یکشنبه ۰۳ بهمنساعت ۰۵:۳۵Jan 2022 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آیت الله علم الهدی»

برترین ها: نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: صداوسیما و دیگر دستگاه های فرهنگی و تبلیغی باید برای بیان دستاوردهای انقلاب تلاش کرده و بکوشند تا جایی که می توانند از تمام نوآوری ها در این راه استفاده کنند. ...
شبستان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۷:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
آیت الله علم الهدی با بیان اینکه باید کار های فرهنگی با محتوای مناسب ذائقه نسل امروز تولید شود و از گذشته ها نسخه برداری نشود، گفت: اگر بناست در همه جا کار جهادی کنیم، در فرهنگ نیز باید کار جهادی کنیم.
عصر خبر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۰۹:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
سخنان آیت الله درباره حجاب زنان در نماز جمعه اول بهمن 1400 مشهد اگرچه بخش های انتقادی داشت و گفته هایش درباره بدحجابان خبرساز شد اما برای اولین بار یک پیام روشن از علمای بزرگ کشور داشت درباره مسئله ورود زنان به ورزشگاه ها
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۸:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله علم الهدی گفت: دولت و به خصوص مجلس موظف هستند برنامه ریزی کنند تا خواهران و دختران ما با کمال صیانت و به دور از هر نوع جریان غیردینی و غیرشرعی به انواع ورزش ها و تفریحات بپردازند.
تازه نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۸:۳۲    
تصویری در شبکه های اجتماعی در خصوص وضعیت تحصیلی و اشتغال فرزندان آیت الله علم الهدی منتشر شد.
ناطقان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۵:۱۱   + ۲۰ سایت دیگر  
آیت الله علم الهدی ظهر امروز در حرم مطهر رضوی(ع) در خطبه های نماز جمعه مشهد اظهار کرد: عده ای می گویند در برابر چنین مفاسدی دادگاه و نیروی انتظامی باید اقدام کنند ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۴:۳۶   + ۳۳ سایت دیگر  
امام جمعه مشهد گفت: مسئولان فوتبال بیایند در ورزشگاه ها مکان هایی را مخصوص بانوان فراهم کنند که صیانت داشته باشند. زنان را باید صیات کرد چه مانعی دارد از ورزشگاه فوتبال را ببیند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۴:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها امام جمعه مشهد با بیان اینکه کارآمدی و مجاهدت های دولت سیزدهم در بحث مبارزه با ویروس کرونا به ویژه تزریق گسترده واکسیناسیون کرونا ستودنی است، گفت: دولت سیزدهم مردم را از یک بحران بزرگ نجات داد .
امام جمعه مشهد تأکید کرد: همراهی با دشمن به بهانه درست کردن اقتصاد کشور منجر به از دست دادن انقلاب خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۷:۵۵    
مشهد آیت الله علم الهدی گفت: مشکل ما با دستگاه های تبلیغی این است که فیلم ها و برنامه ها را می سازند و پخش می کنند اما انگیزه آن مشخص نیست و دختر و پسر جوان درک نمی کنند که انگیزه این مبارزا
شبستان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۷:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
آیت الله علم الهدی گفت:این انقلاب را باید طوری اداره کنیم که انقلاب توسعه پیدا کرده و زمینه برای ظهور امام زمان(عج) فراهم شود، باید مبارزه کنیم و انقلاب را جهانی کنیم، اگر نتوانیم انقلاب را تثبیت نماییم، حداقل باید زمزمه انقلاب را در دنیا ایجاد کنیم.
شفقنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۳:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر با بیان اینکه در هیچ جای دنیا در مدت سه ماه نمی توان معتاد را درمان کرد، گفت: زمان نگهداری و بازتوانی معتادان باید به یک الی دو سال افزایش یابد. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۲۲:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله علم الهدی گفت: دشمنی اصلی نظام سلطه با اسلام سیاسی است و با اسلام سکولار کاری ندارد، زیرا اسلام سیاسی غیرت دینی مورد تأکید رهبر معظم انقلاب اسلامی را به همراه خواهد داشت، این غیرت دینی حق کشی های استکبار جهانی در دنیا را برنمی تابد.
