شنبه ۰۲ مردادساعت ۱۳:۰۵Jul 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پروانه بهره برداری»

بررسی آماری منتشره وزارت صنعت، معدن و تجارت حاکی از صدور 10 هزار و 714 فقره جواز تاسیس صنعتی در سه ماهه نخست امسال است. آماری که حکایت از رشد 31.8 درصدی در مقایسه با مدت مشابه پارسال دارد.
معدن نامه   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۲۲:۳۸    
صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت های معدنی در نظر دارد پروانه بهره برداری معادن تحت تملک خود را از طریق مزایده عمومی واگذار کند
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۰۰:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
جدیدترین آمار منتشر شده از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت) نشان می دهد که در فصل اول امسال برای 1572 بنگاه پروانه بهره برداری صادر شده و زمینه اشتغال بیش از 39 هزار و 566 نفر فراهم شده است.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۰:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
فاضل نادری روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: تعدادی از موسسات فاقد پروانه بهره برداری و افراد سودجو فاقد پروانه فعالیت و اشتغال به نام های مختلف در سایت های مجازی آگهی می دهند و برخی از آن ها از نام برخی شرکت های معتبر دارای پروانه از سازمان مدیریت حمل و نقل بار شهرداری تبریز نیز سوء [...]
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۷:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
طبق جدیدترین آمار منتشر شده از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت، در سه ماهه نخست سال جاری تعداد گواهی های کشف و پروانه های اکتشاف صادر شده در حوزه معدن افزایش یافته و این در حالی است که در مدت مذکور سال جاری نسبت به بهار 1399، پروانه بهره برداری معادن صادره، کمتر شده است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۰:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد از صدور 96 پروانه بهره برداری صنعتی در استان یزد در سه ماهه نخست سال جاری خبر داد.
معدن24   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۳:۵۷   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان گفت: در سال 99، 207 فقره مجوز معدنی در استان صادر شده است. محمد فروهر در بیستمین جلسه شورای معادن استان با بیان این مطلب افزود: در سال گذشته ، 117 فقره پروانه بهره برداری ...
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۳:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر مجتمع طلای موته اعلام کرد: با پیگیری های مستمر دریافت مجوز محیط زیست، پروانه بهره برداری معدن طلای دره اشکی به مدت 10 سال اخذ و این محدوده معدنی به عنوان سومین معدن این مجموعه به معادن قابل بهره برداری مجتمع طلای موته اضافه شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۲:۰۶    
رئیس سازمان صمت گیلان با تأکید بر لزوم توجه به تأمین نقدینگی و رفع چالش های واحدهای تولیدی استان گفت: از ابتدای سال تاکنون برای 54 واحد تولیدی در گیلان پروانه بهره برداری صادرشده که از این تعداد تاکنون 33 واحد به بهره برداری رسیده است.
معدن24   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۱:۲۷   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس اداره امور معادن سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان زنجان گفت: در سه ماهه اول سال جاری ، 150 میلیارد ریال سرمایه گذاری در معادن استان زنجان صورت گرفت. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۰۱:۰۷   + ۲۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : معاون طرح و برنامه وزارت صمت با تاکید بر تداوم رشد تولید در حوزه های مختلف صنعتی و معدنی در سه ماهه نخست 1400، از افزایش صدور پروانه های بهره برداری در حوزه صنعت و رشد 56 درصدی اشتغال در این حوزه خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۷:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
زرندی گفت: بر اساس گزارش های سه ماه نخست امسال، 121 پروانه بهره برداری با اشتغال زایی بیش از یک هزار نفر در کشور صادر شده است.
شاتا نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۴:۵۸   + ۱۲ سایت دیگر  
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان در نشست پایش و رصد طرح های نیمه تمام صنعتی در گیلان اظهار داشت: در سه ماهه نخست سال جاری برای بیش از 54 واحد صنعتی پروانه بهره برداری صادر شده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل که 33 واحد به بهره برداری رسیده بود، شاهد رشد 63 درصدی بوده ایم.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۴:۳۶   + ۱۷ سایت دیگر  
معدن طلای دره اشکی سومین معدن فعال مجتمع معدنی طلای موته پس از معادن چاه خاتون و سنجده، پروانه بهره برداری دریافت کرد.
نیروگاهیان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۰۰:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، “اسماعیل افشاری” با اشاره به نصب کنتورهای هوشمند برای واحدهای کشاورزی و صنایع اظهار داشت ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۱۵:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت اصفهان گفت: 558 پروانه بهره برداری در یک سال گذشته در بخش صنعت این استان صادر شده است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۳:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران با اعلام مجدد آمادگی این سازمان برای عرضه انواع محصولات کشاورزی استا ن های مختلف از جمله محصولات سردرختی در میادین و بازارهای میوه و تره بار تهران گفت ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۳:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صمت چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه درحال حاضر 168 پروانه بهره برداری از معادن در استان وجود دارد، گفت: در سال 1399 حدود 192 معدن در استان وجود داشت که پس از برگزاری دو جلسه در شورای معادن استان مجوز 24 معدن سلب صلاحیت شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۰:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: 249 پروانه بهره برداری و 50 گواهی معدن در سطح استان صادر شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۹:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
استاندار سمنان گفت:با پیگیری های شورای معادن در پایان سال 99 ،تعداد معادن فعال و دارای پروانه بهره برداری افزایش 80 درصدی داشت.
شاتا نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۲:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
درسه ماهه اول سالجاری تعداد 34 فقره پروانه بهره برداری(ایجادی) با میزان سرمایه گذاری 13 هزار 864 میلیارد ریال دراستان تهران صادرشده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۰۷:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- رییس اداره صنعت، معدن و تجارت پیرانشهر گفت: 67 واحد صنعتی دارای پروانه بهره برداری معتبر در این شهرستان در حال فعالیت است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۳:۱۳    
همدان - ستوده، مدیرعامل شرکت آب منطقه ای همدان از پیگیری مداوم نصب کنتور هوشمند بر روی چاه های دارای پروانه بهره برداری در همدان خبر داد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۰۸:۵۹   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، یداله صادقی شامگاه یکشنبه در گفت و گویی با اشاره به اینکه طی چهار سال گذشته با سرمایه گذاری 500 میلیارد تومانی در معادن استان تهران زمینه اشتغال یک هزار و 677 نفرفراهم شده است، افزود: طی این مدت 113 پروانه بهره برداری صادر یا تمدید، 38 پروانه اکتشاف ...
راه ملت   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۰:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
در راستای اجرای دستورالعمل های برنامه سازگاری با کم آبی و شورای حفاظت از منابع ابی، اداره منابع آب شهرستان بویراحمد، با اخذ مجوز قضایی و همراهی و حضور نیروی انتظامی ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۴/۱۸ - ۱۱:۰۵    
محمود رفسنجانی، معاون قضایی رئیس کل دادگستری و رئیس شورا های حل اختلاف خراسان رضوی در گفت وگو با میزان از ایجاد سازش در یک پرونده سند معامله پروانه بهره برداری معدن به ارزش بیش از 4 میلیارد ریال خبر داد و گفت ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ - ۱۷:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
زنجان- فغفوری، رئیس سازمان صمت زنجان با بیان اینکه با بیان اینکه 350 معدن دارای پروانه بهره برداری در استان زنجان وجود دارد، گفت: 78 درصد از معادن استان فعال هستند.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ - ۱۷:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
یدالاله صادقی با اشاره به افزایش 134 درصدی میزان سرمایه گذاری نسبت به مدت مشابه افزود: در صدور طرح توسعه واحد های تولیدی و صنعتی در سه ماهه ابتدایی، فقط پنج مجوز صادر شد که امیدورایم با ابلاغ هر چه زودتر اصلاحیه مصوبه استقرار واحد های صنعتی در شعاع 120 کیلومتر شاهد خروج صنایع استان از رکود باشیم.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ - ۱۱:۴۱   + ۶۰ سایت دیگر  
علیرضا رزم حسینی در برنامه گفت وگوی ویژه خبری شبکه دو سیما با بیان این که مزایده 6 هزار معدن کارشناسی شده و با هماهنگی دستگاه های ذیربط و بر اساس آئین نامه شورای عالی معادن کشور است، اظهار داشت: برای برخی معادن 30 - 40 سال است پروانه بهره برداری صادر شده، اما فعالیتی در آن ها انجام نمی شود ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ - ۱۱:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه گفت: تنها یک واحد استخراج رمزارز دارای پروانه بهره برداری داریم که آن هم به دلیل مشکلاتی تعطیل است.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۱۹:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
رحمان درفشی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگاران با بیان اینکه همچنین در این مدت 18 فقره پروانه بهره برداری صنایع صادر شده است، افزود: این تعداد پروانه با سرمایه گذاری هفت هزار و 389 میلیارد ریال با اشتغال زایی برای یک هزار و 100 نفر صادر شده است ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۱۳:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
