جمعه ۰۷ مهرساعت ۱۶:۵۷Sep 2023 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آسانسور»

ایمنا   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم گفت: رویکرد سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی در سراسر دنیا پیشگیری است تا در زمینه آموزش و پیشگیری قوی تر عمل و از جان و سرمایه شهروندان حراست بهتری شود.
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۸:۰۳   + ۱۸ سایت دیگر  
در گزارش زیر به بررسی مشخصات آپارتمان در نارمک خواهیم پرداخت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۳:۲۷   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل استاندارد استان لرستان گفت: در راستای استانداردسازی و اجرای آزمون های اولیه و ادواری آسانسورها، 440 تاییدیه ایمنی آسانسور توسط این اداره کل صادر شد.
کاماپرس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۳:۲۶    
از آنجایی که آسانسور وظیفه حمل ونقل افراد را بر عهده دارد، کنترل و پایش مداوم ایمنی آن امری مهم و ضروری است. سرویس و نگهداری آسانسور باید هر ماه انجام شود تا از عملکرد صحیح آن و سلامت قطعات و اجزا اطمینان حاصل شود. ...
صما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۰۸:۳۰    
طالبی نماینده جنرال کابین در دومین اجلاس سازندگان و طراحان مشهد بیان کرد: شرکت ما تولید کننده و واردکننده قطعات آسانسور از جمله کابین است. اسانسور را تبدیل به مکانی برای هارمونی بیشتر در ساختمان می کند و آن را از وسیله ای برای حمل و نقل به ارزش افزوده ای برای ساختمان تبدیل کرده است.
کابین نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۱:۵۵    
در این مقاله نکات و روش های تغییر آهنگ آسانسور و دلایل پخش موزیک در آسانسور را بررسی می کنیم.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
فرد جوانی که قصد استفاده از آسانسور را داشت به علت وقفه بیش از حد مردم و نگه داشتن آسانسور، عصبانی شده و به سمت مردم تیراندازی و تعداد زیادی را زخمی کرد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
تیم نجات وامداد آتش نشانی بندرعباس در83 عملیات، 142نفر گرفتارشده در آسانسورها را نجات دادند.اکثر این افراد در شهریورماه گذشته به علت نقص فنی در این بالابرها محبوس شده بودند. ...
برترین ها / رکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۹:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
مرد جوانی در آسانسور دچار جنون آنی شده و به سمت مردم تیراندازی کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۲۲:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
اداره استاندارد علیه بیمارستان شهید باهنر و دانشگاه پیام نور کرمان به دلیل استفاده از آسانسور غیر استاندارد اعلام جرم کرد.
تیتر20   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۹:۲۴    
آسانسور شیشه ای همیشه جز محبوب ترین انواع بالابرها به حساب می آیند که علاوه بر زیبایی فوق العاده ای که به ساختمان می بخشند، بسیار کاربردی هم هستند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۳:۱۶    
زنجان - ایرنا- عضو شورای شهر زنجان گفت: پل های شهر که به پله برقی و آسانسور مجهز شده، به بهانه سرقت تجهیزات بدون استفاده مانده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
برای استاندارد سازی و اجرای آزمون های اولیه و ادواری آسانسور های منصوبه در ساختمان های دارای آسانسور در شهریور امسال، تعداد 36 تائیدیه گواهی ایمنی عملکرد آسانسور در استان صادر شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۸:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
ایلام- ایرنا - مسئول امور جاری اداره کل استاندارد ایلام با بیان اینکه از ابتدای امسال تا کنون از 190 فقره از آسانسورهای نصب شده بازرسی به عمل آمده است، گفت: تعداد 76 فقره گواهی تأییدیه ایمنی آسانسور توسط این اداره کل صادر شده است.
خبر روز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۸:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
طراحان بعد از مسی و رونالدو به سراغ نیمار رفتند و کانسپت عمارت او را طراحی کردند. شاید آسانسور ماشین ها چشم ها را به خود خیره کند، اما این زمین فوتبال سرپوشیده داخل عمارت نیمار است که هوش از سر می برد.
نجات معجزه آسای سگ هنگامی که بند قلاده اش دست صاحبش است و درهای اسانسور بسته می شود اما با خوش شانسی از حلق آویز شدن در آسانسور نجات پیدا می کند مشاهده کنید.
