شنبه ۲۲ مردادساعت ۰۵:۲۹Aug 2022 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شورای عالی هماهنگی اقتصادی»

سلام نو / جهت پرس   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۲۳:۵۴   + ۲۸ سایت دیگر  
معاون اقتصادی رئیس جمهور که این روزها سفرهای متعددی به همراه هیئت دولت دارد احتمالا به علت ابتلاء به کرونا در یکی از بیمارستان های قزوین بستری شد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۰:۵۶   + ۲۹ سایت دیگر  
معاون اقتصادی رییس جمهور و دبیر شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا که جهت حضور در مراسم تاسوعا و عاشورا به استان های قزوین، زنجان و اردبیل سفر کرده بود، به کرونا مبتلا شد.
دولت   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
دکتر محسن رضایی معاون اقتصادی رییس جمهور و دبیر شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا در سفری یک روزه به استان زنجان در محل استانداری با استاندار و نماینده ولی فقیه در استان دیدار کرد.
تجارت امروز   ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۱۲:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا با حضور سران سه قوه با موضوع برسی بهبود ترخیص واردات در گمرک برگزار شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۱۲:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا بر ساماندهی واردات از طریق تقویت نظام ثبت سفارش و بکارگیری سازوکارهایی برای جلوگیری از رسوب کالا در گمرکات تاکید و تصمیماتی را در این زمینه مصوب کرد.
صبا ایران   ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۱۲:۱۳   + ۱۰ سایت دیگر  
شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا بر سازوکارهایی برای جلوگیری از رسوب کالا در گمرکات تاکید و تصمیماتی را در این زمینه مصوب کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۱۱:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا بر ساماندهی واردات از راه تقویت نظام ثبت سفارش و به کارگیری ساز و کار هایی برای جلوگیری از رسوب کالا در گمرکات، تأکید و مصوباتی را در این باره تصویب کرد.
ریاست جمهوری   ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۱۰:۰۰   + ۷۱ سایت دیگر  
شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا بر ساماندهی واردات از طریق تقویت نظام ثبت سفارش و بکارگیری سازوکارهایی برای جلوگیری از رسوب کالا در گمرکات تاکید و تصمیماتی را در این زمینه مصوب کرد.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۱۰:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
بعد از تصویب بسته پیشنهادی وزارت راه برای ساماندهی بازار اجاره در شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا، این وزارتخانه بسته پیشنهادی دیگری را نیز برای ساماندهی بازار مسکن به دولت ارسال کرد که در آن ماده ای برای تغییر مبنای محاسبه حق کمیسیون املاک و قطع ارتباط آن با قیمت گذاری مسکن و اجاره وجود دارد ...
همشهری   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۰۰:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
بعد از تصویب بسته پیشنهادی وزارت راه برای ساماندهی بازار اجاره در شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا، این وزارتخانه بسته پیشنهادی دیگری را نیز برای ساماندهی بازار مسکن به دولت ارسال کرد که در آن ماده ای برای تغییر مبنای محاسبه حق کمیسیون املاک و قطع ارتباط آن با قیمت گذاری مسکن و اجاره وجود دارد ...
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۴/۳۱ - ۱۰:۵۰   + ۷۰ سایت دیگر  
سهمیه بندی بنزین از ساعت صفر روز جمعه، 24 آبان ماه سال 1398 براساس مصوبه شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران سه قوه، برای همه وسائط نقلیه بنزین سوز آغاز شد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۲۸ - ۱۹:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: سیداحسان خاندوزی، وزیر اقتصاد گفت: پیشنهاد ما به شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران سه قوه این بود که سقف زمانی یک ماهه ای برای فروش اموال مازاد به دستگاه های دولتی داده شود.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۴/۲۶ - ۱۴:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: در جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا که شنبه شب با حضور سران سه قوه و دیگر اعضا به ریاست آیت الله سید ابراهیم رئیسی تشکیل شد، راهکارهای ساماندهی تجارت مرزی و مقابله با قاچاق و سایر روش های جابجایی غیرقانونی کالاها در مناطق مرزی مورد بررسی قرار گرفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۴/۲۶ - ۱۳:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
در جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا اقداماتی برای فراهم شدن زمینه های قانونمند شدن تجارت مرزی تصویب شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۶ - ۱۳:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
قصرشیرین- ایرنا- رییس دادگستری سرپل ذهاب گفت: قراردادهای اجاره املاک مسکونی طبق مصوبه شورای عالی هماهنگی اقتصادی به صورت خودکار تمدید می شود و این مصوبه لازم الاجرا است.
