پنجشنبه ۰۶ مهرساعت ۱۰:۰۴Sep 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اصولگرا»

انصاف نیوز   ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سایت اصولگرای جهان نیوز با بازنشر نوشته ی مونا فرجاد برای مرگ گربه اش نوشت: در ادامه گربه بازی سلبریتی ها پستی از مونا فرجاد بازیگر سینما و تلویزیون که در صفحه اینستاگرام خود در مورد از دست دادن گربه اش منتشر کرده را مشاهده می کنید انتهای پیام
بهار نیوز   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
گروه عکس: روزنامه وطن امروز که متعلق به طیف تندروهای اصولگرا است، عکسی نکته دار و ناخواسته از چند بانوی ملی پوش در مسابقات آسیایی را در صفحه اول منتشر کرد که بسیاری از کاربران شبکه های اجتماعی ...
برترین ها / خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۲۳:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
خبر ها حاکی است غلط اضافی دیگری نیز انجام شده که فشار برای پایین آوردن دیوارنگاره میدان ولیعصر بوده است؛ و منطقاً نیز باید همین باشد. چه کسی یا کسانی حرمت این سخن را نگاه نداشتند و بعد از این باید با بنگاه داری بانک ها چه کرد.
نواندیش   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۲۱:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
روزنامه قدس نوشت: این روزها مباحث مربوط به مهاجران افغانستانی داغ شده است. کار به جایی رسیده که حتی امام جماعت شیعه یکی از مساجد کابل هم دست به انتقاد از نمایندگان ایرانی زده و گفته است شما اگر بیل زن هستید بروید باغچه خودتان را بیل بزنید! . در این گزارش آمده است: ...
انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۸:۴۶    
سایت اصولگرای جهان نیوز در متنی درباره ی گفت وگوی انصاف نیوز با محسن هاشمی و دیدار حزب کارگزاران سازندگی ایران با حسن روحانی نوشت: نکته جالب از بین سخنان محسن هاشمی آن است که در قاموس تفکر جریان اصلاحات صرفا سخن از کنشگری برای به دست آوردن صندلی های قدرت مطرح است اما از برنامه خدمت و یا ارائه ...
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۴:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
یک فعال سیاسی اصولگرا با بیان اینکه نوبت به خالص سازی در آموزش و پرورش رسید، ادامه داد: معلمان و فرهنگیان ما الان زیر تیغ خالص سازان هستند که این مسئله باعث نگرانی است. مگر می شود 20 هزار مدیر مدرسه در مدت زمانی کوتاه جابه جا شوند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۰:۳۷   + ۱۱ سایت دیگر  
محمد مهاجری فعال رسانه ای اصولگرا در یادداشتی به سفر رئیسی به نیویورک و حاشیه های آن پرداخته است.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۰:۰۳   + ۱۰ سایت دیگر  
محمد مهاجری، فعال رسانه ای اصولگرا به تغییر 20 هزار مدیر مدرسه واکنش نشان داد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۰:۰۰   + ۳۶ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: نمایندگان مردم در مجلس در فصل اصلاح نظام بانکی و مهار تورم، مصوب کردند به منظور تحقق اهداف کمّی تا پایان اجرای برنامه هفتم، تورم به 9.5 درصد کاهش یابد.
رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۹:۵۰   + ۱۰ سایت دیگر  
محمد مهاجری، فعال رسانه ای اصولگرا به تغییر 20 هزار مدیر مدرسه واکنش نشان داد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۷:۱۶   + ۱۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: فعال رسانه ای اصولگرا به تغییر 20 هزار مدیر مدرسه واکنش نشان داد.
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۴:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
دبیرکل حزب سبز ایران و فعال سیاسی اصولگرا در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان درباره فضای انتخاباتی کشور گفت: چیزی که مشخص است این است که احزاب، تشکل ها و جریان های مختلف سیاسی فعالانه به انتخابات ورود پیدا کرده اند و لیست های انتخاباتی در بعضی جا ها به صورت غیررسمی منتشر می شود.
