پنجشنبه ۲۳ اردیبهشتساعت ۲۳:۵۴May 2021 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بیماران»

خبرگزاری برنا   ۲۸ دقیقه پیش    
در شبانه روز گذشته با ثبت 2 مورد فوت جدید در بیماران کرونایی در شبانه روز گذشته تعداد فوتی های ناشی از این بیماری در خراسان جنوبی به 866 نفر رسید.
بجنورد- رئیس دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی از فوت 2 بیمار کرونایی در استان خبر داد و گفت: اکنون 323 نفر در بیمارستان های استان بستری هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۴ ساعت پیش    
پربازدیدترین اخبار امروز پنج شنبه 23 اردیبهشت 1400 سایت استانی باشگاه خبرنگاران جوان استان کرمان را اینجا ببینید.
سازمان بهزیستی کشور   ۴ ساعت پیش    
اختلالات پس از کووید ؛ شامل دامنه وسیعی از علایم بالینی جدید ، راجعه یا ادامه دار اند که بیماران می توانند بیش از 4 هفته پس از عفونت با ویروس عامل کووید -19 تجربه نمایند.
خبرهای فوری   ۴ ساعت پیش   + ۳۵ سایت دیگر  
خبرمهم: همزمان با تشدید موج دوم شیوع کروناویروس در هند، پزشکان مواردی از ابتلا به یک نوع عفونت نادر موسوم به "قارچ سیاه" را در میان بهبودیافتگان و بیماران رو به بهبود کووید-19 گزارش کرده اند.
مددکاری اجتماعی ایران   ۵ ساعت پیش    
چالش های جوانان خواهان تطبیق جنس در بیمارستان های روان پزشکی سیده زهره مرشدی: کارشناسی ارشد مددکاری اجتماعی قبلاً تراجنسی بیماری تلقی می شد، اما اکنون به عنوان گونه ای از جنسیت طبیعی پذیرفته شده است ...
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اصفهان به نقل از سایتک دیلی ، یک مطالعه بزرگ آمریکایی که به صورت آنلاین در مجله پزشکی ورزشی انگلیس منتشر شده است، نشان می دهد عدم تحرک جسمی با عفونت شدیدتر کووید19 و افزایش خطر مرگ ناشی از بیماری همراه است ...
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - رئیس دانشگاه علوم پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی قزوین گفت: روند کاهشی میزان بستری بیماران و فوتی های کرونا در استان که پس از اعمال محدودیت های جدید شاهد آن بودیم، طی 24 ساعت گذشته تداوم یافت.
راه امروز   ۵ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
این گزارش می افزاید: خوشبختانه تا کنون دو میلیون 179 هزار و 890 نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستانها ترخیص شده اند و 5481 نفر از بیماران مبتلا به کووید19 در بخش های مراقبت های ویژه بیمارستانها تحت مراقبت قرار دارند.
بهداشت نیوز   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
در مطالعه ای که اخیرا انجام شده است افرادی که بیماری کلیوی دارند بیشتر در معرض ابتلا به زوال عقل هستند
سلام نو   ۶ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
دکتر سید احمد هاشمی رییس دانشگاه علوم پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی خراسان شمالی از شناسایی 73بیمار جدید کرونایی خبر داد و گفت: مجموع بیماران بستری شده در بیمارستان های زیرپوشش دانشگاه از ابتدای شیوع کرونا تاکنون، به حدود 2 هزار بیمار رسیده است.
شفقنا   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- دانشگاه علوم پزشکی استان قم در آماری جدید از فروکش کردن موج چهارم کرونا و کاهش میزان مبتلایان خبرداد. به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان قم، در 24 ساعت منتهی به بیست و یکم اردیبهشت ماه 1400، 67 نفر با علائم ابتلا به کرونا در بیمارستان پذیرش شده که از این تعداد ...
شمار بیماران کرونایی بستری در مراکز درمانی گلستان امروز 50 نفر کمتر از دیروز شد.
خبرگزاری تسنیم   ۶ ساعت پیش    
گروه استان ها- رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین گفت: با توجه به سقوط میزان بستری های کرونایی به زیر 400 نفر سهمیه تخت های بیماران کرونایی در پلن بی هم به طور کامل خالی شد و در حال حاضر 395 نفر در بیمارستان های استان بستری هستند.
روز پلاس   ۷ ساعت پیش   + ۳۴ سایت دیگر  
خوشبختانه تا کنون دو میلیون 179 هزار و 890 نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستانها ترخیص شده اند و 5481 نفر از بیماران مبتلا به کووید19 در بخش های مراقبت های ویژه بیمارستانها تحت مراقبت قرار دارند.