ریاست جمهوری   ۱۴۰۱/۰۴/۲۶ - ۱۳:۱۲   + ۸۶ سایت دیگر  
ساماندهی مسأله کولبری از طریق قانونمند کردن تجارت مرزی و ایجاد زیرساخت های لازم برای اشتغالزایی در مناطق مرزی، در جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا مورد بررسی قرار گرفت و تصمیماتی در این زمینه اتخاذ شد.
سبلان ما   ۱۴۰۱/۰۴/۲۱ - ۱۹:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش سبلان ما ، جلال آفاقی با اشاره به افزایش قابل توجه رشد اجاره بهاء و چشم انداز نامناسب آن در ادامه سال جاری، عدم تمکن مالی کافی جامعه مستاجران را یادآور شده، افزود: برابر مصوبه شورای عالی هماهنگی اقتصادی کلیه قراردادهای اجاره واحدهای مسکونی در سال جاری به استثناء مواردی ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۴/۲۱ - ۱۴:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان بوشهر از اجرا شدن مصوبات شورای عالی هماهنگی اقتصادی برای حمایت از مستأجران در استان خبر داد و گفت: امسال قراردادهای اجاره بهای مسکن تا سقف 20 درصد در استان تمدید می شود.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۴/۱۹ - ۱۹:۲۰   + ۲۱ سایت دیگر  
صادرات نفت خام و میعانات گازی به نسبت گذشته و پیش از دولت سیزدهم افزایش یافته و از همه ظرفیت ها استفاده شده تا صادرات به حداکثر برسد و آنطور که مدیر نظارت بر تولید نفت و گاز شرکت ملی نفت ایران اعلام کرده اکنون آماده بازگشت تولید به حداکثر رقم ممکن است. ...
آقای خبر   ۱۴۰۱/۰۴/۱۹ - ۱۵:۲۰   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر ، در اواخر خردادماه و در جلسه ی شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا در قالب بسته سیاستی مقرر شد همه قراردادهای اجاره مسکونی به صورت خودکار و به مدت یک سال با نرخ حداکثر 25 درصد افزایش نسبت به سال گذشته تمدید شود. ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۱۲ - ۱۸:۰۵    
سیاست گذاری در حوزه بازگشت ارزهای صادراتی تاکنون در بسترهای قانونی مختلف نظیر قانون مصوب مجلس، مصوبات هیئت وزیران، بخشنامه های نهادهای متولی و مصوبه شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا متجلی شده است. اما بسترهای قانونی موجود به دلیل تغییر شرایط اقتصادی، با دو مشکل تعارض قانونی و بی ثباتی مواجهند ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۱۲:۳۹   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر ، بر اساس مصوبه نشست 28 خرداد شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا یکی از تسهیلاتی که قرار شد در راستای حمایت از مستأجران در اختیار آنها قرار گیرد، اعطای تسهیلات کمک ودیعه مسکن تا سقف های 100، 70 و 40 میلیون تومان برای مستأجران تهرانی، کلانشهرها و سایر شهرها بود. ...
سفیر لرستان   ۱۴۰۱/۰۴/۱۰ - ۱۶:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه پلدختر گفت: با توجه به برنامه ریزی مناسب دولت برای رفع مشکلات مستاجران ، صاحب خانه ها با آنان مدارا کنند. به گزارش پایگاه خبری سفیر لرستان ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۰ - ۱۵:۱۳    
یزد-ایرنا- امام جمعه تفت گفت: با توجه به بالا رفتن میزان اجاره بها، شورای عالی هماهنگی اقتصادی مصوبه حداکثر سقف افزایش اجاره بها را تصویب کرد که جا دارد از کسانی که نسبت به مستأجرانشان منصف هستند تشکر کنم.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۶:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
در پی مصوبه شورای عالی هماهنگی اقتصادی با حضور سران 3 قوه در خصوص تعیین حداکثر افزایش اجاره بها در هر سال تا سقف 25 درصد در تهران و 20 درصد در شهر های سراسر کشور، استفتائی از محضر حضرت آیت الله العظمی خامنه ای صورت گرفت.