محمدرحیمی با بیان اینکه مهم ترین اولویت این سازمان در استان فعال سازی واحد های راکد و نیمه تعطیل و حفظ وضعیت موجود است، گفت: 60 درصد واحدهای تولیدی استان که دارای پروانه بهره برداری بوده، فعال هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۱۳:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه گفت: 868 واحد صنعتی در استان دارای پروانه بهره برداری است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۱۲:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیرکل دفتر بهبود کیفیت، فرآوری و توسعه بازار آبزیان سازمان شیلات ایران گفت: اکنون 54 مزرعه پرورشی با ظرفیت 11 هزارتن آمادگی تولید ماهی تیلاپیا را دارند که برخی پروانه بهره برداری دریافت کرده و برخی در حال دریافت پروانه و موافقت اصولی هستند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۱۱:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل استاندارد استان اردبیل بر ضرورت اخذ پروانه بهره برداری استاندارد آسانسورها تاکید کرد و گفت: با توجه به قطعی های اخیر برق در صورتیکه آسانسور استاندارد نباشد می تواند خطراتی برای افراد داشته باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۱۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
11پروانه جدید بهره برداری معدن با 13میلیارد تومان سرمایه گذاری در خراسان شمالی صادر شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۰۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
اراک مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان مرکزی، گفت: از ابتدای سال تاکنون 137 مورد اصلاح و تعدیل پروانه بهره برداری چاه های آب در استان مرکزی انجام شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ - ۱۱:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران گفت: درسه ماهه اول امسال 34 فقره پروانه بهره برداری صنعتی (ایجادی) صادر شد که به نسبت مدت مشابه سال قبل 77 درصد رشد داشته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۱۳:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
45 فقره پروانه بهره برداری صنعتی در سه ماه اول امسال در مازندران صادر شده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۱۱:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
اردبیل- اهلی، مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی اردبیل گفت: بیش از 650 واحد تولیدی در سطح شهرک های صنعتی استان دارای پروانه بهره برداری هستند.
دنیای معدن   ۱۴۰۰/۰۴/۱۱ - ۱۰:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
دنیای معدن - تالار حراج باز بورس کالای ایران روز یکشنبه 13 تیر ماه میزبان عرضه 50 هزار تن سنگ آهن مجتمع سنگ آهن فلات مرکزی ایران خواهد بود؛ در این روز 30 هزار تن سنگ آهن شرکت تولیدی و بازرگانی نیک امیدواران مکران نیز در تالار صنعتی و معدنی بورس کالا عرضه می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۱۰ - ۲۲:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: 338 پروانه بهره برداری معدن در کردستان صادر شده است و 140 واحد معدنی استان غیر فعال است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۴/۱۰ - ۰۸:۳۸    
دلق پوش با بیان اینکه سال گذشته 215 مورد پروانه بهره برداری از صنعت در گیلان صادر شد گفت: در سال 99 میزان سرمایه گذاری در بخش صنعت گیلان به دو هزار و 282 میلیارد تومان رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ - ۱۵:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره صنعت معدن و تجارت ورامین گفت: از ابتدای سال 1399 تا پایان سه ماهه اول سال 1400 مجموع پروانه های بهره برداری صادر شده در شهرک های صنعتی برای واحدهای صنعتی تعداد 34 فقره بوده است.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ - ۱۲:۴۰    
هرمزگان-مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی هرمزگان گفت: طی سه ماهه اول سال جاری 2 پروانه بهره برداری تأسیسات گردشگری در استان صادرشده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ - ۱۰:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
قزوین – ایرنا – رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: 3 هزار و 616 پروانه بهره برداری صنعتی در استان صادر شده است و واحدهای تولیدی قزوین برای 153 هزار و 310 نفر اشتغالزایی کرده اند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ - ۰۸:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- معاون امورمعادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت اصفهان گفت: 853 معدن در این استان پروانه بهره برداری دارند که 60 درصد این معادن فعال است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۱۹:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
معاون امور صنایع سازمان صمت چهارمحال و بختیاری از صدور پروانه بهره برداری برای 29 واحد صنعتی در استان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۱۷:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
پروانه بهره برداری سایت گردشگری کشاورزی مغان به مدیرعامل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان اعطاء شد.