بورس نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۲:۴۲    
در سومین قسمت از مصاحبه اختصاصی بورس نیوز با پیام نیک کام، مشاور و تحلیلگر بازار های مالی مطرح شد: بریکس باعث افزایش دامنه نفوذ چین در کشور های دنیا می شود گروه خونی کشور های عضو بریکس به هم نمی خورد عضویت ایران در بریکس باعث تنش در غرب خواهد شد هند یک کشور وسط باز است ...
نامه نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۱:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
رسانه اصولگرای الف در یادداشتی در واکنش به سخنان سخنگوی وزارت دفاع نوشت: باور کنید دولت روحانی تمام شد و باید هر کس را بر اساس عملکرد بر جای گذشته و در ظرف زمانی خود ارزیابی و مسائلی قابل باور و ملموس را مطرح کرد.
تیک   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۰:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
اعتماد: آرایش گروه های مختلف در حوزه های 2 الی 3 نامزدی با حوزه های انتخاباتی که بیش از 2 تا 30 صندلی در مجلس را شامل می شوند چگونه خواهد بود؟ قبض و بسط شورای نگهبان در احراز صلاحیت ها چه تاثیری بر آرایش انتخاباتی خواهد داشت؟ آیا میزان مشارکت در شهر های کوچک و کلانشهر ها و پایتخت یکسان خواهد بود؟ ...
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۰:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
بازپخش صحبت های علی اکبر رائفی پور، سخنران اصولگرا در اجتماع بزرگ با امام زمان در تلوبیون ناگهان قطع شد.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۲۳:۵۳    
سجاد عابدی، فعال رسانه ای اصولگرا به ویدئویی که گفته می شود مربوط به موج جدید مهاجران افغانستانی به ایران است واکنش نشان داد.
برترین ها / عصر خبر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۲۳:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
بدیهی است وزارت جهاد کشاورزی به وزیری که از بدنه این وزارتخانه باشد نیاز دارد نه وزیر در سایه، شبیه آنچه در سال های پایانی دولت تدبیر با انتخاب عباس کشاورزی به عنوان وزیر در سایه در زمانوزارت خاوازی اتفاق افتاد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۰:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
روزنامه جوان در یادداشتی به مصاحبه کرباسچی درباره انتخاب آذر منصوری به عنوان ریاست جبهه اصلاحات پرداخته است آنهم در شرایطی که کرباسچی از تحریف اظهاراتش در این گفتگو روایت کرده است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۷:۴۹   + ۱۴ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: هفته گذشته انتخاب کاظم خاوازی، وزیر دولت قبل به عنوان قائم مقام محمدعلی نیکبخت، وزیر جهاد کشاورزی خبرساز شد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۷:۳۳   + ۱۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: قانون حمایت از عفاف و حجاب که چند روز پیش توسط مجلس شورای اسلامی برای اجرای آزمایشی سه ساله به تصویب رسید، در چند ماده به سکوهای انتشار محتوا در فضای مجازی اشاره کرده است.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۳:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس در گزارشی به حضور و نقش آفرینی لاریجانی در انتخابات و تحرکات انتخاباتی اصلاح طلبان پرداخته و ادعاهایی را مطرح کرده است. علی لاریجانی طی چند اظهارنظر اخیر خود نسبت به جریان خالص ساز و یکدست ساز هشدار داده است و براساس نگاه همیشگی اش نیز مشارکت در انتخابات را مسیری درست برای عبور از ...
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۳:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
محمدصادق کوشکی، فعال سیاسی اصولگرا از ابراهیم رئیسی خواسته جلوی مسابقات ورزشی بدنسازی را به خاطر آنچه بی شرمی توصیف کرده، بگیرد.
برترین ها / چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۲۳:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
یک فعال سیاسی اصولگرا دلیل وداع قالیباف با ریاست مجلس و کابوس شکست رئیسی در 1404 را تحلیل کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۶:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
دیده بان ایران نوشت: ناصر ایمانی درباره اعتراضات سال 1401 در کشور گفت: وقتی اجازه برگزاری تجمعات داده نمی شود، این ها به مرور جمع می شود و اعتراض مساوی می شود با خشونت. یعنی در ایران امروز معترضان و همه کسانی که به چیزی معترض هستند، فکر می کنند مثلا تا یک سطل آشغال آتش نزنند، کسی آنها را نمی بیند.
