شنبه ۰۱ مهرساعت ۰۷:۴۴Sep 2023 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «منافع ایران»

آوای رشت   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۰۱:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – رئیس جمهور گفت: در دیدارها و نشست های انجام شده در جریان سفر به نیویورک، ضمن تبیین مواضع و تلاش برای تامین ارزش ها و منافع کشور، برای طرف های گفت وگوی خود تشریح کردیم که جمهوری اسلامی با تکیه بر دستاوردها و تاکید بر ارزش های خود به دنبال گسترش همکاری با همه کشورهای دنیاست. ...
ریاست جمهوری   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۲۰:۳۶   + ۱۸ سایت دیگر  
دکتر سید ابراهیم رئیسی شامگاه امروز پنجشنبه در بدو ورود به کشورمان در بازگشت از سفر 4 روزه پرکار به نیویورک، طی یک مصاحبه خبری در تشریح نتایج و دستاوردهای این سفر با بیان اینکه شرکت در مجمع عمومی سازمان ملل زمینه ای برای گسترش ارتباطات و تبین مواضع جمهوری اسلامی ایران است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۵:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس دفتر حفاظت منافع ایران در مصر در واکنش به دیدار وزرای خارجه ایران و مصر نوشت: نشست وزرای خارجه ایران و مصر در نیویورک گامی مهم در راستای تحقق سیاست ایران مبنی بر حسن همجواری با کشورهای منطقه برای تقویت وحدت است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۴:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، محمدحسین سلطانی فرد، رییس دفتر حافظ منافع ایران در مورد دیدار چهارشنبه شب حسین امیر عبداللهیان و سامح شکری وزیران امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و مصر در حاشیه مجمع عمومی سازمان ملل در نیویورک گفت ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۰۷:۲۶   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران گفت: ایجاد تسهیل در تردد ایرانیان خارج از کشور به سرزمین مادری اولویت سفارتخانه ها، سرکنسولگری ها و دفاتر حفاظت منافع جمهوری اسلامی ایران در سراسر جهان است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۲۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
جمهورس آذربایجان مترسک بوده و هرگامی که در قفقاز جنوبی بردارد در راستای پلن های آمریکا،اسرائیل و ترکیه می باشد که با هدف ضربه زدن به منافع ایران و روسیه هست
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۷:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه پیگیری منافع ایران در همه نشست های نیویورک را، مهم ترین راهبرد تیم دولت در مجمع عمومی سازمان ملل دانست.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۷:۴۸   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه: خنثی سازی تحریم ها در کنار تلاش برای لغو آن دو راهبرد مهم جمهوری اسلامی ایران در این زمینه است که با دیپلماسی عزتمندانه دنبال می شود. اروپا فقط همین چند کشوری که هیاهو می کنند نیست.سیاست کشور را به غرب یا شرق گره نزده ایم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۶:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه خوروبیابانک گفت: مقام معظم رهبری در دیدار با مردم سیستان و بلوچستان به همه ما دستور دادند که برای منافع ایران باید همه اختلافات را کنار بگذاریم.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۰:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش مردم سالاری آنلاین ، کولایی در مصاحبه با جماران استراتژی نگاه به شرق جمهوری اسلامی ایران را مورد نقد قرار داده و بهترین راهبرد را در حوزه سیاست خارجی برای تامین منافع ملی پیشنهاد می دهد و تأکید دارد که ایران نباید به کارت بازی روسیه تبدیل شود زیرا روسیه از تقابل ایران و آمریکا بیشترین بهره ...
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۶:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
مشاور وزیر نفت در دولت روحانی با بیان اینکه هیچ کشوری نمی تواند اعلام کند برداشت از میدان گازی آرش آزاد است گفت: احتمال اینکه این موضوع موجب ایجاد تنشی در روابط ایران و عربستان شود، کم است و عربستانی ها می دانند که اگر برخلاف منافع ایران موضعی بگیرند موضع گیری ایران هم تند خواهد بود.
جماران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۱۳:۵۳    
تلاش برای تشکیل اتحادهای نوین اقتصادی و نظامی در منطقه خاورمیانه و خلیج فارس، منافع ایران را به گونه ای اجتناب ناپذیر تحت تأثیر قرار خواهد داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۰۹:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس دفتر حفاظت منافع ایران در مصر با سفیر عربستان در این کشور دیدار کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۰۱:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
سفیر عربستان و رییس دفتر حافظ منافع ایران در مصر با یکدیگر دیدار و رایزنی کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۱۶:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با بیان اینکه با موافقتنامه بنیاد علمی نخبگان افراد اولویت دار در رشته های علوم پایه بورسیه می شوند و بعد از تحصیل به عنوان عضو هیات علمی مشغول می شوند، گفت: برای ماندگاری نخبگان با صنایع مختلف تفاهمنامه های مختلفی امضا شده و عملیاتی می شود.
