چهارشنبه ۱۷ خردادساعت ۰۹:۲۶Jun 2023 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نماینده مردم کرمان»

ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۲۱:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه استقبال گروه های تعزیه خوانی از دیگر استان ها برای حضور در سوگواره ده زیار نشان از تبدیل شدن استان کرمان به قطب تعزیه کشور است، گفت: شاهد پیشرفت این هنر آیینی در حوزه کمی و کیفی در ده زیار هستیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۲:۴۴    
محمدمهدی زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی در نطق خود در مجلس با انتقاد از عملکرد بانک ها گفت: برخی از مدیران بانکی اعتقادی به برنامه های دولت ندارند.
گفتارنو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۵:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس یازدهم از موضوع ورود غیرقانونی چند هزار نفری روزانه اتباع بیگانه به کشور و حضور 3 میلیون نفری غیرقانونی آنها، انتقاد کرد. ...
عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۳:۵۹   + ۲۱ سایت دیگر  
به گزارش گروه اقتصادی عصر قانون، شهباز حسن پور بیگلری نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تأثیر روانی برخی اتفاقات داخلی و خارجی بر روند بورس گفت: بدون شک برخی اتفاقات اقتصادی و یا مسائل سیاسی می تواند بازار سرمایه را به شدت تحت تأثیر قرار بدهد. ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۲:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس یازدهم از موضوع ورود غیرقانونی چندهزارنفری روزانه اتباع بیگانه به کشور و حضور 3 میلیون نفری غیرقانونی آن ها،انتقاد کرد.
598   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۲:۴۲    
محمدمهدی زاهدی، نماینده مردم کرمان در صحن علنی مجلس: کل 48 ساعت رئیس جمهور در حال فعالیت بود. در هواپیما با اینکه 9 ساعت پرواز بود، او یک لحظه استراحت نداشت ...
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: در برنامه ششم توسعه اختیارات شورای معادن کشور را چند سال در استان تجربه کردیم؛ اما توقع نداشتیم که معاون غیرمتخصص معدنی وزارت صنعت، معدن و تجارت کل تفویض اختیار استان ها را سلب کند.
خبر خودرو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۱:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی با اشاره به اهمیت سفر رئیس جمهور کشورمان به اندونزی، نقش شرکت های دانش بنیان را در راهبرد بلندمدت گسترش فعالیت های علمی و فناوری دو کشور بسیار حائز اهمیت دانست. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۵:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
دست اندرکاران برگزاری سوگواره ملی تعزیه ده زیار با زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی نشستی برگزار کردند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۲۱:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی در پی سقوط تیم فوتبال مس کرمان از رقابت های لیگ برتر فوتبال بیانیه ای صادر کرد.
اقتصاد تهران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۰۶:۱۸   + ۳۲ سایت دیگر  
اقتصادتهران: دکتر پورابراهیمی با حضور در همایش سراسری بیمه دی، این شرکت را در آستانه ی تحولاتی بزرگ، قلمداد نمود. به گزارش اقتصادتهران به نقل از روابط عمومی شرکت بیمه دی؛ در نخستین روز از همایش سراسری ستاد و شعب بیمه دی که روز چهارشنبه 27 اردیبهشت ماه 1402 و در مشهد مقدس برگزار شد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس گفت امیدواریم شاهد عقد قرارداد های قابل توجهی بین واحد های صنعتی و مجموعه ها ی وزارت علوم بویژه دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته باشیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۷:۵۲    
رئیس بنیاد مستضعفان با درخواست نماینده مردم کرمان و راور مبنی بر اینکه "راور" منطقه هدف محرومیت زدایی بنیاد مستضعفان شود، موافقت کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۶:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان نماینده مردم کرمان و راور در مجلس گفت: با توجه به محرومیت های راور و لزوم رسیدگی به حل مشکلات این منطقه، درخواست داریم به عنوان منطقه هدف بنیاد مستضعفان در محرومیت زدایی و توسعه منطقه ای در دستور کار قرار گیرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۰:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه سوگواره ملی تعزیه ده زیار باید باشکوه تر از سال های قبل برگزار شود، گفت: مسئولان استان از برگزاری این سوگواره در دوره دهم حمایت کنند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۲:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی، با ارسال نامه ای خواستار انتشار شفاف آراء خود شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۹:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نیاز صنعت فروآلیاژ راین به برق گفت: مدل اجرایی پروژه اتصال برق شرکت فروآلیاژ راین ظرف چند روز آینده توسط این شرکت نهایی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۲۱:۲۳    
نماینده مردم کرمان وراور درمجلس گفت: حجم بالای ماموریت های وزارت صمت، ضرورت ایجاد وزارت بازرگانی بود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۱۹:۳۸   + ۲۵ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان نماینده مردم کرمان و راور طی نامه ای به رئیس مجلس خواستار شفاف سازی و برخورد قانونی با عالمان و دریافت کنندگان خودرو خارج از ضوابط شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۷:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس گفت: طرح رتبه بندی معلمان با کم کاری برخی در دولت قبل به تاخیر افتاد.
سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۳:۰۳    
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی نیز گفت: آمار تلفات مردمی تصادفات کشور پس از بیماران قلبی و عروقی قرار گرفته و براین اساس سالانه 17 هزار نفر در کشور جان خود را از دست می دهند که اندازه یک جنگ است لذا اجماع ملی برای رفع این مشکل شکل گرفته و نگاه دولت و اهتمام کمیسیون اقتصادی مجلس ...
صدای زرند   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس با اشاره به صادرات استان کرمان، گفت: حدود 70 درصد صادرات استان کرمان پسته و مغز پسته است، 15 درصد محصولات مسی است و بقیه مربوط به سایر موارد است و اگر بخواهیم برای صادرات برنامه داشته باشیم باید با این ترکیب کار کنیم.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۲۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان به همت شورای اسلامی و دهیاری روستای داوران و با حضور استاندار، نماینده مردم کرمان و راور در مجلس، مدیرکل میراث فرهنگی و مدیر مرکز قنات کرمان، جشنواره طشته روستای داوران در محل درب کهن برگزار شد.
نقدینه   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۳:۰۶   + ۱۷ سایت دیگر  
نقدینه - همکاران اداره امور شعب استان کرمان بانک ملی ایران با جمع آوری مبلغ 800 میلیون ریال، به جشن گلریزان آزادسازی زندانیان جرائم غیر عمد در این امر خداپسندانه مشارکت کردند. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۳۱ - ۱۶:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
24 مددجوی زندان مرکزی کرمان و کانون اصلاح و تربیت استان در آئینی با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان، رییس کل دادگستری استان، نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی و دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان به مناسبت عید سعید فطر با پرداخت 590 میلیون تومان از سوی یک خیّر ...
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۰۰:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس افزود: قرار بود سال گذشته با همکاری وزارت اقتصاد، کارگروهی با حضور اتاق بازرگانی و معاونت اقتصادی استانداری، تیم بازار سرمایه را به کرمان دعوت کنیم تا بحث آموزش و عملیاتی در زمینه استفاده از این ظرفیت در واحدهای تولیدی دنبال شود که به دلیل انتخابات اتاق بازرگانی ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۲۲:۲۹    
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مولدسازی در بودجه امسال باید به صورت ویژه در دستور کار قرار گیرد، گفت: دارائی های شناسائی شده دولت تا امروز حدود 8000 همت است که اگر 10 درصد این مبلغ در مولدسازی به کار گرفته شود، بخش عمده ای از ناترازی بودجه کشور حل می شود.
کرمان نو   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۲۰:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
گرامیداشت هفته هنر انقلاب اسلامی با حضور استاندار و معاون سیاسی اش؛ پورابراهیمی نماینده مردم کرمان و راور ؛ شهردار کرمان و مدیرکل اداره ارشاد اسلامی و دیگر مسوولان استانی و هنرمندان برگزار شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۱۲:۴۵    
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی از حضور حماسی مردمِ مؤمن و روزه دار ملک سلیمانی بویژه شهرستان های کرمان و راور در راهپیمایی دشمن شکن روز جهانی قدس تقدیر کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۱۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان نماینده مردم کرمان و راور در مجلس گفت: با توجه به مشکل تامین زمین در شهر کرمان و پیگیری های بنده از وزیر راه و شهرسازی، مجوز برای رفع پنج سال سابقه سکونت برای تقسیم افراد در شهرهای اطراف مثل ماهان، جوپار، باغین و .. ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۱/۲۵ - ۱۴:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: روزی را شاهد خواهیم بود که فلسطینان در فلسطین آزادانه زندگی کنند و خبری از رژیم اشغالگر قدس نباشد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۲۴ - ۲۲:۱۴    
نماینده مردم کرمان در مجلس با بیان اینکه فروپاشی رژیم غاصب صهیونیستی یک بحث جدی بوده و شعار نیست، گفت: رژیم صهیونیستی امروز از درون در حال فروپاشی است.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۱۲:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم کرمان در مجلس با اشاره به فروش برخی از محصولات تولید داخل که از مواد اولیه داخلی استفاده می شود با نرخ تلگرامی و غیرواقعی گفت: با مدیرانی که منافع ملی را فدای بنگاه های اقتصادی خود می کنند، برخورد شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۰۳:۱۷   + ۱۳ سایت دیگر  