برترین ها / رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۰۹:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس صداوسیما در خصوص حواشی به وجود آمده در مسابقات بدنسازی یادداشتی را منتشر کرد.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۰:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
محمد مهاجری در توئیتی نسبت به تعلیق و خالص سازی استاد دانشگاه تهران واکنش نشان داد. به گزارش خبرآنلاین، محمد مهاجری فعال سیاسی اصولگرا در توئیتی نوشت: با آقای ⁧ محسن برهانی ⁩ در روش نقدهایش زاویه دارم اما اینکه آقای صادقی مقدم عضوحقوقدان شورای نگهبان ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۰۹:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
شورای ائتلاف که با کنار زدن محوریت روحانیت در جریان اصولگرا، از انتخابات قبل عنان لیست بندی در جریان اصولگرا را به دست گرفته بود کم کم از آن ابهت خود فاصله گرفته و برخی رقبای درون جریانی را روبروی خود می بیند با این وجود این شورا همچنان یک سر تصمیم گیری و لیست بندی در انتخابات خواهد بود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۰۸:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
یک فعال سیاسی اصولگرا گفت: دولت سیزدهم با دیپلماسی خود توانست همه موانعی که آمریکا در روابط خارجی ایران ایجاد کرده بود را کنار بزند.
انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۷:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
احمد زیدآبادی نوشت: بخشی از مصاحبهٔ اخیرم با سایتِ خبر فوری در مورد بهبود کلیِ سطح آزادی بیان و رسانه در کشور مورد استقبال رسانه های اصولگرا از جمله طیف افراطی آنها قرار گرفته است. ...
برترین ها / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۲۱:۳۸   + ۲۷ سایت دیگر  
مهاجری: صداوسیما هر روز فشل تر می شود، برای نجات یک شبکه را به منتقدان درون نظام واگذار کنید.
انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۹:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
سایت اصولگرای فردانیوز درباره ی استعفای اعتراضی رضا فرجی دانا نوشت: رضا فرجی دانا از فرهنگستان علوم استعفا داده است، اما آنچه مهم تر از خود استعفای او به نظر می رسد دلیل استعفای فرجی دانا از ریاست فرهنگستان علوم است ...
انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۱:۳۴    
داریوش سجادی با اشاره به ماجرای تسخیر سفارت آمریکا در ابتدای انقلاب توسط کسانی که بعدها اصلاح طلب شدند، می گوید: شما از اصلاح طلبی خود راضی هستی و می گویی از رادیکالیسم به تسامح رسیده ایم. چرا نگذاریم این روند در جریان مقابل طی شود. ...
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۱:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
فعال سیاسی اصولگرا گفت: اصلاح طلبان دست از کارهای تبلیغاتی و قهری بردارند فعال به صحنه بیایند چون علائم حکایت از آن می کند که خیلی ها در این دوره تأیید صلاحیت می شوند.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۱:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
فعال سیاسی اصولگرا گفت: رویکرد اصلاح طلبان مصداق بارز این است که یک طور حرف می زنند اما طور دیگری عمل می کنند، مردم این را دغل بازی می دانند که از آن بوی نفاق استشمام می شود.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۰:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
روزنامه فرهیختگان نوشت: آنچه تاکنون از فعالیت رسانه ای تیم همراه آقای رئیسی منتشر شده دست به یقه شدن با عناصر ضدایران، رسانه هایی مثل ایران اینترنشنال و بی بی سی و... است. سیاستی که سال قبل هم وجود داشت. بحث اینجا در تایید یا تقبیح این عمل نیست ...