شبستان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۱۵:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله علم الهدی گفت: غیرت دینی عامل تحقق اسلام سیاسی است اسلام اگر حاکم بود اسلام اگر حکمرانی کرد حکومت اسلامی داریم حکومت اسلامی یعنی نظام اسلامی تشکیل می شود که الحمدالله تشکیل شد 42 سال باد بر پرچم نظام اسلامی می وزد.
شبستان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۸:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
آیت الله علم الهدی اعتیاد را خانه برانداز، دین ستیز و دین برانداز توصیف کرد و گفت: در مشهد نباید شاهد وجود معتادان در سطح شهر باشیم و دستگاه های مرتبط در حوزه جمع آوری و ساماندهی معتادان متجاهر باید به تکالیف خود عمل کنند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۱۰/۱۷ - ۱۵:۵۷    
آیت الله علم الهدی گفت: کسانی که در مذاکره با اروپایی ها حضور پیدا می کنند، باید به این اصل معتقد باشند که مذاکره برای کاهش هزینه مقاومت پسندیده است اما اگر با بیگانگان مذاکره کنیم تا اصل استکبارستیزی فراموش شود، این مذاکره محکوم به شکست است.
دانا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۷ - ۱۴:۴۳   + ۳۲ سایت دیگر  
آیت الله علم الهدی گفت: دشمن ستیزی و استکبار ستیزی برای ما یک اصل است و در این دشمن ستیزی مقاومت ما باید مقاومت حضرت زهرا(س) باشد و در خط دشمن ستیزی و استکبار ستیزی مقاومت مرز ندارد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۶ - ۱۳:۲۱    
آیت الله علم الهدی گفت: جبهه انحراف ستیزی در دست حضرت بود و در این ستیز و نبرد، حضرت آنقدر موفق شد که آن روز سه تا هفت نفر أشهَدُ أَنّ عَلیاً ولی ُّالله می گفتند، اما امروز روی کره زمین حدود 400 میلیون أشهَدُ أَنّ عَلیاً ولی ُّالله می گویند.
شبستان   ۱۴۰۰/۱۰/۱۶ - ۱۲:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
آیت الله علم الهدی گفت:وقتی حضرت زهرا (س) دیدند که انحراف در حال اتفاق افتادن است و هیچ کسی پرچم دار انحراف ستیزی نبود و مردم هم سوژه عملیات روانی دشمن شده بودند، قهرمان میدان انحراف ستیزی شدند، چرا که می دانستند باید با این انحراف مبارزه شود.
شبستان   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۴:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
آیت الله علم الهدی گفت:این حرکت مواسات و همدلی حرکتی مبتکرانه است و مردم همه باید سعی کنند تا حد توان در این طرح به هم نوعان خود و کسانی که نیاز دارند کمک کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۲:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی در پی درگذشت حجت الاسلام و المسلمین محمد محدثی امام جمعه سابق تایباد پیام تسلیتی صادر کرد.
دانا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۱:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله علم الهدی گفت: اقدام نذر فاطمی و کمک مومنانه در راستای تحقق بخشیدن مسیر اهل بیت(ع) است و امیدواریم دیگر ارگان ها در این راستا گام بردارند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۱۰/۱۴ - ۱۳:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
آیت الله علم الهدی گفت: اگر قرائت صحیحی نسبت به سیره شهید سلیمانی نداشته باشیم ممکن است در آینده دشمن موفق شود این شخصیت بزرگ را تحریف کند؛ بر همین اساس باید تبیین های قابل تأمل، دقیق و فکری صورت گیرد تا این شهید والامقام الگویی برای جوانان و نوجوانان آینده باشد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۲ - ۱۹:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی با صدور پیامی درگذشت حجت الاسلام والمسلمین مدنی از علمای شاخص گناباد را تسلیت گفت.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۱۰/۱۰ - ۱۹:۴۱    
آیت الله علم الهدی گفت: آیت الله مصباح و سردار سلیمانی دو سردار خط شکن در خلق حماسه 9 دی در دو عرصه نرم افزاری و سخت افزاری بودند.
