پنجشنبه ۰۶ مهرساعت ۱۶:۵۶Sep 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آیت الله علم الهدی»

خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۶:۵۶   + ۱۱ سایت دیگر  
آیت الله علم الهدی گفت: در عرصه تقابل استکبار جهانی، ما باید جلوی جبهه باشیم، این خط را باید در جامعه جا بیندازیم و برایش نیرو تربیت کنیم، همه عظمت خیمةالانتظار در تربیت نیرو با روحیه مبارزاتی در این خط است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۲:۳۱    
زنگ نماز در مدارس خراسان رضوی همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید با اقامه نماز به امامت آیت الله علم الهدی نماینده ولی فقیه و امام جمعه مشهد نواخته شد. به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی آیت الله علم الهدی در مراسم زنگ نماز که در دبیرستان شاهد فاطمیه ناحیه دو مشهد انجام شد گفت ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۷:۴۳   + ۱۶ سایت دیگر  
آیت الله علم الهدی گفت: آنقدر افراد در موقعیت های مختلف ورزشی سیل مطالبات خود را مطرح می کنند و رسانه ها نیز آن را دنبال می کنند که وزیر هر طرح و برنامه ای برای جوانان داشته باشد، نمی تواند طرح هایش را اجرا کند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۶:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
آیت الله علم الهدی گفت: در دهه پایانی صفر، خیل عظیم زائر باید در یک بازه زمانی کوتاه اسکان داده شود که کار سختی است، اقدامی که به وسیله شما عزیزان در برنامه هم محله ای امام رضا (ع) انجام شد، دغدغه اسکان زائر را رفع کرد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۶:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
برگزاری اولین نماز دانش آموزی مدارس استان در سال تحصیلی جدید 1403-1402 به امامت حضرت آیت الله علم الهدی نماینده ولی فقیه و امام جمعه مشهدمقدس با حضور سید امیر شوشتری مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی به همراه جمعی از معاونین و روسای ادارات در آموزشگاه شاهد فاطمیه ناحیه دو
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۴:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید با حضور آیت الله علم الهدی امام جمعه مشهد زنگ نماز در یکی از مدارس دخترانه مشهد نواخته شد .
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۴:۱۷   + ۲۳ سایت دیگر  
آیت الله علم الهدی گفت: همان طور که دهه شصتی ها شناسنامه هایشان را تغییر می دادند تا بتوانند جبهه بروند، همین احساس در نوجوان دهه هشتادی و دهه نودی نیز وجود دارد که همه این ها به برکت دفاع مقدس است؛ زیرا این رویداد الهی بود که این فرهنگ را در جامعه ما به وجود آورد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۱:۱۵   + ۱۵ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: این یک حقیقت است که خدمت در میدان فراتر از هر کلاس درس می تواند برای نوجوانان تأثیرگذار باشد و به همین دلیل است که این ضرورت وجود دارد تا واحد نوجوانان جمعیت هلال احمر را تأسیس کنید که آثار این حرکت سازنده و بااهمیت هلال احمر در مشهدالرضا (ع) در نسل آینده ساز ...
حوزه   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۳:۲۲   + ۱۹ سایت دیگر  
حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی گفت: تشکل های دانشجویی اجازه ندهند خلأ فرهنگی در دانشگاه به وجود بیاید. دشمن از همین خلأها استفاده می کند تا دل و ذهن جوان دانشجوی ما را به تسخیر خود دربیاورد ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۵:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله علم الهدی گفت: بدون شک می توان هجرت امام هشتم (ع) از مدینه به مرو را نقطه عطف تاریخ ایران دانست، زیرا اگر امروز این کشور، ام القرای جهان تشیع است و پرچم اسلام ناب محمدی را به اهتزاز درآورده، همه به برکت وجود مضجع منور رضوی بوده که معارف شیعه را در این کشور امام زمان (عج) نهادینه کرده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۵:۴۹   + ۱۴ سایت دیگر  
مشهد- آیت الله علم الهدی گفت: امروز دشمن بر سوءاستفاده از اختلافاتی متمرکز شده است و استعداد بحران آفرینی دارند اما محبت اهل بیت (ع) اختلاف قومی و مذهبی باقی نمی گذارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۴:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
نماز جمعه امروز مشهد به امامت آیت الله سیداحمد علم الهدی و با حضور سیدابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری کشورمان، برگزار شد.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۵:۱۰   + ۱۵ سایت دیگر  
حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی گفت: هیچ مبنای منطقی و عقلانی وجود دارد که نرخ اسکان در هتل ها برای زائران خارجی به چندبرابر نرخ معمول و یا با ارزهای خارجی حساب شود.
