چهارشنبه ۱۷ خردادساعت ۰۵:۵۶Jun 2023 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «داوطلب در آزمون»

ایران اکونومیست   ۸ ساعت پیش    
دکتر علیرضا کریمیان در گفت وگو با ایران اکونومیست ضمن بیان این مطلب اظهار کرد: نتایج اولیه آزمون ورودی دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1402 دانشگاه ها و موسسه های آموزش عالی هفته گذشته روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفت. ...
اکو فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۸:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
مشاور رییس سازمان سنجش آموزش کشور از انتخاب رشته بیش از 121 هزار داوطلب در آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه ها و موسسه های آموزش عالی سال 1402 خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۷:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
مشاور رییس سازمان سنجش آموزش کشور از انتخاب رشته بیش از 121 هزار داوطلب در آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه ها و موسسه های آموزش عالی سال 1402 خبر داد.
عصر خبر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۷:۱۳   + ۲۳ سایت دیگر  
مشاور رییس سازمان سنجش آموزش کشور از انتخاب رشته بیش از 121 هزار داوطلب در آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه ها و موسسه های آموزش عالی سال 1402 خبر داد.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۳:۱۶    
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خواهران سیستان و بلوچستان گفت: آزمون سطح سه و چهار حوزه علمیه خواهران استان، همزمان با سراسر کشور در روز جمعه برگزار شد.
آنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۳:۲۴   + ۱۱ سایت دیگر  
مشاور رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: تا به امروز 52 هزار داوطلب در آزمون کارشناسی ارشد 1402 نام نویسی کرده اند که مهلت آن 16 خرداد به پایان می رسد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۳:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیر اجرایی آزمون جهاد دانشگاهی استان ایلام از حضور 2838 داوطلب در دهمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی خبر داد.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۱:۱۰   + ۲۸ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه و به نقل از ایسنا؛ نتایج آزمون کارشناسی ارشد به صورت کارنامه تهیه شده و کارنامه داوطلبان بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار دارد. ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۳:۲۹    
مدیرکل راه و شهرسازی هرمزگان از برگزاری آزمون های ورود به حرفه مهندسان ، کاردانهای فنی ساختمان و معماران تجربی با 2594 نفر داوطلب در استان هرمزگان خبر داد.
مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی گفت: آزمون ورود به حرفه مهندسان در این استان همزمان با سراسر کشور با رقابت 6 هزار و 867 نفر برگزار شد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۷:۵۸    
مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل از شرکت 4799 داوطلب درآزمون ورود به حرفه مهندسان ، کاردانها و معماران تجربی استان اردبیل همزمان با سراسر کشور خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۳:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد گفت: در دومین روز از برگزاری آزمون نظام مهندسی، هزار و 878 داوطلب در استان با هم رقابت کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۳:۰۵    
معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی چهارمحال و بختیاری از برگزاری آزمون استخدامی پیمانی این دانشگاه با شرکت هزار و 351 داوطلب خبر داد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۳:۰۷    
سرپرست اداره کل راه و شهرسازی استان کرمان اعلام کرد در تاریخ های 28 و 29 اردیبهشت ماه سال 1402 آزمون 4953 نفر داوطلب در آزمون های ورود به حرفه مهندسان ،کاردانهای فنی ساختمان و تعیین صلاحیت حرفه ای معماران تجربی در حال برگزاری است
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۲۱:۲۷    
مدیر کل آموزش و پرورش خوزستان با اشاره به اینکه آزمون های پایانی پایه دوازدهم از 31 اردیبهشت ماه آغاز می شود گفت: امسال از استان 50 هزار داوطلب آزمون نهایی پایه دوازدهم در 380 حوزه اجرایی شرکت می کنند. ...
سینا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۰:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
زمان برگزاری مصاحبه از متقاضیان تحصیل در مقطع دکتری برون مرزی دانشگاه پیام نور اعلام شد. فرایند 6 روزه مصاحبه از متقاضیان تحصیل در مقطع دکتری برون مرزی دانشگاه پیام نور از روز شنبه، 30 اردیبهشت ماه آغاز می شود و در روز پنجشنبه، 4 خرداد ماه به پایان می رسد. ...