نماینده مردم کرمان و راور و رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از آغاز فعال سازی معادن وابسته به سازمان انرژی اتمی در استان کرمان در نتیجه تفاهم نامه ای سه جانبه طی روزهای آتی خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۱/۱۸ - ۱۵:۳۰    
کرمان – پورابراهیمی، نماینده مردم کرمان و راور در مجلس گفت: با پیگیری های صورت گرفته معادن وابسته به سازمان انرژی اتمی در شمال استان کرمان فعال می شوند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۱۴:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
اسامی ناطقان میان دستور صحن علنی مجلس شورای اسلامی امروز 16 فروردین ماه 1402 به شرح زیر می باشد: - عبدالحسین روح الامینی نجف آبادی نماینده مردم تهران، شمیرانات، ری ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۱/۱۲ - ۱۷:۰۵    
کرمان - پورابراهیمی، نماینده مردم کرمان و راور در مجلس خواستار تشدید اقدامات دولت در راستای مهار تورم شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۱۳:۳۸    
ایسنا/کرمان نماینده مردم کرمان و راور در مجلس با اشاره به نامگذاری امسال به "مهار تورم و رشد تولید"، وظایف مجلس و دولت نسبت به شعار سال را مورد تأکید قرار داد و گفت: مجلس در تصویب قوانین باید منافع ملی و فراملی را مورد توجه قرار داده و از شعار عبور کنیم.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۵:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم کرمان و جیرفت در مجلس شورای اسلامی راهکار اجرایی شدن شعار امسال را در توجه به تولیدات داخلی دانست و گفت: رشد تولید از دغدغه های بزرگ و شاه کلید مهار تورم در کشور خواهد بود این مهم باید به مرحله اجرایی شدن برسد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۲:۰۵    
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه تاریخ انقلاب باید به خوبی برای جوانان تشریح شود، گفت: اگرچه در خصوص صحبت های امام خمینی(ره) روایتگری شده اما تحلیل صدور فرامین از سوی ایشان انجام نشده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۴:۰۰    
رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام با همراهی رئیس هیئت بدنسازی و پرورش اندام استان کرمان با نماینده مردم کرمان و راور و رئیس کمیسیون اقتصادی در مجلس برای تبریک سال نو دیدار کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۳:۵۶    
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت:منابع انسانی، منابع معدنی، منابع طبیعی، منابع خدادی حتی کویر کرمان ، فضای گردشگری از ظرفیت های بزرگ استان است
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۲۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی خواستار حضور شرکت های معدنی و صنعتی بزرگ در حاشیه شهر کرمان برای ساخت مجموعه های فرهنگی و ورزشی شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۰۵:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: رشد نقدینگی، کسری بودجه و استقراض از بانک مرکزی، دلال بازی در حوزه های مختلف، درآمدها(حقوق های) نجومی و ... از جمله علل تورم هستند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۹:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان نشست خبری دکترمحمدمهدی زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی امروز 27 اسفندماه با اصحاب رسانه برگزار شد.
کرمان نو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۵:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم کرمان در مجلس گفت: 180 هزار معلم کمبود داریم و در صورت درخواست کارکنان سن بازنشستگی 2 سال افزایش پیدا می کند تا کمبود معلم تا حدودی جبران شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۲:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان نماینده مردم کرمان و راور در مجلس در پاسخ به انتقاد خبرنگار ایسنا در مورد به کارگیری مدیران خارج از استانداری ها و فرمانداری ها در استان، گفت ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۱:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس گفت: ادامه تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی و برخی دانشگاه های دولتی استان کرمان کاهش یافته است.
نقدینه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۰:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، شهباز حسن پور بیگلری، نایب رئیس کمیسیون اقتصادی و نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی درباره قرار گرفتن مدیریت کامل ارز در اختیار بانک مرکزی به خبرنگار ایِبِنا، گفت: دولت نیازمند یک فرمانده مقتدر در امور اقتصادی است تا از این طریق پاسخگوی مشکلات باشد. ...