سه شنبه ۰۹ خردادساعت ۲۱:۳۴May 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رژیم موقت»

خبرگزاری فارس   ۵۳ دقیقه پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
پس از عملیات استشهادی ای که امروز در شمال کرانه باختری صورت گرفت و به هلاکت یک اسرائیلی ختم شد، مسؤولان رژیم موقت صهیونیستی تشکیل جلسه دادند و از وضعیت امنیتی این منطقه به شدت ابراز وحشت کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۷:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
دولت هند با رژیم موقت صهیونیستی به توافقی دست یافتند که به موجب آن، 10 هزار کارگر هندی، جایگزین کارگران فلسطینی خواهند شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۶:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
یک ژنرال ذخیره ارتش رژیم موقت صهیونیستی اعتراف کرد که در ارتش رژیم صهیونیستی، هراس زیادی از اقدامات دبیر کل حزب الله لبنان مشاهده می شود که تا کنون شبیه آن سابقه نداشته است.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۳:۱۴    
یکی از رزمندگان دفاع مقدس با بیان اینکه عملیات بیت المقدس مقدمه آزاد سازی فلسطین از چنگال رژیم موقت صهیونیستی است گفت: ان شاءالله به زودی زود، شاهد نابودی کامل رژیم کودک کش صهیونیستی خواهیم بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۷:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
ارتش رژیم موقت صهیونیستی مدعی شد که کوادکوپتر را که از لبنان حرکت کرده بود، سرنگون کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۱:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
معاون دبیر کل حزب الله لبنان با اشاره به آمادگی کامل این جنبش برای هرگونه جنگ با رژیم موقت صهیونیستی، تأکید کرد که دشمن باید بفهمد مقاومت تا زمان آزادسازی کامل، متوقف نخواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۷:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
عضو دفتر سیاسی جنبش حماس در واکنش به جنایت صبح امروز رژیم موقت صهیونیستی، تأکید کرد که در پاسخ به جنایات رژیم صهیونیستی باید مقاومت فلسطین در داخل و خارج از این کشور، اقدام کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۷:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
نخست وزیر رژیم موقت صهیونیستی در ادامه توهمات مربوط به پیروزی خیالی در جنگ پنج روزه غزه، مدعی شد که این رژیم، به هدف خود که تغییر موازنه بازدارندگی در برابر جهاد اسلامی بود، دست پیدا کرد.
جهان نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۲۳:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
پس از پنج روز درگیری همه جانبه، بین گروههای مقاومت در غزه و رژیم موقت صهیونیستی، آتش بس برقرار شد و امشب اجرایی خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۶:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
مشاور امنیت داخلی رژیم موقت صهیونیستی با اشاره به اینکه این رژیم به دنبال آتش بس نیست، گفت که جنبش جهاد اسلامی در انبار مهمات خود، شش هزار موشک و حماس، چهار برابر جهاد، موشک در اختیار دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۲۲:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
ارتش رژیم موقت صهیونیستی اذعان کرد که از آغاز عملیات انتقام آزادگان ، 803 راکت به سمت شهرکهای اسرائیلی شلیک شده که گنبد آهنین موفق نشده است 620 راکت را رهگیری کند.
آنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۲۰:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
در حالی رژیم موقت صهیونیستی سربازان ذخیره خود را فرا خوانده است که حملات راکتی گروههای مقاومت به شهرکهای صهیونیست نشین فلسطین اشغالی همچنان ادامه دارد و یک اسرائیلی زخمی شده است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۲۰:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
در حالی رژیم موقت صهیونیستی سربازان ذخیره خود را فرا خوانده است که حملات راکتی گروههای مقاومت به شهرکهای صهیونیست نشین فلسطین اشغالی همچنان ادامه دارد و یک اسرائیلی زخمی شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۶:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
در حالی رژیم موقت صهیونیستی سربازان ذخیره خود را فرا خوانده است که حملات راکتی گروههای مقاومت به شهرکهای صهیونیست نشین فلسطین اشغالی همچنان ادامه دارد و یک اسرائیلی زخمی شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۲۲:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
نظامیان رژیم موقت صهیونیستی در نزدیکی شهرک کریات اربع در جنوب الخلیل، با تیراندازی به سوی یک دختر ;که فکر می کردند فلسطینی است، وی را از پای درآوردند.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۹:۱۷   + ۱۷ سایت دیگر  
نخست وزیر رژیم موقت صهیونیستی روز سه شنبه گفت که 95 درصد مشکلات امنیتی این رژیم از ایران ناشی می شود. به گزارش فارس، بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی امروز سه شنبه مدعی شد که 95 درصد از مشکلات امنیتی رژیم تحت امر او از ایران ناشی می شود. ...