روند بازار   ۷ ساعت پیش   + ۳۶ سایت دیگر  
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، آمار کرونا در شبانه روز گذشته را اعلام کرد. به گزارش روند بازار به نقل از مهر ، از دیروز تا امروز 23 اردیبهشت 1400 و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، 14 هزار و 246 بیمار جدید مبتلا به کووید 19 در کشور شناسایی شد که دو هزار و 175 نفر از آنها بستری شدند ...
دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر گفت: تعداد بیماران بستری در بخش های کرونایی بیمارستان های استان بوشهر به 338 نفر رسید.
پایگاه خبری قلم   ۷ ساعت پیش    
اصفهان_ سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: 284 نفر از این بیماران جدید طی 24 ساعت اخیر در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری شده اند.
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: هم اکنون 355 نفر بر اثر ابتلا به کرونا در بیمارستان های استان کرمان بستری هستند.
شهرآٰرا نیوز   ۸ ساعت پیش    
وزارت بهداشت افغانستان اعلام کرد در 24 ساعت گذشته دو هزار و 82 مورد مشکوک به ویروس کرونا در لابراتورهای این وزارت آزمایش شده که نتیجه 370 نفر مثبت تشخیص شده است.
خبرگزاری فارس   ۸ ساعت پیش    
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: در حال حاضر 355 بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان های استان کرمان بستری هستند.
با اعلام نتایج قطعی آزمایش های انجام شده در دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی، طی 24 ساعته گذشته و تا ظهر امروز 23 اردیبهشت ماه، متاسفانه 2 نفر از بیماران مبتلا به کرونا در استان فوت شدند.
نصیر نیوز   ۸ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
دکتر محمد طاهری روز پنج شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: 261 نفر دیگر در 24 ساعت گذشته در این استان به بیماری کووید 19 مبتلا شدند که در مجموع بیماران سرپایی مثبت از ابتدای اپیدمی ویروس کرونا تاکنون به 40 هزار و 660 نفر و بیماران بستری مثبت به 16 هزار و 475 نفر رسید. وی [...]
مرکز روابط عمومی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی روز پنجشنبه در اطلاعیه ای اعلام کرد: از دیروز تا امروز (23 اردیبهشت 1400) و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی ...
ایسنا   ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
در ادامه اجرای طرح واکسیناسیون سراسری بیماری کرونا، تزریق واکسن کرونا به سالمندان بالای 75 سال در محل سابق نمایشگاه بین المللی اصفهان در جوار پل شهرستان آغاز شده است ...
تدبیر و امید   ۹ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
تا کنون دو میلیون 179 هزار و 890 نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستانها ترخیص شده اند و 5481 نفر از بیماران مبتلا به کووید19 در بخش های مراقبت های ویژه بیمارستانها تحت مراقبت قرار دارند.همچنین تا کنون 17 میلیون و 616 هزار و 446 آزمایش تشخیص کووید19 در کشور انجام شده است ...
روزنامه راه مردم   ۹ ساعت پیش    
وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد: با فوت 297 نفر دیگر از هموطنان مبتلا به کووید19 در شبانه روز گذشته، تعداد جان باختگان این بیماری در ایران به 76 هزار و 231 نفر رسید. مجموع واکسن های تزریق شده در کشور نیز به دو میلیون و و 923 دوز رسید. ...
اقتصاد آنلاین / فرادید   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۰:۰۴   + ۱۶ سایت دیگر  
پژوهشگران هشداد داده اند که احتمال مشاهده موارد شدید بیماری کووید-19 در مردان مبتلا به الگوی طاسی مردانه نسبت به افرادی که ریزش مو ندارند، 2.5برابر بیشتر است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۲:۴۴    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین گفت: در بیست و چهار ساعت گذشته 62 بیمار جدید با ابتلا به ویروس کرونا در بیمارستانهای استان قزوین بستری شدند.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۲:۳۰    
پرونده دومین دوره مسابقات کشوری آنلاین دارت، گرامیداشت 18 اردیبهشت روز جهانی بیماری های خاص و صعب العلاج با معرفی نفرات برتر بسته شد. به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا ...