حوزه علمیه خراسان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله علم الهدی با اشاره به محدودیت ظرفیت هتل ها و مهمانپذیرها در مشهد، گفت: این موارد جوابگوی زائران در ایام دهه آخر صفر و ایام نوروز نبوده که امیدواریم با احیای فرهنگ میزبانی در مشهد از طریق مساجد، شهر ما کاملا نسبت به میزبانی از زائران بی نیاز شود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۲۱:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی گفت: فرهنگ میزبانی مشهدی ها قدمی بیش از یک سده دارد و اینجاست که تلاش همه عزیزان در تکریم زائر دهه آخر صفر را می توان در استمرار یک سنت حسنه ذیل نام باکرامت امام هشتم(ع) دانست.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۶:۴۴   + ۴۸ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی گفت: شهرداری، استانداری، تشکل ها و عموم مردم، همه در تسهیل امر زیارت مؤثر هستند، اما حقیقت این است که هرچه باشد، دولت مهم ترین جریانی است که می تواند از پیک های زیارتی مشهد گره گشایی کند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۱۵:۰۱   + ۲۱ سایت دیگر  
آیت الله علم الهدی گفت: امروز لشکر 30 میلیونی اربعین، همچون همان 72 نفر مظلوم کربلا در سال 61 هجری هستند که در تحریم رسانه ای جریان استکبار قرار دارند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۱۲:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
حسین امیرعبداللهیان وزیر امورخارجه پنجشنبه 16 شهریور 1402 با حضرت آیت الله علم الهدی نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی دیدار و گفت وگو کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۰۱:۲۸   + ۴۴ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران که در مشهد به سر می برد، روز پنجشنبه با حضور در دفتر آیت الله علم الهدی، نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی و امام جمعه مشهد با وی دیدار و گفتگو کرد.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۱۳:۵۵    
حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی با اشاره به اینکه اهمیت اربعین در پیاده روی و صرفا زیارت نیست، گفت: بلکه مبارزه با جهالت، ضلالت، احیای امر به معروف و نهی از منکر است، مقابله بدحجابی است.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۱۳:۰۷   + ۳۶ سایت دیگر  
حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی با اشاره به اینکه اهمیت اربعین در پیاده روی و صرفا زیارت نیست، گفت: بلکه مبارزه با جهالت، ضلالت، احیای امر به معروف و نهی از منکر است، مقابله بدحجابی است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۱۲:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: معنای پیاده روی اربعین فقط راه رفتن و زیارت کردن نیست، بلکه معنای آن این است که در خط امام حسین(ع) قرار گرفته ایم.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۰۷:۲۷   + ۴۵ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی در دیدار با مدیرکل راه و شهرسازی استان گفت: اصل مطلب در بخش مسکن این است که قیمت خانه برای مردم کاهش پیدا کند؛ اعم از اجاره بها، ودیعه و قیمت کلی برای خرید.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۰۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی گفت: آن چه در طول این چهل روز از روز شهادت حضرت تا روز اربعین صورت گرفت، فصل عظیمی بود که درگیری نابرابر یک روزه را به یک انقلاب فراگیر تبدیل کرد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۱:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
در آستانه برگزاری هشتمین اجلاسیه بین المللی مجاهدان در غربت هیئت اجرایی این اجلاسیه با نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی دیدار کردند.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۰۸:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
آیت الله سید احمد علم الهدی، در سخنانی به مناسبت روز خبرنگار گفته است: تا کنون از هیچ رسانه ای شکایت نکرده ام، چراکه معتقدم رسانه اگر در محدودیت قرار گیرد نمی توان ادعای آزادی کرد. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۱۸:۲۵   + ۱۲ سایت دیگر  
آیت الله علم الهدی گفت: مشکلات معیشتی مردم را حل کنید. مردم سر سفره شان مشکل دارند، حل این مسئله آنقدر مشکل نیست و راهکار های مختلفی دارد. عزیزان دولتمرد ما به خصوص در عرصه های اقتصادی این مسئله را نادیده نگیرند و کوچک نشمارند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۱۷:۱۰    
آیت الله علم الهدی گفت: عضویت در معاهدات اقتصادی بین المللی همچون شانگهای و بریکس از موفقیت های دولت سیزدهم در شرایط جنگ ترکیبی است. این دولت با افزایش و صدور نفت در روز تا مرز یک میلیون و 500 هزار بشکه، تحریم دشمن را شکست داد.