نامه نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۵:۳۷    
امروزه نصب آسانسور علاوه بر اینکه به قصد آسان کردن تردد بین طبقات باشد، نوعی سرمایه گذاری برای افزایش ارزش ملک به شمار می رود. در شهرسازی دهه های اخیر استفاده از آسانسور به امری حیاتی برای ساختمان های بیشتر از 2 طبقه تبدیل شده که هر روز نیز گسترده تر می شود. ...
برترین ها / خبرورزشی   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۴:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
طراحان بعد از مسی و رونالدو به سراغ نیمار رفتند و کانسپت عمارت او را طراحی کردند. شاید آسانسور ماشین ها چشم ها را به خود خیره کند، اما این زمین فوتبال سرپوشیده داخل عمارت نیمار است که هوش از سر می برد.
کابین نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۹:۵۴    
سگی که صاحبش بدون توجه به احتیاطات لازم وارد آسانسور شد، در حالی که بندش در درب آسانسور گیر کرده بود، به سمت بالا حرکت می کرد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۹:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیر نگهداری و تعمیرات ابنیه فنی معاونت عمران شهری شهرداری اصفهان با بیان اینکه این مدیریت پروژه ای برای استانداردسازی14 آسانسور شهرداری تعریف کرد، گفت: در حال حاضر این پروژه 50 درصد پیشرفت فیزیکی دارد که امیدواریم بر اساس برنامه زمان بندی، تا دو ماه آینده عملیات فنی و عمرانی آن تکمیل شود.
کابین نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۵:۱۴    
بهار آزادی، کابین نیوز – سیستم اطفاء حریق آسانسور نوعی سیستم ایمنی است که جهت پیشگیری از شعله ور شدن آسانسور هنگام بروز آتش سوزی در آسانسور طراحی شده است. این سیستم از قطعات زیادی تشکیل شده است ...
برترین ها / بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۱:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
سهل انگاری صاحب این سگ برای سوار شدن به آسانسور، نزدیک بود کار دستش بدهد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۹:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
نقص فنی آسانسور در خیابان تختی نیشابور، زنی 37 ساله را روانه بیمارستان کرد
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۱:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
چابک آنلاین: امروزه گسترش شهرها و بلندمرتبه سازی در کشور سرعت قابل توجهی به خود گرفته به طوری که ایران در بین کشورهای دنیا از نظر بیشترین تعداد نصب آسانسور رتبه پنجم پس از کشورهای چین، آمریکا، هند و روسیه را به خود اختصاص داده است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۰:۰۲    
عطایی در هشتگ این هفته از ایجاد فضای سبز گفته و سوار بر آسانسور غیر ایمن به سراغ گردو تکانی رفته است.
عصر همدان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۳:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون فنی عمرانی شورای اسلامی شهر همدان گفت : شهرداری در راه اندازی آسانسورهای پل های عابر پیاده به وعده خود در مدت زمان سه ماهه عمل نکرد.
روند بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
یکی از رایج ترین کاربرهای سیستم های هیدرولیک جابجا کردن اجسام سنگین می باشد زیرا به راحتی می توان با تغییرات سطح نیروی چندین برابری بدست آورد. فکر می کنم همه تجربه فشردن سر شلنگ آب و افزایش نیروی فوق العاده ای که خروج آب دارا می شود را داشته باشیم. ...
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۱:۰۲    
انتخاب موتور آسانسور مناسب برای ساختمان شما بسیار مهم است. گرچه فروشندگان مشاوره های لازم را به شما ارائه می دهند، اما شاخت بهترین برند های این محصول به شما در انتخاب بهترین موتور آسانسور کمک خواهد کرد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۰:۵۶   + ۱۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان مشهد از سقوط مرگبار مردی جوان در چاله آسانسور خبر داد.
کابین نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۰:۰۲    
بر اساس اطلاعاتی که از WRAL Investigates به دست آمده است، نزدیک به 5000 آسانسور، پله برقی و بالابر در کارولینای شمالی به موعد بازرسی های ایمنی سالانه خود رسیده اند که از این تعداد نزدیک به 2000 دستگاه در شهر Wake قرار دارد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۵:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
حضور کریستیانو رونالدو، فوق ستاره پرتغالی باشگاه النصر عربستان در ایران با استقبال گسترده ای روبرو شده است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۵:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل فنی و طراحی شهرداری قم گفت: سال جاری، 16 پل عابر پیاده مجهز به آسانسور برای نصب در نقاط مختلف شهر طراحی شد.