تقریب   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۴:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
در پی مصوبه شورای عالی هماهنگی اقتصادی با حضور سران سه قوه درخصوص تعیین حداکثر افزایش اجاره بها در هر سال تا سقف 25 درصد در تهران و 20 درصد در شهرهای سراسر کشور، استفتائی از محضر مقام معظم رهبری صورت گرفت.
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۳:۱۶   + ۱۶ سایت دیگر  
در پی مصوبه شورای عالی هماهنگی اقتصادی با حضور سران سه قوه درخصوص تعیین حداکثر افزایش اجاره بها در هر سال تا سقف 25 درصد در تهران و 20 درصد در شهرهای سراسر کشور، استفتائی از محضر مقام معظم رهبری صورت گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۳:۰۶   + ۱۵ سایت دیگر  
در پی مصوبه شورای عالی هماهنگی اقتصادی با حضور سران 3 قوه در خصوص تعیین حداکثر افزایش اجاره بها در هر سال تا سقف 25 درصد در تهران و 20 درصد در شهرهای سراسر کشور، استفتائی از محضر حضرت آیت الله العظمی خامنه ای صورت گرفت.
صمت   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۰۷:۵۲    
مصوبه دولت در زمینه تعیین حداکثر افزایش اجاره بها در هر سال تا سقف 25 درصد در تهران و 20 درصد در شهرهای سراسر کشور مورد تایید شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا قرار گرفت و مقررات لازم برای ضمانت اجرایی این مصوبه به تصویب سران قوا و دیگر اعضا رسید. این خبری بود که 29 خرداد منتشر شد.
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۴:۳۶   + ۳۶ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی چهارشنبه هفته گذشته در حاشیه نشست هیئت دولت از تصویب اعتبار 40 هزار میلیارد تومانی اعطای تسهیلات ودیعه مسکن خبر داد. به گزارش خبرنگار مهر ...
پانا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۰۸:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - این روزها با بحرانی شدن قیمت اجاره ها، پانا بررسی کرده است که در چه مناطقی و در چه متراژی با مبلغ کمتر از 100 میلیون ودیعه و ماهیانه کمتر از 2 میلیون تومان می توان خانه اجاره کرد. ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۷:۱۵   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر ، در جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا که شنبه 28 خرداد با حضور سران قوا و به ریاست حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور برگزار شد بسته سیاستی حمایت از مستأجران به تصویب رسید که یکی از مهم ترین بندهای آن، تعیین افزایش سقف تمدید قراردادهای اجاره بها در سال 1401 بود ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۲:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مجمع نمایندگان استان یزد: قانونگذاری در شورای عالی هماهنگی اقتصادی شاید به صورت موقتی مشکلات را حل کند، اما در اصل تیر خلاص به مجلس است.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۹:۲۳   + ۵۷ سایت دیگر  
رئیس مجلس گفت: روز گذشته نیز به قانون اجاره داری حرفه ای ورود کردیم که تاکنون نداشتیم و بنگاه های املاک هر کاری می خواستند می کردند. البته کاری را هم شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا صورت داده است.
سلام نو / تازه ترین ها   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۴:۲۹   + ۱۹ سایت دیگر  
وام ودیعه مسکن در سال جاری در حالی مسیر پر فراز و نشیب را طی کرد که بعد از سه ماه بالاخره با نرخ سود یارانه ای به مقصد رسید.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۳:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، محمدرضا صباغیان در نطق میان دستور خود در جلسه علنی امروز (چهارشنبه) مجلس شورای اسلامی با اشاره به ابعاد قوت نظام جمهوری اسلامی ایران بیان کرد ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۲:۴۱   + ۲۴ سایت دیگر  
نماینده مردم بافق در مجلس شورای اسلامی مهمترین مشکل نظام را ضعف در حوزه قانونگذاری و نظارت دانست و گفت: متاسفانه مجلس به جای پرداختن به وظایف اصلی بیشتر به کارهای اجرایی روی می آورد که این رویه و ضعف باعث شده برای انجام وظایف به جا مانده مجلس، شوراهای عالی تشکیل شده و تصمیمات فراقانونی بگیرند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۱:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
در حالی حدود یک ماه از مصوبه ستاد تنظیم بازار درباره تعیین سقف افزایش اجاره بها می گذرد که حالا شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا این مصوبه را تایید کردند.