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۸:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
نخست وزیر رژیم موقت صهیونیستی روز سه شنبه گفت که 95 درصد مشکلات امنیتی این رژیم از ایران ناشی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۸:۳۸    
نخست وزیر رژیم موقت صهیونیستی روز سه شنبه گفت که 95 درصد مشکلات امنیتی این رژیم از ایران ناشی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۸:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
منابع خبری گزارش دادند که نظامیان رژیم موقت صهیونیستی شرق شهر خان یونس واقع در جنوب نوار غزه را هدف حمله قرار دادند که در پی آن، دو نفر به شهادت رسیدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۸:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
منابع خبری گزارش دادند که نظامیان رژیم موقت صهیونیستی شرق شهر خان یونس واقع در جنوب نوار غزه را هدف حمله قرار دادند که در پی آن، دو نفر به شهادت رسیدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۲۰:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
مسئولان رژیم موقت صهیونیستی خبر دادند که در ادامه سیاستهای اشغالگرانه خود، قرار است در کرانه باختری، هزار و 248 واحد مسکونی برای شهرک نشینان اسرائیلی احداث کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۲۰:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
یک کارشناس و تحلیل گر ارشد نظامی-امنیتی رژیم موقت صهیونیستی، با اذعان به اینکه این رژیم هیچ گاه نخواهد توانست غزه را خلع سلاح کند، مذاکره با حماس را بهترین راه برای تل آویو دانست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۵:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
هیأت اتحادیه اروپا در فلسطین اشغالی در اقدامی بی سابقه مراسم و سخنرانی های روز اروپا را در واکنش به حضور برنامه ریزی شده وزیر امنیت داخلی رژیم موقت صهیونیستی به عنوان نماینده این رژیم لغو کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۲۱:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
دادگاه عالی رژیم موقت صهیونیستی که از سال 2018، قرار تخریب روستای فلسطینی الخان الاحمر را صادر کرده بود، امروز اعلام کرد که بنا بر ملاحظات امنیتی و سیاسی، تخریب این روستا، ممکن نیست.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۵ - ۰۶:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
منابع رسانه ای عبری زبان در گزارشی از درز سندی از وزارت خارجه رژیم موقت صهیونیستی خبر دادند که حاکی از انزوای روزافزون اسرائیل در سطح جهانی است .
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۱۹:۳۹   + ۲۸ سایت دیگر  
یوآو گالانت وزیر دفاع رژیم صهیونیستی در لفاظی ضد ایرانی جدید خود پنجشنبه (چهارم مه) مدعی شد ایران مواد شکافت پذیر کافی برای پنج بمب اتمی را جمع آوری کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۲۳:۱۳   + ۱۱ سایت دیگر  
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در پی شهادت شیخ خضر عدنان بیانیه ای صادر و در آن تأکید کرد: نشانه های واضحی از استیصال و درماندگی همه جانبۀ رژیم موقت صهیونیستی در مقابل مبارزان فلسطینی نمایان شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۶:۰۲   + ۱۷ سایت دیگر  
وزیر خارجه رژیم موقت صهیونیستی گفت امیدوار است مقام های عربستانی با پرواز مستقیم ساکنان اراضی اشغالی برای انجام مناسک حج موافقت کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۸:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
به دنبال افزایش عملیات های استشهادی فلسطین و هلاکت شماری از صهیونیستها، وزارت امنیت داخلی رژیم موقت صهیونیستی تصمیم گرفت که زمان صدور مجوز حمل سلاح برای اسرائیلیها کاهش یابد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۰۱:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
معاون مرکز روسی برای آشتی طرف های متخاصم در سوریه تایید کرد که حمله هوایی بامداد شنبه به زیرساخت های غیرنظامی در استان حمص، توسط 4 جنگنده رژیم صهیونیستی انجام شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۵:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
یک روزنامه صهیونیستی از حاکم شدن فضایی پرتنش و ملتهب بر مراسم یادبود نظامیان کشته شده صهیونیست در سالروز اشغال فلسطین خبر داد که از آن به نام روز استقلال یاد می کنند؛ امری که نشان دهنده عمیق شدن اختلافات اجتماعی در این رژیم موقت است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۱۶:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
یک روزنامه اسرائیلی با بیان اینکه تل آویو از توافق تهران-ریاض نگران شده، اذعان کرد، رژیم صهیونیستی همیشه از تنش در منطقه سود برده است ولی هرگونه همگرایی در منطقه به اهداف این رژیم، ضربات سنگینی وارد می کند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۳ - ۲۳:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی جنبش حماس امروز یکشنبه با هشدار مجدد به رژیم موقت صهیونیستی، تأکید کرد که این رژیم نباید هیچ حماقتی مرتکب شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۰۳ - ۰۲:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