سلام نو / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۱۹:۵۵   + ۱۵ سایت دیگر  
طالبه دوم هم مطالبه فرهنگی است. این مردم مسلمان، شیعه و حسینی هستند. در اربعین مشاهده می کنید دارند چه کار می کنند. در این شرایط است که می گوییم کشف حجاب در عرصه زندگانی این مردم از اساس معنا ندارد و دولت باید با استفاده از همه ظرفیت های خود ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۱۶:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
مشهد- آیت الله علم الهدی گفت: باید توسعه اقتصادی پیدا کنیم اما این که معیشت مردم ثابت نباشد، درست نیست، معیشت و ثبات معیشتی برای مردم باید اولویت دولت باشد.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۱۹:۲۵   + ۱۴ سایت دیگر  
حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: اخلاص، رابطه قلبی ما با خدا است، این رابطه قلبی باید یک مظهر در زندگی داشته باشد و آن مظهر خدمت به مردم و بندگان خدا است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۰۶:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
آیت الله علم الهدی گفت: راه اندازی نمایشگاه مسجد شایسته از جمله ابتکارات شایسته مرکز رسیدگی به امور مساجد خراسان است که می تواند چکیده سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی درخصوص اهمیت مسجد و ضرورت های ارتقا و تعالی آن را پیش چشم ائمه جماعات و البته عموم مردم به تصویر بکشد.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۲۷ - ۱۸:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله علم الهدی در خطبه دوم نمازجمعه مشهد گفت: عده ای به دنبال تطهیر شاه و پهلوی هستند
اقتصاد آنلاین / بسیج   ۱۴۰۲/۰۵/۲۷ - ۱۵:۵۳   + ۳۸ سایت دیگر  
امام جمعه مشهد مقدس با انتقاد از جریان تطهیر رژیم جنایتکار پهلوی گفت: عده ای به دنبال تطهیر شاه و پهلوی هستند که یا مزدور ند یا پول می گیرند.
پانا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۰۸:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
با نزدیک شدن به ایام اربعین الحسینی (ع) صبح امروز آیین اذن خدمت خدام الحسین شهرداری مشهد برای اعزام به نجف اشرف با سخنرانی نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی آیت الله علم الهدی و با حضور جمعی از اعضای شورای اسلامی مشهد مقدس در عرصه میدان شهدا به سمت حرم مطهر برگزار شد.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۱۲:۱۰    
اخیرا آیت الله علم الهدی گفت: افزایش سطح درآمد قشر کارگر و کارمند سبب افزایش هزینه تولید و ایجاد گرانی شده است که در راستای کاهش گرانی باید سود فعالان اقتصادی کنترل و مدیریت شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۱۸:۲۷   + ۱۳ سایت دیگر  
آیت الله علم الهدی گفت: برخی از سرمایه گزاران مافیای قدرت و ثروت هم بوده اند که طرح های رنگارنگ برای ساخت مجموعه های تفریحی ارائه می کردند تا به قول خودشان، هویت مشهد را از پایتخت فرهنگی جهان اسلام به یک شهر توریستی و کانون تفریح و سرگرمی تبدیل کنند.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۱۴:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
در پی رحلت سید حسینعلی علم الهدی برادر امام جمعه مشهد، فرمانده و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه سپاه امام رضا علیه السلام با صدور پیامی رحلت این پیر غلام آستان حسینی را به نماینده ولی فقیه استان خراسان رضوی تسلیت گفتند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۲۰:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی با اشاره به نقش مهم آستان قدس رضوی و حوزه علمیه خراسان در تقویت جایگاه این حوزه علمیه گفت: حوزه علمیه خراسان، کانون پویا و قطب فعال انقلاب اسلامی است.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۱۶:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: از همان ابتدا شاه به سرکردگی دستگاه استکبار جهانی تصمیم گرفت برای حوزه علمیه قم به عنوان منبع و مرجع شکل گیری بنیادی انقلاب، یک رقیب جدی بتراشد و بر این اساس به سراغ علما، اساتید، مدرسین و طلاب جوان حوزه علمیه مشهد آمد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۱۱:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
آیت الله علم الهدی گفت: بزرگان تلاش کردند تا شرایطی را رقم بزنند که حوزه علمیه خراسان به قطب جدید، کانون پویا و ویژه جریان انقلاب تبدیل شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ - ۲۰:۰۳   + ۱۷ سایت دیگر  
آیت الله علم الهدی گفت: زور و تحمیل هرگز در محیط دانشگاه راه به جایی نخواهد برد و فضای آکادمیک کشور همچون حوزه های علمیه و هر کانون علمی تحقیقاتی، محل تضارب آراست و امور فرهنگی نه در قالب دستور و تکلیف بلکه با تبیین، زمینه نشر پیدا می کند.
آنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۲۰:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی و امام جمعه مشهد دیدار و گفت وگو کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۲۰ - ۱۵:۵۷   + ۲۶ سایت دیگر  
مشهد- آیت الله علم الهدی گفت: امروز در عرصه اقتصاد با دو مسئله اختلاف طبقاتی شدید که روزبه روز در حال توسعه است و بی ثباتی در معیشت مردم روبرو هستیم.
برترین ها / ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۰ - ۱۵:۰۲   + ۴۲ سایت دیگر  
شاهد رشد قارچ گونه شرکت های اقتصادی ناهمسو با دولت و انقلاب هستیم که درآمدهای نجومی دارند و سطح هزینه ها را بالا برده اند و عامل ایجاد گرانی اند و باید با آن ها مقابله شود.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۲۰ - ۱۰:۱۷    
در آستانه فرا رسیدن 17 مرداد و روز خبرنگار نشست صمیمی نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی سید احمد علم الهدی با اصحاب رسانه در مشهد محل دفتر امام جمعه برگزار شد .