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۰۲:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
علیرضا حسن پور روز دوشنبه در در جمع خبرنگاران افزود: در راستای اجرای طرح ویژه استفاده از اختیارات جدید حاصل از مصوبه شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا این اداره کل با رعایت قوانین نسبت به اجرای این طرح اقدام کرده و با واحدهای صنفی که از شرایط حاضر سوء استفاده کرده و سبب گرانی [...]
کیهان   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۲۲:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
روزنامه اعتماد در مطلبی با عنوان دولت طرف ماجراست و نه بی طرف به قلم یکی از فعالین سیاسی اصلاح طلب نوشت: در دو روز گذشته دو خبر مرتبط با یکدیگر به این شرح منتشر شد که شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران سه قوه مصوبه دولت در زمینه تعیین حداکثر افزایش اجاره بها در هر سال تا سقف 25 درصد در تهران و 20 درصد ...
پیام فوری   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۰۹:۵۵   + ۱۲۰ سایت دیگر  
60 لیتر سهمیه بنزین تیرماه خودروهای شخصی بدون هیچ گونه تغییری، ساعت صفر بامداد چهارشنبه شنبه (یکم تیرماه) در کارت های هوشمند سوخت شخصی شارژ می شود. به گزارش پیام فوری، در چهارمین ماه سال 1401، میزان 60 لیتر سهمیه بنزین ماهانه به کارت های هوشمند سوخت شخصی واریز خواهد شد ...
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۰۹:۳۷   + ۱۸ سایت دیگر  
در چهارمین ماه سال 1401، میزان 60 لیتر سهمیه بنزین ماهانه به کارت های هوشمند سوخت شخصی واریز خواهد شد، همچنین سهمیه سوخت خودروهای عمومی و خدماتی مطابق جدول سهمیه طرح مدیریت مصرف سوخت واریز می شود. ...
رویداد ایران   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۰۸:۰۱   + ۲۳ سایت دیگر  
اعتماد نوشت:در دو روز گذشته دو خبر مرتبط با یکدیگر به این شرح منتشر شد که شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران سه قوه مصوبه دولت در زمینه تعیین حداکثر افزایش اجاره بها در هر سال تا سقف 25 درصد در تهران و 20 درصد در شهرهای سراسر کشور را تایید کرد و مقررات لازم را برای ضمانت اجرایی این مصوبه به تصویب ...
کبنا نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۲۲:۴۰   + ۲۳ سایت دیگر  
دولت در زمینه تعیین حداکثر افزایش اجاره بها در هر سال تا سقف 25 درصد در تهران و 20 درصد در شهرهای سراسر کشور مورد تأیید شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا قرار گرفت و مقررات لازم برای ضمانت اجرایی این مصوبه به تصویب سران قوا و دیگر اعضا رسید.
سلام نو / همشهری   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۱۱:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
با کم رنگ شدن تبعات اقتصادی کرونا، پایبندی بازار اجاره به مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا مبنی بر تمدید خودکار قراردادهای اجاره با سقف قیمتی مشخص بی اعتنا شد و حتی در اواخر سال قبل، اجرای این مصوبه را به طور کامل کنار گذاشت ...
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۰۹:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
دولت در زمینه تعیین حداکثر افزایش اجاره بها در هر سال تا سقف 25 درصد در تهران و 20 درصد در شهرهای سراسر کشور مورد تایید شورایعالی هماهنگی اقتصادی سران قوا قرار گرفت و مقررات لازم برای ضمانت اجرایی این مصوبه به تصویب سران قوا و دیگر اعضا رسید. ...
روزنامه صبح اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۰۹:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
در نشست شب گذشته شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا مقرر شد برای مدیریت بخش مسکن، تصویب طرح دو فوریتی در دستور کار مجلس شورای اسلامی قرار بگیرد و دولت نیز سقف افزایش سالیانه اجاره بها را که قبلا به تصویب رسانده، در تهران 25 درصد و در سایر شهرها 20 درصد اجرایی کند
وقت صبح   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۰۸:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
دولت در زمینه تعیین حداکثر افزایش اجاره بها در هر سال تا سقف 25 درصد در تهران و 20 درصد در شهرهای سراسر کشور مورد تأیید شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا قرار گرفت و مقررات لازم برای ضمانت اجرایی این مصوبه به تصویب سران قوا و دیگر اعضا رسید. ...
روزنامه تعادل   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۰۱:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
در نشست شنبه شب شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا مقرر شد برای مدیریت بخش مسکن،