یک فروند هواپیمای مسافربری خطوط هوایی رژیم صهیونیستی با 159 سرنشین، به دلیل نقص فنی در یکی از موتورهای آن به فرودگاه بن گوریون در تل آویو بازگشت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۳۱ - ۱۴:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور ترکمنستان به وزیر خارجه رژیم موقت صهیونیستی که به عشق آباد سفر کرده، گفت این کشور در حال بررسی افتتاح سفارت در فلسطین اشغالی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۲۲:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
وزیر خارجه رژیم موقت صهیونیستی از احتمال سفر به عربستان سعودی جهت عادی سازی روابط با این کشور در تاریخ نامشخص خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۶:۴۴   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی ارتش رژیم موقت صهیونیستی بدون ذکر جزئیات بیشتر از سقوط یک فروند از پهپادهای این رژیم در سوریه خبر داد.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۵:۳۴    
ابوحسین دیرانی پژوهشگر مسلمان استرالیایی تاکیدکرد: مردم فلسطین منتظر سازمان ملل متحد، شورای امنیت و استکبار جهانی نمی ماند بلکه تکیه آن به خداوند، آزادگان جهان و کشورهای محور مقاومت است که عرصه را برای رژیم موقت تنگ کرده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۶:۴۹   + ۱۸ سایت دیگر  
وزیر خارجه رژیم موقت صهیونیستی سفر خود به باکو را مهم خواند و گفت که برای مواجهه با چالش های مشترک با مقامات این کشور رایزنی می کند.
افکار نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۰۸:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
در پی حملات دوره ای رژیم موقت صهیونیستی به سوریه، این حملات در روزهای گذشته با تواتر بیشتری انجام شده که در پس آن اهداف چندگانه ای قرار دارد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۲۲:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
فارس : نخست وزیر رژیم موقت صهیونیستی یکشنبه شب گفت که جو بایدن ، رئیس جمهور آمریکا دوست بزرگ تل آویو است.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۲۱:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
مقامات شهر برلین روز شنبه در هماهنگی با رژیم موقت صهیونیستی از برگزاری تظاهرات ضد صهیونیستی در پایتخت آلمان با بهانه های واهی خودداری کردند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۲۵ - ۲۲:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
درگیری ها و بی ثباتی داخلی رژیم موقت صهیونیستی، قدرت گیری انتفاضه و حمایت های روز افزون جهانی از ملت مظلوم فلسطین، فروپاشی رژیم صهیونیستی و آزادی قدس شریف را بیش از هر زمان دیگری نزدیک تر کرده و نفس هایش به شماره افتاده است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۵ - ۱۶:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
روز قدس امسال به نمادی باشکوه از حضور میلیون ها ایرانی برای حمایت آرمانی از مبارزه مجاهدان فلسطینی در برابر صهیونیست ها و دمیدن روح امید برای فروپاشی رژیم موقت اسرائیل تبدیل شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۲۵ - ۱۵:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه شمال شرق نزاجا گفت: بی شک امروز ریشه رژیم موقت صهیونیستی از درون پوسیده شده و در حال فروپاشی است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۵ - ۱۴:۰۸    
فرمانده ارتش جمهوری اسلامی ایران با اشاره به این که مسائل راهبردی یکی از دلایل ضرورت اعلام انزجار از موجودیت رژیم صهیونیستی است، گفت: دفاع از فلسطین، دفاع از امنیت منطقه و امنیت کشورهای منطقه است و بدون شک اضمحلال رژیم موقت صهیونیستی، منطقه غرب آسیا و جهان را امن تر خواهد کرد.
آنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۵ - ۱۳:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با راهپیمایی روز قدس، دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی از واحدهای مختلف دانشگاهی با اقشار مردم ایران اسلامی و جهانیان همراه شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۵ - ۱۲:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
روزه داران بهمئی در روز قدس بر سر آمریکا و رژیم موقت صهیونیستی فریاد کشیدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۵ - ۱۲:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
راهپیمایی روز جهانی قدس با حضور پرشور مردم و مسئولان در دهدشت برگزار شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۴ - ۲۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
آمریکا بزرگترین حامی اقدامات رژیم صهیونیستی است و جنایات این رژیم را همواره با امپراطوری رسانه ای خود سرپوش می گذارد، در این گزارش بخشی از حمایت مجازی آمریکا از رژیم موقت را بررسی می کنیم.