روزنامه سپهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۳:۳۲    
سپهرغرب، گروه شهر - طاهره ترابی مهوش: عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان با بیان اینکه تعمیر و نگهداری از پل های عابر پیاده به درستی انجام نمی شود زیرا به لحاظ برقی و مکانیکی بودن جزو زیرساخت های با استهلاک بالا هستند بنابراین روزانه باید مورد رصد قرار گیرند ...
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۱:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
حمله بامدادی مردم به آسانسور هتل اسپیناس برای عکس گرفتن از رونالدو را ببینید.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۱:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
حمله بامدادی مردم به آسانسور هتل اسپیناس برای عکس گرفتن از رونالدو را ببینید.
کابین نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۱:۱۹    
برد موزیک آسانسور یا برد اعلام طبقات آسانسور یکی از قطعات الکترونیکی آسانسور است که وظیفه اعلام طبقات آسانسور و همچنین پخش موزیک در آسانسور را به عهده دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل استاندار خراسان شمالی از پلمب شش آسانسور اماکن عمومی در بجنورد خبرداد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۸:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست استاندارد خراسان شمالی گفت: به منظور حفظ سلامت، ایمنی و پیشگیری از خطرات جانی و احتمالی برای شهروندان گرامی، آسانسور شش مکان عمومی به دلیل نداشتن تأییدیه ایمنی معتبر با حکم قضایی پلمب شد.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۲۳:۲۰    
در این ویدئو تصاویری از هجوم هواداران رونالدو را می بینید که او برای رساندن خود از در آسانسور تا اتاق شخصی با مشکل مواجه شده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۶:۰۱    
تیم النصر و کریستیانو رونالدو چندین ساعت پس از ترک فرودگاه امام توانستند به هتل اسپیناس پالاس برسند. نکته قابل تامل اینکه جمعیت به حدی و فشار به جدی رسید که وضعیت مشنجی از آسانسور تا در اتاق رونالدو در جریان بود و رونالدو به سختی توانست با آسانسور بالا برود. این لحظات را می بینید.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۵:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
فریادهای نیروهای امنیتی هتل بر سر مردم برای باز کردن راه رونالدو حین سوار شدن به آسانسور را ببینید.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۵:۲۸    
فریادهای نیروهای امنیتی هتل بر سر مردم برای باز کردن راه رونالدو حین سوار شدن به آسانسور را ببینید.
برترین ها / فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۶:۵۱   + ۱۳ سایت دیگر  
ستاره پرتغالی از زمان پیاده شدن از اتوبوس تا حضور در اتاقش در هتل اسپیناس توسط ده ها هوادار ایرانی تعقیب شد.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۷:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
یک زن جوان با پلیس 110 تهران بزرگ تماس گرفت و گفت جنازه ای در برج....شهرک نفت رها شده است.سپس افسران کلانتری 140 باغ فیض به سرعت دست به کار شدند و به برج موردنظر رفتند.آنان با دیدن پیکر دختری که سر و صورتش زخمی بود ماجرا را با کشیک وقت دادسرای ناحیه 27 در میان گذاشتند. ...
روز نو   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۳:۴۱   + ۳۸ سایت دیگر  
اجاره آپارتمان 100 متری در کرج که دارای 2 خواب باشد و آسانسور و پارکینگ و انباری نیز داشته باشد با رهن 500 میلیون تومان و اجاره 3 میلیونی امکان پذیر است.
فرصت امروز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۳:۰۶    
راهنمای خرید آسانسور مناسب و با کیفیت مقدمه آسانسور و بازار آسانسور در چندین سال اخیر دستخوش تغییرات بزرگی شده است. به همین دلیل اطلاع از مشخصات و اخبار روز بازار آسانسور از اهمیت بالایی برخوردار است ...
کابین نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۰۷:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون امور زیربنایی و حمل و نقل شهری شهرداری همدان از پروژه توسعه و بهسازی پل های عابر پیاده در همدان و جایگزینی آسانسور به جای پله برقی با اعتبار 140 میلیارد ریال خبر داد.
کابین نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۰۴:۵۷    
در این مقاله قصد داریم به سوالات شما درباره مشکلات آسانسور غیر استاندارد، خطرات آن و قوانین مربوط به این آسانسور پاسخ دهیم.