منجیل خبر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۰۲:۴۲   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: ایران و هند ظرفیت ها و زمینه های خوبی برای گسترش همکاری ها در عرصه های علمی، فناوری، فضایی، انرژی و ترانزیت دارند. همچنین تقویت همکاری های فیمابین در زمینه کریدور شمال-جنوب می تواند منافع هر دو کشور و هر دو ملت را تامین کند. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۱۸:۱۹   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: ایران و هند ظرفیت ها و زمینه های خوبی برای گسترش همکاری ها در عرصه های علمی، فناوری، فضایی، انرژی و ترانزیت دارند. همچنین تقویت همکاری های فیمابین در زمینه کریدور شمال-جنوب می تواند منافع هر دو کشور و هر دو ملت را تامین کند.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۵:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
واقعیت ژئوپلیتیکی پس از 10 نوامبر 2020 در قفقاز جنوبی و تغییر موازنه قوا، نه تنها برای ارمنستان، بلکه برای ایران نیز که احساس می کرد در منطقه منزوی شده، وضعیت نامطلوبی ایجاد کرده است ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۱:۰۶   + ۱۵ سایت دیگر  
جناح هایی در ایران تمایل به تشدید تنش با ایالات متحده دارند، اما بخش های دیگری بر این باورند که این کار، به منافع ایران خدمت نمی کند.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۰:۱۹    
نجفی گفت: روابط میان ایران و عربستان، به طور قطعی هیچ کمکی به تامین منافع ایران نکرده و در آینده نیز نخواهد کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۸:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، سپاه را نیروی بالنده کشور برای تامین منافع ایران اسلامی نامید و گفت: مردم ایران و جهان به قدرت بازدارنده سپاه در مقابله با تروریست های تکفیری مدیون هستند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۳:۴۹   + ۱۰ سایت دیگر  
فارس نوشت: روزنامه الشرق الاوسط امروز شنبه در گزارشی با عنوان تحرکات نظامی مشکوک آمریکا در عراق؛ سوریه هدف احتمالی است و گروهها[ی مسلح فعلا] در آرامش از تلاش آمریکا برای عملیاتی علیه روسیه در سوریه و همچنین علیه منافع ایران خبر داد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۰۹:۱۳   + ۱۱ سایت دیگر  
هم میهن در یادداشتی سیاست های تبلیغاتی دولت ابراهیم رئیسی را مورد بررسی قرار داد. در این مطلب آمده است: با همه اختلاف نظرها در زمینه های سیاست خارجی هر قدمی که منجر به ایستادن در نقطه درست در روابط بین الملل شود (خصوصاً اگر از سوی سوپرانقلابی ها باشد) باید از آن استقبال کرد ...
بلاغ مازندران   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۲۲:۴۴    
رئیس دفتر حفاظت منافع ایران در مصر از رئیس جمهور این کشور به دلیل بازسازی چهار مسجد تقدیر و تشکر کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۱۶:۵۱   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس دفتر حافظ منافع ایران از عبدالفتاح السیسی رئیس جمهور مصر قدردانی کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ - ۰۰:۲۸    
نائب اول رئیس کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه میدان گازی آرش، یک میدان مشترک بین ایران ،کویت و عربستان است، گفت: مجلس و دولت بر تامین منافع ایران در این میدان تاکید دارند.
598   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۱۸:۳۱   + ۳۹ سایت دیگر  
به رخ کشیدن قدرت نظامی ایران موجب تثبیت معادله مقابله به مثل شده است و اگر ایالات متحده بخواهد با اقدامات اخیر خود منافع ایران را تهدید کند، بدون شک با واکنش نیروهای مسلح ما مواجه خواهد شد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۰ - ۰۶:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: هم میهن در گزارشی به سیاست های روس ها در دریای خزر پرداخته است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۱۷:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
پاکستان سالهاست حافظ منافع ایران در آمریکا بوده لذا اگر می خواهیم با شبه قاره هند روابط خوبی داشته باشیم دروازه ورود آن پاکستان است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۱۳:۳۴   + ۱۵ سایت دیگر  
خانه ملت نوشت : یک نماینده مجلس گفت: روسیه با سدسازی خود بر روی ولگا نشان می دهد همچون ترکیه و افغانستان برای منافع خود حاضر به نادیده گرفتن حق سایر کشورها است.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۰۹ - ۱۵:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه با بیان اینکه با پیگیری مستمر وزرای کابینه دو کشور، شاهد پیشرفت هایی در اجرایی شدن توافقات اقتصادی، تجاری و فن آوری بین دو کشور هستیم، گفت: تشکیل شرکت مشترک بیمه، توافق برای معاملات تجاری با پول ملی دو کشور و آغاز سفر زائران ایرانی به سوریه پیگیری می شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۹ - ۱۳:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزیر اقتصاد و تجارت خارجی سوریه گفت: توافقات صورت گرفته و مصوبات انجام شده در سفر رئیس جمهور ایران به سوریه در راستای منافع دو کشور است.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۵/۰۹ - ۱۰:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