برترین ها / تازه نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۰۶ - ۲۳:۰۴   + ۱۴ سایت دیگر  
برترین ها: رضا کیانیان، بازیگر سینما و تلویزیون به صحبت های امام جمعه مشهد واکنش نشان داد. وی در صفحه خود نوشت: من نمی خواستم در جواب آقای علم الهدی که گفته بودند از هنرمندان مطالبه شود برای نظام و انقلاب چه کرده اند؟ چیزی بنویسم. ...
خبرگزاری یوپنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۸ - ۱۹:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
آیت الله علم الهدی در دیدار رئیس و اعضای هیات رئیسه دانشگاه پیام نور کشور، بر نقش مهم بسیج در این دانشگاه اشاره و اظهار کرد: نقش بسیج دانشجویی در اثرگذاری دانشگاه پیام نور بسیار بالاست.
شبستان   ۱۴۰۰/۱۰/۰۸ - ۱۶:۱۸   + ۱۲ سایت دیگر  
آیت الله علم الهدی با اشاره به اهمیت اطلاع رسانی دقیق و علمی به عموم مردم در مقابله با کرونا به ویژه در مقابله با سویه جدید این ویروس گفت: تزریق دز سوم واکسن کرونا ضروری است و در این رابطه، قطعا نظر متخصصان باید اجرا شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۱۰/۰۳ - ۱۸:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
آیت الله علم الهدی گفت: دشمن به دنبال آن است تا امید و ایمان مردم را از بین ببرد و به همین دلیل در عرصه رسانه به دنبال قطع امید مردم از نظام هستند که اگر امید از میان برود خنثی سازی تحریم ها هم جواب نمی دهد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۰۳ - ۱۵:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله علم الهدی گفت: دشمن برای همراه کردن مردم با خود به تحریف واقعیت و هدف گرفتن امید و ایمان مردم روی آورده است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۱۰/۰۲ - ۲۱:۰۰   + ۴۴ سایت دیگر  
آیت الله علم الهدی گفت: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در حوزه توسعه دین و معارف دینی مسئولیت مستقیم دارد و باید برای حکمرانی دینی در کشور تلاش کند.
شبستان   ۱۴۰۰/۱۰/۰۲ - ۱۴:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
آیت الله علم الهدی گفت: توسعه و بالندگی جریان مرجعیت در شیعه بستری برای زمینه سازی ظهور است و وجود مقدس اهل بیت(ع) به جریان مرجعیت توجه خاصی داشتند.
شفقنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۲ - ۱۰:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
شفقنا- وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی صبح امروز پنجشنبه (2 دی ماه) برای سخنرانی در مراسم نکوداشت آیت الله العظمی حسینی شاهرودی وارد مشهد شد. به گزارش شفقنا، محمدمهدی اسماعیلی قرار است امروز در همایش ملی نکوداشت آیت الله العظمی حسینی شاهرودی در مدرسه علمیه نواب مشهد سخنرانی کند. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۹/۲۶ - ۱۸:۲۰    
آیت الله علم الهدی گفت: حضرت زهرا (س) در خطبه ای خبر از حاکم شدن قریب الوقوع حکومت های فاسق داد که این پیش بینی با حکومت خلفای اموی آغاز شد و هم اکنون تبلور آن را در قامت حکومت وهابیون شاهد هستیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۲۶ - ۱۳:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
آیت الله علم الهدی گفت: بر هر کسی که در رسانه دارای قلم است و در فضای مجازی امکان نقش آفرینی دارد، تکلیف شرعی آن است که به میدان بیایند و سردار تبیین باشد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۹/۲۶ - ۱۲:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله علم الهدی گفت:علت اینکه پیگیر شهادت و مظلومیت اهل بیت(ع) هستیم چیست، علتش برای این است که از سیره سیاسی اهل بیت(ع) الگوبرداری کنیم و در جریانات سیاسی امروز جامعه خودمان و در مسیر از روشی که اهل بیت(ع) داشتند الگوبرداری کنیم.
شهدای ایران   ۱۴۰۰/۰۹/۲۴ - ۱۳:۳۱    
شهدای ایران: رحیم پور ازغدی این هفته پیش از خطبه های نماز جمعه مشهد سخنرانی می کند. گفته می شود این هفته حسن رحیم پور ازغدی سخنران قرار است پیش از خطبه نماز جمعه مشهد باشد. رحیم پور ازغدی به دعوت آیت الله علم الهدی در نماز جمعه مشهد سخنرانی می کند.
