چهارشنبه ۰۵ مهرساعت ۱۹:۳۱Sep 2023 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پروانه بهره برداری»

سینا   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیر صنایع تبدیلی و غذایی سازمان جهاد کشاورزی استان فارس از ورود 50 واحد صنایع تبدیلی و غذایی جدید به چرخه نگهداری و فرآوری محصولات کشاورزی این استان در 6 ماهه نخست سال جاری و پویایی این بخش خبر داد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۲۰:۱۶    
پروانه بهره برداری 74 واحد صنعتی در آذربایجانغربی صادر شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه - ایرنا - مدیرکل صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی گفت: از ابتدای امسال، برای 74 واحد صنعتی تازه تاسیس در استان با میزان سرمایه گذاری 25 هزار و 191 میلیارد ریال پروانه بهره برداری صادر شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۰:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/البرز مدیر حفاظت و بهره برداری از منابع آب زیرزمینی شرکت آب منطقه ای استان البرز گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 443 حلقه چاه غیر مجاز در استان مسدود و همچنین پروانه بهره برداری 136 حلقه چاه کشاورزی اصلاح و تعدیل و 139 دستگاه کنتور بر روی چاه های مجاز نصب شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۲:۰۲    
سرپرست مرکز جوانی جمعیت، گفت: تمدید پروانه بهره برداری و فعالیت همه ی مراکز خصوصی درمان ناباروری منوط به عقد قرار داد با بیمه های پایه است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۶:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیر صنایع تبدیلی و غذایی سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی گفت: با صدور هفت فقره پروانه بهره برداری انواع صنایع تبدیلی و تکمیلی ظرفیت فرآوری محصولات استان به 42 هزار تُن افزایش یافت.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۷:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- مدیر صنایع تبدیلی و غذایی سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی گفت: ظرفیت فرآوری برای 42 هزار تُن انواع محصولات کشاورزی با صدور هفت فقره پروانه بهره برداری انواع صنایع تبدیلی و تکمیلی در استان ایجاد شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۰:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی معاون برنامه ریزی و سرمایه گذاری سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی از رشد 40 درصدی صدور پروانه بهره برداری در استان خبر داد و گفت: از ابتدای سال جاری تا پایان مرداد ماه ...
نیروگاهیان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۲۳:۴۴   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، بیست و هفتم شهریورماه، محمد خلجی با بیان این که در سال 1402 بیش از یک هزار و 356 پروانه بهره برداری چاه های مجاز کشاورزی اصلاح و تعدیل شد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۴:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل صمت مازندران از افزایش 27 درصدی صدور پروانه بهره برداری صنعتی در استان خبر داد.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۴:۲۷    
مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان مازندران از رشد 27 درصدی صدور پروانه بهره برداری صنعتی در پنج ماهه نخست سالجاری در این استان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۱:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا- نماینده مشهد و رییس کمیسیون اصل 90 قانون اساسی در مجلس شورای اسلامی گفت: فرآیند لغو پروانه بهره برداری 2 معدن سنگ دهنو شاندیز و کمر مقبولا واقع در شاندیز خراسان رضوی و حوالی مشهد با درخواست فعالان و متولیان میراث فرهنگی و به دلیل آسیب رساندن به آثار و سنگ نگاره های باستانی دیزدر به ...
معدن24   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۳:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
معدن 24:پیرو انعقاد قراردادی فی مابین شرکت سرمایه گذاری مس سرچشمه و دارنده پروانه بهره برداری معدن مس آب تلخون، علاوه بر واگذاری انجام کلیه عملیات اکتشاف تکمیلی، استخراج و تجهیز معدن فوق شامل آماده سازی،حفاری، انفجار، بارگیری و باربری، باطله برداری، اکتشاف، استخراج ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۰۸:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
از یکشنبه 26 شهریور خرید شمش فولاد تنها برای شرکت های دارای بهین یاب و خرید گندله برای مشتریان دارای پروانه بهره برداری در زنجیره فولاد امکان پذیر است. این خبر و خبر های بیشتر در بسته امروز اخبار کوتاه بهابازار.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۰:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهادکشاورزی خراسان جنوبی با بیان اینکه در تامین ذرت و جو هیچ مشکلی نداریم گفت: واحدهای شترمرغی که پروانه بهره برداری دارند در بازده زمانی هر 4 ماه می توانند از نهاده هایی که در سامانه بازارگاه بارگذاری شده استفاده کنند.
معدن24   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۴:۱۱   + ۳۰ سایت دیگر  
معدن24: بورس کالا طی نامه ای به شرکت های کارگزاری از تغییر شرایط خرید شمش فولاد و گندله خبر داد. بر این اساس، از روز یکشنبه 26 شهریورماه خرید شمش فولاد(بلوم و بیلت) تنها برای شرکت های دارای بهین یاب و خرید گندله برای مشتریان دارای پروانه بهره برداری در زنجیره فولاد امکان پذیر خواهد بود. ...
معدن24   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۶:۳۱    
معدن24- با تمدید تاریخ مهلت دریافت اسناد تا پایان شهریور ماه امسال، سومین دور مزایدات عمومی 796 محدوده معدنی (دارای پروانه اکتشاف، دارای پروانه بهره برداری، درخواست اکتشاف و دارای گواهی کشف) در خراسان رضوی برگزار می شود. ...
دنیای معدن   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۰۹:۲۱    
دنیای معدن-مدیرکل صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی گفت: در حال حاضر در استان 554 معدن دارای پروانه بهره برداری معتبر وجود دارد که زمینه اشتغال مستقیم برای 5 هزار و 430 نفر فراهم شده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۰۷:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
ارومیه - ایرنا - معاون امور معادن و صنایع معدنی اداره کل صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی با اشاره به اینکه درحال حاضر 554 معدن دارای پروانه بهره برداری معتبر در استان فعال است، گفت: سرمایه گذاری انجام شده برای این معادن نزدیک به هشت هزار میلیارد ریال است.
بازار نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۰:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان صمت تهران با تایید خرید فروش پروانه بهره برداری صنایع از علت وقوع این امر را به دلیل وجود برخی از محدودیت ها در صورت مجوز برای برخی از صنایع عنوان کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۴:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: 1376 واحد صنعتی در استان دارای پروانه بهره برداری هستند.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۰:۰۹   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون امور معادن و صنایع معدنی اداره کل صنعت، معدن وتجارت استان آذربایجان غربی اظهار کرد: طی مرداد ماه سال جاری با صدور 19 فقره پروانه بهره برداری استخراج انواع مواد معدنی از 19 معدن استان آغاز شد.
جهان اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۰۸:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
مهرداد مرادمند در گفت و گویی اظهارداشت: در این مدت همچنین 20 پروانه بهره برداری و 75 موافقت نامه اولیه برای راه اندازی مجموعه های صنایع تبدیلی و غذایی در این استان صادر شده است. ...
بازار مشترک   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۲۱:۰۵    
عضو کمیسیون امور داخلی کشور گفت: کمتر از 10 درصد از ظرفیت معادن موجود در کشور، شناسایی و یا برای آن، پروانه بهره برداری صادر شده است.
آوای رشت   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۹:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
رودبار- سرپرست فرهنگ و ارشاد اسلامی رودبار از راه اندازی مجدد سینما زیتون این شهرستان پس 4 سال خبر داد. علی نظری در گفتگو با خبرنگار مهر ، اظهار کرد: سینما زیتون رودبار به عنوان یکی از مراکز مهم فرهنگی و هنری این شهرستان بعد از فراگیری بیماری کرونا تعطیل شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۱۱:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون صنعت اتاق تهران؛ خرید پروانه بهره برداری و گواهی فعالیت صنعتی را مهمترین چالش صنوف تولیدی عنوان کرد و گفت: دسترسی اصناف به شهرک های صنعتی بدون مجوز های وزارت صمت غیر ممکن است.
ایران اکونا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۱۰:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
ایرج حسن پور در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص برنامه های عملیاتی در حوزه تولید و اشتغال صنعت معدن و تجارت در سال جاری، اظهار کرد: با صدور تعداد 60 پروانه بهره برداری صنعتی زمینه اشتغال حدود 510 نفر در سیستان و بلوچستان مهیا شد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۲:۳۳    
رئیس اتاق بازرگانی البرز گفت: با تصویب مجدد هیات وزیران و اضافه شدن یک تبصره به بند (الف) ماده یک آئین نامه اجرایی بند (د) ماده 132 اصلاحی قانون مالیات های مستقیم ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۱:۲۲    
رئیس گروه سینمایی و سمعی بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: برای نخستین بار در استان تمدید پروانه بهره برداری از سینما چند بعدی توسط سازمان سینمایی کشور برای مجتمع تجاری امید در مشهد انجام گرفته است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۰۸:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیر صنایع تبدیلی و غذایی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: در پنج ماهه امسال 9 پروانه بهره برداری در زمینه های مختلف بخش کشاورزی در استان صادر شده است.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۰۷:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
پروانه بهره برداری شرکت تولیدات مواد غذایی خلیج فارس به شماره 10663 و تاریخ صدور 21/9/81 مفقود گردیده و فاقد اعتبار می باشد، لذا از یابنده تقاضا می شود پروانه یاد شده را به سازمان صنعت و معدن و تجارت استان هرمزگان ارسال نماید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۱۲:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان صمت قم گفت: در دو سال گذشته 14 پروانه بهره برداری معدنی با سرمایه گذاری 314 میلیارد ریال در استان صادر شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۰۸:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