درحالی که مقام های تهران و مسکو از آغاز فصل جدیدی از روابط میان دو کشور خبر می دهند، اما دو سال بعد از آغاز به کار سیدابراهیم رئیسی و پیگیری سیاست خارجی نگاه صرف به شرق ، روابط جمهوری اسلامی ایران و روسیه هنوز در وضعیت مناسبی قرار نگرفته است. ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۰۸ - ۱۶:۲۲   + ۷۳ سایت دیگر  
وزیر نفت با تأکید بر اینکه ایران درباره میدان گازی آرش تأمین حقوق و منافع خود را پیگیری می کند، اظهار کرد: چنانچه تمایلی به تفاهم و همکاری وجود نداشته باشد، ایران حقوق و منافع و بهره برداری و اکتشاف از منابع یادشده را در برنامه خود قرار می دهد و هرگونه تضییع حقوق خود را برنمی تابد.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۰۳ - ۱۵:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی پیشین وزارت خارجه گفت: شانگهای، اتحادیه اوراسیا، بریکس و ...هر کدام حلقه هایی هستند که اتصال آنها به هم می تواند منافع قابل توجهی برای ایران به همراه داشته باشد بنابراین این موضوع باید اولویت سیاست خارجی کشورمان قرار گیرد.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۴/۳۰ - ۱۴:۰۹   + ۲۵ سایت دیگر  
اخیراً گزارش های زیادی منتشر شده که نشان می دهد چگونه ایران از روسیه به دلیل جانبداری آشکار از امارات متحده عربی بر سر جزایر سه گانه عصبانی است.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۴/۲۸ - ۱۲:۲۴    
سلطانی فر، رئیس دفتر حافظ منافع ایران در قاهره: اظهارات اخیر در خصوص پرواز نمادین بین تهران و قاهره و سفر مدیرکل گردشگری مصر از طریق کانال های رسمی صورت نگرفته و صحت و سقم این اظهارات مورد تأیید نیست.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۶ - ۱۸:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا_بعد از نشست مشترک اخیر وزرای خارجه کشورهای عضو شورای همکاری خلیج فارس و روسیه و اعلام موضع روسیه درباره جزایر سه گانه، شاهد واکنش های گسترده ای از سوی نخبگان، مقامات و مسئولان و رسانه ها بودیم. ...
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۵ - ۱۵:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
شفقنا آینده- یک استاد دانشگاه و کارشناس مسائل بین الملل می گوید: تا ایران متوجه محور روابط بین الملل نباشد همین برخورد موجب می شود قدرت های بزرگ با کارت ایران بازی کنند و ایران وجه المصالحه قرار بگیرد ...
سلام نو / عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۴/۲۵ - ۱۱:۱۸   + ۳۶ سایت دیگر  
حشمت الله فلاحت پیشه، نماینده پیشین مجلس گفت: من از مسئولین جمهوری اسلامی می خواهم که برای مردم فهرستی تهیه کنند که ایران چه دستاوردهایی از روسیه، به ویژه از زمان جنگ اوکراین کسب کرده است.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۴/۲۵ - ۱۱:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
انتظار می رود فروش تسلیحات چین به ویژه به کشورهای در حال توسعه همچنان گسترش یابد. یک منبع آگاه در خصوص عملکرد داخلی ارتش چین به روزنامه یومیوری شیمبون گفت که ارتش چین تولید داخلی تسلیحات خود را بیشتر خواهد کرد و توانایی های آنها را افزایش خواهد داد .
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۴ - ۱۲:۱۳   + ۳۷ سایت دیگر  
یک نماینده مجلس گفت: همان طور که آمریکوفیل بودن و انگلوفیل بودن آسیب جدی در حوزه سیاست خارجی است به همان نسبت روسوفیل و چاینافیل بودن ما را دچار مشکل می کند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۳ - ۱۵:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - امام جمعه موقت اصفهان گفت: دولت سیزدهم ارتباط ایران با سایر کشورها را به طور متوازن دنبال می کند و اتخاذ این دیپلماسی که منافع کشور را تامین می کند جای تقدیر دارد.
خرداد نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۲۲ - ۰۱:۱۶   + ۲۴ سایت دیگر  
رویکرد جدید دولت آمریکا به رهبری جیک سالیوان و برت مک گورک برای امضای یک توافقنامه غیررسمی موقت ممکن است با منافع ایران همخوانی نداشته باشد به نظر می رسد قصد کاخ سفید رهایی از دردسری به نام تهران به صورت موقت است و در عین حال کاهش محدود تحریم ها در میان انبوهی از مسائل اولویت دار مانند اوکراین است.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۴/۲۱ - ۱۴:۱۲   + ۲۳ سایت دیگر  
فلاحت پیشه در توئیتی به بیانیه روسیه و کشورهای شورای همکاری درباره جزایر سه گانه واکنش نشان داد.
رییس دفتر حافظ منافع جمهوری اسلامی ایران در قاهره اظهارات وزیر جهانگردی مصر درباره سفر اولین گروه از گردشگران ایرانی از تهران به مصر را تایید کرد.
ساعت24   ۱۴۰۲/۰۴/۲۱ - ۱۰:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
ساعت24-رییس دفتر حافظ منافع ایران در مصر، تصمیم اخیر قاهره در پذیرش اولین گروه گردشگران ایرانی را گامی در راستای ارتقاء روابط سیاسی بین دو کشور ایران و مصرعنوان کرد.