یکشنبه ۰۹ مهرساعت ۰۳:۱۸Oct 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سفارت آمریکا»

پرسش   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
جمهوری اسلامی جدای از اینکه خودش به اندازه کافی انگیزه برای تندروی داشت اما در عین حال مجبور بود برای عقب نماندن از این موج خونخواهی که چپ ها به راه انداخته بودند دست به تندروی بیشتر بزند تا تبلیغات این گروه ها را، که مدام نظام را به سازشکاری در برابر امپریالیسم متهم می کردند، خنثی کند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۰:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
نهادهای امنیتی لبنان اعلام کردند فردی که چند روز پیش به سفارت آمریکا در حومه بیروت تیراندازی کرده بود، دستگیر شده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۷:۳۷    
اداره کل نیروهای امنیت داخلی لبنان از دستگیری عامل تیراندازی در نزدیکی ورودی سفارت آمریکا در منطقه عوکار در حومه بیروت پایتخت لبنان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۵:۴۷   + ۱۱ سایت دیگر  
نیروهای امنیتی لبنان دوشنبه شب از بازداشت عامل مظنون به تیراندازی به سفارت آمریکا در هفته گذشته در بیروت خبر دادند.
ستاره صبح   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۲۱:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
علی بیگدلی، پژوهشگر و کارشناس روابط بین الملل زمانی که جمال عبدالناصر در سال 1954 کودتا کرد، اولین نامه ای که نوشت و ارسال کرد به مقصد سفارت آمریکا بود. ناصر برای آمریکایی ها نوشت که کودتا ضرری به منافع شما نمی زند. این اقدام باعث شد همگان تصور کنند جمال عبدالناصر به سمت آمریکا مایل خواهد شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۵:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
بررسی حمله اخیر به سفارت آمریکا در بیروت و تصمیم فرانسه برای بیرون آوردن سفیر و نیروهای خود از نیجر از محورهای مورد توجه روزنامه های مطرح جهان عرب است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۳:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
سفارت آمریکا در ایروان خبر داد هیأتی از قانونگذاران کنگره به ریاست سناتور گری پیترز برای دیدار با سران ارمنستان از جمله نخست وزیر، وارد این کشور شده است.
انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۱:۳۴    
داریوش سجادی با اشاره به ماجرای تسخیر سفارت آمریکا در ابتدای انقلاب توسط کسانی که بعدها اصلاح طلب شدند، می گوید: شما از اصلاح طلبی خود راضی هستی و می گویی از رادیکالیسم به تسامح رسیده ایم. چرا نگذاریم این روند در جریان مقابل طی شود. ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۰:۴۶   + ۲۸ سایت دیگر  
در بحبوحه افزایش تنش ها بین ارمنستان و جمهوری آذربایجان بر سر مسئله قره باغ، سفارت آمریکا در ایروان از ورود هیئتی از نمایندگان کنگره این کشور به ارمنستان خبر داد.
میزان   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۲:۰۸    
خبرگزاری میزان – ورودی ساختمان سفارت آمریکا در لبنان اواخر وقت روز گذشته هدف تیراندازی قرار گرفت؛ سخنگوی سفارت آمریکا در لبنان با انتشار بیانیه ای خبر تیراندازی به سمت این مکان در اواخر وقت روز چهارشنبه را تایید کرد. ...
