چهارشنبه ۱۲ مهرساعت ۰۶:۲۵Oct 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جشنواره مطبوعات»

ایکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۳:۲۵    
ضرورت تقویت همکاری جهاددانشگاهی و بنیاد نخبگان برای توسعه اردبیل، کتاب معناشناسی ملکوت در قرآن و روایات منتشر شد، لزوم ایجاد نشاط در فصل بازگشایی مدارس و برخورد قاطع با اخلالگران امنیت، نجات گران اردبیلی به بیش از 200 خانوار امدادرسانی کردند، توزیع 2000 نهال پسته در بین مددجویان کمیته امداد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۵:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
کبری عزیزی، رحیمه شاکر و مریم محرمی خبرنگاران خبرگزاری فارس اردبیل، در چهارمین جشنواره استانی مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری استان اردبیل با کسب 4 عنوان برتر درخشیدند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۲:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری ایکنا شعبه اردبیل در اختتامیه چهارمین جشنواره مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری استان مورد تقدیر قرار گرفتند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۰۸:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - چهارمین جشنواره مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری استان اردبیل طی آئینی با تجلیل از خبرنگاران برتر و برگزیده، به کار خود پایان داد و اصحاب خبر ایرنا با دست پر از این رویداد برگشتند.
سبلان ما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۷:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
دبیر چهارمین جشنواره مطبوعات اردبیل از برگزاری مراسم اختتامیه چهارمین جشنواره رسانه های استان اردبیل خبر داد.
معاون فرهنگی، مطبوعات و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان از ارسال 240 اثر به دهمین جشنواره مطبوعات و رسانه های استان لرستان خبر داد.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۱۴:۳۴    
قم- فراخوان سومین جشنواره مطبوعات و رسانه های بر خط استان قم، احتمال افتتاح کتابخانه مرکزی شهر پردیسان و تمدید فرصت ارسال آثار به سوگواره سلسله طلایی با موضوع امام حسین(ع)، از جمله اخبار کوتاه فرهنگی استان قم بود.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۰۵:۵۲    
معاونت مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با هدف ارج نهادن به تلاش ها و فعالیت های اصحاب رسانه و ایجاد رقابت سالم در راستای ارتقای استانداردهای رسانه نگاری در کشور، جشنواره ملی رسانه های ایران (جشنواره مطبوعات) را برگزار می کند. ...
شهر بیست   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۳:۰۸   + ۱۳ سایت دیگر  
فراخوان سومین جشنواره مطبوعات و رسانه های برخط استان قم از سوی دبیرخانه جشنواره اعلام شد.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۲:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
خبرنگاران و عکاس ایسنا استان کردستان موفق شدند در بخش عکس، گزارش و جنبی سومین جشنواره مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری استان کردستان، و نخستین جشنواره رسانه ورزشی استان عنوان کسب کنند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۱:۵۹    
اختتامیه سومین جشنواره استانی مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری کردستان و نخستین جشنواره رسانه های ورزشی استان شامگاه دوشنبه(6 شهریور 1402) با حضور معاون مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد و جمعی از مسئولان استانی در مجتمع فرهنگی هنری فجر سنندج برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۰۳:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان آیین اختتامیه سومین جشنواره مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری و اولین جشنواره رسانه های ورزشی کردستان شامگاه دوشنبه با حضور معاون مطبوعاتی وزیر ارشاد در مجتمع فرهنگی و هنری فجر سنندج برگزار شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۲۲:۴۹    
آئین پایانی سومین جشنواره استانی مطبوعات و خبرگزاری، پایگاه های خبری استان کردستان با حضور معاون وزیر فرهنگ و ارشاد در سنندج برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۲۲:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
دبیر سومین جشنواره مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری و اولین جشنواره رسانه های ورزشی کردستان گفت: در مجموع 384 اثر در بخش های مختلف به دبیرخانه این جشنواره ارسال شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۲۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- در جریان برگزاری سومین جشنواره مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری استان کردستان، و نخستین جشنواره رسانه ورزشی استان عکاس و خبرنگاران خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) مرکز سنندج، 9 عنوان برتر را از آن خود کردند.