فرادید   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۲:۰۹    
زمانی که دولت ها باید نظام خدمات درمانی خود را برای هجوم بیماران کرونا آماده می کردند، درگیر رقابت جهانی برای خرید لوازم محافظت شخصی و تجهیزات درمانی شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۱:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- محققان ایتالیایی دریافتند پادتن های ویروس کرونا که در اثر ابتلا به کووید 19 در بدن بیماران تولید می شود، به مدت هشت ماه پس از ابتلا به بیماری در بدن آن ها باقی می ماند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۱:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی قم از واکسیناسیون بیماران خاص علیه کرونا در بیمارستان فرقانی خبر داد.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۰:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
ویژه برنامه شکرانه رادیو گفت وگو به مناسبت روز سعید عید فطر با حضور سرهنگ دکتر حسین آذرگشب جانشین ریاست بیمارستان حضرت هاجر (س) در تهران و مسئول فنی بیمارستان حضرت هاجر (س) به روی آنتن رفت. ...
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۰:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خلیج فارس به نقل از ایسنا، پروفسور داریوش فرهود اظهار کرد: در بیشتر بیماری های جهان، ظهور و پیدایش علائم بیماری در افراد و حتی اعضای یک خانواده متفاوت است؛ به طور مثال این روزها شاهد بیماران زیادی بوده ام که والدین به فرم شدید بیماری کووید19 مبتلا شده ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۰:۰۵    
حجت الاسلام والمسلمین شریعت با بیان اینکه نماز عید فطر صبح امروز در مسجد حضرت عباس (ع) برگزار شد، گفت: قربانی اول ماه شوال به همت اهالی این مسجد و به نیت شفای بیماران کرونایی و سلامتی مدافعان سلامت انجام می شود.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۰۹:۵۸   + ۲۹ سایت دیگر  
فاطمه نوروزیان سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان با بیان اینکه یک بیمار مبتلا به کرونای آفریقایی در هرمزگان جان باخت، گفت: فرد جان باخته یک مرد 71 ساله از پارسیان بود. ...
شمال نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۰۹:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
طی شبانه روز گذشته با بستری شدن تعداد 123 بیمار کرونایی جدید، تعداد بستری شدگان در مراکز درمانی پزشکی مازندران و بابل به 682 نفر رسید.
شفا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۰۹:۵۲   + ۱۳ سایت دیگر  
این دارو ممکن است روی بدن برخی بیماران جواب بدهد، اما برای برخی دیگر خیر و علائم سرطان بعد از مدتی دوباره زبانه می کشد
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۰۹:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: محققان دانشگاه پنسیلوانیا واقع در آمریکا دریافتند افراد آلوده به ویروس اچ آی وی (HIV) و بیماری ایدز بیش از سایرین در معرض خطر ابتلا به کووید 19 و مرگ ناشی از آن قرار دارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۰۹:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
نسخه جدید شیوه نامه تشخیص و درمان بیماری کووید 19 در سطح خدمات بستری و سرپایی در اردیبهشت 1400، بر اساس آخرین یافته های علمی دنیا انتشار یافت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۰۷:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس مسوول بیماریهای خاص دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: ایمن سازی 15 هزار نفر از بیماران خاص و سرطانی علیه کرونا در مناطق زیر پوشش این دانشگاه در سطح استان خراسان رضوی مراحل پایانی خود را سپری می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۰۶:۴۶    
عدم توانایی مالی خانواده های هندوستانی برای سوزاندن جنازه موجب شده تا آنها را در حریم رودخانه ها رها کنند.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۰۶:۲۵   + ۱۶ سایت دیگر  
یک فوق تخصص ریه از دانشگاه علوم پزشکی تهران، تشخیص آسم از کرونا را برای پزشک فوق تخصص ریه بسیار ساده دانست و گفت: تاکنون هیچ شواهد و تحقیقاتی مبنی بر اینکه افراد مبتلا به آسم بیشتر به ویروس کرونا مبتلا می شوند، وجود ندارد و نمی توان گفت بیماران آسم شانس بیشتری برای ابتلا به کرونا دارند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۰۶:۱۴    
در این شماره از بستۀ اخبار علم و فناوری ایسنا، خبرهایی از آغاز بازگشت فضاپیمای ناسا به زمین همراه با خاک یک سیارک، بروز یک عفونت قارچی مرموز در بیماران کووید-19 در هندوستان، بررسی رابطه مدت زمان خمیازه کشیدن و اندازه مغز و دو خبر دیگر را مرور می کنیم.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۰۱:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، دکتر محمد میرزاپور روز چهارشنبه در جلسه ستاد شهرستانی مقابله با کرونا افزود: در حال حاضر 102 بیمار کرونایی در بیمارستان باقرالعلوم اهر بستری بوده و از این تعداد 25 بیمار تحت مراقبت ویژه هستند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۰۱:۴۰    
مردی که به علت سرطان یک دست خود را از دست داده بود، به کمک یک دست مصنوعی موفق به نواختن ساز پیانو شد.