در حال حاضر هزار و 93 پروانه بهره برداری فعال در استان چهارمحال و بختیاری وجود دارد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۳:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/قزوین رئیس سازمان صمت استان قزوین گفت: در استان قزوین 19 شهرک صنعتی وجود دارد و بالغ بر 3650 واحد دارای پروانه بهره برداری هستند و هر یک از این واحدها قدمتی بیش از 4 دهه دارند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۰۸:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
ارومیه - ایرنا - مدیرکل صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی گفت: از هفته دولت سال گذشته تا امسال با دریافت پروانه بهره برداری 176 واحد صنعتی، 29 هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری صنعتی در استان محقق شده است.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۴:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس هیئت مدیره شرکت فلزتدارک فولادمبارکه در جریان سفر به خراسان شمالی و دیدار با مدیرکل صمت این استان بر لزوم تسریع در صدور پروانه بهره برداری معدن سرب و روی آلبلاغ تأکید کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۴:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: از ابتدای دولت سیزدهم تاکنون حدود 383 فقره پروانه بهره برداری ایجادی و توسعه ای صنعتی با اشتغال هشت هزار و 300 نفر و سرمایه گذاری بالغ بر 80 هزار میلیارد ریال در این استان صادر شده است.
هزار ماسوله   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
نشست فرماندار پاوه با مدیران کل استان برای حل مشکلات واحدهای دامداری در استان برگزار شد.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۰۷:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
از آغاز به کار دولت سیزدهم تاکنون تعداد 454 فقره پروانه بهره برداری صنعتی در استان مازندران صادر شده است.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۱۷:۵۴    
رئیس گروه سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: پروانه بهره برداری برای سینما "ایران" کاشمر از سوی سازمان سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صادر شده است و هم زمان با هفته دولت فعالیت خود را آغاز می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۱۱:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان صمت استان قم از صدور 383 پروانه بهره برداری با اشتغال 8 هزار و 804 طی دو سال اخیر خبرداد و گفت: رونق تولید از اهداف دولت مردمی است و در این دولت در قم 90 واحد تولیدی و صنعتی راکد و نیمه راکد احیا شده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۰۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - مسئول نمایندگی میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سرعین از پلمب یک واحد آب درمانی فاقد پروانه بهره برداری در این شهرستان خبر داد و به متصدیان این گونه واحدها تاکید کرد در صورت نداشتن پروانه یا اتمام مهلت آن، برای دریافت یا تمدید اقدام کنند.
ایانا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۵:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر صنایع تبدیلی و غذایی سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی گفت: تاکنون 190 جواز تاسیس و پروانه بهره برداری صنایع تبدیلی و غذایی در خراسان شمالی صادر شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۱:۵۴    
رییس هیات پزشکی ورزشی استان البرز خواستار مساعدت و همراهی دانشگاه علوم پزشکی استان جهت صدور پروانه بهره برداری کلینیک تخصصی ورزشکاران این هیات ورزشی شد.
جهان اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۳:۵۶   + ۱۹ سایت دیگر  
محمدرضا کریمی معاون برنامه ریزی و توسعه ایمپاسکو گفت: محدوده معادن سنگ آهن هماتیتی منگنزدار چاه باشه 1 و 2 استان یزد به سرمایه گذار منتخب – شرکت آهن و فولاد ارفع – تحویل و فعالیت های مطالعاتی و اجرایی در این معادن آغاز شد. ...
فرودگاه پیام البرز   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۰۱:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام با اشاره به اینکه تاکنون 315 واحد تولیدی و خصوصی برای استقرار در این منطقه زمین دریافت کردند، گفت: از این تعداد 176 شرکت پروانه بهره برداری دریافت کرده که با راه اندازی تمام این واحدها زمینه اشتغال هفت هزار نفر در این منطقه فراهم می شود.
جهان اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۲۳:۱۱   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی ایمپاسکو ، عباس جرجانی مدیر اجرایی طرح احیا، فعال سازی و توسعه معادن کوچک مقیاس افزود: استان فارس به لحاظ تعداد پروانه بهره برداری صادر شده در رتبه پنجم کشوری قرار دارد اما در عین حال 27 درصد معادن استان تعطیل هستند. ...
ارانیکو   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۱۲:۲۲   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون امور معادن و فرآوری مواد وزارت صمت گفت: کمتر از یک درصد درخواست مجوز حوزه اکتشافات معادن در کشور منجر به صدور پروانه بهره برداری می شود.