پرسش   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۹:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
آنچه تاکنون از فعالیت رسانه ای تیم همراه آقای رئیسی منتشر شده دست به یقه شدن با عناصر ضدایران، رسانه هایی مثل ایران اینترنشنال و بی بی سی و... است. سیاستی که سال قبل هم وجود داشت. بحث اینجا در تایید یا تقبیح این عمل نیست. ماجرا فروکاست تصویر رسانه ای یک سفر مهم است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۷:۲۰   + ۲۷ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: روزنامه فرهیختگان نوشت: آنچه تاکنون از فعالیت رسانه ای تیم همراه آقای رئیسی منتشر شده دست به یقه شدن با عناصر ضدایران، رسانه هایی مثل ایران اینترنشنال و بی بی سی و... است. سیاستی که سال قبل هم وجود داشت.
برترین ها / نواندیش   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۲۳:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
صحبت های امروز علیرضا دبیر، رئیس فدراسیون کشتی درباره نتایج ضعیف تیم ملی کشتی آزاد در رقابت های جهانی بازتاب گسترده ای در فضای مجازی داشته است.
برترین ها / خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۰۸:۲۹   + ۱۳ سایت دیگر  
برخی روابط سیاسی در خانواده ها متحول شده که نشات گرفته از تحولات جامعه است. دو باجناق که یکی اصلاح طلب و دیگری اصولگراست یا داماد اصولگرا در خانواده اصلاح طلب یا عکس آن! اما به مرور مواضع تعدیل و به هم نزدیک شده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۱:۵۱   + ۲۴ سایت دیگر  
خبر آنلاین : محمد مهاجری نوشت: خدا رو شکر که آقای رییسی برعکس او خانواده دوست است و برخلاف حسن روحانی همسر و دخترش را به نیویورک برده است.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۰۹:۳۵    
در این میان برخی تحلیلگران نیز پیش بینی می کنند در روزهای منتهی به انتخابات، لیست اصلی شریان و پایداری برای غافلگیری هر دو ائتلاف اصول گرا منتشر شود. این مدل نزدیکی و تقسیم کار در بین این دو طیف تندرو اصولگرا تا حدودی یادآور دوقلوهای رهپویان – ایثارگران است که در دهه 80 ظهور و بروز محسوس تری داشتند ...
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۰۹:۱۲   + ۳۲ سایت دیگر  
شفقنا- روزنامه اعتماد نوشت: بی توجهی دولت به اعتراضات جامعه کارگری و اصرار بر تلاش های موفقیت آمیز در کنترل تورم در حالی است که حتی اخبار منتشر شده در رسانه های اصولگرا هم، خلاف این ادعا را نشان می دهد. ...
انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۰۷:۴۰   + ۴۵ سایت دیگر  
محمد مهاجری، فعال سیاسی اصولگرا مدعی شده است که ابراهیم رئیسی فرزند خود را نیز به نیویورک برده است، همسر او مصاحبه هایی در نیویورک داشته است که ایرنا نیز به آنها پرداخته است. ایرنا خبرگزاری رسمی جمهوری اسلامی ایران نوشت: ...
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۰۶:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیسی برای شرکت در مجمع سازمان ملل به نیویورک رفت در این میان یک فعال اصولگرا مدعی شد: رئیسی همسرش (جمیله علم الهدی) و دخترش را به نیویورک برده است!
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۰۰:۲۶   + ۱۷ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : حواشی استقبال از کریستیانو رونالدو در تهران همچنان ادامه دارد. یکی از پربازتاب ترین اتفاقاتی که آن روز رخ داد، حضور دختر رضا درویش در این مراسم بود که با انتقادهای گسترده ای همراه شد. بعدتر درویش توجیهاتی برای این اتفاق تراشید که افکار عمومی را قانع نکرد ...
برترین ها / نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۰۰:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
مهاجری فعال اصولگرا مدعی شد: رئیسی همسرش (جمیله علم الهدی) و دخترش را به نیویورک برده است!
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۱:۱۵    
گویا همانطور که اصلاح طلبان حسن روحانی را رحم اجاره ای خود می دانستند علاقه مندند خود نیز به عنوان کاندیداهای اجاره ای در جامعه توصیف شوند به طوری که روزنامه هم میهن با کنایه به اصولگرایان نوشته است: به جای بازارگرمی ها که به دنبالش ناامیدی مردم و از دست رفتن فرصت ها به بار می آید ...