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۳:۰۵   + ۱۲ سایت دیگر  
ساعت 22:37 شامگاه چهارشنبه، وقوع تیراندازی با سلاح های سبک در نزدیکی ورودی سفارت آمریکا گزارش شد. این حادثه تلفات جانی نداشت و تاسیسات ما امن است. ما با مجریان قانون در کشور میزبان در تماس هستیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۰۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
رسانه های محلی لبنانی اعلام کردند ورودی اصلی سفارت آمریکا در منطقه عوکر در شمال بیروت هدف تیراندازی افراد ناشناس قرار گرفت.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۰۲:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- منابع خبری بامداد پنجشنبه گزارش دادند، به سمت سفارت آمریکا در بیروت تیراندازی شده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۰۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
بسته ویدیویی تابناک مجموعه ای از ویدیو ها پیرامون رویداد های سیاسی عمدتاً متکی بر گزارش ها و تحلیل ها و ویدیویی هایی درباره دیگر موضوعات فرهنگی، اقتصادی و... است که تماشایش را از دست داده اید؛ نگاهی دوباره و متفاوت به آنچه در این بستر می توان فرا گرفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۰۹:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
کمک 1.8 میلیارد دلاری سازمان ملل به اوکراین، گفتگوی فعال کی یف با مقامات آمریکا و اروپا، انتصاب نماینده ویژه بایدن برای بهبود اقتصاد اوکراین، اخراج دو دیپلمات سفارت آمریکا از مسکو و گسترش تحریم های ضدروسی، از جمله مهمترین رویدادها پیرامون جنگ هستند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۹:۳۲    
تهران- ایرنا- وزارت خارجه روسیه طی بیانیه ای اعلام کرد که در پیامی به سفارت آمریکا در این کشور 2 کارمند ارشد این سفارتخانه را اخراج می کند.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۸:۲۴   + ۱۷ سایت دیگر  
2 کارمند سفارت آمریکا در مسکو به عنوان عنصر نامطلوب شناخته شدند و آن ها باید ظرف هفت روز آینده روسیه را ترک کنند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۷:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
وزارت خارجه روسیه دو کارمند سفارت آمریکا را عنصر نامطلوب خواند و سفیر این کشور در مسکو را احضار کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۶:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
وزارت خارجه روسیه دو کارمند سفارت آمریکا را عنصر نامطلوب خواند و سفیر این کشور در مسکو را احضار کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۲۲:۵۶   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو پارلمان عراق با مشکوک خواندن شمار بالای نظامیان ارتش آمریکا در خاک عراق فاش ساخت که برخلاف ادعای واشنگتن در آموزش نظامی به ارتش عراق، صرفا حفاظت از سفارت آمریکا در این کشور است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۱۸:۴۰    
آفریقای جنوبی در مناقشه چند ماهه با آمریکا که طی آن سفارت آمریکا این کشور را به کمک مخفیانه به روسیه در درگیری با اوکراین متهم کرد، پیروز شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۱۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
سفارت آمریکا در اراضی اشغالی وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی و وزیر دارایی این رژیم را از حضور در جشن سال نوی یهودیان محروم کرد.
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۸:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
اکسیوس به نقل از شش مقام آمریکایی و اسرائیلی بدون ذکر نام آنها مدعی شد که تشکیلات خودگردان فلسطین فهرستی از خواسته ها شامل کنترل بیشتر بر بخش های خاصی از کرانه باختری و بازگشایی سفارت آمریکا در بیت المقدس شرقی را ارتباط با توافقی که دولت بایدن می کوشد بین ریاض و تل آویو برقرار کند، ارایه داده است.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۰۸:۵۲    
کمال تبریزی کارگردان مشهور ایرانی در مصاحبه ی جدید خود با روزنامه هم میهن نکات جالب توجهی را درباره ی فیلم جنجالی اش مارمولک ، سرنوشت سریال توقیف شده ی خود سرزمین کهن و نقش وی در واقعه ی تسخیر سفارت آمریکا مطرح کرده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۲۳:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
ایرنا : سفارت آمریکا در بیانیه ای اعلام کرد که شهروندان آمریکایی در هائیتی باید در اسرع وقت این کشور را از طریق حمل و نقل تجاری یا خصوصی ترک کنند.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۷:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
اگر قصد دارید ویزای آمریکا را اپلای یا وقت سفارت آمریکا را تعیین کنید، ابتدا باید فرم مخصوص درخواست ویزا را پرکنید. ویزاهای آمریکا دو دسته دارند ویزاهای مهاجرتی و ویزاهای غیر مهاجرتی ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۰۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
بسته ویدیویی تابناک ؛ مجموعه ای از ویدیو ها پیرامون رویداد های سیاسی عمدتاً متکی بر گزارش ها و تحلیل ها و ویدیویی هایی درباره دیگر موضوعات فرهنگی، اقتصادی و... است که تماشایش را از دست داده اید؛ نگاهی دوباره و متفاوت به آنچه در این بستر می توان فرا گرفت.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۰۰:۵۱    
رسانه های روسی اعلام کردند که نیروهای امنیتی این کشور خبرچین سفارت آمریکا در مسکو را بازداشت کرده اند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۵:۲۱    
به گزارش ایران اکونومیست، به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، سازمان امنیت فدرال روسیه (اف.اس.بی) اعلام کرد، رابرت شونوف، کارمند سابق کنسولگری آمریکا در شهر ولادیوستوک، مظنون به "گردآوری اطلاعات درباره عملیات نظامی ویژه روسیه در اوکراین، فرآیندهای بسیج نیروی روسیه در مناطق این کشور ...
آنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
سرویس امنیت فدرال روسیه از بازداشت شهروندی خبر داد که از سال 2022 برای سفارت آمریکا در مسکو، جاسوسی کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۰:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
تهران – ایرنا - تارنمای اسپوتنیک امروز به نقل از سازمان امنیت فدرال روسیه خبر داد که یک شهروند روس و کارمند پیشین کنسولگری آمریکا در ولادی ووستوک به جاسوسی متهم و دستگیر شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۰:۳۷   + ۱۹ سایت دیگر  
سرویس امنیت فدرال روسیه اعلام کرد که خبرچین سفارت آمریکا در مسکو و کارمند سابق سرکنسولگری واشنگتن در ولادی وستوک به دلیل اقدامات غیرقانونی بازداشت شد.
برترین ها / چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۵/۰۷ - ۰۰:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
موکبی که در کنار سفارت آمریکا در بغداد برپا شده است را در این عکس ببینید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۰۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
سفارت آمریکا در مینسک اعلام کرد شهروندان آمریکایی باید فورا بلاروس را ترک کنند و اجازه ندارند از طریق مرز زمینی بلاروس وارد لهستان شوند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۹:۲۱   + ۱۶ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: آمریکا از شهروندان خود خواست فورا خاک بلاروس را ترک کنند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۸:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
سفارت آمریکا در مینسک روز دوشنبه از شهروندان آمریکایی خواست تا از سفر به بلاروس پرهیز و فوراً این کشور را ترک کنند.
صدا نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۷:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش نبأخبر،ریچارد هلمز (رئیس سابق سازمان سیا که برای تحقق اهداف آمریکا به عنوان سفیر در سال 1352 به ایران اعزام شده بود در یک بند از برنامه های آمریکا بر بخشی از اهداف دولت متبوع خود در ارتباط با برنامه ای که برای ایران تدراک دیده شده بود چنین تأکید می کند ...
جماران   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۶:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
بعد از کودتای انگلیسی - آمریکائی 28 مرداد 1332 آمرئیکائیها بر ایران حاکم شدند. در زیر به بخشی از گزارش سفارت آمریکا بر اساس آن چه در اسناد لانه جاسوسی آمده، اشاره می کنیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۳:۵۲   + ۱۰ سایت دیگر  
دبیرکل جنبش اسلامی عهدالله عراق با بیان اینکه هدف سفارت آمریکا در عراق، تخریب چهره ایرانیان در اذهان مردم عراق است، گفت: امروز دفاع از جمهوری اسلامی و دفاع از شخص، ولی فقیه، امام خامنه ای، از اوجب واجبات و حتی مهمتر از نماز و روزه و حج است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۱۹:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: تصویر دیده نشده از حضور مرحوم شیخ الاسلام در تسخیر لانه جاسوسی را مشاهده می کنید.
رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۱۵:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
محسن رفیق دوست در مصاحبه ای اظهار کرد: در جریان تسخیر سفارت آمریکا، سپاه به دانشجویان امکانات داد.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۱۰:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
حجت الاسلام سیدعباس نبوی گفت که امروزه برخی افراد باید بیایند از حاضران در آن زمان و دوران پرسش کنند. اخیرا نوشته بودند تصرف لانه جاسوسی پیگیری خط دهی کاگ ب روسیه است!
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۲۱:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
رفیق دوست گفت: حتی در یک جلسه ای توجیه شدم که باید این کار رو کمک کنم . در یک جلسه ای که آقای محسن رضایی که آنموقع مسئول اطلاعات (سپاه) بود رفتیم جایی که آقای لاهوتی و میردامادی و ... بودند و آنجا گفتند که قرار است پس فردا سفارت آمریکا فتح بشود. کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۱۷:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
فعال سیاسی اصلاح طلب گفت : من زمانی که در مجلس ششم حاضر بودم به نمایندگان اصلاح طلب می گفتم که به مسئله جامعه و اجتماع توجه کنید اما متأسفانه آن زمان به حرف ما توجهی نکردند ...
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۲۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
آژیرهای خطر از داخل پایگاه ایالات متحده آمریکا در سفارت این کشور در منطقه سبز بغداد به صدا درآمد.
میزان   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۲۱:۱۷    
خبرگزاری میزان_ شامگاه چهارشنبه آژیرهای هشدار در داخل پایگاه بخش نظامی سفارت ایالات متحده در بغداد به صدا در آمد. گزارشی درخصوص جرئیات این خبر منتشر نشده است. انتهای پیام/
همشهری   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۲۰:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
آژیرهای خطر از داخل پایگاه ایالات متحده آمریکا در سفارت این کشور در منطقه سبز بغداد به صدا درآمد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۱۸:۰۵    
کاردار سفارت آمریکا در عراق با رئیس اقلیم کردستان عراق دیدار و گفتگو کرد.