8 صبح   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۰:۵۰    
در نوبت دی ماه 977 هزار و 460 داوطلب و در نوبت تیرماه یک میلیون و 119 هزار و 436 داوطلب در آزمون سراسری نام نویسی کردند که از این تعداد63 هزار 878 نفر داوطلب در نوبت دی ماه و 70 هزار 926 داوطلب در نوبت تیرماه از استان فارس هستند.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۰:۴۱   + ۲۰ سایت دیگر  
در نوبت دی ماه 977 هزار و 460 داوطلب و در نوبت تیرماه یک میلیون و 119 هزار و 436 داوطلب در آزمون سراسری نام نویسی کردند که از این تعداد63 هزار 878 نفر داوطلب در نوبت دی ماه و 70 هزار 926 داوطلب در نوبت تیرماه از استان فارس هستند.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۰:۰۳    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از هرمزگان؛ دکتر مهدی حسنی آزاد گفت: رقابت علمی در ساعت 9 صبح روز پنج شنبه 21 اردیبهشت ماه 1402 به صورت همزمان و در سراسر کشور در سالن حکیم پردیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان برگزار شد . ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۸:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با سراسر کشور، پنجاهمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی پزشکی درسال تحصیلی 1403-1402 با رقابت 164 داوطلب در شهرکرد برگزار شد.
معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی اردبیل از شرکت 574 داوطلب در آزمون ورود به حرفه مهندسان در رشته طراحی معماری استان اردبیل خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۴:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان اردبیل از شرکت 574 داوطلب در آزمون ورود به حرفه مهندسان در رشته طراحی معماری استان اردبیل خبر داد.
کبنا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۵ - ۱۵:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
همزمان با سراسر کشور آزمون ورود به حرفه مهندسان معمار در رشته طراحی در دانشگاه یاسوج برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۵ - ۱۳:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره نظام مهندسی و راه و شهرسازی خراسان رضوی گفت: بیش از هزار و 990 داوطلب در آزمون ورود به حرفه مهندسان خراسان رضوی شرکت کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۱۹:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
بجنورد- معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار خراسان شمالی از حضور بیش از 7 هزار داوطلب در آزمون استخدامی آموزش و پرورش خراسان شمالی خبر داد و گفت: 85 درصد شرکت کنندگان خانم هستند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۱۷:۱۸   + ۱۷ سایت دیگر  
سرپرست وزارت آموزش و پرورش گفت: امروز شاهد رقابت 530 هزار داوطلب در آزمون استخدامی ماده 28 برای ورود به آموزش و پرورش هستیم و در این آزمون و پس طی فرآیندها، 28 هزار آموزگار در سطح کشور استخدام خواهند شد.
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۱۲:۴۲   + ۱۲ سایت دیگر  
امروز 534 هزار و 445 نفر در آزمون استخدامی آموزش و پرورش برای آموزگار شدن به رقابت پرداختند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۱۲:۳۹   + ۲۷ سایت دیگر  
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان؛ رضامراد صحرایی امروز جمعه 8 اردیبهشت ماه 1402 در حاشیه بازدید از روند برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش در حوزه امتحانی 13 آبان آموزش و پرورش ناحیه 1 اهواز و در گفتگو با روابط عمومی اظهار کرد ...
کبنا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۱۱:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
آزمون استخدامی آموزش و پرورش با شرکت 3 هزار 420 داوطلب در 13 حوزه امتحانی شهرستان کهگیلویه برگزار شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۱۰:۴۴    
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی رقابت بیش از 41 هزار داوطلب در آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش در استان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ - ۱۵:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل- معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: 384 داوطلب در آزمون بهورزی شرکت و با یکدیگر به رقابت پرداختند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ - ۱۳:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
نماینده سازمان سنجش در دانشگاه یاسوج گفت: 11 هزار و 318 داوطلب برای استخدام در آموزش و پرورش استان فردا با هم رقابت می کنند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ - ۱۲:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
حسنعلی میرعبدی گفت: 26 هزار و 210 داوطلب در استان سیستان و بلوچستان صبح روز جمعه هشتم اردیبهشت ماه در آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش شرکت می کنند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ - ۰۰:۲۴    
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان، مدیر کل آموزش و پرورش خراسان شمالی، از برگزاری آزمون استخدامی ویژه رشته شغلی آموزگار ابتدایی، استثنایی و عشایری، صبح جمعه هشتم اردیبهشت ماه ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۰:۰۵   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون امور آزمون های سازمان سنجش آموزش کشور از آغاز انتشار کارت آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی آموزگار ابتدایی و آموزگار استثنایی خبر داد.
مرصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۲۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: مدیرآموزش و پرورش شهرستان پاوه از شرکت 769 داوطلب در آزمون استخدامی آموزش و پرورش در این شهرستان خبر داد.
سلام نو / پانا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۷:۴۹   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون امور آزمون های سازمان سنجش آموزش کشور از آغاز انتشار کارت آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی آموزگار ابتدایی و آموزگار استثنایی خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۱۷:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
لامرد- رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان لامرد از رقابت یک هزار و 370 داوطلب در آزمون استخدامی آموزش و پرورش در این شهرستان خبر داد.
اکو فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ - ۱۶:۳۳   + ۳۹ سایت دیگر  
مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور از ثبت نام بیش از 620 هزار داوطلب برای شرکت در نوبت دوم آزمون سراسری سال 1402 خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ - ۱۰:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان از ثبت نام بیش از 12 هزار داوطلب برای شرکت در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی در استان خوزستان خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۲۰:۱۰   + ۲۹ سایت دیگر  
رکنا: مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور از ثبت نام بیش از 300 هزار داوطلب برای شرکت در نوبت دوم آزمون سراسری سال 1402 خبر داد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۲۲:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان؛ مسعود حمیدی نژاد امروز چهارشنبه 16 فروردین ماه 1402 در گفتگو با روابط عمومی و ضمن تایید این خبر؛ اظهار کرد: ثبت نام در مدارس نمونه دولتی از امروز سه شنبه 15 فروردین تا روز جمعه 25 فروردین 1402 در سامانه ثبت نام به نشانی my.medu ...
سینا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۶:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
مشاور رئیس و مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور از تمدید مجدد مهلت ثبت نام آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی آموزگار ابتدایی و آموزگار استثنایی سال 1401 تا روز دوشنبه 22 اسفندماه خبر داد. ...
روند بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۶:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
مشاور رئیس و مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور از تمدید مجدد مهلت ثبت نام آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی آموزگار ابتدایی و آموزگار استثنایی سال 1401 تا روز دوشنبه 22 اسفندماه خبر داد. ...
سلام نو / روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۶:۳۷   + ۱۹ سایت دیگر  
مشاور رئیس و مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور از تمدید مجدد مهلت ثبت نام آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش خبر داد.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۲۲:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
شفقنا- مدیر جامعه الزهرا (س) از شرکت 4000 داوطلب در آزمون جامعه الزهرا خبر داد و گفت: نتایج اولیه آزمون، اردیبهشت ماه 1402 اعلام می شود. به گزارش شفقنا، خانم سیده زهره برقعی مدیر جامعه الزهرا (س) در حاشیه برگزاری این آزمون اظهار داشت: در این آزمون ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۴:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جامعه الزهرا گفت: آزمون ورودی جامعه الزهرا با حضور 4 هزار نفر از داوطلبان همزمان در قم و سایر استان های کشور برگزار شد.
روند بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۰:۲۱   + ۴۸ سایت دیگر  
مشاور رئیس و مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور از تمدید ثبت نام آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش تا روز جمعه 19 اسفندماه 1401 خبر داد. به گزارش روند بازار به نقل از خبرگزاری مهر ، دکتر علیرضا کریمیان با اشاره به اینکه تاکنون بیش از 350 هزار داوطلب در آزمون مذکور ثبت نام کردند ...
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۲۳:۵۱    
تهران (پانا) - ثبت نام آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش تا 19 اسفند ماه تمدید شد. به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، علیرضا کریمیان با اشاره به اینکه تاکنون بیش از 350 هزار داوطلب در آزمون مذکور ثبت نام کردند ...