگر  
رئیس جمهور با اشاره موضوع مذاکرات هسته ای و لزوم ارائه تضمین های اعتمادآفرین اظهار داشت: این آمریکایی ها بودند که از توافق خارج شدند و از سوی دیگر کشورهای اروپایی نیز به تعهدات خود در قبال ایران عمل نکردند، بنابراین ایران حق دارد که تضمین های اعتمادآور مطالبه کند.
اصلاحات نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۲۰:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
اگر مانند اکثر آمریکایی ها هستید بیش تر از آن چه برای شما مفید است شکر مصرف می کنید. می توانید با رعایت چند نکته ساده بدون آن که لذت غذا خوردن را از دست دهید مصرف شکر خود را کاهش دهید.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۸:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
رهبر انقلاب اسلامی در دیدار با جمعی از پیشکسوتان، فرماندهان و رزمندگان دفاع مقدس و خانواده های شهدا فرمودند: بعضی از کتاب ها و فیلم هایی که صهیونیست ها یا آمریکایی ها و اروپایی ها می نویسند و می سازند برای این است که یک نقطه تاریکی را در انقلاب و حرکت ملت ایران به دروغ وانمود کنند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۸:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس دوم کمیسیون امنیت ملی در مصاحبه با اقتصادآنلاین گفت: فلج آمریکایی ها در عرصه تصمیم گیری سیاسی کاملاً قابل مشاهده است و امروز و فردا کردن آمریکایی ها ناشی از قدرت آنها نیست بلکه نشانگر ضعف آنها است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۵:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
هیثم الخزعلی با تأکید بر اینکه نظامیان آمریکایی باید از عراق اخراج شوند، گفت: سکوت دولت بغداد، نظامیان آمریکایی را برای انجام تخلفات بیشتر و تهدید امنیت اجتماعی عراق جسور کرده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۵:۳۲    
بسته کمک های جدید آمریکا در قالب تجهیزات و تسلیحات به اوکراین به ارزش متجاوز از 40 میلیارد دلار در حالی به تصویب کنگره می رسد که اوکراین به نمایندگی از واشنگتن خود را برای گسترش حملات متقابل به نظامیان روسی آماده می کند.
آنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۴:۳۹   + ۶۰ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند: روایت های مخدوش و غلط و دروغ از دفاع مقدس و اصل انقلاب باید پاسخ داده شود. الان هم میبینم بعضی از کتاب ها و فیلم هایی که صهیونیست ها یا آمریکایی ها و اروپایی ها می نویسند و می سازند برای این است که یک نقطه تاریکی را در انقلاب و حرکت ملت ایران به دروغ وانمود کنند.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۴:۲۹    
شفقنا- عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، گفت: قابل پیش بینی بود که آمریکایی ها وارد فضای دست یابی به توافق نشوند؛ درحالی که ایران نهایت همکاری و جدیت را به خرج داده است تا به توافقی که به نفع مردم ایران است دست پیدا کند. ...
سینما پرس   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۴:۲۶   + ۲۹ سایت دیگر  
سینماپرس: امام خامنه ای در دیدار با جمعی از پیشکسوتان، فرماندهان و رزمندگان دفاع مقدس و خانواده های شهدا در آستانه هفته دفاع مقدس فرمودند: الان هم می بینم بعضی از کتاب ها و فیلم هایی که صهیونیست ها یا آمریکایی ها و اروپایی ها می نویسند و می سازند برای این است که یک نقطه تاریکی را در انقلاب و حرکت ...