برترین ها / شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۹ - ۱۵:۱۹   + ۲۸ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: امام جمعه مشهد گفت: زن اگر حجاب داشته باشد در متن تاریخ قرار خواهد گرفت و اگر بی حجاب بود در حاشیه باقی خواهد ماند و هرچقدر هم سواد و قدرت سیاسی و اقتصادی داشته باشد همچنان در حاشیه مانده و در سایه مرد زندگی خواهد کرد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۱۹ - ۱۲:۲۶   + ۱۴ سایت دیگر  
گروه استان ها-نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: باید به نیروگاه توس گاز رسانده شود تا مازوت مصرف نشود و این آلودگی ایجاد نشود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۲۲:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
آیت الله علم الهدی گفت: امروز در رویارویی با نظام مقدس جمهوری اسلامی هیچ ظرفیتی برای آمریکا باقی نمانده جز تحریم اقتصادی و مستأصل سازی معیشت مردم و این رفتار آمریکا نشان داد که جریان سلطه در انتهای دوران تسلط خود قرار دارد.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۲۳:۲۸   + ۱۰ سایت دیگر  
آیت الله علم الهدی تأکید کرد: جوانان و نوجوانان از سرمایه های نظام اسلامی هستند و ما باید نسبت به آنها احساس مسوولیت داشته باشیم، زیرا از زمان آغاز اسلام تاکنون، هر حرکتی انجام شده، با اعتماد و تکیه بر نیروی نسل جوان بوده است.
دانا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۸:۵۰    
آیت الله علم الهدی گفت: آنچه در دوسال گرفتاری ما در جریان بیماری منحوس کرونا در حوزه بهداشت درمان و در حوزه پرستاری به چشم آمد، نمایش دادن یک قدرت فداکارانه و ایثارگرانه توسط جامعه پرستاران برگرفته از زندگی حضرت زینب(س) است.
ناطقان   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۷:۵۷   + ۳۲ سایت دیگر  
آیت الله علم الهدی با بیان اینکه عده ای پیدا شده اند و می گویند در برابر تهاجم کرونا کاری نکنیم و حالت دفاعی هم نداشته باشیم که البته این افراد حتی یک طرح نیز برای مقابل با کرونا معرفی نمی کنند گفت: این که یک عده راه بیفتند و هشتک مقابله با واکسیناسیون کرونا درست کنند غیرعقلانی ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۷:۰۵    
آیت الله علم الهدی گفت: حق مردم است که نقد منصفانه کرده و راهکار را نیز بگویند اما در شرایط کنونی که دچار فریب رسانه ای و تلاش معاندین برای تخریب نظام هستیم، ممکن است این ها مطالبه بر حق مردم را تبدیل به جریان ساختارشکنانه کنند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۳:۰۲   + ۲۴ سایت دیگر  
امام جمعه مشهد با اشاره به حوادث اصفهان گفت: مردم اصفهان برای نان و آب مقابل انقلاب نمی ایستند این ها عده ای مزدور دشمن و عده ای هم جوان ناآگاه به تحریک دشمن بودند، اما خوشبختانه مسئله جمع شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۲۱:۵۰    
آیت الله علم الهدی گفت: تنها عاملی که می تواند در زندگی افراد محبت و قداست ایجاد کند وجود فرزند است بگونه ای که اگر زوجی قصد جدایی داشتند به خاطر فرزندشان از این تصمیم خود منصرف شده اند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۰:۳۷   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون پارلمانی رئیس جمهور در دیدار با آیت الله علم الهدی گفت: قبلا دولت در اتاق های بسته تصمیم می گرفت اما الان رئیس جمهور و وزرا در سفرهای استانی متعدد میان مردم هستند و به طور میدانی موضوعات را پیگیری و تصمیم گیری می شود.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۴:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
جلسه ستاد ساماندهی فرهنگی حاشیه شهر مشهد به ریاست نماینده ولی فقیه در استان و با حضور استاندار خراسان رضوی و مسئولین استانی برگزار شد. به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی ...