جمعه ۰۲ مهرساعت ۰۶:۲۸Sep 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شرکت نفت»

خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۲۳:۱۶    
این هفته چند سوژه برای استفاده در روزنوشت داشتم که همگی مهم و جزو دغدغه هایم هستند، اول هفته مصادف بود با دومین سالگرد درگذشت حاج اسدالله عسکراولادی، معتبرترین و معروف ترین تاجر بین المللی ایران؛ ولی اتاق ایران، اتاق تهران ...
مهرصبا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۲۱:۰۰    
صبح امروز با حضور دکتر محمدرضا مشایخی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه، روح الهی مدیرعامل شرکت پخش فرآورده های نفتی، راشد معاون شرکت نفت استان و فولاد پنجه معاون مدیر کل سازمان استاندارد استان مسائل و مشکلات پیشروی مرکز توزیع گاز مایع بررسی و پس از بحث و تبادل نظر تصمیمات لازم اتخاذ ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۴:۴۳    
بررسی شرکت نفت پارس نشان می دهد می تواند یکی از گزینه های رشد در مهر ماه باشد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۴:۲۷    
آیین گرامیداشت هفته دفاع مقدس در شرکت نفت پاسارگاد برگزار شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۴:۲۷    
کارکنان دفتر مرکزی پاسارگاد واکسینه شدنددر ادامه روند انجام واکسیناسیون کارکنان شرکت نفت پاسارگاد که از استان های جنوبی آغاز و در کارخانه قیرسازی پاسارگاد در تهران نیز اجرا شده بود هفته گذشته کارکنان شرکت مستقر در کارخانه اراک ،تبریز و دفتر مرکزی تهران نیز واکسینه شدند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۴:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
حسین نیکخواه، مدیرعامل شرکت نفت پاسارگاد به همراه اعضای هیات مدیره و مدیران این شرکت روز شنبه در سفری یک روزه از روند احداث مخازن ذخیره سازی در کارخانه آبادان بازدید کردند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۳:۴۲   + ۲۴ سایت دیگر  
در نخستین روز هفته دفاع مقدس مراسم تقدیر از ایثارگران و جانبازان شاغل پالایشگاه روغنسازی ایرانول و افتتاح پروژه افزایش ظرفیت تولید روغن MES_T ایرانول با حضور امام جمعه آبادان ، نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی ، مقامات شهرستان و مدیرعامل شرکت نفت ایرانول ...
به همت پایگاه بسیج شهید صدوقی شرکت نفت منطقه و مرکز بهداشت و درمان صنعت نفت گیلان و همچنین با همکاری واحد HSE ( بهداشت محیط زیست ) منطقه ؛ با برنامه ریزی های انجام شده و طی هفته جاری کل کارکنان ، خانواده هایشان و کارکنان مجاری عرضه واکسینه شدند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۱:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل استاندارد استان اردبیل از تشدید نظارت بر جایگاه های عرضه سوخت با همکاری ادارات تعزیرات، صمت و شرکت نفت در استان خبر داد.
همت خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۶:۳۶    
هم زمان با اعلام عمومی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و وزارت نفت مبنی بر انجام واکسیناسیون کارکنان، تاکنون بیش از 70 درصد از کارکنان شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در مقابل ویروس کرونا واکسینه شدند.
همت خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۶:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست پایگاه مقاومت بسیج حضرت ولیعصر (عج) شرکت نفت مناطق مرکزی ایران اهم فعالیت های این پایگاه، به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس در دو حوزه همکاران ستادی و عملیاتی و خدمت رسانی در قالب مسئولیت اجتماعی به مناطق هم جوار شرکت را تشریح نمود.
تجارت گردان   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۵:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
تاریخ این مرز و بوم، گواه دوره های حماسه آفرین بسیاری است که موجب مباهات و سربلندی این ملت ریشه دار و کهن می باشد؛ بی شک یکی از مهمترین مقاطع پرشکوه ایران عزیز، دوران هشت سال دفاع مقدس و ایامی است که عزت ، عظمت و استقلال ایران اسلامی به واسطه آن تثبیت گردید.
ستاد اقامه نماز   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۴:۱۹    
عبدی مدیر ستاد اقامه نماز استان اردبیل به همراه کارشناس نظارت و ارزیابی با مدیر کل دفتر امور اجتماعی استانداری در خصوص بررسی وضعیت نماز خانه های بین راهی استان دیدار و گفتگو کرد. ...
هرمز   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۳:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
در راستای اجرای واکسیناسیون سراسری در کشور، تزریق واکسن کرونا برای پرسنل شرکت نفت ستاره خلیج فارس در سالن همایش های مهر این پالایشگاه اجرایی شد.
نفت آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۳:۴۸    
مرحوم حاج حیدر رحیم پور ازغدی کسی بود که در جریان ملی شدن صنعت نفت، تابلوی شرکت نفت انگلستان را پایین کشید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۱:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
شرکت نفت کویت در حالی که برای افزایش ظرفیت تولید خود برنامه ریزی می کند، اعلام کرد که یک مرکز ذخیره نفت خام جدید با ظرفیت ذخیره 100000 بشکه در روز راه اندازی کرده است.
شانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۴:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش شانا، شرکت نفت فلات قاره ایران به مناسبت چهل ویکمین سالروز تاسیس خود در مطلبی نوشته است: فلات قاره به سطح شیب دار ملایم بستر آب های کم عمق دریاها گفته می شود که از انباشت توده های شن ساحل ایجاد شده و با شیبی ملایم به سوی اعماق اقیانوس و به طور معمول تا عمق 200 متری ادامه می یابد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۲:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
یکی از معضلات عمده در طراحی ترکیب اعضای هیئت مدیره شرکت های دولتی، عضویت مدیران ارشد اجرایی شرکت بالأخص معاونان مدیرعامل در هیئت مدیره به صورت هم زمان و با حفظ جایگاه اجرایی خود است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۹:۴۴   + ۲۳ سایت دیگر  
امروز، اکستراکت سبک DAE10 شرکت نفت ایرانول و قطران ذوب آهن اصفهان در رینگ داخلی بورس انرژی ایران عرضه خواهد شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۸:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
واکسیناسیون کارکنان شرکت نفت ستاره خلیج فارس علیه ویروس کرونا در پالایشگاه ستاره خلیج فارس آغاز شد.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۷:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
حلال 402 و نفتای میانی شرکت نفت ستاره خلیج فارس، گاز مایع پتروشیمی بوشهر در رینگ بین الملل بورس انرژی ایران عرضه خواهد شد.
شانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۴:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
نخستین نشست کمیته راهبری تولید بار اول شرکت نفت فلات قاره ایران با حضور مدیرعامل این شرکت و با هدف ارائه راهکارها، گزارش کار، اهداف و برنامه های آینده برگزار شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۰:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
امروز، نفتای میانی شرکت نفت ستاره خلیج فارس، گاز مایع پتروشیمی بوشهر در رینگ بین الملل بورس انرژی ایران عرضه خواهد شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۰:۰۶    
گروه شرکت ها : برند مگلوب ، روغن موتور گرید جهانی شرکت نفت سپاهان موفق به دریافت تاییدیه شرکت بنز آلمان شد. محمدحسین رزاقی، مدیرعامل شرکت نفت سپاهان با اعلام این خبر گفت: هم اکنون در حال مذاکره با سه خودروساز بزرگ دیگر هستیم تا مجموع تاییدیه های روغن موتور مگلوب را افزایش دهیم.
اقتصاد آنلاین / آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۷:۰۴   + ۱۹ سایت دیگر  
نظر به استقبال گسترده و بینظیر مصرف کننده گان محصولات دیزلی ایرانول D17000 پلاس و D7000 از عرضه مستقیم این محصولات با قیمت مصرف کننده در بندر امام خمینی (ره) طی هفته گذشته، در راستای کمک به ناوگان حمل و نقل عمومی کشور، طرح فروش این محصولات اینبار در پایانه شهید رجایی بندر عباس از فردا آغاز خواهد شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۶:۰۷    
ساری- شرکت پخش فرآورده های نفتی مازندران - منطقه ساری نسبت به گزارش پمپ بنزین های مازندران در معرض ورشکستگی است توضیحاتی ارائه کرده است.
نفت آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۱:۳۳   + ۱۰ سایت دیگر  
نماینده حراست یکی از شرکت های وزارت نفت در پروژه فاز 2 پالایشگاه آبادان مورد سوء قصد قرار گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۹:۴۰   + ۱۵ سایت دیگر  
بورس انرژی امروز شنبه 27 شهریور ماه میزبان عرضه کالا های اکستراکت سنگین DAE 40 و اکستراکت سبک DAE 10 شرکت نفت ایرانول، آیزوفید، حلال 402 و حلال 404 پالایش نفت تبریز خواهد بود.
سازه نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۹:۱۵    
این کلمه برگرفته از کلمه انگلیسی " Drum" به معنای بشکه استوانه ایی شکل است که حدود 200 لیتر گنچایش آن می باشد. این بشکه ها برای نگهداری و حمل فراورده های نفتی در شرکت نفت به کار گرفته می شد. البته امروزه نیز از آنها استفاده می شود.
انصاف نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۶:۱۸    
خبرگزاری فارس در گزارشی با عنوان پرونده پرحاشیه واگذاری منازل سازمانی نیوساید به کجا رسید؟ نوشت: حدود یک سال ونیم گذشته(خردادماه سال 98) واگذاری پرسروصدای منازل سازمانی نیوساید اهواز توسط بانک ملی به یک شرکت خصوصی(مهاب مهر) به صورت مذاکره و نه از طریق مزایده صورت گرفت. ...