دریایی در آیین اختتامیه جشنواره مطبوعات استان کردستان گفت: مردمی سازی برنامه های عرصه فرهنگ و هنر از رسالت های راهبردی فرهنگ و ارشاد اسلامی است
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۰۶:۱۹    
دکتر رجبی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان به همراه معاونان و نماینده تعاونی مسکن اداره کل ، مدیر عامل خانه مطبوعات، مدیر خبرگزاری ایرنا و دبیر چهارمین جشنواره مطبوعات استان اردبیل با مهندس محبوب حیدری مدیر کل راه و شهرسازی استان دیدار و گفتگو کردند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۱۸:۰۶    
در جشنواره سالانه مطبوعات از برترین های خبرگزاری ها و اصحاب رسانه مکتوب تجلیل شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۰۸:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام مراسم بزرگداشت روز خبرنگار و اختتامیه ی جشنواره مطبوعات و رسانه های استان ایلام برگزار شد.
آوای رودکوف   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۰۰:۳۹    
مراسم گرامیداشت روز خبرنگار و تجلیل از خبرنگاران برتر استان گلستان با حضور مهدی پور معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۰۰:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
در مراسم اختتامیه جشنواره مطبوعات خبرنگاران، خبرگزاری فارس موفق شدند 4 مقام این جشنواره را کسب کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ - ۲۳:۵۶    
ایلام-خبرگزاری مهر در جشنواره مطبوعات استان ایلام صاحب 3 عنوان برتر شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۲۱:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - دبیر چهارمین جشنواره مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری استان اردبیل گفت: زمان برگزاری اختتامیه جشنواره اواخر شهریور ماه امسال است و در کنار آن با برگزاری 2 روزه نمایشگاه رسانه این رویداد نسبت به سال های قبل متفاوت و پرنشاط خواهد بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۱۰:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
معاون مطبوعاتی وزیر ارشاد می گوید، از ابتدای حضور 22 ماهه اش در معاونت مطبوعاتی، این مطالبه در میان اهالی رسانه وجود داشت که جشنواره ملی مطبوعات احیاء شود.
یافته   ۱۴۰۲/۰۵/۲۰ - ۱۸:۳۳    
چاپ ایمیل توضیحات بخش: اخبار مجموعه : فرهنگی هنری وحید حاج سعیدی طنز نویس کشوری و همکار پایگاه خبری یافته در جشنواره مطبوعات و پایگاه های خبری استان گلستان در بخش تیتر حائز رتبه نخست گرید. ...
جام جم   ۱۴۰۲/۰۵/۱۹ - ۲۱:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین از گرگان علی محمد زنگانه در آیین گرامیداشت روز خبرنگار در تالار فخرالدین اسعد گرگانی افزود: برای تحقق حکمرانی سالم، خوب و متعالی نقش و جایگاه رسانه را باید به خوبی درک کنیم و بی شک حکمرانی که در آن مسوولیت پذیری و پاسخگویی حرف اول را می زند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۱۹ - ۱۰:۰۱    
مراسم گرامیداشت روز خبرنگار و معرفی نفرات برتر جشنواره مطبوعات استان گلستان عصر دیروز برگزار شد.در این مراسم آقای مهدی پور معاون امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ، دکتر منتظری نماینده مردم گرگان و آق قلا ، دکتر زنگانه استاندار ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۱۹ - ۰۸:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
گرگان- حمیدبهادرزاده، عکاس خبرگزاری مهر رتبه سوم چهارمین جشنواره مطبوعات گلستان را از آن خود کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۹ - ۰۵:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان خبرنگاران ایسنا گلستان در جشنواره مطبوعات استان با کسب سه رتبه برتر در بخش های مختلف افتخارآفرینی کردند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۹ - ۰۲:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
گرگان- ایرنا- چهارمین جشنواره مطبوعات گلستان با تجلیل از برگزیدگان بخش های گوناگون به پایان رسید و سه رتبه این جشنواره را خبرنگاران ایرنا کسب کردند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۱۶:۱۵    
نهمین جشنواره مطبوعات و خبرگزاری های استان زنجان در بخش های اصلی و موضوعی برگزارشد واسامی جوایز و برندگان نهمین جشنواره مطبوعات و رسانه های استان زنجان اعلام شد .
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۱۶:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
فرید حائری مدیر دفتر خبرگزاری تسنیم در زنجان توانست در بخش گزارش و مصاحبه جشنواره مطبوعات زنجان، حائز رتبه دوم شد .