مدیرعامل شرکت نفت شورون آمریکا پیش بینی کرد: قیمت نفت برای مدت زمان بیشتری به رشد خود ادامه خواهد داد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۲:۵۱    
با حضور گروه جهادی پایگاه بسیج کارمندی شرکت نفت و گاز کارون در بیمارستان شفای اهواز نسبت به ترمیم سیستم روشنایی و نصب فن های بیمارستان اقدامات لازم انجام شد.
کاوش خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۲:۱۳    
هیچ گونه مانعی از سوی شرکت نفت بر سر راه پروژه های آب و فاضلاب اهواز وجود نداشته و اصولا محدوده ی عملیاتی شرکت نفت عمدتاً هیچگونه تداخلی با محدوده ی اجرای طرح جامع فاضلاب شهر اهواز ندارد.
همت خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۱:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
هیچ گونه مانعی از سوی شرکت نفت بر سر راه پروژه های آب و فاضلاب اهواز وجود نداشته و اصولا محدوده ی عملیاتی شرکت نفت عمدتاً هیچگونه تداخلی با محدوده ی اجرای طرح جامع فاضلاب شهر اهواز ندارد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۵:۳۶    
تعمیر و بازسازی مدرسه شهید صفدری به همت بسیجیان شرکت نفت و گاز کارون در حال انجام است
سازمان صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
حاتمی گفت: به همت کارکنان این شرکت به ویژه در واحدهای فنی و عملیاتی، تعمیرات اساسی در بخش قابل توجهی از تأسیسات و خطوط انتقال گاز با هدف استمرار و تولید ایمن انجام شده است و این تعمیرات تا اواسط مهر امسال ادامه می یابد و تأسیسات با همه توان و ظرفیت آماده تأمین گاز زمستانی می شود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۰۰    
مدیر شرکت نفت منطقه ای ساری، با اعلام اینکه سامانه شرکت نفت برای درخواست ذخیر سوخت زمستانه فعال است، گفت: ادارات، نهادها و صنایع پرمصرف برای تامین سوخت دوم ثبت نام کنند.
دنیای خودرو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۰:۵۰    
مدیرعامل نفت سپاهان با معرفی مگلوب به عنوان برند جدید روغن موتور تولیدی در شرکت نفت سپاهان ازاخذ بالاترین استانداردهای خودرویی توسط این محصول خبر داد.
نفت آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۱:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
استاندار خوزستان از شرکت نفت بابت عدم اجازه جهت اجرای کانال شبکه دفع فاضلاب اهواز انتقاد کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۶:۰۱   + ۲۱ سایت دیگر  
محمد حسین رزاقی مدیر عامل شرکت نفت سپاهان در نشست خبری ضمن معرفی محصول جدید مگلوب این شرکت به سوالات خبرنگاران نیز پاسخ داد.
بنیاد مستضعفین انقلاب اسلامی   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۵:۵۸    
شرکت نفت بهران با همکاری شرکت توسعه دانش بنیان سینا اقدام به پذیرش طرح و ایده در مرکز نوآوری بهران تِک می نماید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۴:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت نفت سپاهان گفت: استفاده از نفت سنتزی در پالایشگاه های کشور، باعث کاهش تولید خوراک واحدهای روغن سازی شده است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۴:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت نفت سپاهان اظهار داشت: پالایشگاه ها به سمت خوراک سنتزی شیفت کرده اند بنابراین قابلیت استحصال لوپکات را ندارند که منجر به بروز مشکلاتی برای ما شده است.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۰:۳۶   + ۱۵ سایت دیگر  
اکستراکت سنگین DAE 40 شرکت نفت ایرانول در رینگ بین الملل بورس انرژی ایران مورد دادوستد قرار گرفت.
اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
21 شهریور ماه روز ملی سینما در ایران بهانه ای شد تا ضمن تبریک این روز به اهالی هنرهفتم، نگاهی به تاریخچه سینما در منطقه بیاندازیم. با وجود پالایشگاه و حضور بریتانیایی ها در آبادان، سینما های زیادی در این شهر ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۹:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای خوزستان گفت: از فرصت به وجود آمده برای مشارکت شرکت نفت در تامین و تجهیز زیر ساخت های مهارت آموزی باید بهره برد.
همت خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۲:۳۸   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران، از ارائه برنامه تولید گاز این شرکت جهت تأمین پایدار مصارف خانگی و صنعتی در فصل زمستان خبر داد.
اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۲:۲۱   + ۱۸ سایت دیگر  
امروز، دوشنبه 22 شهریور ماه کالا های متانول پتروشیمی زاگرس، اکستراکت سبک DAE 10 شرکت نفت ایرانول، نیتروژن مایع و اکسیژن مایع شرکت فجر انرژی خلیج فارس، متانول و نیتروژن مایع شرکت متانول کاوه در رینگ بین الملل بورس انرژی ایران عرضه می شود.