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۰۹:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
هم زمان با روز خبرنگار در استان زنجان، خبرگزاری ایلنا برگزیده نهمین جشنواره دربخش موضوعی(توجه به فرهنگ کار، تولید و اقتصاد دانش بنیان) شد.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۰۹:۲۵    
در بخش موضوعی نهمین جشنواره مطبوعات و رسانه های استان زنجان، خبرگزاری شبستان در بخش دین و معنویت به عنوان رسانه برتر معرفی شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۰۸:۵۳    
بیانیه هیات داوران نهمین جشنواره مطبوعات استان زنجان منتشر شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۰۸:۴۹    
زنجان-خبرگزاری مهر در نهمین دوره جشنواره مطبوعات و خبرگزاری های زنجان عناوین برتر را کسب کرد و در بخش عکس مهدی الماسی برای دومین سال متوالی مقام نخست این بخش را به دست آورد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۰۸:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان گفت: تعداد آثار ارسالی و کیفیت آثار نهمین دوره جشنواره مطبوعات استان زنجان نشان از رشد خوب رسانه های استان دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۰۰:۱۵    
رئیس خانه مطبوعات استان زنجان به بارگذاری 400 اثر در سامانه جشنواره مطبوعات سال جاری اشاره و تصریح کرد: 368 اثر از این مجموع توسط پنج داور برجسته معرفی شده داوری شد.
موج رسا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۲۲:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
در بخش موضوعی نهمین جشنواره مطبوعات و رسانه های استان زنجان، پایگاه خبری موج رسا در بخش توجه به سبک پوشش ایرانی اسلامی به عنوان رسانه برتر معرفی شد.
شهر بیست   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۲۰:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
پوستر سومین جشنواره مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری استان قم با حضور مسئولان استان رونمایی شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۱۲:۵۳    
مدیر عامل خانه مطبوعات استان زنجان با اشاره به اینکه جشنواره مطبوعات استان زنجان به ایستگاه نهم رسید، گفت: آثار رسیده به جشنواره امسال 395 اثر بوده که 368 اثر به بخش داوری راه یافت.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۰۷:۳۱    
دبیر چهارمین جشنواره مطبوعات و رسانه های استان اردبیل از تمدید مهلت شرکت در این جشنواره تا 20 مرداد ماه جاری به دلیل استقبال خوب فعالان رسانه ای خبر داد.
ستاره صبح   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۲۱:۵۶    
بیست و یکمین جشنواره مطبوعات و رسانه های کشور در حالی برگزار می شود که از دوره قبل آن یعنی دوره بیستم، 10 سال گذشته است و حالا دولت سیزدهم تصمیم گرفته با تاخیری 10 ساله این جشنواره را برگزار کند ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۱۵:۳۷    
بوشهر- مدیرعامل خانه مطبوعات و رسانه های کشور گفت: جشنواره مطبوعات و رسانه های استان های مرزی جنوب با عنوان خلیج فارس برگزار می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۱۴:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
قم- ️در آستانه روز خبرنگار، مهدی بخشی سورکی به عنوان ️دبیر سومین جشنواره مطبوعات و رسانه های برخط استان قم معرفی شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۱۴:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
بوشهر- مدیرعامل خانه مطبوعات و رسانه های کشور گفت: جشنواره مطبوعات و رسانه های استان های مرزی جنوب با عنوان خلیج فارس برگزار می شود.
شهر بیست   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۱۳:۰۹    
مهدی بخشی سورکی به عنوان دبیر سومین جشنواره مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری استان قم معرفی شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۱۳:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
بیست و یکمین جشنواره مطبوعات و رسانه های کشور در حالی برگزار می شود که از دوره قبل آن یعنی دوره بیستم، 10 سال گذشته است و حالا دولت سیزدهم تصمیم گرفته با تاخیری 10 ساله این جشنواره را برگزار کند. اما چرا برگزاری این جشنواره اتفاق مبارکی در عرصه رسانه و مطبوعات کشور است؟
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۰۸ - ۱۵:۰۶    
پوستر | برگزاری جشنواره مطبوعات پس از ده سال. پوستر بیست و یکمین جشنواره ملی رسانه ها رونمایی شد. پوستر جشنواره توسط محمد روح الامین طراحی شده است و اختتامیه ی آن در مردادماه و روز خبرنگار خواهد بود.